Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
rudiz
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe mar 12, 2021 10:26 pm

Re: Volvo v40

Napisal/-a rudiz Ne mar 14, 2021 10:12 pm

jack86 je napisal/-a:Ko boš našel pravega, ti toplo priporočam, da pred nakupom reskiraš tistih 50-100€ in avto zapelješ na uradni sw upgrade, kjer ti bodo s tem odrkili vse "skrivnosti" o kilometrih. Ti rabljeni volvoti iz tujine se vrtijo kot pri norcih..

Pa tega ne naredi v Lj, ker ti bodo zamolčali.

Če te zanima, ti lahko na zs dam kontakt od poštenega volvo servisnega pooblaščenca...


Prosim za kontakt tega pooblaščenca .
Hvala.
Lep pozdrav Rudi
051629029
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1268
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Re: Volvo v40

Napisal/-a jack86 Po mar 15, 2021 9:00 pm

rudiz je napisal/-a:
jack86 je napisal/-a:Ko boš našel pravega, ti toplo priporočam, da pred nakupom reskiraš tistih 50-100€ in avto zapelješ na uradni sw upgrade, kjer ti bodo s tem odrkili vse "skrivnosti" o kilometrih. Ti rabljeni volvoti iz tujine se vrtijo kot pri norcih..

Pa tega ne naredi v Lj, ker ti bodo zamolčali.

Če te zanima, ti lahko na zs dam kontakt od poštenega volvo servisnega pooblaščenca...


Prosim za kontakt tega pooblaščenca .
Hvala.
Lep pozdrav Rudi
051629029


Kako naj vem, da nisi ti preprodajalec vozil in ti edino ta serviser še dela težave? :lol:
 
rudiz
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Pe mar 12, 2021 10:26 pm

Re: Volvo v40

Napisal/-a rudiz Če mar 18, 2021 9:31 pm

edit mod
Predhodni post se
NE citira


Nisem preprodajalec.
Sam sem uvozil V40 iz Nemčije za lastno uporabo, ker ostalim ne zaupam. Avto sem iskal kar nekaj časa, ker sem hotel imeti določeno dodatno opremo, takih pa ni veliko.
Rad pa bi preveril vozilo da ga servisiram kot mora biti, da se mi ne pokažejo takoj kakšne težave.
LP Rudi
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 53 gostov