Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
cl1ck
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Po jan 25, 2016 5:05 pm

Nakup avtomobila do 6k

Napisal/-a cl1ck Po jan 13, 2020 9:15 pm

Lep pozdrav!

Zadnjih 6 let vozim avtomobil Škoda Octavia 2007 Combi (1.6), z katerim sem bil zelo zadovoljen. Ampak, ker so se težave z avtomobilom začele kopičiti (zadnja velika stvar je potreba po zamenjavi menjalnika), se odločam za menjavo avtomobila.

Gledam avtomobile za do okrog 6000€ (za res dobro ponudbo sem pripravljen dati tudi kaj več), srednje velik/večji avtomobil. Ker dnevno prevozim okrog 100 km (služba), sem razmišljal, da se mi verjetno najbolj splača vzeti dizla? Prav tako hočem, da je avto zanesljiv, ter seveda, da če pride do kakšnih težav, da zaradi popravila avta nebom bankrotiral :P tako da verjetno BMW, Audi in podobni odpadejo.

Kakšne so vaše izkušnje/priporočila za tak cenovni razred? Kolikor spremljam forum, Vas veliko priporoča Honde, Hyundai-e, Toyote, ipd?
Zelo všeč mi je Opel Insignia, ampak za moj cenovni razred so na voljo le avti z kar veliko prevoženimi km (200k+)..

Hvala za vsa priporočila in nasvete!
 
Uporabniški avatar
alexwell
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 649
Pridružen: Po dec 05, 2011 10:19 pm

Re: Nakup avtomobila do 6k

Napisal/-a alexwell Po jan 13, 2020 9:28 pm

Megane Grandtour je še nakako najboljša izbira za ta denar....ponudba je kar velika z malo prevoženimi km.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov