Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a Locher Če jul 16, 2020 8:05 am

xxl je napisal/-a:Dacia, za ljudi, ki jim ego ne trpi. :D


Ne moreš pisati takih izmišljenih polresnic, no! Notranjost Dacie po mojem mnenju ni na nivoju malce dražjih avtov in zardi tega je ne bi kupil, če ne bi bil zaradi financ prisiljen v to. Kakšen ego neki.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a xxl Če jul 16, 2020 8:47 am

Saj je napisano bolj kot hec, ampak, zakaj bi nakup Dacie bil pogojen z financami? Poznam ljudi, katerim je škoda denarja za boljši avto, pa kupujejo racionalneje. Učiteljica, bivši župan, sosed, ženin bratranec..., vsi dobro situirani.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4340
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a Firediver Če jul 16, 2020 9:03 am

To, da je Dacia za reveže, govorijo tisti, ki so sami žrtve svoje mnenja in si zato lastijo stroškovno prepotraten "pravi" avto samo zato, da sami nimajo občutka, da so revni.

Še Italijani so konkretno navalili na Dacie, pa elektrodistribucijo tudi vidim z novimi dusterji. Razum torej deluje..
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a Locher Če jul 16, 2020 9:31 am

Dacia je dober avto. Mene moti edino preveč asketska notranjost in mi zato ni zanimiva za nakup. Vsekakor bi pa raje kupil novo Dacio kot starejši avto druge znamke, če bi mi finance predstavljale težavo.

@xxl: oprosti, nisem zaznal šale.
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 792
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a whitee Če jul 16, 2020 9:35 am

Sosed v službi ima veliko bajto, zraven pa novo Fiat Pando. Je pa res, da ima poleg Pande še novo Panamero in novega A45S 8)
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a xxl Če jul 16, 2020 1:38 pm

Locher, ni panike :)
Moj brat ima Pando Cross spedinano v nulo in Infiniti FX 30d, kateri večinoma čaka na daljše relacije. Pa tudi bajto od 300 kvadrata za dva ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
VW T4
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 646
Pridružen: Če okt 10, 2013 5:21 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a VW T4 Če jul 16, 2020 2:14 pm

Meni pa ta dokker prav simpatično zgleda...da je v plavi barvi, steepway paket, dobiš novega za ceno 3 leta starega berlinga s 100.000km...
Tudi meni diši, da bi mogoče v prihodnje si ga omislil...sploh ker imam rad uporaben avto s funkcionalno notranjostjo...
In omembe vredni tudi motorji, preizkušen dci in odličen 1.33 tce 130!
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1162
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a meganer Če jul 16, 2020 2:33 pm

Res je. Ampak recimo, da bi bil dizel avtomatik +1000-1500 bi dobil za 21000 avtomatika 4x4 "lepo" opremljen avto, ki je primeren tudi za vleko prikolice, hribi, .....

Res je, da ima Suzuki z neprivlačnim modelom sx4 kjer je omejitev za prikolico z 1000kg, ali Vitara tudi brez dizla (posledično slaba za vleko prikolice) .... ostalo pa nima konkurence.

Drugje se začne 32+ ....
Sam sem gledal vse, samo da nebi nemca dam pripeljal. Posledično je bila izbira Kodiq (sej vem .... skoraj nemc) ampak je korona vse zjebala ......
No in na koncu se vozim z Tiguanom (nevem al bi dal smejkota al unega k joka :roll: ).
 
Uporabniški avatar
ironmaiden
Novinec
 
Prispevkov: 353
Pridružen: Pe avg 17, 2007 7:51 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a ironmaiden Če jul 16, 2020 3:45 pm

Naslednji moj novi avto bo Dacia ali Suzuki, definitivno. :vrum

Prijatelj ima novega Kadjarja, se sam za glavo drži kako je to skup sestavljeno :mrgreen:
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1162
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a meganer Če jul 16, 2020 4:07 pm

Sem moral narediti kodo96 za vleko prikolice ker presegam 3.5T. Vozil Tiguana 2.0Tdi 150 ročni menjalnik.
Če nebi vprašal kak motor je notri bi mislil, da je kak po naročilu 1.6Tdi ..... z 3 prestavo si se vozil 50kmh, ..... fulll dolg menjalnik posledično pa navor po občutku 1.6tdi. Za moje pojme motor/menjalnik čista 1.

Povem kar sem že 100x ... Citroen C4Picasso 2.0hdi eat6 (avtomatik) je bil formula .... proti temu Tiguanu.

Pa naj govorijo podatki kakor hočejo. Jas "vozim" avto in ocenim po občutku. Bil je pa dosti bol "tih" notri, tukaj pa nimam kej.
 
motom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 555
Pridružen: Po jan 04, 2016 5:04 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a motom Če jul 16, 2020 4:29 pm

Sem bil primoran voziti dokkerja 14 dni in ne bi ga imel pa če mi ga šenkajo. Meni je bila vožnja eno samo trpljenje. Pa še bencinar je bil. Mislim da je kuril vec kot 10. Potem sem dobil kangooja. Isto sranje, katastrofa. Nato sem 2 dni vozil cliota. To je pa dober voz. Nato sem končno dobil narocenega trafica... so zamujali vec kot 1 mesec.
Ne vem kdo lahko hvali dokkerja... moraš biti pa res antitalent za tehniko in brez občutka za vožnjo. To je kanta, ki pri vožnji to dokazuje z vsakim manevrom voznika. Ali obrneš volan, ali daš žmigavec, ali zaviraš, ali prestavljaš... nobena stvar ne štima. Kangoo isto, niti ena stvar ni ok. Še na števec se ne vidi ob lepem vremenu.
Trafic pa kolikor toliko ok. Za ta denar je to to.
Pohvalno tih na AC, sedež je ena vroča spužva... ma da ne kritiziram prevec.
Najnovejša poden zadeva je bila menjava rezervne gume. Mislim, da 95% voznikov ni sposobno vrniti rezervno gumo nazaj na mesto. Aja pa opazil sem napihovanje barve na feltni zaradi znucane barve od drgnjenja pokrova feltne. Ena zima in je to to.

Imam pa golfa 7 in uživam v vožnji.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Dacia Dokker

Napisal/-a xxl Če jul 16, 2020 10:59 pm

Z zadnjim stavkom si vse povedal. ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 22 gostov