Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3277
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Re: Toyota Yaris hybrid

Napisal/-a McLaren Ne nov 29, 2020 11:28 am

Dej zastopi, mozakar si je kupu Yarisa Hybrid in zdej se on cez noc spozna na vse. Po par 100m voznje je ugotovil da ni boljsega voza kot Toyota Hibrid in zdej nam on hoce pomagat da tudi ostali dozivimo Toyota Hibrid razsvetljenstvo. Mene je ze skor preprical, samo naj se kaj napise po japonsko in mi bo zadostovalo.

In ja, moj naslednji avto bo verjetno hibrid in nimam cisto nic proti njim, samo taka fanaticnost samo zarad tega ker mas ti nekaj.....smeh resno
Zadnjič spremenil McLaren, dne Ne nov 29, 2020 11:41 am, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
McLaren
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3277
Pridružen: To jul 29, 2003 1:19 pm
Kraj: Cela EU

Re: Toyota Yaris hybrid

Napisal/-a McLaren Ne nov 29, 2020 11:32 am

nasamorpheus je napisal/-a:edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Stari garancija je 10 let... Zakaj misliš da imajo taksisti priuse v nemčiji..


Aja, se ta cvetka.....taksisti v nemciji majo vecinoma Mercedese E lol.
 
mavrica
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Ne nov 13, 2011 3:36 pm

Re: Toyota Yaris hybrid

Napisal/-a mavrica Ne nov 29, 2020 12:31 pm

Na dan njegovega nakupa Yaris Hybrid bi sam odšel v salon po Renault Kangoo dCi 115 pa da vidimo stroške vzdrževanja (servisi in gorivo) in upad vrednosti v 5 letih. Očitno sem že res v poznih zrelih letih, ker mi je pomembna prostornost dnevne sobe, da imam zrak, ko stojim v koloni in da me ne tišči obleka na utesnjenem voznikovem prostoru.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Toyota Yaris hybrid

Napisal/-a sašo5 Ne nov 29, 2020 12:37 pm

yaris hibrid :shock: to morš bit mal trčen da kupiš.....ne rečem Prius, CHR, ampak yaris :roll: bog mu odpusti bi rekli, saj ne ve kaj dela :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Toyota Yaris hybrid

Napisal/-a xxl Ne nov 29, 2020 5:43 pm

Zakaj? Za ta denar lahko kupiš tudi najbolj zaželenega rabljenega slo karavana. Kupiš, kar potrebuješ, ali pa tudi ne ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov