Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
J.McLane
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1287
Pridružen: Ne feb 19, 2006 5:01 pm

Re: Japonski avto do 23k

Napisal/-a J.McLane Sr jan 12, 2022 7:51 pm

Že 10 let jim za hibrida nosim Total 0W-20 za nekih 6€/l, prvi je naredil 180k km brez problemov, drugi bo na istem recuptu.

Subaru XV, imam 2014 letnik 1.6, za po hosti je dober :lol: Malo bolj resno, pozitivno sem presenečen nad sedežem in polažajem za volanom, 1.6 motor je pa žalost.
Prius (prodan): Slika
Prius (2018):Slika
Hilux (prodan): Slika
Subaru XV Bi-Fuel: Slika
 
Janezek65
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 93
Pridružen: Če apr 20, 2017 7:47 pm

Re: Japonski avto do 23k

Napisal/-a Janezek65 Sr jan 12, 2022 8:19 pm

Decembra sem imel 1. servis na Corolli in je bil servis nekaj EUR cenejši kot je objavljeno na Toyotini strani za 10 letno servisiranje. Polega tega, da so mi dodali tisti dodatek v gorivo za čiščenje goriva. Lokacija MB.
 
mavrica
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Ne nov 13, 2011 3:36 pm

Re: Japonski avto do 23k

Napisal/-a mavrica Sr jan 12, 2022 8:23 pm

Škoda energije in denarja za te zlatarje, ki tržijo super_tehnološki izdelek, s katerim te v dobi lastništva priklenejo nase. Aja, pa itak japonc se ne kvari, zato ga noben fušar ne zna popravljat.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Japonski avto do 23k

Napisal/-a xxl Sr jan 12, 2022 9:17 pm

Janezek65 je napisal/-a:Decembra sem imel 1. servis na Corolli in je bil servis nekaj EUR cenejši kot je objavljeno na Toyotini strani za 10 letno servisiranje. Polega tega, da so mi dodali tisti dodatek v gorivo za čiščenje goriva. Lokacija MB.

Enako izkušnjo imam jaz z njimi, sem opisal par postov nazaj.
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Japonski avto do 23k

Napisal/-a LeQuack Sr nov 22, 2023 8:05 pm

Zodd je napisal/-a:
ne pozabi da imaš pri toyoti 10letno garancijo....
pač voziš na uradni servis in to je to, zame je to ogromen plus... bejba je kupila 6 let star avto, za katerega sem preveril pri lovšetu in je še 4 leta v garnciji.... :) pod to se pa šteje komplet motor, menjalnik elektronika in tako :) ta dragi deli so pokriti


DO 10 LET JAMSTVA
TOYOTA RELAX

Sprostite se in si zagotovite do 10 let popolne brezskrbnosti z rednim servisiranjem v novem prilagodljivem programu vzdrževanja Toyota Relax!

Servisiranje pri pooblaščenem servisu Toyota pomeni, da bodo za vaš avtomobil skrbeli izkušeni in strokovno usposobljeni mehaniki, ki pri svojem delu uporabljajo izključno originalne rezervne dele.

Naročite se na servis in Toyota Relax program jamstva se bo podaljšal za dolžino enega servisnega intervala - vse dokler ne bo vaš avtomobil dosegel starosti 10 let oziroma bo imel 160.000 prevoženih kilometrov (kar nastopi prej).

Program jamstva Toyota Relax se lahko aktivira ob opravljenem rednem vzdrževanju in spoštovanju splošnih pogojev, kritje programa pa traja en servisni interval, kakršnega je proizvajalec predpisal za vaše vozilo. Program jamstva Toyota Relax se lahko obnovi in s tem ponovno aktivira ob vsakem predpisanem rednem vzdrževalnem posegu pri izbranem pooblaščenem servisnem partnerju Toyota in velja do naslednjega rednega vzdrževalnega intervala.



Meni še ni uspelo ugotoviti, ali so LED luči krite pod Toyota jamstvom ali ne? Namreč so mi že crknile pri Kia, so jim menjali v garanciji ampak sicer bi bil strošek enega žarometa ranga 700+€.
http://toyotaadria.com/si/pdf/Relax_SLO.pdf

Bil sem v salonu ampak nič več ne vem kot prej, eden pravi da je krito, drug da ni krito.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: meganer in 30 gostov