Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
BlazB
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 47
Pridružen: So apr 26, 2003 11:50 am

hand esko d.o.o. izkusnje

Napisal/-a BlazB Sr nov 10, 2004 10:08 pm

Zanimajo me vase izkusnje z tem prodajalcem rabljenih vozil.
 
Uporabniški avatar
imilet1
Uporabnik
 
Prispevkov: 1368
Pridružen: Pe dec 05, 2003 11:55 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a imilet1 Sr nov 10, 2004 10:18 pm

Jst ga osebno poznam pa vem da ma dost dobre avtomobile.
 
Uporabniški avatar
GoGo
Uporabnik
 
Prispevkov: 807
Pridružen: Sr okt 13, 2004 9:34 am
Kraj: Severna Primorska

Napisal/-a GoGo Če nov 11, 2004 9:37 am

Pri njem sem spomladi opravil kvaliteten nakup - kljub temu da sem prej imel nekaj pomislekov. Pa tud glede cene se da kar dobro pogajat, sploh če avto že nekaj časa
stoji...Sicer pa vseeno avto fajn sprobat - previdnost ni nikoli odvec.
 
Uporabniški avatar
Žune
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 528
Pridružen: So jun 21, 2003 10:16 am
Kraj: LJUBLJANA

Napisal/-a Žune Pe nov 12, 2004 10:49 pm

10 let nazaj smo pri njemu kupili Golfa 2. Avto nam je služil 8 let brez kakršnegakoli problema. Tudi s prodajalcem samim nobenih težav. Ampak 10 let nazaj. Zdaj ne vem kako je z njim-ga ne poznam.

Lp!
SlikaSlikaSlika
 
Uporabniški avatar
imilet1
Uporabnik
 
Prispevkov: 1368
Pridružen: Pe dec 05, 2003 11:55 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a imilet1 Sr avg 31, 2005 11:50 pm

to je oče od našega golmana "sarme"(SAMIRJA HANDANOVIĆA), v fuzbalu valda, drgač pa tud moj bivši soigralec....
 
Uporabniški avatar
killah bee
Smrtonosni čebelj
 
Prispevkov: 4321
Pridružen: Pe jan 16, 2004 2:47 pm
Kraj: RS

Napisal/-a killah bee Če sep 01, 2005 6:23 am

Bil skoraj sosed, zdaj so se preselili: pri njih sem gledal Pežoja 206, letnik 2001, o avtu ni vedel ali ni hotel nič konkretnega povedat, rekel je da ni bil zaleten, po dobrem pregledu je bila leva sprednja luč drugačna od desne, prevoženih naj bi imel cca. 80k, po pregledu notranjosti temu ni bilo tako, realnih ocenjeno tam cca. 140k, rekel da je pri nas kupljen, na koncu se izkaže ,da je uvožen iz Francije, mislim WTF??? OK cena je bila dokaj ugodna, o menjavi rabljeno-rabljeno pa raje nebi, najraj bi vzel avto not skoraj zastonj,prodajanemu pa zbil ceno minimalno :roll:

Drugače pa kot prodajalec na prvi pogled uredu dečko, ko pa malo več poizveduješ,prideš do resnice,ki je včasih zelo drugačna od prvotnega stanja avtomobila.
Slika
 
dls1
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 554
Pridružen: Sr maj 12, 2004 7:09 pm

Napisal/-a dls1 Če sep 01, 2005 7:14 am

kupil sem pri njemu 5 let nazaj avto zelo vredu poslovanje, lahko recem da je bilo vse kot bi si kupec zelel.

Lp Jaka
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Napisal/-a xsara Če sep 01, 2005 7:42 am

tut jest imam izkušnje z njim,kot je bilo prej omenjeno na prvi pogled dokaj urejen prodajalec potem pa...............prišel sem k njemu da bi naredla kupčijo, za mojega rabljenega jaz vzamem njegovega rabljenega, no tuki se začne kompliacija totalno podcenjevanje mojega vozila čeprav sem bil prvi lastnik zelo lepo ohranjenga avta in totalno precenjevanje(daleč nad realno tržno ceno) njegovega razstavljenega vozila tko da nisva prišla na skupni jezik, mam pa tud pozitivno izkušnjo z njim, pred leti ko je imel poslovalnico pri žitovih silosih v btc-ju sem mu prodal lado samaro in morm rečt da mi je odštel kar pošten kupček denarja, je pa tut res da so takrat rusi dobro plačevali za rabljene lade tko da njemu se je še vedno splačal men dat dost dnarja in obenem dobro prodat naprej rusom, v glavnem ornk prever kaj kupuješ,obvezno na testno vožnjo po možnosti z mehankarjem, pa dobr zrihti pa kej poroči, ajd
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
miha7889
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Če maj 14, 2009 1:42 pm

Re: hand esko d.o.o. izkusnje

Napisal/-a miha7889 Ne sep 22, 2013 4:42 pm

Že kar nekaj časa je minilo od zadnje objave v tej temi me zanimajo vaše izkušnje s tem prodajalcem v času od zadnje objave.
 
vinci
Novinec
 
Prispevkov: 303
Pridružen: Pe maj 24, 2002 6:41 am

Re: hand esko d.o.o. izkusnje

Napisal/-a vinci Ne sep 22, 2013 5:19 pm

Štiri leta nazaj kupil pri njemu avto in sem z njim zelo zadovoljen.
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: hand esko d.o.o. izkusnje

Napisal/-a hahehihoh Po avg 18, 2014 9:28 am

Ima kdo bolj sveže izkušnje s tem prodajalcem?

Konkretno me zanima ta avto:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=875 ... arancija...

Mu je za verjeti okrog prevoženih km?
 
Skipper51
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: To maj 23, 2017 8:49 pm

Re: hand esko d.o.o. izkusnje

Napisal/-a Skipper51 To maj 23, 2017 10:02 pm

Kako se je kaj izkazal hand esko v zadnjem času?
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: hand esko d.o.o. izkusnje

Napisal/-a mrtwelvetrees Sr maj 24, 2017 12:57 pm

Jaz sem šel k njemu gledat Scenice (3 komade) bogo... res bogo, zgonjeni avti, eden pa ima vsako šipo drug letnik pa še barvan je bil ...
to je ta: http://www.avto.net/hand-esko/ad.asp?id=11951171

vsekakor nimam nič proti prodajalcu, ampak avto moraš temeljito pregledat, imet mehanika zraven, po možnosti avto peljat na temeljit pregled.
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: hand esko d.o.o. izkusnje

Napisal/-a nered Sr maj 24, 2017 1:51 pm

Nekaj ljudi je napisalo, da imajo dobre izkusnje. Ni glih nategator bi pa vseeno zelo zelo dobro pregledu/preveru avto. Sem sel gledati Citroen C3 kaksen mesec dni+/- nazaj mislim da tega (http://www.avto.net/Ads/details.asp?id=11998998) je bilo receno, da je avto dobro ohranjeno in nekarambolirano.

Ob ogledu sem opazil, da ima vetrobransko steklo popolnoma drugo oznako kot vsa ostala stekla (druga oznaka, druga serijska, druga letnica..) prodajalec je zatrdil, da je bilo samo vetrobransko steklo menjano kar ok je mogoce. Ampak poleg samega vetrobranskega stekla je bila polomljena plastika pod brisalci, pokrov motorja je imel 3x vec razmaka na voznikovi strani kot sovoznikovi strani med blatnikom. Pri zarometih je bil luft med njimi in odbijaci.

Tu sma pa tudi koncala ogled.
 
thunderbolt
Uporabnik
 
Prispevkov: 1371
Pridružen: So maj 21, 2011 5:40 pm

Re: hand esko d.o.o. izkusnje

Napisal/-a thunderbolt Če maj 25, 2017 6:15 am

Sosed je pred slabim letom vzel tourana pri njih. Streha je bila poskodovana (na enem delu spraskana), pa na hitro popravljena - ce pogledas iz visine strehe na "izdelek" še gre, z visine pa izgleda grozno.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov