Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Furious_G
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: Po maj 24, 2004 8:47 pm
Kraj: Železniki

fiat bravo iz nemčije

Napisal/-a Furious_G Pe jun 10, 2005 6:28 pm

živjo! odloču sem se, da bom po vsej verjetnosti šov v nemčijo po fiat bravota, ker majo gor smešno nizke cene, pa veliko več opreme kot pri nas. zdj mi je pa padu v oči tale bravo:
na sliki se vidi, da ma avto zadej eno udolbinco v plehu, pa spred je odijač počen, pa hauba mal kriva... mislem da to nebi blo drago popravt ( a se motim?)
je možno, da je zarad teh poškodb tok majhna cena (glede na to kolk ma kilometrov)?
sem pa gledu še tegale:

a mislite, da se to sploh splača it gledat, glede na to, da je motor enkrat že bil zamenjan? bi vi to šteli kot pozitivno a kot negativno lastnost? ;) mal sumljiv je, da ti pri 30k motor crkne! sam če ima tip vse papirje od servisa, pol to nebi bil tak problem... kva pravte?

če ima kdo kakšen dober nasvet glede kupovanja pri teh ''honldarjih'' v tujini, naj kar pove... mu bom zelo hvaležen! :)

hvala!

lp, grega

edit: linke do mobile.de sem pobrisu, ker sta oba oglasa že odstranjena...
Zadnjič spremenil Furious_G, dne Pe jun 17, 2005 12:59 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Mojster Miha
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1950
Pridružen: Ne jun 20, 2004 3:29 pm

Napisal/-a Mojster Miha Pe jun 10, 2005 6:54 pm

Modele BRAVO oz BRAVA dobiš tudi pri nas z ugodno ceno. Na tej spletni strani se prodaja že lep čas BRAVA letnik 99 baje dobro ohranjena (z nekaj napakami - katere je lastnik priznal), dobro opremljena za 800 tisoč (zadnja cena, ki je omenjena).
http://forum.bmwslo.com/viewtopic.php?t ... sc&start=0
Srečno roko pri izbiri pa srečno vožnjo.

LP
 
Uporabniški avatar
Furious_G
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: Po maj 24, 2004 8:47 pm
Kraj: Železniki

Napisal/-a Furious_G Pe jun 10, 2005 7:26 pm

ja zanimivo... dost ugodno glede na opremo... a kej veš kakšne naj bi ble napake? sam nevem zakaj bi se tako dolgo prodajal, če je dobro ohranjen...
drgač se mi pa zdi 550k, kokr je vredn tist bravo k sm link dal, tud zlo ugoden... itak mi pa ni problem it gor, ker ma fotr tam v okolici ene opravke...

edit: sm vidu kere napake ma... ni mi prov zlo všeč ;)
 
Uporabniški avatar
Furious_G
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: Po maj 24, 2004 8:47 pm
Kraj: Železniki

Napisal/-a Furious_G Ne jun 12, 2005 11:29 am

a mi lahko prosim kdo pove kok je razlike med bravom 1.9 jtd in bravom 1.9 TD <-- ta je mal starejši ane?
 
Uporabniški avatar
Slash83
Novinec
 
Prispevkov: 170
Pridružen: Če jan 13, 2005 1:45 pm
Kraj: MB - okolica

Napisal/-a Slash83 Ne jun 12, 2005 12:03 pm

čuj, za take denarje taki letnik tudi v Sloveniji dobiš, pa si prišparaš bencin in vse stroške uvoza. 1.6 mašine pa so tak skoraj vsi meli klimo že.

poglej letnike 97 na avto.net - so že od 600.000naprej
 
Uporabniški avatar
ZeMo gt_punto
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Če apr 14, 2005 9:32 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a ZeMo gt_punto Ne jun 12, 2005 7:16 pm

js prodam bravota 1.6 16v za okol 500 kosov brez klime je pa ful ohranjen.
 
Uporabniški avatar
Furious_G
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: Po maj 24, 2004 8:47 pm
Kraj: Železniki

Napisal/-a Furious_G Ne jun 12, 2005 8:53 pm

ja to vem da je jtd common rail, sm kok je pa kej razlike med tedvema motorjema... tko po zaneljivosti pato... če slučajno kdo ve.
@ZeMo gt_punto: sm ti na fiat forumu odgovoru...
 
Uporabniški avatar
Furious_G
Novinec
 
Prispevkov: 277
Pridružen: Po maj 24, 2004 8:47 pm
Kraj: Železniki

Napisal/-a Furious_G Pe jun 17, 2005 12:00 pm

no zdj je pršlo do manjše promjene plana. ;) sem bil v torek v nemčiji, pa nism nč pametnega vidu (sicer sva se s fotrom res samo pri par prodajalcih ustavla, ker sva mela druge opravke). zdj sm se odloču, da bom verjetno kupu bravota al pa bravo 1.9 TD al pa jtd. zdj me pa zanima kako je s turbinami pr teh motorjih. je pri okol 100k al pa 130k km z njimi že kaj problemov. pa na kaj je nasploh treba bit pozoren pri teh motorjih?
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 22 gostov