Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Buschi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 13
Pridružen: Po jul 09, 2007 10:07 pm
Kraj: Savinska

Napisal/-a Buschi So avg 25, 2007 7:42 am

Da načnem staro temo: prav tako kopujem multiplo, stari model, dizla.
Na kaj naj pazim? Da pogledam podvozje, če je bila na mizi mi je jasno. Mašino, če kje pušča olje(čeprav je bila verjetno oprana). Kako je ''zlizan'' šalthebel in pedali od 200.000km tudi vem. Če pušča dimno zaveso, se mi tudi sanja , kaj pomeni.

Še kaj?

Hvala za vse ogovore.
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a Mad So avg 25, 2007 11:23 am

lenivec je napisal/-a:si že naštel kaj moreš pogledat, pač to kot pri vsakem avtu....
... vseeno je lahko 1mio skritih napak, ki jih normalen smrtnik ne vidi ... barvane letvice - rob pri karoseriji lufti med vrati blatniki pokrovom motorja... ker je majstr hitel pa se mu ni dalo dol jemat pa gume na šipah pa kaki prehodi svetlobe med dvemi deli karoserije pa vsakokrat pogledam količine tekočin ker so mi že prodajali perfektne avte, ko sem odprl čep od ekspanzijske ki je bila črna od olja v vodi - pa not niti kaplje hladilne tekočine pa po motorju vedno dobiš kak servisni listek, ki ga pozabijo dol vzet pa na garancijskem od baterije sem tudi že dobil napisane kilometre pa čudni in različni letniki na steklih tip ti bo pol trdil da so mu skozi vetrobransko hoteli udret . :-) pogledaš čep olja motorja tudi tam so kdajpakdaj zgodbice zapisane ali vidiš spodaj na nekaterih je proti parna pregrada da olje ne gre direkt na čep in je vsa sežgana polna smeti in starega olja, olje na min... L.p. Mad
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
marinaio
Novinec
 
Prispevkov: 180
Pridružen: To jan 09, 2007 11:25 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a marinaio So avg 25, 2007 4:07 pm

en skoraj off topic :P
zadnič sem gledal dokumentarec o fiatih seveda na it. televiziji in videl da je multipla bla prvi enoprostorec na svetu...to je bil čas ko je prišu vn 500..par let kasneje
zanimiva informacija zato sem jo napisal..sem bil kr malo začuden kaj ga je fiat včasih delal...
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov