Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
boby1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Ne dec 25, 2005 9:55 pm

avtomik

Napisal/-a boby1 Pe avg 25, 2006 4:24 pm

Ali ima kdo kaj izkušenj z podjetjem Avtomik iz Kopra, tako dobre kot slabe.
Nekaj avtov imajo zelo lepih in cenovno ugodnih.
KO
 
Uporabniški avatar
M3
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1931
Pridružen: Pe sep 05, 2003 9:11 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a M3 So avg 26, 2006 12:50 pm

večina avtov je uvoženih iz italije. so pa vsi uvoženi vedno zelo dobri in zelo lepo ohranjeni. ne uvaža škart robe. sem jaz kupil lani avto pri njemu in sem zelo zadovoljen.
Slika
 
Uporabniški avatar
mintavto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 46
Pridružen: Sr jan 25, 2006 5:13 pm
Kraj: Domžale

Napisal/-a mintavto So avg 26, 2006 2:46 pm

Že nekajkrat je bilo povpraševanje za firmo MIK. Do zdaj še ni bilo negativnih odgovorov, tko da mislim da se splača pogledat. Slišal pa sem, da ne dajejo avtomobila na testno vožnjo (v tem času ga sicer lahko odpelješ na kakšen pooblaščen servis).Vsekakor je pa vsak avto zgodba zase in brez poznavanja avtomobilov se ne spuščat sam v nakup (obvezno mehanika z sabo), sploh če res drži, da ne dajejo vozil na testno vožnjo :!: :!: lp
 
Uporabniški avatar
M3
Moderator foruma
 
Prispevkov: 1931
Pridružen: Pe sep 05, 2003 9:11 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a M3 So avg 26, 2006 5:02 pm

mintavto je napisal/-a:Že nekajkrat je bilo povpraševanje za firmo MIK. Do zdaj še ni bilo negativnih odgovorov, tko da mislim da se splača pogledat. Slišal pa sem, da ne dajejo avtomobila na testno vožnjo (v tem času ga sicer lahko odpelješ na kakšen pooblaščen servis).Vsekakor je pa vsak avto zgodba zase in brez poznavanja avtomobilov se ne spuščat sam v nakup (obvezno mehanika z sabo), sploh če res drži, da ne dajejo vozil na testno vožnjo :!: :!: lp


sory samo jaz ko sem kupoval avto, sem komot lahko šel na testno vožnjo, najprej malo
on in potem malo jaz, in se je sam ponudil da lahko odpeljemo avto na pooblaščeni servis
na pregled! ne vem od kje tebi to!

P.S: pa sory sam sem btw videl da imaš malo preveč komercialni podpis. točka 2.3:

http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... hp?t=24649
Slika
 
Uporabniški avatar
brioni
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 54
Pridružen: So maj 20, 2006 10:13 pm

Napisal/-a brioni So avg 26, 2006 5:53 pm

Jaz pa nimisem imel preveč dobrega občutka ko sem avto kupoval.

1. Prodajalec: mal starejši stalno z čikom v ustih, mi je zelo vsiljeval avte in je kjub mojim pripombam in željam vedel kaj jaz rabim bol kot jaz sam. Je pa res da sem se naredu mal nevednega, da vidim če me bo poskušal nategnit.

2. Kupoval se focusa karavan tdci z okrog 80.000km. Na netu je pisalo odlično ohranjeno vozilo. Ko sem se usedel noter je bila notranjost že kar znucana. Volan znucan, plastiki na armaturi počena itd. Grem stavit, da je imel avto veliko več kilometrov.

3. Vedeti moraš , da se veliko njihovih avtov prodaja po sloveniji pri različnih trgovcih. Tako sem ugotovil, da sem v Logatcu gledal v bistvu njihovo xsaro karavan diesel z malo kilometri z istimi znaki, kot prej opisan focus. Po mojem tiste avte, ki ne morejo prodat malo šetajo po sloveniji in probajo nategnit koga. Seveda dotični prodajalci vzamejo procente.

V glavnem vzemi mehanika z sabo in pejta nekam avto dvignit in ne pozabit pogledat vsake malenkosti. Morda se ti pa posreči dobit dober avto. Čeprav dobri avti se ne ustavijo na njihovem parkirišču in a netu ampak grejo direktno do kupca, ki ima veze z njimi. :)

Pa dober nakup
 
fiat gt
Novinec
 
Prispevkov: 297
Pridružen: Če jul 29, 2004 11:03 pm
Kraj: Koper

Napisal/-a fiat gt So avg 26, 2006 10:07 pm

jaz sem tudi pri njih uzel avto ,sicer je to blo precej nazaj ampak morm rec da so o.k.,pa tud na tesno vožnjo sem sel v glavnem ni bilo problema
 
radovan62
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: So mar 07, 2009 10:42 am

Re: avtomik

Napisal/-a radovan62 Če apr 02, 2009 4:41 pm

Nekorektni in radi nategnejo če imajo možnosti .Ko sam hotel zamenjati avto pri avto miku se je zgodilo tole:avto ki bi ga jaz kupil pravijo da so dobili za 17200 evrov in ga prodajo za 17450 evra se pravi bojo zaslužili samo 250 evrov(neresnica),moj avto bi računali 7800 evrov a takšne avte prodajo za već kot 10000 evra,se pravi zaslužili bi čez 2000 evrov,kje je resnica ,drugo na enem avtu en čas so imeli većo ceno kot na internetu in če ne znaš cena z interneta ti ga prodajo po ceni kera je na avtu,razlika je bila cca 2500 evra,na prašanje zakaj so različne cene pravijo da niso imeli čas zamenjat ceno na avtu,na moje prašanje za kaj moj avto cenijo tak malo pravijo da nov avto dobijejo za 11-12 tisoć evrov ko sam mu rekel da mi nabavi enega in da mu bom plačal v gotovinu takoj se premisli un pravi lahko dobi avto 2005 letnik novejši tip kot moj,zdaj zaključi sam kakšni so.
 
Strokovnjak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1225
Pridružen: To jun 07, 2005 4:35 pm

Napisal/-a Strokovnjak Če apr 02, 2009 6:01 pm

Ko sem malo pofirbcal, so bili vsi avti, ki jih je imel na parkirišču naknadno barvani. Kaj drugega se od uvoza iz Italije niti ne more pričakovati. Sploh pa je že precej nepotrebno, da se sprašuje za mnenja od razno raznih preprodajalcev, ker so več ali manj vsi isti in to v negativnem smislu.
 
zlarre_
Novinec
 
Prispevkov: 422
Pridružen: Po mar 16, 2009 10:54 pm

Napisal/-a zlarre_ Če apr 02, 2009 6:15 pm

Večina avtov, ki oni imajo so bili karambolirani. :roll:
Klepa jih pa Žare iz Izole, ki se nahaja za avtohišo od Jereba v izoli.
Jaz bi se na tvojem mestu te avtohiše izogibal.
Če gres pa kupit k njim avto pa srečno....upam da dobiš avto, ki ni bil nikoli huje stolčen.

p.s. Moj stric je kupil pri njih Audi A4 02letnik. Ko je avto pripeljal 4leta nazaj domov je imel avto 100.000km.
Letos ga je dal stran ko je imel 180.000.
Peljal ga je na servis na Porsche Koper, če bi ga lahko dal k njim.
Oni so ga v celoti pregledali in dobil je naslednje inf:
"Gospod, tega avtomobila mi nebomo vzeli....cela desna stran je bila potolčena in avto ima 70.000km več".

Se zgodi pač. :lol:

Lp Zlatko
Zadnjič spremenil zlarre_, dne Če apr 02, 2009 6:22 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: esem in 14 gostov