Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Nejko87
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1848
Pridružen: Ne maj 02, 2004 9:42 pm
Kraj: Loka

kako do odpadov v italiji

Napisal/-a Nejko87 Po okt 09, 2006 10:19 pm

oj, jutr grem v italijo po par delov, poznam pot do dveh blizu vrtojbe...
kje je še kak?
ima mogoče kdo čaš in mi na kakem zemljevidu označi?
ali pa vsaj besedno opiše...
res bi nuuuujno rabu, ker sem zvedu da na teh dveh nimajo tega kar potrebujem.
baje jih je na avtocesti proti palmanovi nekaj...
pa res oprostite... samo voda mi v grlo teče.
kdor bo kaj uporabnega napisu 100% dobi za per.
hvala vam
s zastopm d štorkla prnese otroka... sam d pajk odnese avto... tega pa nam nkol zastopu....
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Po okt 09, 2006 10:39 pm

Veš sem bil tam vsaj trikrat in bom še šel v bližnji prihodnosti dobim vse za golfa kar čem, drugač pa je pred časom bila ena tema o naslovih bom probal poiskat.

Tle maš naslove drugač če pa si iz Škofje Loke bi lahko šli enkrat skp ker poznam pr Vrtojbi frnda in zna Italjansko pa še mal več ve.

No predkratkim sem bil v Udinih na enem odpadu tam je res neki dobrga za vidt, ker so avti več ali manj novejši,delujoči tud če češ. Majo pa drži aja če greš bolj v notranjost draži so deli. Pa pazi mal na njihova IT. križišča.

Aja pa une dva kuj čez mejo nista nč vredna sam vseen pa je treba pogledat. Sej drugač znajo Italjani govort Slovensko.

http://www.avtomobilizem.com/forum/view ... ght=odpadi

lp
Zadnjič spremenil sonček, dne Po okt 09, 2006 10:46 pm, skupaj popravljeno 3 krat.
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
T2a
Uporabnik
 
Prispevkov: 1466
Pridružen: To jun 08, 2004 7:43 am

Napisal/-a T2a Po okt 09, 2006 10:39 pm

tle maste na ogled moj profesionalni zemljevid dveh odpadov :lol:
Priponke
avtoodpadi zemljevid.jpg
 
Uporabniški avatar
Mad
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2828
Pridružen: So apr 22, 2006 11:50 pm
Kraj: Koper

Re: kako do odpadov v italiji

Napisal/-a Mad Po okt 09, 2006 10:50 pm

Nejko87 je napisal/-a:oj, jutr grem v italijo po par delov, poznam pot do dveh blizu vrtojbe...
kje je še kak?
ima mogoče kdo čaš in mi na kakem zemljevidu označi?
ali pa vsaj besedno opiše...
res bi nuuuujno rabu, ker sem zvedu da na teh dveh nimajo tega kar potrebujem.
baje jih je na avtocesti proti palmanovi nekaj...
pa res oprostite... samo voda mi v grlo teče.
kdor bo kaj uporabnega napisu 100% dobi za per.
hvala vam
...Povej prvo kaj rabiš ... Samo v Trstu in njegovi okolici je kolikor mi je znano 5 odpadov a so dvignili cene in ker vedo da pride vsak k njim samo enkrat se ti ne splača :P včasih ti vzamejo oziroma bolje rečeno iščejo za star izrabljen kos več kot stane nov na original servisu ... dobre cene dobiš dosti nižje najbližji odpadi ki so z cenami sprejemljivi so pred Venecijo npr Fratelli Artuso če si večkrat tam ti dajo tudi boljše kose in boljše cene ... ker pa je Venecija daleč to prepuščam raje tistemu ki hodi dol nabavljati kose za Kleparje to je Fuks iz Pirana in ceneje te bo prišlo preko njega kot da sam rineš tja tudi v Izoli na Avtoodpadu se lahko dogovoriš da ti zrihta kaj poceni ker ve kam it kaj iskat in cene ima solidne torej - kaj rabiš ? L.p. Mad
kinkyllama & Yoni fun club ...
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Re: kako do odpadov v italiji

Napisal/-a sonček Po okt 09, 2006 10:57 pm

Mad je napisal/-a:
Nejko87 je napisal/-a:oj, jutr grem v italijo po par delov, poznam pot do dveh blizu vrtojbe...
kje je še kak?
ima mogoče kdo čaš in mi na kakem zemljevidu označi?
ali pa vsaj besedno opiše...
res bi nuuuujno rabu, ker sem zvedu da na teh dveh nimajo tega kar potrebujem.
baje jih je na avtocesti proti palmanovi nekaj...
pa res oprostite... samo voda mi v grlo teče.
kdor bo kaj uporabnega napisu 100% dobi za per.
hvala vam
...Povej prvo kaj rabiš ... Samo v Trstu in njegovi okolici je kolikor mi je znano 5 odpadov a so dvignili cene in ker vedo da pride vsak k njim samo enkrat se ti ne splača :P včasih ti vzamejo oziroma bolje rečeno iščejo za star izrabljen kos več kot stane nov na original servisu ... dobre cene dobiš dosti nižje najbližji odpadi ki so z cenami sprejemljivi so pred Venecijo npr Fratelli Artuso če si večkrat tam ti dajo tudi boljše kose in boljše cene ... ker pa je Venecija daleč to prepuščam raje tistemu ki hodi dol nabavljati kose za Kleparje to je Fuks iz Pirana in ceneje te bo prišlo preko njega kot da sam rineš tja tudi v Izoli na Avtoodpadu se lahko dogovoriš da ti zrihta kaj poceni ker ve kam it kaj iskat in cene ima solidne torej - kaj rabiš ? L.p. Mad


Mad: Bi lahko prašal kakšnga tam v bližini k se s tem ukvarja kok bi me koštal uvožen golf 2 s petimi vrati(brat ga išče) in seveda z Slovenskimi dokumenti.
Pa posli na PS.
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Mojster Miha
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1950
Pridružen: Ne jun 20, 2004 3:29 pm

Re: kako do odpadov v italiji

Napisal/-a Mojster Miha To okt 10, 2006 5:29 am

Nejko87 je napisal/-a:oj, jutr grem v italijo po par delov, poznam pot do dveh blizu vrtojbe...
kje je še kak?
ima mogoče kdo čaš in mi na kakem zemljevidu označi?
ali pa vsaj besedno opiše...
res bi nuuuujno rabu, ker sem zvedu da na teh dveh nimajo tega kar potrebujem.
baje jih je na avtocesti proti palmanovi nekaj...
pa res oprostite... samo voda mi v grlo teče.
kdor bo kaj uporabnega napisu 100% dobi za per.
hvala vam


Poglej najprej na ta dva, ki ti jih je narisal TommyGun - mimogrede, če greš najprej proti Rupi oz Romino-tu boš takoj po tem, ko zapustiš krožno križišče (ko prečkaš mejni prehod) z nadvoza dol videl še en manjši odpad - mogoče ima še tam kaj uporabnega zate.
Sta pa poleg teh naštetih še dva dokaj blizu - nekje 5 - 10 min vožnje od teh, ki so narisani in sicer
- eden je vn iz kraja Krmin oz Cormons - do tja boš našel oznake, po tem kraju pa sledi oznakam Videm oz Udine - je na cesti SS56 - z leve strani kakšen km iz Krmina na levi strani
- drugi je v kraju Gradiška oz Gradisca d'Isonzo - na cesti SS 305 - greš normalno po AC iz mejnega prehoda, izhod Gradisca d'Isonzo po izhodu desno do semaforja, po tem semaforju zaviješ desno in po nekaj 100 m imaš z desne strani ta odpad - je v bistvu pod AC nadvozom, tako da ne moreš zgrešit

LP
 
Uporabniški avatar
skeey
Novinec
 
Prispevkov: 102
Pridružen: Pe dec 24, 2004 10:48 am

Re: kako do odpadov v italiji

Napisal/-a skeey To okt 10, 2006 5:50 am

sonček je napisal/-a:Mad: Bi lahko prašal kakšnga tam v bližini k se s tem ukvarja kok bi me koštal uvožen golf 2 s petimi vrati(brat ga išče) in seveda z Slovenskimi dokumenti.
Pa posli na PS.


V Dolenji vasi pri Senožečah, je tip, ki ima avtoodpad in ma gor same golfe, oz večino, ter še nekaj drugih vw
 
Uporabniški avatar
Nejko87
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1848
Pridružen: Ne maj 02, 2004 9:42 pm
Kraj: Loka

Napisal/-a Nejko87 Sr okt 11, 2006 7:17 pm

evo.. učeri je bil izlet;)
bil sem na 12ih avtoodpadih...
vse tle okol gorice + udine + na stari cesti do udin maš dva na levi in enega na desni.
+nek je ena vas ramaccano neki tazga... tam je zlo dobr.
u glavnem tle ob meji je čisto malo u primerjavi z ostalimi. v udinah so trije na kupu v centru mesta... izgleda pa tako kot da bi prišel v tapos (avtotrgovina) , samo da so deli rabljeni.
uglavnem imaš vse... razen tistega kar potrebujem ne :( zadnja havba + odbijač za p. 106 novi tip.)
danes mi je znanec prpelu havbo iz benetk :D
nujno... čimprej pa moram dobiti odbijač od rallye/sport/xs/s16 modela :(
hvala za vso pomoč ;)
ps: nasvet za vse ostale k boste šli...
pojdite po starih cestah, v bližni okolici mest... avtoodpadi so dobsedno ob cesti... in vprašajte tam tudi če je kje v bližini še kakšen...
ne morš vrjet... še celo narišejo ti.
lp
s zastopm d štorkla prnese otroka... sam d pajk odnese avto... tega pa nam nkol zastopu....
 
Uporabniški avatar
Lesane Parish Crooks
Uporabnik
 
Prispevkov: 927
Pridružen: Ne dec 19, 2004 2:12 pm

Napisal/-a Lesane Parish Crooks Sr okt 11, 2006 7:41 pm

a je za novejše avtomobile tud kej robe dol?
 
T2a
Uporabnik
 
Prispevkov: 1466
Pridružen: To jun 08, 2004 7:43 am

Napisal/-a T2a Sr okt 11, 2006 7:58 pm

Lesane Parish Crooks je napisal/-a:a je za novejše avtomobile tud kej robe dol?




npr?
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Sr okt 11, 2006 8:01 pm

Lesane Parish Crooks je napisal/-a:a je za novejše avtomobile tud kej robe dol?


K sm bil nazadnje je bil en fiat stilo(razbira šajba pa ne vem kaj še) ja bl greš v notranjost boljši so avti po odpadih. Pa tud polote majo ma vsega kar češ zato pa sm gledat pa ne misl da je to tako kot v Ljubljani recimo na odpadu k majo svinarijo pa k sred Bosne. Tam imajo vse počišečeno, rasotirano,pospravljeno po kupih en na drugem avtu,.....pa greš ne samo na odpade mal na okrog. >Mam celo slike nekaterih odpadov sm mal na skrit naredu. DFrugač bom pa šel okol novga leta spet.

lp
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Uporabniški avatar
sonček
1/2 zvezdice
 
Prispevkov: 2599
Pridružen: To jul 26, 2005 10:42 pm
Kraj: 10 km iz Žirov v hribe

Napisal/-a sonček Sr okt 11, 2006 8:04 pm

Nejko87 je napisal/-a:evo.. učeri je bil izlet;)
bil sem na 12ih avtoodpadih...
vse tle okol gorice + udine + na stari cesti do udin maš dva na levi in enega na desni.
+nek je ena vas ramaccano neki tazga... tam je zlo dobr.
u glavnem tle ob meji je čisto malo u primerjavi z ostalimi. v udinah so trije na kupu v centru mesta... izgleda pa tako kot da bi prišel v tapos (avtotrgovina) , samo da so deli rabljeni.
uglavnem imaš vse... razen tistega kar potrebujem ne :( zadnja havba + odbijač za p. 106 novi tip.)
danes mi je znanec prpelu havbo iz benetk :D
nujno... čimprej pa moram dobiti odbijač od rallye/sport/xs/s16 modela :(
hvala za vso pomoč ;)
ps: nasvet za vse ostale k boste šli...
pojdite po starih cestah, v bližni okolici mest... avtoodpadi so dobsedno ob cesti... in vprašajte tam tudi če je kje v bližini še kakšen...
ne morš vrjet... še celo narišejo ti.
lp


Ej a si slučajno kej vidu kakšnga golfa 2 da je bil cel.

lp
Osu gre samo enkrat na led.lp
 
Uporabniški avatar
Nejko87
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1848
Pridružen: Ne maj 02, 2004 9:42 pm
Kraj: Loka

Napisal/-a Nejko87 Sr okt 11, 2006 8:11 pm

ja vidu sm golfe...
novejše avte imajo v notranjosti.
po stari cesti proti udinam boš tik pred krožnim pred udinam zagledal avtoodpad desno. (upam da razumeš) ko prideš do krožnega se zapelji okrog in pojdi na izhod pri katerem si vstopil. po parih minutah boš na levi zagledal avtodemolizione. (upam da je prov napisan) naslednji je pa... se vračaš iz tega po stari cesti proti slo... v semaforju zaviješ levoin nadaljuješ pot proti mestecu ramanzacco -> neki tazga.. greš skozi mesto.. nakoncu boš videl tablo desno... narediš 200m in si tam.
tam so vse od audi a6 do novega c2 vts.
ah ja :)
s zastopm d štorkla prnese otroka... sam d pajk odnese avto... tega pa nam nkol zastopu....
 
Uporabniški avatar
Lesane Parish Crooks
Uporabnik
 
Prispevkov: 927
Pridružen: Ne dec 19, 2004 2:12 pm

Napisal/-a Lesane Parish Crooks Sr okt 11, 2006 8:20 pm

TommyGun je napisal/-a:
Lesane Parish Crooks je napisal/-a:a je za novejše avtomobile tud kej robe dol?




npr?


Golf IV,A3,....
 
T2a
Uporabnik
 
Prispevkov: 1466
Pridružen: To jun 08, 2004 7:43 am

Napisal/-a T2a Sr okt 11, 2006 8:45 pm

tako klasiko se dobi ja ;)
samo po izkušnjah tisto kar se išče se ne dobi,
medtem ko pa ne iščeš ga imajo kot listja :?
 
T2a
Uporabnik
 
Prispevkov: 1466
Pridružen: To jun 08, 2004 7:43 am

Napisal/-a T2a Sr avg 22, 2007 5:20 pm

3 najbližji avtoodpadi mmp Vrtojba :con
Slika
 
Alfa147JTD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Pe dec 02, 2011 11:42 am

Re: kako do odpadov v italiji

Napisal/-a Alfa147JTD Pe dec 02, 2011 11:58 am

Pozdravljeni!

Mene pa zanima, če kdo pozna kakšen dober in poceni odpad v Italiji. Rabim dele za Alfa romeo. Prosim če mi pošljete naslov in številko odpada.Hvala
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: kako do odpadov v italiji

Napisal/-a nevermind Pe dec 02, 2011 12:09 pm

Ko greš v Sežani skozi bivši mejni prehod imaš takoj v par kilometrih dva odpada. Ne moreš falit. Potem je še en, ko greš po cesti naprej proti Trstu. Naslovov ne vem, govorim na pamet, ker vem kje se nahajajo.
Imaš posebej temo v tovarni znanja naslove odpadov.
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Re: kako do odpadov v italiji

Napisal/-a _furby_ Pe dec 02, 2011 2:26 pm

edit... mas visje na strani en link oops
turbo inside
 
GranDuke_JK
Novinec
 
Prispevkov: 247
Pridružen: Sr mar 23, 2011 1:41 pm

Re: kako do odpadov v italiji

Napisal/-a GranDuke_JK Po dec 05, 2011 11:13 am

Za ''Primorce'' so avtoodpadi v Novi gorici zadaj za Qulandijo, za po Italiji pa išči po Google maps autodemolizioni.

Najbližja mislim da sta:

Gradisca (po avtocesti proti Palmanovi)
Lucinico (čez mejo na krožnem mimo britofa...)

Dlje pa mi za enkrat še ni bilo treba hoditi. Cena ja pa napram Bolhi in našimi obnovljenimi taka da te srat prime: bencin, pica, sok, kosi, avtocesta pa še kaj in prideš skozi ceneje. Edino omejitev se drži ;)

Google je tvoj prijatelj!
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 41 gostov