Stran 1 od 1

Lancia kappa coupe 2.4

Objavljeno: Po jan 29, 2007 12:58 pm
Napisal/-a triker
Na bolhi in avtonetu se je prodajala (kar nekaj časa, zdaj jo sicer ne najdem več, mogoče je prodana) Lancia Kappa Coupe in sicer karambolirana spredaj in celotna leva stran, z 2400 ccm motorjem. Avto je svetlo modre metalik barve in tudi cena ni ravno visoka. Avto je baje stacioniran na Brezovici. Zanima me, če kdo kaj ve o tem avtu, kakšno je njegovo stanje, a se jo splača popravlajti. Zanima me tudi, če je zadnja prema enaka kot pri limuzinskih kappah. Hvala lepa za vse informacije.

Objavljeno: Sr jan 31, 2007 10:39 pm
Napisal/-a Paris
Tale bo težka kar kol najdt k je že mim. :?

Objavljeno: Pe feb 09, 2007 9:54 am
Napisal/-a triker
A kdo ve kam se je prodala. Rabil bi kontakt z kupcem tega avta. Narejenih je bilo po mojih podatkih 3600 kom. Kakorkoli že, malo!

Objavljeno: Pe feb 09, 2007 6:46 pm
Napisal/-a čare
Kranjec Franci (serviser vozil Fiat-Lancia) prodaja celo kappo coupe z 2.0 T motorjem samo hoče met menda 10.000 EUR zanjo ampak je avto u piko