Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
strittko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne avg 25, 2013 8:55 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a strittko Ne okt 06, 2013 4:09 pm

Aha, torej post- informacije. ni problem
 
strittko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne avg 25, 2013 8:55 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a strittko Ne okt 06, 2013 4:21 pm

najdu sorodni post;) lep preostanek dneva
 
Uporabniški avatar
NejcZ
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1506
Pridružen: Po dec 24, 2007 7:35 pm
Kraj: Mozirje

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a NejcZ Sr okt 16, 2013 8:39 am

NO1-posredništvo pri prodaji motornih vozil, Sandra Momčilović s.p.
PE Matičkova 20
Maribor

SchumacherM je napisal/-a:OPOZORILO: Dilerček zbija kilometre!!

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7750362&show=1

Kolegov bivši, iz 171.000, pa avto je bil prodan z občasno novoletno jelko na števcu med pospeševanjem.

Slika
I'm not speeding I'm qualifying...
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LeQuack Po okt 21, 2013 12:43 pm

Ah kje če pa vedno piše da dajo garancijo na prevožene kilometre. A jim ne zaupaš al ka? :D
 
BlackSun13
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: To okt 22, 2013 12:24 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a BlackSun13 To okt 22, 2013 12:37 pm

Avtotrgovina KEKO, d.o.o., MARIBORSKA CESTA 91, CELJE - Kakšne izkušnje? Ponuja pisno garancijo na vozilo in kilometre. Kakšna je "uporabna vrednost" te garancije? Vsaka info bi mi prišla prav.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a esem To okt 22, 2013 2:30 pm

Lahko prej vsaj malo poiščeš po forumu? O Kekotu je že ogromno napisanega, mi pa naj posebej zate pišemo vse še enkrat?
Samo stran!

Iz pravilnika
Pomembno!!! ---> Preden objavite debato uporabite kvadratek IŠČI na levi strani, da vidite če o tem že mogoče teče debata - se posebno, če ste novi na forumu!
 
BlackSun13
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: To okt 22, 2013 12:24 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a BlackSun13 To okt 22, 2013 2:43 pm

Glede na to, da je tema stara 6 let in ima 147 strani, je težko najti. Sem si vzel kar nekaj časa in nisem našel. Nekomu vzame za odgovor 5 prostovoljnih minut, meni pa par ur... :huh:
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a maniaxxx To okt 22, 2013 2:51 pm

Keko ti je sinonim nategatorja, osebno bi se ga izognil na kilometer. Evo ti odgovor.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a .com To okt 22, 2013 3:00 pm

BlackSun13 je napisal/-a:Glede na to, da je tema stara 6 let in ima 147 strani, je težko najti. Sem si vzel kar nekaj časa in nisem našel. Nekomu vzame za odgovor 5 prostovoljnih minut, meni pa par ur... :huh:


ma nea seri... desno zgoraj imaš išči, notri vpišeš keko in imaš 15 linkov, kjer že v predogledu piše me je zaj*bal ipd...
to ti vzame par ur??? - potem pa podari računalnik
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
BlackSun13
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: To okt 22, 2013 12:24 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a BlackSun13 To okt 22, 2013 3:41 pm

Ja sami koristni odgovori (z izjemo maniaxxx-a), hvala za vaš nekoristen čas :?
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a sašo5 To okt 22, 2013 7:01 pm

BlackSun13 je napisal/-a:Ja sami koristni odgovori (z izjemo maniaxxx-a), hvala za vaš nekoristen čas :?

daj link konkretnega avta, ki si si ga zamislil, pa se bo videlo (vsaj približno) "kako in kaj" .....če ima 100 avtov na lagerju, bogme ni vse plevel_celo poznam človeka, ki je kupil Passata tam, res da "majčkeno" ki,lometri odstopajo, ampak začuda, razen naftne pumpe ni v treh letih menjal nič....
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LeQuack To okt 22, 2013 8:03 pm

Je pa mogu zgleda na loteriji zadeti, kolikor vem preprodajalci prav iščejo najslabše možne primerke za nakup, ker dobri bodo so že v osnovi dragi in ne bo profita na njih. Dobro nekaj se zaluži že z goljufijo prevrtenja kilometrov, vendar še več se zasluži če prodaš neko kanto kot odlično ohranjen, prvi lastnik, samo ata ga je v trgovino in nazaj vozil, pa bil mu je kot šesti avto pri hiši zato ga je samo vsako tretjo nedeljo uporabil, od tod mu tako malo kilometrov, majke mi. :)
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a esem To okt 22, 2013 11:24 pm

BlackSun13 je napisal/-a:Ja sami koristni odgovori (z izjemo maniaxxx-a), hvala za vaš nekoristen čas :?

Če bi bolje bral, bi videl tudi to (povdarjeno):
esem je napisal/-a:Lahko prej vsaj malo poiščeš po forumu? O Kekotu je že ogromno napisanega, mi pa naj posebej zate pišemo vse še enkrat?
Samo stran!...

in to (do 15 linkov): (da ti bo lažje - natančna navodila do celih 120 (!!) zapisov o kekotu)
.com je napisal/-a:ma nea seri... desno zgoraj imaš išči, notri vpišeš keko in imaš 15 linkov, kjer že v predogledu piše me je zaj*bal ipd...

A ti se moraš vseeno vsajat? Nam, ki pomagamo, očitaš, da ne pomagamo - medtem ko sam nisi storil ničesar (niti odgovorov nisi natančno prebral!)! :roll: :roll:

Lepo povej, da ne znaš poiskat ali da ti je tvoj "nekoristen čas" mnogo dragocenejši od našega (pazi - vseh nas skupaj!), bomo vsaj vedeli, pri čem smo. :roll: :evil: :roll:
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a .com Sr okt 23, 2013 7:36 am

esem je napisal/-a:A ti se moraš vseeno vsajat? Nam, ki pomagamo, očitaš, da ne pomagamo - medtem ko sam nisi storil ničesar (niti odgovorov nisi natančno prebral!)! :roll: :roll:

Lepo povej, da ne znaš poiskat ali da ti je tvoj "nekoristen čas" mnogo dragocenejši od našega (pazi - vseh nas skupaj!), bomo vsaj vedeli, pri čem smo. :roll: :evil: :roll:


dobro, a si ti pismen? - prav na k* mi že greš s tem tvojim petelinjenjem in opazkami...

nea seri je bila moja replika, da mora dec iskati nek podatek o keko-tu (ali komurkoli že, v tem primeru o njem) par ur (njegove besede)
citiram: glede na to, da je tema stara 6 let.... je težko najti... sem si vzel KAR NEKAJ ČASA ... nisem našel...

potem sem pa jaz napisal: desno zgoraj imaš išči - to je pomoč, če jaz kaj vem
notri vpišeš keko - tudi to je pomoč
in imaš 15linkov, kjer v predogledu piše me je zaj*bal ipd... - že takoj veš, da nekaj ni vredu
in moj nasvet njemu: če zgoraj omenjeno dejanje nekomu vzame par ur, potem ni za računalnik in naj ga nekomu podari...

zdaj pa; se lahko nehaš petelinit?
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Uporabniški avatar
grega983
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1658
Pridružen: Po nov 30, 2009 9:23 pm
Kraj: Fram

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a grega983 Sr okt 23, 2013 7:47 am

U 2 get a room :mrgreen:
Lancia Delta Hf T pa Alfa 159 SW 20v pa Alfa 33Permanent 4 pa ......
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a esem Sr okt 23, 2013 11:22 am

.com je napisal/-a:
esem je napisal/-a:A ti se moraš vseeno vsajat? Nam, ki pomagamo, očitaš, da ne pomagamo - medtem ko sam nisi storil ničesar (niti odgovorov nisi natančno prebral!)! :roll: :roll:

Lepo povej, da ne znaš poiskat ali da ti je tvoj "nekoristen čas" mnogo dragocenejši od našega (pazi - vseh nas skupaj!), bomo vsaj vedeli, pri čem smo. :roll: :evil: :roll:


dobro, a si ti pismen? - prav na k* mi že greš s tem tvojim petelinjenjem in opazkami...

nea seri je bila moja replika, da mora dec iskati nek podatek o keko-tu (ali komurkoli že, v tem primeru o njem) par ur (njegove besede)
citiram: glede na to, da je tema stara 6 let.... je težko najti... sem si vzel KAR NEKAJ ČASA ... nisem našel...

potem sem pa jaz napisal: desno zgoraj imaš išči - to je pomoč, če jaz kaj vem
notri vpišeš keko - tudi to je pomoč
in imaš 15linkov, kjer v predogledu piše me je zaj*bal ipd... - že takoj veš, da nekaj ni vredu
in moj nasvet njemu: če zgoraj omenjeno dejanje nekomu vzame par ur, potem ni za računalnik in naj ga nekomu podari...

zdaj pa; se lahko nehaš petelinit?



Če nisi opazil/razumel, da sem v postu odgovarjal samo BlackSun13-u (se to nanaša nate?: "Nam, ki pomagamo, očitaš, da ne pomagamo", "tvoj "nekoristen čas"", "Če bi bolje bral, bi videl tudi to: (moj citat) in to (do 15 linkov): (tvoj citat)" ipd) in pri tem uporabil (kot dva primera pomoči, ki je on ni opazil/upošteval) poleg mojega tudi tvoj post (torej v pozitivnem pomenu), ni moj problem. Toliko o pismenosti, petelinjenju, odnosu, nepotrebni občutljivosti/alergijah in še čem... :roll:

Skuliraj se in raje pozorno beri, boš naredil največ zase ;)
O sankcijah pa ob naslednjem podobnem nepotrebnem izpadu, če bo. Upam, da ti bo dalo misliti in da takih izpadov ne bo več.
lp
 
Uporabniški avatar
.com
Uporabnik
 
Prispevkov: 993
Pridružen: Če avg 18, 2011 4:09 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a .com Sr okt 23, 2013 4:52 pm

aja, če je pa tako, se TI PA OPRAVIČUJEM... glede napada nate... :!:

o sankcijah pa kdaj drugič...

LP
| GOLF 6 in 7 | TSI power |
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a esem Sr okt 23, 2013 5:07 pm

Hvala za opravičilo (sprejeto) - so daleč preredka (ne samo tu na forumu), čeprav so del osnovne kulture.
 
dsulek
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr okt 23, 2013 6:10 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a dsulek Sr okt 23, 2013 6:16 pm

LP!
Zanimam se za nakup Vectre, zato me zanima, če kdo pozna tega prodajalca oz. ta avto.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7762414&show=1

Sumljivi so mi kilometri, ker je bil avto uvožen pred leti, servisne knjige pa še nimajo, ker je še prejšnji lastnik ni prinesel. Je možno, da jo ponaredijo? Pa še cena je nižja od vseh ostalih.


Upam, da sem v pravi temi. :)
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LeQuack Sr okt 23, 2013 6:50 pm

Če je nimajo zdaj je pač ni. Zakaj bi prejšnji lastnik moral naknadno prinesti servisno knjigo,to nima nobenega smisla. To je tako kot bi rekel, prejšnji lastnik mora še ključe od avta prinesti.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 115 gostov