Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
sova501
Novinec
 
Prispevkov: 258
Pridružen: Če feb 25, 2016 7:38 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a sova501 Sr jun 15, 2016 6:36 pm

Tečnariš in ne vem zakaj ne uporabiš zelen nick, če tako rad komandiraš.
Glede na to kako ljudje radi kupujejo uvožene jajce ne škodi opozorilo, da tudi če je pooblaščen trgovec novih vozil previdnost ni odveč in je treba vse preverit-še posebej pri uvoženih(naivni mislijo drugače). Znanec gor dol, lahko bi se enako zgodilo meni ali tebi. lp
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a yashica Sr jun 15, 2016 6:49 pm

Nič ne tečnari, kot souporabnik foruma te le opominja na namen teme.

Nazaj na temo " Nategatorji" !


................................................................................

Prosim, držite se teme! :evil:

Brez nepotrebnih debat, ki nimajo neposredne zveze z naslovom in vodijo v prenatrpanost in neberljivost, s tem tudi sama tema izgublja osnovni namen.
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
Uporabniški avatar
Locher
Uporabnik
 
Prispevkov: 860
Pridružen: Sr avg 28, 2013 5:21 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Locher Pe jun 17, 2016 8:53 am

Ampak post je pa samo moj letel ven. Pa se namen / informacijska vrednost / odklon od teme ni veliko razlikovala od predhodnjega.

Očitno zelenim gre na živce (samo) moje pisanje.
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a yashica Pe jun 17, 2016 10:02 am

@Locher: Ne bo držalo!

Za info.:Poleg tvojega prispevka so bili odstranjeni še posti štirih souporabnikov, od katerih se je en nanašal na pozitivno pripombo, da je šla tema preveč 0ff in obenem poziv, da se držimo teme (@hippo).

In ne, ne gre mi na živce tvoje pisanje, še manj da bi imel kaj proti tebi ali bilokaterem izmed ostalih forumašev.
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
pampers
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po jun 20, 2016 7:45 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a pampers Po jun 20, 2016 7:51 pm

Na kratko! Izogibajte se AVTO LAN - a v Zrečah!
 
Uporabniški avatar
luxxx7
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 538
Pridružen: So sep 10, 2011 12:03 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a luxxx7 Po jun 20, 2016 8:47 pm

Povej še razloge...
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a hippo To jun 21, 2016 8:54 am

pampers je napisal/-a:Na kratko! Izogibajte se AVTO LAN - a v Zrečah!

Tale avto-lan rad malo polepša avte (predvsem audije, kjer jim napopa sline letvice in znake, pa že misli, da če ima gor nalepko s-line, je že res s-line, tudi če je čisto običajen tako znotraj kot zunaj).
Ker rad bere forume je potem hitro dal dol iz avto neta napis s-line, tako da to zdaj verjetno samo še po telefonu ali pa na ogledu prodaja ljudjem, ki pač tega ne vejo... :roll:
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a pskoda Ne jul 17, 2016 9:55 am

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 20105%20KM

Tale je nategun, da glava boli. V opombah piše, da so avto kupili kao za sina, ki mu pa ni všeč.
Ko v googla vtipkaš njegovo telefonsko je že prodajal suzukija, škodo in bog ve kaj še. Ti avtomobili izgleda, da tudi niso všeč sinu :roll:
Lp
 
atepus
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne jul 24, 2016 7:42 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a atepus Ne jul 24, 2016 9:20 am

gwynn je napisal/-a:POZOR! DOBILI SMO ŠE EN AVTO Z PREVRTENIMI KM

Hotel sem kupil tale avto spodaj. Imel je 182.000 km. Prodajal se je za 3300€ . Prodajalec ga je žal prodal preden sem ga uspel it pogledat.
Potem pa me je prehitel KOJA d.o.o. iz Škofljice. Prodaja isti avto (preveril sem pri prodajalcu sem ga poklical in je potrdil da je to ta avto
OZ feltne, zatemnene zadnje sipe) z prevrtenimi kilometri (kar za 90.000).

kaj je dron?'' ožaljen si ker so te prehiteli!!! ni ti ratal nakup za nadaljno prodajo. vrtel bi ti za več kot navajaš. če bi jaz bil iz tega podjetja bi dal nagrado onmu ki bi mi otkril tvojo identiteto, kot prvič od tebe bi pokasiral nekaj tisočakov zaradi javnega prikazovanja vsebine prodajnega oglasa tega podjetja za drugo da ne navajam. to podjetje dobro poznam in trdim da so zelo pošteni in korektni,primer moja punca je lansko leto kupila star avto cca 12 let fiat punto v tem podjetju, čez par dni se je prižgala luč servo volana (sity volan). ker se gre za večjo popravilo je poklicala prodajalca ki jo je pomiril ter povedal naj pripelje vozilo na popravilo na njihove stroške ali naj kar vrne vozilo. Vozilo so popravili punca zadovoljna in kar pelje. odjebi s takim

http://www.avto.net/_AVTO/oglas.asp?ID= ... MA%95LEP...
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a primozek68 Ne jul 24, 2016 8:40 pm

Polpismen pa tud ja....
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Janad
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To jul 26, 2016 10:02 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Janad To jul 26, 2016 10:31 am

Živjo. Namen imam kupiti večji rabljen avto in sem hotela najeti posrednika, da mi najde nekaj primernega. Zanima me ali kdo pozna podjetje IMAŠ AVTO d.o.o. iz Logatca in kakšne izkušnje imate z njim?
Hvala
 
JackRedi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Sr jul 27, 2016 1:19 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a JackRedi Sr jul 27, 2016 1:33 pm

Evo da še jst napišem. Edit/mod: izbrisano še eden izmed mnogih ki vrtijo kilometre :)

Forumaš na audi forumu ga je dal v račun in vzel novejšega avto je imel 430.000 km, sedaj se prodaja s toliko km :)

Link od avta ter priložen printscreen.
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a titanius Sr jul 27, 2016 8:05 pm

Tud sam sem zasledil da ima veliko avto pri njemu/njej nizko kilometrino. Sem tudi zasledil, da na neke avte da tudi garancijo na kilometre medtem ko za tega audija ne piše nič, torej je tu že sumljivo. Sicer pa zdaj na tehničnem vpisujejo tudi kilometrino tako, da se ob preventinvem tehničnem da dosti stvari o avtu videti pred samim nakupom.

Audi pa eden lepših za ta letnik.
 
MihaelS
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 31
Pridružen: Če dec 12, 2013 10:13 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a MihaelS Sr jul 27, 2016 9:33 pm

Ker je že govora o nategatorjih, bi omenil Avto Top (Hajdoše), če se pelješ iz Ptuja proti Mariboru. 3 tedne nazaj sem kupoval avtomobil in na avto.netu zasledil Mondeota 2.0 TDCi. Kličem tja in je rekel, da je odlično ohranjen. Grem drugi dan gledat, mi da ključe, se zapeljem in se samo prekrižam... Zavore, spredaj in zadaj (ploščice in diski) obrabljeni do konca. Ploščice so bile obrabljene do železa. Avto je trosilo na 60km/h, in pa desni zadnji amortizer je bil uničen. Nakar rečem prodajalcu naj se pelje zraven in mi reče eh saj to ni nič, to je mali strošek menjave sprednjih in zadnjih zavor... 2006, 260.000 prevoženih... Kar je delovalo je bilo samo klima. Vse ostalo pa....falus! In pa AH Mlakar, Grobeljno (Šentjur pri Celju). Tudi tam ne priporočam nakupa.
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a hippo Če jul 28, 2016 2:08 pm

titanius je napisal/-a:Tud sam sem zasledil da ima veliko avto pri njemu/njej nizko kilometrino. Sem tudi zasledil, da na neke avte da tudi garancijo na kilometre medtem ko za tega audija ne piše nič, torej je tu že sumljivo. Sicer pa zdaj na tehničnem vpisujejo tudi kilometrino tako, da se ob preventinvem tehničnem da dosti stvari o avtu videti pred samim nakupom.

Na https://e-uprava.gov.si/javne-evidence/motorna-vozila.html je vpisano stanje km na zadnjem tehničnem, tako da je to en plus pri preverjanju podatkov..
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a pskoda Če jul 28, 2016 4:09 pm

Kaj pa od novega pa do starosti 4 let :?:
Tukaj se izgubljajo kilometri kot denar v banki za tajkune
Lp
 
donpatriot
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Po jul 25, 2016 9:49 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a donpatriot Če jul 28, 2016 10:04 pm

Gledal sem tale oglas in me zanima, če ima kdo kakšne izkušnje s prodajalcem?

avto.net

Mal malo kilometrine je, me pa zanima, glede na to, da je kupljen v Sloveniji, ali se da preveriti, če so to realni kilometri?

Hvala!!!
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a pskoda Pe jul 29, 2016 7:00 am

Ni važno kje je kupljen avto slo, nemčija, italija,... Če so bili servisi delani in vpisani v bazo podatkov se to lahko preveri kjerkoli.
Dobro je vse 100x preverit predno kupiš avto. Kolikor prideš do ene stvari, ki ne štima ali ni možno preverit se obrni in pojdi stran
Lp
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Ivan36 To avg 02, 2016 7:02 pm

Saj mogoče je le napaka v opisu kdaj je bilo slikano za porabo a je smešna :lol: Glej sliko števca v vozilu in v oglasu?!
Priponke
Ford Mondeo    www.Avto.net   .jpeg
 
teslam2
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 46
Pridružen: Ne jul 27, 2014 9:47 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a teslam2 Pe avg 05, 2016 9:17 am

MihaelS je napisal/-a:Ker je že govora o nategatorjih, bi omenil Avto Top (Hajdoše), če se pelješ iz Ptuja proti Mariboru. 3 tedne nazaj sem kupoval avtomobil in na avto.netu zasledil Mondeota 2.0 TDCi. Kličem tja in je rekel, da je odlično ohranjen. Grem drugi dan gledat, mi da ključe, se zapeljem in se samo prekrižam... Zavore, spredaj in zadaj (ploščice in diski) obrabljeni do konca. Ploščice so bile obrabljene do železa. Avto je trosilo na 60km/h, in pa desni zadnji amortizer je bil uničen. Nakar rečem prodajalcu naj se pelje zraven in mi reče eh saj to ni nič, to je mali strošek menjave sprednjih in zadnjih zavor... 2006, 260.000 prevoženih... Kar je delovalo je bilo samo klima. Vse ostalo pa....falus! In pa AH Mlakar, Grobeljno (Šentjur pri Celju). Tudi tam ne priporočam nakupa.



potrjujem, Avto Top (Hajdoše) avte oglašuje kot nove, odlično ohranjene, pri ogledu pa polno očitnih napak.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 29 gostov