Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
PEUGEOTT 207
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 77
Pridružen: So jan 07, 2012 1:30 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a PEUGEOTT 207 Če okt 31, 2013 9:23 am

 
Uporabniški avatar
Himc57
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 28
Pridružen: Če jun 05, 2008 7:41 pm
Kraj: Črnomelj

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Himc57 Če okt 31, 2013 2:20 pm

Slike povedo, da avto res ni biu karamboliran, ampak le popraskan :roll:
/Oo ___H___ oO\
||=_/_______\_=||
 
virtuoso89
Novinec
 
Prispevkov: 198
Pridružen: Ne maj 29, 2011 9:55 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a virtuoso89 Če okt 31, 2013 2:42 pm

Kaj potem praviš da je bil zaleten? Hmm...
Polirajo pa vsi z enim razlogom, da se odpravi praske. Torej tisti avto ki je poliran ni več nepoškodovan. Lepo razmišljanje imaš.
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LeQuack Če okt 31, 2013 3:14 pm

Po tej teoriji so vse avti poškodovani ker že ko greš v avtopralnico nastanejo mikro praske na laku. :)
 
klekej
Novinec
 
Prispevkov: 487
Pridružen: So avg 01, 2009 3:40 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a klekej Pe nov 01, 2013 2:19 pm

Da ne bo šel kdo gledat tega avta. Doma imajo avtovleko, avto pa je bil verjetno tudi na strehi.

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?id=7798837
 
Uporabniški avatar
M-power
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 32
Pridružen: Ne mar 17, 2013 5:05 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a M-power Pe nov 01, 2013 4:00 pm

Če pa imajo avtovleko doma je pa res "nategator" :D Eni imaste res zanimiva mišljenja. Če je bil res na strehi je drugo, samo nevem da bi kdo puntota skup delal (finančno gledano).
Kaj če ma traktor doma je tud avto slab?
 
Fishman
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 67
Pridružen: To nov 10, 2009 3:21 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Fishman Sr nov 06, 2013 2:42 pm

danes zasledil na avto......n..e..t Citroen C5 Exclusive letnik 2009 s 75k prevoženimi za 5300. Posledično sem kontaktiral kupca preko spletne strani in dobim odgovor: Pozdravljeni ,

Zahvaljujemo se vam za vaše zanimanje za naš avto .
Moje ime je Marek Bauer in jaz bomo odgovorili na vsa vaša vprašanja v imenu VB Leasing Polska S.A. , Poljska .
Avto je bil na podlagi najemne pogodbe z enim od naših lizinških partnerjev v Sloveniji , vendarlastnik ni bil sposoben plačati svojih mesečnih obrokov za naše podjetje , zato smo vzeli nazaj plat tega vozila .
Kot lahko vidite ,cena je precej nižja od tržne cene , saj moramo nujno prodati avto , da si opomore preostalih zakupnine . To je končna cena vozila , vključno s prevozom na vaš naslov . Ni druge obveznosti ( dolgovi ) ali skritih davkov in prosto bremen.
Vozilo je bilo kupljeno iz Slovenije, ki je bilo registrirano v Sloveniji in ima slovenske dokumente in registrskih tablic .
Avtomobil je v 100% odličnem stanju , nikoli udeležena v nesrečah , originalno barvo , točno tako, kot jo vidite na slikah . ASO storitev na pooblaščenega trgovca .
Avto je zdaj na Poljskem .
Imamo lastno logistično službo , tako da, če želite kupiti avto lahko jo bomo dostavili v vaš dom brezplačno (brez vključeni stroški ) , v največ 3 dni. Bomo dostavili avtomobile v Sloveniji na teden , tako da bomo lahko zagotovim, da boavto prispe po urniku.
Glede na to, da je to bil najin prvi posel , bomo blizu dogovora prek varne tretje osebe od Avto.net - se prepričajte, da boste dobili svoje vozilo , in bomo dobili denar na varen način .
Prosimo vas, da nam sporočite, če ste zainteresirani za nakup avtomobila , tako da vam lahko pojasni podrobnosti posla .
P. S. Za boljšo komunikacijo, prosim odgovorite v angleščini, če je mogoče,


Z lepimi pozdravi,

Marek Bauer

VB Leasing Polska S.A.
NIP: 8991015508
KRS: 0000035259
Połczyńska 31a
01-377 Warszawa
Polska

VAŠ KOMENTAR ???
 
Uporabniški avatar
LeQuack
Novinec
 
Prispevkov: 465
Pridružen: Pe nov 16, 2007 4:16 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LeQuack Sr nov 06, 2013 2:57 pm

Zihr je kul vse ti kar nakaži že denar vnaprej da bodo vedli da si resen. :roll:
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1635
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Cefizelj Sr nov 06, 2013 4:34 pm

Kopirano iz avto.net:

Pomembno obvestilo - nevarnost goljufije!
Več obiskovalcev nas je obvestilo, da so prejeli ponudbo za nakup vozila s strani tujega leasing podjetja, ki naj bi potekala preko podjetja Avtonet, z nakazilom na račun v tujino. Ponudba je običajno napisana v izrazito slabi slovenščini. Obiskovalce pozivamo k skrajni previdnosti. Vsak dogovor o nakupu / prodaji vozila oz. predmeta, objavljenega na straneh www.Avto.net, je dogovor zgolj med kupcem in prodajalcem, ki vozilo/predmet prodaja in ne povzroči nikakršnega posrednega ali neposrednega pogodbenega odnosa med kupcem, prodajalcem ter podjetjem Avtonet d.o.o.. Podjetje Avtonet d.o.o. torej v nobeni obliki ne sodeluje pri transakcijah ali prodajah vozil, niti o le-teh nismo seznanjeni!
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a DePalmo Sr nov 06, 2013 8:09 pm

Brez zamere, ampak po takem mailu še rabiš spraševat za komentarje? :roll:

Namig: bejš kokr hitr lah!
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a IcEm4n Če nov 07, 2013 10:30 pm

Evo vam "možnost napak pri vnosu" :mrgreen: :mrgreen:

Avto.net: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7513821&show=1
avtonet1.png


Galerija avta (omenjena v oglasu): http://www.gm-photography.si/galerija/c ... -3-7-2012/
avtonet2.png
Slika
 
LinuxFuter
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 641
Pridružen: Ne jun 01, 2008 1:26 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LinuxFuter Ne nov 10, 2013 6:53 pm

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7690424&show=1

Temule pa manjka približno 40 kkm na števcu, eden izmed prejšnjih lastnikov ga je 2 leti nazaj prodal z 220 kkm.

Slika
 
tado74
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne nov 10, 2013 9:23 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tado74 Ne nov 10, 2013 9:26 pm

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=7657570&show=1 torej pravite da te dva modela nategujeta? :/ tale avto res zgleda top..
 
azzurra
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr nov 13, 2013 5:20 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a azzurra Sr nov 13, 2013 5:57 pm

Na žalost se oglašam v tej temi, da opozorim ostale na svojo izkušnjo z top avtomobilček doo podjetjem iz okolice Ng. Moj nasvet - stran od njih. :evil:
Tud kasneje, ko je bil avto že doma, smo od prijatla, ki dela v branži (sicer prodaja novih avtov) zvedli to, da NISO znani po dobrem poslovanju (če smo diplomatski) :) Škoda,da nismo vedli že prej. Ma na žalost na netu o njih ni bilo nekih podatkov oz.opisanih izkušenj, tako da...No, ne bomo dolgovezili :)

Z gotovostjo lahko rečemo sledeče:

- ta avto ne bi niti pod razno smel narest tehničnega
Ob nakupu smo večkrat posebej omenli, da hočemo bit zdravn (da pogledamo podvozje), ko bo tehnični, pa so nam vseeno zbežali sami na tehnični, brez nam povedat nič. Sumljivo nam je bilo že to, da kljub temu, da delajo tehnične na vec bljiznih krajih v bljizini (ena opcija je bila celo le pol km stran od podjetja), so sli tehnicni delat drgam.. So pa med pogovorom večkrat rekli, da kao grejo zdravn (beri: grejo sami) na tehnični, ker jih tam poznajo in bla bla bla. Pol, ko smo avto vseen uspeli pogledat, podvozje je blo okej (hvala bogu)..a kakorkoli,ko smo avto peljali še na ogled k mehaniku, je bil zgrožen in se prijemal za glavo..Saj videt ni blo nič, so ble take skrite stvari, ki jih pa vsekakor vidi tist, k dela tehnični).. Mehanik nam je rekel tudi, da sama sreča, da nas niso ustavili policaji, ker bi nas poslali delat tehnični, in ker ga ne bi naredili, bi nasankali mi.

- po nakupu, nam je avto cca 2-3 tedne stal v garaži, ker ni bil v stanju za vožnjo
Pojavile so se namreč skrite napake, ki nam niso dovolile, da bi se z avtom peljali.

- ko jih skušaš poklicat se ne javijo... Ko prideš tja v času, ko naj bi delali jih ni. Ok,razumem, da majo delo in menda ne posedajo po kafičih, ma če maš firmo in te nekdo pokliče, je verjetno prav, da se javiš in pokličeš nazaj. Oz. če maš zaposlene, ni boga, da moreš čakat 1uro, da se pojavi eno bitje na sedežu firme. Ko jih opozoriš na določene zadeve, sledi sprenevedanje.

Skratka odsvetujem. Kaj več (detajlov) pa žal ne bomo povedali, ker se še odločamo kako ukrepati. Lp :)
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Blinder Sr nov 13, 2013 7:13 pm

Ziher dobiš posnetke na youtube kako naredit molotov cocktail ali kej še bolj primernega.
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
Cesko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr maj 30, 2012 4:47 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Cesko Če nov 14, 2013 10:35 am

azzurra je napisal/-a:Na žalost se oglašam v tej temi, da opozorim ostale na svojo izkušnjo z top avtomobilček doo podjetjem iz okolice Ng. Moj nasvet - stran od njih. :evil:


Hvala Azzurra za prispevek. Na žalost je takih nepridipravov vedno več, tud na našem koncu, na Primorskem. Moj odvetnik trdi, da če so na avtu skrite napake, za katere je prodajalec ob trenutku prodaje vedel, a jih zamolčal, in če je prodajalec pravna oseba, obstaja pravna podlaga za tožbo. Tako nekako. Prosim te če nas lahko nadaljnje obveščaš o poteku zgodbe....
Držimo fige
 
azzurra
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr nov 13, 2013 5:20 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a azzurra Če nov 14, 2013 5:36 pm

Vsekakor obstaja pravna podlaga (zakon o varstvu potrošnikov), še več: prodajalec (ali fizična ali pravna oseba) odgovarja tudi za skrite napake, za katere ni vedel.
Bomo obveščali :) Nam je žal, da ne moremo več deliti z vami, a bo prišel čas tudi zato. Mislim pa, da je vseeno prav, da smo povedali našo izkušnjo.

Vsi, ki kupujemo rabljen avto vemo, da je avto rabljen in star, a vseeno - ni prav, da se dogajajo razne goljufije. Ko kdorkoli kupi avto upravičeno pričakuje, da ga bo lahko uporabljal, ne pa da se zgodi, kar se je nam.

Hvala za pesti ;) LP
 
golvo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Če nov 14, 2013 10:30 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a golvo Če nov 14, 2013 10:43 pm

Pozdravljena Azzurra.

Glede na to, da smo tudi mi pred nakupom novega abljenega avta in smo gledali tudi pri njih, bi bil zelo hvaležen, če bi mi lahko povedala kaj več o njih in svoji izkušnji. Glede na to, da sem ravnokar registriran uporabnik in ne morem še pošiljar zasebnih sporočil :? , upam da nama bo pri pvzpostavljanju stika, v kolikor boš pripravljena svetovat, pomagal moderator foruma?

Bi pa, ko že ravno pišem, vprašal če kdo ima kako povratno info od prodajalca BENAF d.o.o., Vipolže 1, 5212 Dobrovo v Brdih. Vsaka informacija dobrodošla.

Hvala in LP
 
azzurra
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr nov 13, 2013 5:20 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a azzurra Pe nov 15, 2013 2:28 pm

Zdravo :)
Hehe..Moj nick je bil izbran naključno, in ne pomeni, da sem punca :P Toliko v vednost.

Bi ti radi povedali več, a zaradi svojih interesov ne bomo, žal. Vemo, da mogoče izpade egoistično, a moremo popazit in poskrbet, da bo vsaj kasneje vse kot treba :) Mi jih odsvetujemo, če bi lahko zavrteli čas, bi ga in pri njih niti slučajno ne bi pustili denarja, ki smo ga. Povprašaj malo okoli, po Ng, recimo pri prodajalcih (novih) avtov, po čem so znani. Mi tega ne bomo napisali, ker vseeno, kljub slabi izkušnji, ne vemo z gotovostjo kaj od tistega je res in kaj ne. Nam je to prijatelj povedal kasneje, ko je bil avto že doma in poln failov. :/ Mi smo jim zaupali in nam je žal, v 1.postu smo tud napisali okvirno kaj je bilo narobe, za to imamo dokaze, ker smo sami doživeli. Ko maš avto doma oz. ko ne hitiš (kupovanje avta je stresno, en kup birokracije in laufanja in vsega) se zamisliš nad marsičem oz.ti rata marsikaj čudno (nam recimo sprva ni bilo čudno zakaj so šli na tehnični, kamor so šli). Mi smo bli previdni, ker vemo koliko je zlorab in goljufij, poleg tega smo k nakupu pristopili resno, da bo ja vse ok. Pa smo se vseen zaje*ali. Naš je samo nasvet, delimo le našo izkušnjo in vam samo polagamo na srce te stvari :) Mogoče obstajajo osebe, ki imajo z njimi dobre izkušnje, mi bi tudi radi bili med temi, pa žal nismo...
Lp in srečno.

Ps.Tega, ki omenjaš, pa mi ne poznamo.
 
Uporabniški avatar
simply
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3065
Pridružen: Sr nov 30, 2005 7:03 pm
Kraj: Nova Gorica

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a simply Po nov 18, 2013 9:14 am

Bi pa, ko že ravno pišem, vprašal če kdo ima kako povratno info od prodajalca BENAF d.o.o., Vipolže 1, 5212 Dobrovo v Brdih. Vsaka informacija dobrodošla.


Prodajalca poznam - par zadovoljnih strank tudi. Avti so primerni, dobro ohranjeni - VSI ( no vsaj BMw-ji ) imajo preverljivo zgodovino. Edinole prav poceni niso.

Dober nakup želim.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 33 gostov