Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Mgajvr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1359
Pridružen: Ne feb 18, 2007 7:12 pm
Kraj: okolica litije

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Mgajvr To sep 02, 2014 5:17 pm

no zdej ste pa že spet sitni s to kregarijo pa pisanjem brezveznih postov. ma a nimate vsaj mal pameti?
kdor je pametnejši, baje prej odneha. sonček itak že od nekdaj mlati prazno slamo, primožek je pa menda tud dovolj star da bo počasi prišel k pameti :roll:
ko smo že pri nategunih... podjetje TEMS iz trbovelj ki vozi avte iz francije, pred par leti še ni bil nategun.
zdaj pa zgleda da ima preveč denarja, pa se norca dela iz kupcev.
smo šli 2x gledat avto, pa čeprav smo bili zmenjeni ob uri, smo ga čakali, pa ga še ni bilo. potem se pa tudi oglašal ni več.
xXx

Skoda driver

tolk časa sm jo porivou, da je mi je vžgala in ušla...
 
Kokibo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Ne nov 17, 2013 7:23 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Kokibo To sep 02, 2014 6:04 pm

Priponke
oglas km.png
 
Uporabniški avatar
DJ_MiheC
Novinec
 
Prispevkov: 122
Pridružen: Ne okt 29, 2006 11:22 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a DJ_MiheC To sep 02, 2014 9:07 pm

Ima kdo kakšne izkušnje s podjetjem IMPERAS? http://www.imperas.si/
 
Uporabniški avatar
eentox
Uporabnik
 
Prispevkov: 1374
Pridružen: Ne apr 24, 2005 6:39 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a eentox To sep 02, 2014 9:44 pm

DJ_MiheC je napisal/-a:Ima kdo kakšne izkušnje s podjetjem IMPERAS? http://www.imperas.si/

viewtopic.php?f=18&t=72369
Chuck Norris je enkrat prišel dvakrat
 
sladand
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: To sep 02, 2014 11:21 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a sladand To sep 02, 2014 11:29 pm

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=876 ... MP%20POT... kdo ima kašne izkušnje s tem prodajalcem in kakšen se vam zdi ta avto kilometri in tako?
 
Uporabniški avatar
=swen=
Uporabnik
 
Prispevkov: 810
Pridružen: To okt 14, 2008 3:04 pm
Kraj: gorenjska

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a =swen= Sr sep 03, 2014 12:01 am

sladand je napisal/-a:http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8769200&show=1&avto=Volkswagen%20Passat%202.0%20TDI%202XPDC%20TEMP%20POT... kdo ima kašne izkušnje s tem prodajalcem in kakšen se vam zdi ta avto kilometri in tako?

Verjetno je bil zaleten, saj prodajalec ni označil da ni bil. In če pogledaš zadnji blatnik se lepo vidi, da je druge barve kot preostanek avta. :|
 
sladand
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: To sep 02, 2014 11:21 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a sladand Sr sep 03, 2014 12:51 am

Verjetno bo res. Danes teško najdeš pameten avto.
 
bastard
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: Pe apr 21, 2006 11:33 am
Kraj: Murski Črnci

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a bastard Pe sep 05, 2014 7:32 pm

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=881 ... 02.0%20TDI

Avto ima 290k km, zjeban vztrajnik ter šobe, ne dela zadej steklo, avtoradio je bil zanič, fuč diski ploščice, pri 100k brušena glava . Cena je bila 2500EU

Zamenjal so zgleda vztrajnik ker je treslo kot svina, šobe so fuč 100%, obvoz

Slika
Zadnjič spremenil bastard, dne So sep 06, 2014 5:57 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a ojnica Pe sep 05, 2014 9:21 pm

[quote="bastard"],,,,[/quote]

Tole je za google:

Nategator prevrtel kilometre za dobrih 100.000km.

AHD-O, odkup in prodaja vozil, Murtić Omer, s.p.
ODKUP IN PRODAJA VOZIL
KOLOVSKA CESTA 11
RADOMLJE -DOMZALE
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3788
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Blinder Pe sep 05, 2014 10:29 pm

Bogi tisti ki bo naletel na ta avto.
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
 
92macphisto
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po sep 01, 2014 6:37 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a 92macphisto So sep 06, 2014 3:58 pm

Tole je za google:
Nategator prevrtel kilometre za dobrih 50.000km.

AVTO POMP Zlatko Pašalič s.p.
PE DOLENJSKA CESTA 117
LJUBLJANA-RUDNIK
 
bastard
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 75
Pridružen: Pe apr 21, 2006 11:33 am
Kraj: Murski Črnci

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a bastard So sep 06, 2014 8:42 pm

Slika

Isti nategun, spet na delu..., priimek naj si spremeni v Mutić...
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tr00per Po sep 08, 2014 9:02 am

zakaj pa je tukaj nategun?
 
grega20
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 59
Pridružen: Ne mar 04, 2007 9:21 pm
Kraj: vir

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a grega20 Po sep 08, 2014 9:45 am

92macphisto je napisal/-a:Tale Avto Pomp je en velik nategator. Prejšnji mesec sem si ogledal in testiral tega Golfa:
Slika

Sem bil na ogledu in testu, avto je imel realnih blizu 250.000 km, sedaj jih ima 50 kkm manj :huh: . Avto ni imel narejene zamenjave jermena in vodne pumpe, menjat bi moral zadnje zavore ...

lp Zorane


Ta avto bi moral jaz dobiti od prvega lastnika in bi ga prodajali naprej z realnimi 250.000km...je pa res da avto izgleda zelo dobro glede na število prevoženih kilometrov.
Ne zagovarjam vrtenja kilometrov, moram pa dotičnemu trgovcu stopiti v bran, ker morda ni bil seznanjen z realnim stanjem kilometrov, kajti avto je kupil trgovec iz celja in tam se je že potem pojavil avto s toliko kilometri...
 
roko123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če sep 11, 2014 3:39 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a roko123 Če sep 11, 2014 4:13 pm

Jaz bi pa rad pohvalil Avtotehniko Celje.
Pri njih sem kupil rabljenega Forda Focusa.
Odnos vseh zaposlenih je res na visokem nivoju. Že od prvega trenutka, ko sem klical za avto je vse potekalo tako kot mora. Prodajalec mi je verjel na besedo,da me vozilo zanima in je rekel,da bo brez problema počakal do poznega popoldneva dokler nisem zaključil s službo ter si ga prišel ogledati.
Avto je sicer bil malo zaleten kar pa niso skrivali in mi tudi povedali kje ter kaj je bilo. Sabo sem imel merilec laka in je pokazal točno to kar so rekli,nič več in nič manj. Pri nakupu sem dobil zraven še prvo pomoč,ker je ta v avtu že potekla. Res lepa gesta, sploh,ker tega nisem opazil sam.

Dali so mi tudi 1 mesečno garancijo katero sem na žalost tudi moral uveljaviti.

Moj strah,da bi karkoli komplicirali pa je bil čisto odveč. Avto so prišli iskat z avtovleko, dali so mi tudi nadomestnega ter se lotili popravil.
Po parih dneh sem avto prišel iskat in se odpeljal domov.

Ker pa ima hudič je res mlade je čez kak teden spet začelo nekaj "ružiti". Klical sem na Avtotehniko kjer so mi rekli naj ga zapeljem do najbližjega serviserja in ga vprašam za mnenje kaj bi lahko bilo,da ne bi spet pošiljali vleke. Ko so avto pregledovali sem jim še povedal kaj vse naj bi mi pri prvem popravilu zamenjali in so tudi to pogledali. Zamenjano je bilo čisto vse kar so mi rekli :!:

Vozilo se trenutno še vedno popravlja,ker je zgleda malce večja napaka ampak vseeno sem moral napisati tale post.

Zares sem izjemno zadovoljen z zgoraj omenjeno avtohišo,ker po vseh teh pripetijah bi verjetno marsikatera hiša obupala in me odgnala z besedami: "sej smo vam že vse to zamenjali,kaj nas še nadlegujete,ne znate vozit,to je vaša napaka itd...

V kratkem imam namen kupiti malo večje družinsko vozilo in ga bom sigurno kupil pri njih.

Lp rok
 
Uporabniški avatar
ddas
Novinec
 
Prispevkov: 156
Pridružen: Po okt 31, 2011 4:00 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a ddas Če sep 11, 2014 4:43 pm

Danes prijavljen, prvi post pa še taka pohvala, da kar dobiš sladkorno ko jo prebereš. :/:o:/
 
Uporabniški avatar
tr00per
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 711
Pridružen: Ne jul 13, 2014 12:01 pm
Kraj: kransterdam

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tr00per Če sep 11, 2014 4:44 pm

pa se ti zdi potem primerno, da o njih pišeš v temo Nategatorji? :) obstaja tudi tema (če se ne motim), ki je namenjena pohvalam...
 
bucko_99
Novinec
 
Prispevkov: 499
Pridružen: Ne jul 07, 2013 8:00 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a bucko_99 Če sep 11, 2014 5:07 pm

ko je omenjena avtotehnika celje, ki je podružnica štajerskega avto doma iz Maribora, bom še sam dodal nekaj k temu, vendar ti dve izkušnji sta bili 2 leti in pa 4 lete nazaj, tako da je možno da so se popravili.

Izkušnja izpred 4 let je bila nakup renault megana uvoženega iz Francije(baje so včasih uvažali z šleperji na veliko, ne vem kako je sedaj). Z avtomobilom je imel kup težav, dizel mu je na koncu zaribal in je mogel obnoviti turbino, težave z podvozjem, tudi kilometri so bili zelo zmanjšani, čitalec kartice menjan.V glavnem nateg prve klase.

Druga ločena izkušnja je pa z servisom drugega Renaulta v garanciji pri njih. Neko tesnilo pri vratih mu je stiskalo(ker vrata niso bila v liniji) in je zahteval novega(garancija). Na dvigalu je bil ravno isti tip avtomobila kot ga je imel prijatelj in servisni svetovalec je enostavno šel do vozila na dvigalu, ki je bil v delu in zamenjal dobro tesnilo s tistim stinjenim tesnilom od prijatelja, to dobro tesnilo je pa prijatelju gor namontiral in je baje rekel evo smo hitr porihtal, tako da tisti lastnik ki je popravljal avto pri njih je fasal menjavo tesnil :roll:
Čez par mesecev so mu pa tako mogli vrate v linijo naštimat, ker mu je tesnilo spet stisnilo preveč in ni več tesnilo...

In pa še moja izkušnja. Ko sem kupoval novega megana so mi pri njih ponujali novega megana expression z atmosferskim motorjem iz zaloge za 300eur dražje kot so mi pri drugi avtohiši novega megana z dinamique opremo in 1.2 tce motorjem iz zaloge pri drugi avtohiši. V grobem je to realno vsaj 1800eur razlike če ne več. Tako da tudi pri novih vozilih niso nič ugodni.
Zadnjič spremenil bucko_99, dne Če sep 11, 2014 5:25 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Nikola_Tesla
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 616
Pridružen: So maj 12, 2012 8:43 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Nikola_Tesla Če sep 11, 2014 5:25 pm

*
Nabiralne akcije se lahko povsod zgodijo, če kdo kaj potrebuje.... tako da dejansko moraš biti zraven pri vsakem servisiranju.
 
roko123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Če sep 11, 2014 3:39 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a roko123 Če sep 11, 2014 6:04 pm

Prijavil sem se zato,da napišem pohvalo. Je pa res,da bi moral dati v drugo temo.
Se opravičujem
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 19 gostov