Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev

matejzgajnar
Nov uporabnik

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a matejzgajnar So dec 09, 2017 8:21 pm

limas je napisal/-a:Avto pomp je bil omenjen na 164. strani.

Verjemi, da službeni avti v treh letih in pol naberejo veliko več km kot simpatičnih 119.000.

Dodaš še 3000 ojrov in imaš popolnoma nov avto z 0 km, boljšim in sodobnejšim dizelskim motorjem.

Fiat tipo:
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... y%20AKCIJA

zanimiv avto
samo pri meni iz določenih razlogov pride v poštev samo avto z avtomatskim menjalnikom

Kranjcanka
Nov uporabnik

Napisal/-a Kranjcanka Pe dec 15, 2017 10:28 am

Prodajalcu vozil Mepax se izognite v čim večjem loku, če želite avto z realnimi kilometri, ker jih oni namreč vrtijo nazaj na polno.

Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma

Kraj: Dolenska

Napisal/-a pskoda Pe dec 29, 2017 1:47 pm

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... 0KM.%20A...

Lažnivc da glava boli glede kilometrov razen če je bil avto razbit. Prej je prodajal berlingota na bolhi pa ima ogromno delov od audija, bmw x5, itd
Lp

Uporabniški avatar
RedBaron
Poznavalec foruma

Kraj: Med Velenjem in Slovenj Gradcem

Napisal/-a RedBaron Pe dec 29, 2017 2:01 pm

Hja... ne vem, ker ne poznam te osebe, vendar ni nemogoče, da ima res samo toliko km...

Moj oče ima outlanderja, letnik 2009, prevoženih... nekaj cez 50 kkm (100% realnih)... avto je pač večinoma stal, ker je imel služben avto, šele zdaj, ko je v penziji, je avto bolj v pogonu...

Uporabniški avatar
honeybee
Novinec

Napisal/-a honeybee Pe dec 29, 2017 11:31 pm

jaz imam na avtu letnik 2015 realnih 27.000 km.... pa da ga dam na internet sedaj - sem takoj v tej temi če sem avtu zbil kilometre. pa avto je bil kupljen čisto nov.

titanius
Novinec

Napisal/-a titanius Pe dec 29, 2017 11:56 pm

Mesečni obrok samo 617eurou al kolk že. SAMO :lol: :lol:

chad
Nov uporabnik

Napisal/-a chad So dec 30, 2017 6:28 pm

pskoda je napisal/-a:https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12736694&display=Audi%20A4%20Avant%202.0%20TDI.%20SAMO%2011.000%20KM.%20A...

Lažnivc da glava boli glede kilometrov razen če je bil avto razbit. Prej je prodajal berlingota na bolhi pa ima ogromno delov od audija, bmw x5, itd

Itak, že vidiš kako je oglas sestavljen, to je tipično dilersko. Sigurno pa noben privat lastnik ne gre pisat finančne sheme nakupa v oglas oz. urejat novemu kupcu finance. Pa tudi takega avta ne kupuješ za "en teden".

Uporabniški avatar
Fnatic
Stalni uporabnik

Napisal/-a Fnatic Sr jan 03, 2018 1:27 pm

darkside je napisal/-a:jaz imam na avtu letnik 2015 realnih 27.000 km.... pa da ga dam na internet sedaj - sem takoj v tej temi če sem avtu zbil kilometre. pa avto je bil kupljen čisto nov.

Mojega sem lani dobil letnik 2008 z 61.000km...Pa mi ni nihče verjel. Zdaj je že bolje, ko jih ima 96.000km. Sem jih pridno nabral. Še ko sem bil na zavarovalnici zaradi škode (o tem sem že pisal, kako je ženska polupčkala moj bok), skoraj ni mogel verjet, da jih ima tako malo.
Ba-dum tssssssss =P

mrtwelvetrees
Uporabnik

Napisal/-a mrtwelvetrees Sr jan 03, 2018 1:44 pm

Tudi jaz mam 2 leti starega dizla (od novega) in samo 28.000 prevoženih.....
Je*i ga, pač na začetku rabiš avto, pol pa kar naenkrat ne več... tako nanese....
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?

thunderbolt
Stalni uporabnik

Napisal/-a thunderbolt Sr jan 03, 2018 9:09 pm

Ce ze pisemo nerelevantne zadeve: moj je pa star 7 mesecev pa ze ima skoraj 28 tisoc :-)

Uporabniški avatar
dask
Uporabnik

Napisal/-a dask Če jan 04, 2018 4:32 pm

mrtwelvetrees je napisal/-a:Tudi jaz mam 2 leti starega dizla (od novega) in samo 28.000 prevoženih.....
Je*i ga, pač na začetku rabiš avto, pol pa kar naenkrat ne več... tako nanese....

Moj je pa leto in 8 mesecev, pa imam 75.000 ... bistvo je v tem, kako je napisan oglas. Koliko privat prodajalcev pa poznaš, ki zrihtajo kredit za avto ki ga prodajajo?

novinec1980
Nov uporabnik

Napisal/-a novinec1980 Pe jan 05, 2018 7:28 am

alexwell
Novinec

Napisal/-a alexwell Pe jan 05, 2018 6:02 pm

delno je tudi sam kriv, vse to bi lahko preveril pred nakupom

limas
Novinec

Napisal/-a limas Pe jan 05, 2018 6:18 pm

V prispevku gre za podjetje Ai .
Predlog s/z
Predlog S postavljamo pred nezvenečene nezvočnike (p, f, t, s, š, c, č, k, h). Pred vsemi drugimi črkami stoji predlog Z.

chad
Nov uporabnik

Napisal/-a chad So jan 06, 2018 10:35 am

Tale Ai me je kar presenetil. Namreč oni dostikrat odkupijo avto od lastnika, ki ga prodaja na netu in potem je tudi pri njih avto z enakimi km, samo spucan kot solza. Ali so sami prevrteli ali pa so odkupili tak avto, ampak hkrati kot profesionalnci v tem poslu so točno vedeli, da je tak x5 s tako malo prevoženimi km, enostavno prepoceni že njihova odkupna cena. Bolj me je šokirala garancija, napisana na roko. Kot da smo petdeset let nazaj nekje v Afriki. Princip? Mimogrede --> te garancije na kilometre ne pomenijo nič, tudi natipkane na zlate lističe. To je larifari.
Po drugi strani bi pa kupec lahko avto dal pregledati pred nakupom na uradni bmw servis, kjer bi to odkrili prej. Je treba res pazit, da te avto ne zaslepi kot punca in se zaljubiš kot slepa kura. Čim prodajalec ne dovoli pregleda na (uradnem) servisu, potem je to itak GTFO signal.

limas
Novinec

Napisal/-a limas So jan 06, 2018 11:00 am

Težava je v tem, da nismo pravna država. Zakonodaja gre bolj na roko kriminalcem kot oškodovancem. Prva stvar, ki so jo naredili t.i. osamosvojitelji je nov Kazenski zakonik, nakar se je začelo plenjenje državnega in družbenega premoženja brez krivih in odgovornih.
Nekaj sodnih obravnav glede prevrtenih kilometrov je že bilo, ampak nisem seznanjen s sodniškimi odločbami. Ne vem kdo je zmagal v sporu? Bilo je tudi dosti tožb proti avto - preprodajalcem zaradi drugih razlogov. Ne vem, če je kdo dobil tožbo razen kakšnega odvetnika, ampak oni vedno kupujejo nove avte.
Garancija na kilometre me samo spravi v smeh, naivnežev pa nikoli ne zmanjka. Takim, ki niso sposobni preveriti servisne zgodovine in kilometrine ter debeline laka preden se sploh spustijo v ogled avta, pa ni pomoči. Avto - dilerji bodo vedno imeli posel, ta forum pa redno prijavljene nove člane, ki v prvem postu jamrajo kako ga je prodajalec rabljenih vozil okrog prenesel.
Predlog s/z
Predlog S postavljamo pred nezvenečene nezvočnike (p, f, t, s, š, c, č, k, h). Pred vsemi drugimi črkami stoji predlog Z.

kocevarjeva
Nov uporabnik

Napisal/-a kocevarjeva Po jan 15, 2018 2:25 pm

Spoštovani, tudi mi smo si pri njih nagledali osebni avtomobil.
Hvala za vse napotke na tem forumu.
Le tako smo se lahko temeljito pripravili na ogled izbranega avtomobila pri AVTOPARK - M, TRGOVINA IN STORITVE, D.O.O.
Tukaj res ni vse brezhibno, iskreno in pošteno.
Nam so kar nekaj nepravilnosti želeli zamolčati.
Ko smo napake, ki so bile dobro zamaskirane odkrili, in jih nanje opozorili, so se vljudno sprenevedali.
Predlagali smo, da nam ugotovljene nepravilnosti popravijo, pa se je komunikacija o sodelovanju in nakupu izbranega zaključila z izgovori o odsotnosti,...
Avtomobila nismo kupili pri njih, čeprav je bila zelo vabljiva ponudba.
na žalost smo tudi mi ugotovili, na lastnem primeru, da delujejo po načelu: "ako prođe, prođe,..."
Ker smo vam bili vseh nasvetov do sedaj zelo hvaležni, se tudi mi pridružujemo opominu pazljivosti, pri nakupu osebnega vozila.
Srečno pri nakupu in potem na cesti!
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot], Google Adsense [Bot], Ivan36 in 23 gostov