Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev

5cenic
Novinec

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a 5cenic Po mar 25, 2019 12:30 am

yeo je napisal/-a:
5cenic je napisal/-a:
yeo je napisal/-a:Podatkov ti ne smejo dat na servisu, če nisi lastnik vozila. Sploh sedaj, ko je GDPR v veljavi.
Opcija je samo, da gresta skupaj z lastnikom na servis preverit.

Lahko ti dajo podatke celotne servisne zgodovine skupaj z računi kjer so skriti podatki takratnega lastnika avtomobila. Dobil to že za 2 avta eden pred in eden po GDPRju.

No, če ti dajo za moj avto, mi bodo do smrti plačevali rento. Pa ne da bi vrtel kilometre nazaj, ampak ker na izpisu piše, kdo je uporabnik vozila, tudi koliko KM letno delam, kar se ne tiče nobenega... Se pravi ti izdajo moje podatke, naslov in še kaj, brez mojega dovoljenja....

Slabo si prebral.... "kjer so skriti podatki lastnika". Natančneje so bili prečrtani z sivo v enem primeru in črno v drugem. Pri zadnjem nakupu tko ni bilo druge opcije ker je prejšnji lastnik zgubil vse račune, servisna pa elektronska osebno pa vedno hranim račune kaj se delalo na avtu.

titanius
Stalni uporabnik

Napisal/-a titanius So apr 06, 2019 10:05 pm

Ne vem, če to ravno spada v pravo temo ampak vseeno.

Avtocenter panda. Nobenih težav nikoli slišal o njih.
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14098276

Zdaj se je pojavila še ena avtohiša z istim imenom, številko, ulico, slike pa slikane drugje. In sicer pri nekom, ki je že večkrat menjal imena podjetja ampak se ne morem spomnit vseh, nazadnje je bil Avto kolektiv.
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=14107899

Morda je zaprl podjetje in ga je Panda prevzel.
Zame je nategun, ker je ukradel identiteto druge avtohiše. Zdaj lahko samo prinese pravi Pandi slab glas. Preden je odprl podjetje, je prodajal večino avtomobilov kot privat lastnik, vmes je že večkrat zamenjal ime podjetja. Bodite previdni.

1abc
Nov uporabnik

Napisal/-a 1abc So apr 13, 2019 3:06 pm

Zadnje čase se tudi privat prodajalci ukvarjajo s prevrtavanjem, predvsem v Kamniku (gsm 040215779 ) in okolici,

V opozorilu morebitnim kupcen C-max-ov, tukaj je konkretni primer:
Forda C-Max 1.6 TDCi (s stev.šas. WF0JXXWPBJEL32413 ) so "prekrstili" z 209tkm na 187tkm... ( v mesecu februarju je bil z 208tkm z zapisnikom zavarovalnice napoten na barvanje desnih zadnjih vrat)...

prodaja pa sicer veliko vozil ta prodajalec..
Priponke
max01.jpg
WF0JXXWPBJEL32413
datum 1.reg. 20.03.2014

avto fan1308
Stalni uporabnik

Kraj: Koper-Ljubljana

Napisal/-a avto fan1308 So apr 13, 2019 3:26 pm

Citroen C5 najbolj (h)udoben avto na celem svetu

1abc
Nov uporabnik

Napisal/-a 1abc So apr 13, 2019 4:00 pm

..pooblaščeni servisi delajo čudeže...
Priponke
max02.jpg

Olimpicus
Nov uporabnik

Napisal/-a Olimpicus Po maj 20, 2019 8:58 am

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... ay=Renault Scenic 1.5 dCi-130.000-SLO-AVT.K...

Upam da se kdo ne zajebe in prebere tole.Avto,ki smo ga kupili in nam ga v enem mesecu niso popravili je ponovno na voljo.Prižiga se lučka za motor,esp,bateriji,avto izgublja moč,....
Dvomim da so ga uspeli zrihtat če ga nam servisi niso en mesec.Mi smo avto vrnili in dobili denar nazaj.Upam da ne bo treba še komu čez to zgodbo.Je pa cena sedaj višja za 500€ kot takrat ko smo ga kupili mi dva meseca nazaj :)
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 15 gostov