Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Pe dec 28, 2007 3:40 pm

ta je pa kruta, zarad mrazu avgusta :lol: :lol: :lol:
Slika
 
Uporabniški avatar
ruco555
Novinec
 
Prispevkov: 194
Pridružen: Pe mar 17, 2006 2:16 pm
Kraj: ankaran

Napisal/-a ruco555 Pe dec 28, 2007 3:56 pm

vers je napisal/-a:ASP PRIMOŽIČ nategator da ga ni!!!!
Poleti so imeli peugeota 406 2.0HDI.ko sem ga zalaufov se je slisau kot golf2 dizel pa sem uprasov zakaj se tako slisi pa mi je prodajalka odvrnila da je to zaradi mraza!!!bil je pa august!!!
sramotaaaaaaa....




lp
vers


pred kakim letom smo si pri njih ogledovali avto...avto je bil uvožen iz it...ampak ok...ni problema, saj nam je prodajalka to povedala...nato nam dajo ključe da si avto ogledamo...po števcu in po oglasu na avto.net-u je avto imel cca.100k km...ok pri pregledu avta smo v predalu našli servisno knjižico...pregledamo knjižico in glej ga zlomka...zadnji servis je bil narejen pri cca. 190k km...ko to omenimo prodajalki, se začne ona izmikat češ da je bilo to že prej narejeno, preden se je avto uvozil (zadnji servis je bil potrjen v SLO), da so tudi njih ogoljufali in podobne...mi smo se samo obrnili in odšli...mene pri njih ne vidijo več...
Never settle for a moment of mediocracy.
 
marjan novak
Novinec
 
Prispevkov: 434
Pridružen: Sr okt 25, 2006 6:24 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a marjan novak Pe dec 28, 2007 5:35 pm

Da so naši dilerji superpoštenjaki ni nič nenavadnega, preseneča me le to, da se jim ne ljubi odstraniti listkov predhodnih servisnih pregledov in prelistati ali korigirati servisno knjigo.
 
Uporabniški avatar
hitri005
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 46
Pridružen: Ne feb 18, 2007 12:50 pm
Kraj: dolenska

Napisal/-a hitri005 Pe dec 28, 2007 7:18 pm

to je skoraj res da se od trojan naprej ne kupuje avta ;) ubistvi u okolici... Mlalgaj Trbovlje največje barabe naj dve navedem...
prva frend kupu novo golf 5 po 14 dneh začela crkvat pelu u lublano na servis kjer so ugotovili da avto sploh ni nov ampak razbit u nemčiji u slo popravljen in prodan kot novo vozilo
;)
Malgaj drugič fotr je dal ocenit avto za popravilo od toče havba plus streha in so sestavili predračun za 2500€ nato ga je del ocenit še k nekemu privatniku u laško in lej ga no zlomka 750€ s tem da je poštrihu cel avto :?:
VW avto use ostalo so samo vozila
 
Uporabniški avatar
Doche
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1975
Pridružen: Ne maj 06, 2007 7:24 pm
Kraj: Ried

Napisal/-a Doche So dec 29, 2007 12:55 am

Pošten diler ki nudi tudi drugim možnost zaslužka :roll:
 
Uporabniški avatar
TooOldVehicle
Novinec
 
Prispevkov: 250
Pridružen: Sr mar 21, 2007 7:25 pm

Napisal/-a TooOldVehicle So dec 29, 2007 7:36 am

Doche je napisal/-a:Pošten diler ki nudi tudi drugim možnost zaslužka :roll:


prvezat za kol pa mučit en mesec
Slika
 
Uporabniški avatar
TooOldVehicle
Novinec
 
Prispevkov: 250
Pridružen: Sr mar 21, 2007 7:25 pm

Napisal/-a TooOldVehicle So dec 29, 2007 3:34 pm

TooOldVehicle je napisal/-a:
Doche je napisal/-a:Pošten diler ki nudi tudi drugim možnost zaslužka :roll:


prvezat za kol pa mučit en mesec


Zadevo je prodal v 12-ih urah, šla je kot za med! Pa se pol prašejte???????
Slika
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron So dec 29, 2007 4:04 pm

@TooOldVehicle: kakorkoli lahko da je bil prijavljen iz strani obiskovalcev
torej ce mislis zato ker ne obstaja vec oglasa ...je to veliko bolj verjetna varianta
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Luky
 

Napisal/-a Luky So dec 29, 2007 5:09 pm

hitri005 je napisal/-a:to je skoraj res da se od trojan naprej ne kupuje avta ;) ubistvi u okolici... Mlalgaj Trbovlje največje barabe naj dve navedem...
prva frend kupu novo golf 5 po 14 dneh začela crkvat pelu u lublano na servis kjer so ugotovili da avto sploh ni nov ampak razbit u nemčiji u slo popravljen in prodan kot novo vozilo
;)
Malgaj drugič fotr je dal ocenit avto za popravilo od toče havba plus streha in so sestavili predračun za 2500€ nato ga je del ocenit še k nekemu privatniku u laško in lej ga no zlomka 750€ s tem da je poštrihu cel avto :?:


sm že tud js vidu kako zgleda pr malgaju kupljen nov avto ja- cela leva stran pokitana in barvana...


drgač pa za 750€ cel avto barvat-zelo ugodno
spod 1000-1200€ ni šans...
 
Uporabniški avatar
FaceliftVW
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 22
Pridružen: Ne feb 12, 2006 7:04 pm
Kraj: Ribnica

Napisal/-a FaceliftVW So dec 29, 2007 5:42 pm

jaz bi dodal še AH VOLK iz Trebnjega. Ko sm kupu avto privat od enga je mel celo knjigo poštemplano od AH VOLK. Ko sm klicou tja so rekl da je avto super ohranjen. OK QL. SAm zadeva je takoj začela zajebavat in sm pol kar neki časa po servisjih hodu. Ko sm to poštimal sm naredu tud cel taglavn servis čeprou je mel avto komaj 60k km. VSE UREDU MY ASS. Zračni in ostali filtri so bli čist na koncu. Dobr da sm v kabino sploh kaj zraka dobu. Izogibajte se AH VOLK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! k še mal pa ga bom dal na TV.

Drgač pa bi še napisou za prodajo rabljenih vozil nasproti semenarne na dolenski cesti v Lj. Sm šel enga polota gledat pa prav po telefonu da je super ohranjen k nov. Pridemo tja pa ugotovimo da je bil služben avto od mobitela, pol avta barvanga, pa še bi ga mogu poštimat.

Vsem nategovatorjem bi vzel pravice do prodaje vozil. Že vsak k****n se gre nekega dilerja avtomobilov.
 
Uporabniški avatar
TooOldVehicle
Novinec
 
Prispevkov: 250
Pridružen: Sr mar 21, 2007 7:25 pm

Napisal/-a TooOldVehicle So dec 29, 2007 5:49 pm

MacTron je napisal/-a:@TooOldVehicle: kakorkoli lahko da je bil prijavljen iz strani obiskovalcev
torej ce mislis zato ker ne obstaja vec oglasa ...je to veliko bolj verjetna varianta


Kar praviš je možno, sam se pa še vedno nagibam k mojim mislim, zadeva je uporabna, prinese ti dodaten zaslužek, ga ni čefurca, da ne bi kupil, in z vsem veseljem uporabljal pri njegovih žešćih "poslih", pa tud marsikater dealer bi to rad imel.
Slika
 
Uporabniški avatar
Drocky
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2138
Pridružen: So feb 19, 2005 5:49 pm

Napisal/-a Drocky So dec 29, 2007 7:12 pm

Doche je napisal/-a:Pošten diler ki nudi tudi drugim možnost zaslužka :roll:
in kaj se je skrivalo za tem linkom?
LP Rok
 
Strokovnjak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1225
Pridružen: To jun 07, 2005 4:35 pm

Napisal/-a Strokovnjak So dec 29, 2007 7:13 pm

FaceliftVW je napisal/-a:jaz bi dodal še AH VOLK iz Trebnjega. Ko sm kupu avto privat od enga je mel celo knjigo poštemplano od AH VOLK. Ko sm klicou tja so rekl da je avto super ohranjen. OK QL. SAm zadeva je takoj začela zajebavat in sm pol kar neki časa po servisjih hodu. Ko sm to poštimal sm naredu tud cel taglavn servis čeprou je mel avto komaj 60k km. VSE UREDU MY ASS. Zračni in ostali filtri so bli čist na koncu. Dobr da sm v kabino sploh kaj zraka dobu.


Zračne filtre lahko menjajo ali pa ne, odvisno kaj naroči stranka. Lahko jih samo spihajo.
Seveda mora biti stanje skladno s servisno knjigo, ne pa da tam piše, da je vse menjano.
Lumparija je takrat, ko ti jih samo zaračunajo in "pozabijo" zamenjati. In to se pogosto dogaja!
 
Uporabniški avatar
MacTron
Administrator a.com
 
Prispevkov: 8348
Pridružen: To sep 10, 2002 9:55 pm
Kraj: Dezela Kranjska

Napisal/-a MacTron So dec 29, 2007 7:16 pm

Drocky je napisal/-a:in kaj se je skrivalo za tem linkom?

"prijazen" dealer z "dobrimi" nameni aparature za obracanje/vracanje stevcev
  • Vorsprung durch Technik | Progress through Technology
 
Uporabniški avatar
DaDek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4246
Pridružen: Sr maj 18, 2005 6:39 am
Kraj: Maribor

Napisal/-a DaDek So jan 12, 2008 8:52 pm

c/p iz druge teme, sry v valu "presenečenja" sem kr napisal temo :D

Dokaj močno sem se zanimal za spodaj omenjen avto, po ogledu sem si premislil... avto se je prodajal od lasnika kot SLABO OHRANJEN in samo kot nekaramboliran ne pa tudi nepoškodovan Smile aja pa cena je bila 14500 , pa verjetno ga je še ceneje dal od sebe.

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1810514#

tok za info ko sem glih vido zadne čase da kr nekaj ljudi glede tega tipa avta sprašuje Razz
 
Uporabniški avatar
Starscream
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 22
Pridružen: Če jan 03, 2008 12:05 pm

Napisal/-a Starscream Po jan 14, 2008 10:39 pm

Danes ni več nikomur za verjet.... :( Žalostno ampak resnično.
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar Po jan 14, 2008 10:50 pm

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1775888

tale avto sem šel gledat...
se zmenimo da ga prpele k mojemu mehaniku pa katastrofa...

ziher ponarejena servisna... avstrijska...
avto nima uredu kompresije...
bil je na debelo barvan (prodajalec je omenil samo da so bile praske barvane)
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar Po jan 14, 2008 10:52 pm

ima kdo izkušnje z joma d.o.o.

nameravam it tale avto pogledat
http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1566464

čeprav je sumljivo, ko je slikan še predn je bil sneg, ga že nekam dolgo prodajajo
 
schwer
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Po sep 24, 2007 2:44 pm

Napisal/-a schwer Po jan 14, 2008 11:48 pm

Renault VRTIN Črnomelj - prej preverite in ne zaupajte njegovemu prodajalcu!!
Me je pred leti fino nategnu za "bemflna". Po njegovem je bil avto redno vzdrževan in super ohranjen od starejšega gospoda. Pa še pregledal so ga kao na dvigalu in je bil tehnično popolnoma brezhiben.
Sem seveda kupil. Po enmu tednu je blo v avtu dober liter olja...skratka na servisu bmw so naredili predračun za pol vrednosti avta.
Pa sem šel reklamirat in mi reče: kupilI ste po sistemu videno kupljeno, nič vam ne morem pomagat.
SKRATKA: PRI VRTINU V ČRNOMLJU LAŽEJO KAKOR PES TEČE.
TOYOTA YARIS D-4D
 
Uporabniški avatar
m.a.t
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 26
Pridružen: Ne dec 30, 2007 1:37 pm

Napisal/-a m.a.t To jan 15, 2008 7:39 pm

Vam povem kaj se je meni predkratkim zgodilo. Pa da opišem celotni potek zgodbe. Jaz sem imel predkratkim eno nesrečo. Na avtobusni postaji v btc-ju mi je avtobusar spodnesel voznikova vrata. Kriv sem bil pa jaz. Na avtobusu se sicer škode ni poznalo. Pa tudi kupona mu nisem dal. Je pa problem ker ima avto samo obvezno zavarovanje. Tako da jaz sem se šel mal zanimat okrog teh avtokleparjev, ličarjev. Z materialom + delo bi me prišlo cca 500 eur. In grem jaz mal brskat po netu (bolha, avto.net) in naletim na oglas leva (voznikova) vrata golf V tri vratni model. O.k rečem super ga jaz prec poklicem, se za jutri zmeniva. Takoj naslednji dan jaz prevzamem ta vrata, dam mu 100 eur. Vrata prpelem enmu avtokleparju iz Tržiča. In kaj se zgodi. ŠOK. To so vrata za golfa IV. In nič kličem jaz tega gospodica. Že takoj ko se oglasiš, se obnaša kot da bi krave skupaj pasla. Jaz mu povem, da je prišlo do pomote. Nakar on mene začne prepričevati da sem jaz govoru za golfa IV. Prav za neumnega me je imel. Kot da jaz ne bi vedel kaj vozim. In pol mi začne govorit če je on otrok. Ga nisem razumel in ga vprašam kaj je s tem mislil. Pa mi pove da denarja ne bom dobil. Pol sem mu pa jaz svoje tudi povedal. Nisem se hotu vec pogovarjati z njim pa na tak primitiven način se spuščat. Zdaj kaj naj naredim. Računa nimam tako da ga na inšpektorat ne morem prijaviti. Vidu sem da ima neko delavnico. Ime mu je Matej. In sicer je iz Kamnika (ena vas pred Kamnikom, začne se pa na P...). Lahko objavim tudi njegov mbt. če kdo želi. Nekaj mi je še začel grozit da ne vem s kom imam opravka. Pol mi je pa rekel da me bo kasneje poklical. Skratka prevarant. Ne vem kako že prej nisem opazil. Jaz sicer edino možnost vidim da ta vrata prodam oz dam v oglas. Prosim za pomoc.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov