Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
FBR
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1768
Pridružen: So sep 03, 2005 12:40 pm

Napisal/-a FBR To jan 22, 2008 11:44 am

Sam prijavit jih.... matr jim.... k me kar pogreje.
:/:o:/
 
Uporabniški avatar
seeman66
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 782
Pridružen: Sr okt 05, 2005 10:16 pm

Napisal/-a seeman66 To jan 22, 2008 12:22 pm

Zame to ni hec, pa še za marsikoga. Kup železa si nekateri komaj privoščijo, potem ko pa najdejo nekaj pa pol Slovenije prepotuje na koncu pa na licu mesta vidi da to ni to, kar je obljubljeno.

lp
 
realman
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 32
Pridružen: To dec 11, 2007 9:15 pm

Napisal/-a realman To jan 22, 2008 12:41 pm

Očitno je nekomu všeč številka 88k :lol:
 
Uporabniški avatar
samo mesarec
Novinec
 
Prispevkov: 460
Pridružen: Ne okt 21, 2007 12:37 am

Napisal/-a samo mesarec To jan 22, 2008 3:40 pm

ja 88 000 je bilo najprej, nato pa je šel do prvega serviserja in to samo zato da bi zadovoljil kupca in mu ga prej poštimal, vi nič ne razumete. Dal bi ga na nosorogov ku...c, pa do prve inšpekcije, al pa da priče naredi veliki servis +20% popust. Krivi pa smo sami, ker od teh šalabajzerjev kupujemo, namesto, da bi šli sami ponje, še vedno ceneje, kot pri teh KURBAH goljufivih. :evil:
 
turbofičo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Če dec 13, 2007 3:54 pm

Napisal/-a turbofičo Sr jan 23, 2008 2:05 pm

seeman66 je napisal/-a:Zgodba :!: Ko sem pred nekaj leti kupoval karavana sem se zapiknil v passata, lepega rdečega, neregistriranega.Da bo bolj jasno kasneje, takrat sem imel še RAV-4. No in se odpeljem pogledat v Stopče pri Grobelnem v avtohišo. Presenečenje :shock: avto je bi reg.na netu je imel 166k km, tu sem pa ugotovil da jih ima komaj 88k.Tisto glavno se je pa zgodilo ko je maklerju zazvonil telefon in se je odmaknil in rekel naj si avto kar pogledam. Odprem prtljažnik , notri pa tisti karton s podatki od avta kateri so bili na netu. Naredil sem se da nisem nič videl in ko sem ga vprašal češ da ma zelo malo km je rekel da ga je iz Nemčije pripeljal za sebe.HVALA LEPA,10000 :!: :!: :!:
No, ker mi je pa RAV dober avto sem danes malo pogledal in naletim na tole...

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1663076

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1395162

Zbodli so me km. ki niso isti, so se pa zavarovali pod opombami, da je možen napačen vnos podatkov :idea: :idea: :idea:


lp


a si mogoče pomislu da sta to 2 različna oglasa?
 
PrimožL
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Če jul 28, 2005 10:23 am

Napisal/-a PrimožL Sr jan 23, 2008 2:17 pm

V obeh oglasih je na slikah po moje isti avto.
 
Legoless
Novinec
 
Prispevkov: 271
Pridružen: To avg 21, 2007 1:35 am

Napisal/-a Legoless Sr jan 23, 2008 2:49 pm

turbofičo je napisal/-a:
seeman66 je napisal/-a:Zgodba :!: Ko sem pred nekaj leti kupoval karavana sem se zapiknil v passata, lepega rdečega, neregistriranega.Da bo bolj jasno kasneje, takrat sem imel še RAV-4. No in se odpeljem pogledat v Stopče pri Grobelnem v avtohišo. Presenečenje :shock: avto je bi reg.na netu je imel 166k km, tu sem pa ugotovil da jih ima komaj 88k.Tisto glavno se je pa zgodilo ko je maklerju zazvonil telefon in se je odmaknil in rekel naj si avto kar pogledam. Odprem prtljažnik , notri pa tisti karton s podatki od avta kateri so bili na netu. Naredil sem se da nisem nič videl in ko sem ga vprašal češ da ma zelo malo km je rekel da ga je iz Nemčije pripeljal za sebe.HVALA LEPA,10000 :!: :!: :!:
No, ker mi je pa RAV dober avto sem danes malo pogledal in naletim na tole...

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1663076

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1395162

Zbodli so me km. ki niso isti, so se pa zavarovali pod opombami, da je možen napačen vnos podatkov :idea: :idea: :idea:


lp


a si mogoče pomislu da sta to 2 različna oglasa?


Si ti mogoče pogledal, da je v obeh primerih na sliki enak avto, od istega prodajalca, enake barve, enak letnik, enak motor z enako ceno? Vse kar je drugače so kilometri. Tega Markota Kepo pa enkrat okol Kepe...
 
turbofičo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Če dec 13, 2007 3:54 pm

Napisal/-a turbofičo Če jan 31, 2008 3:29 pm

Legoless je napisal/-a:
turbofičo je napisal/-a:
seeman66 je napisal/-a:Zgodba :!: Ko sem pred nekaj leti kupoval karavana sem se zapiknil v passata, lepega rdečega, neregistriranega.Da bo bolj jasno kasneje, takrat sem imel še RAV-4. No in se odpeljem pogledat v Stopče pri Grobelnem v avtohišo. Presenečenje :shock: avto je bi reg.na netu je imel 166k km, tu sem pa ugotovil da jih ima komaj 88k.Tisto glavno se je pa zgodilo ko je maklerju zazvonil telefon in se je odmaknil in rekel naj si avto kar pogledam. Odprem prtljažnik , notri pa tisti karton s podatki od avta kateri so bili na netu. Naredil sem se da nisem nič videl in ko sem ga vprašal češ da ma zelo malo km je rekel da ga je iz Nemčije pripeljal za sebe.HVALA LEPA,10000 :!: :!: :!:
No, ker mi je pa RAV dober avto sem danes malo pogledal in naletim na tole...

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1663076

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1395162

Zbodli so me km. ki niso isti, so se pa zavarovali pod opombami, da je možen napačen vnos podatkov :idea: :idea: :idea:


lp


a si mogoče pomislu da sta to 2 različna oglasa?


Si ti mogoče pogledal, da je v obeh primerih na sliki enak avto, od istega prodajalca, enake barve, enak letnik, enak motor z enako ceno? Vse kar je drugače so kilometri. Tega Markota Kepo pa enkrat okol Kepe...

hebi ga marko se rad u rikverc po dvorišu vozi ker obrača on pa ne
 
Uporabniški avatar
W_Golf
Novinec
 
Prispevkov: 267
Pridružen: Pe mar 23, 2007 9:28 pm

Napisal/-a W_Golf Ne feb 03, 2008 10:36 am

 
Uporabniški avatar
maks01
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 25
Pridružen: Po okt 29, 2007 12:48 pm

Napisal/-a maks01 Ne feb 03, 2008 9:55 pm

Ma večina folka še vedno misli, da če privat prodajaš avto z malo kilometri si jih sigurno
zbijal in ga hočeš nategnt. In grejo lepo do ene velike, svetleče avtohiše, tam jih kot vem iz lastnih izkušenj lepo nategnejo za polovico kilometrov in so vsi srečni in zadovoljni.
PS: Poznam tipe, ki so tudi za te "svetleče" avtohiše kot po tekočem traku zbijali kilometre.
Megane 1.9 dci
 
Uporabniški avatar
PiPi1883
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 63
Pridružen: Ne dec 19, 2004 11:01 pm
Kraj: Hrastnik

Napisal/-a PiPi1883 Ne feb 03, 2008 10:34 pm

Evo pa še neki z Avto.neta: http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?id=1861016

Res vse za ''švercarje'' na enem mestu :)

Lp
 
Uporabniški avatar
c.o.b.
Uporabnik
 
Prispevkov: 973
Pridružen: Če maj 04, 2006 5:16 pm

Napisal/-a c.o.b. Po feb 04, 2008 2:25 am

lol a temu se zdej reče "nastavitev števca" :roll: :shock: ... sam poklicat pa tepst :lol:
 
turbofičo
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Če dec 13, 2007 3:54 pm

Napisal/-a turbofičo Če feb 07, 2008 2:06 pm

c.o.b. je napisal/-a:lol a temu se zdej reče "nastavitev števca" :roll: :shock: ... sam poklicat pa tepst :lol:

pa kaj je on kriv?če bi jaz znal števce obračat bi jih takoj ker je to dober posel
vrtenje števcev je pa ta moment nacionalni šport v sloveniji
 
Uporabniški avatar
c.o.b.
Uporabnik
 
Prispevkov: 973
Pridružen: Če maj 04, 2006 5:16 pm

Napisal/-a c.o.b. Če feb 07, 2008 6:42 pm

:roll:
 
petbal
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Sr feb 09, 2005 9:31 pm

Napisal/-a petbal Po feb 11, 2008 10:30 pm

Nihče še ni tukaj napisal kako mnenje k je kupil avto na domu- privat!?
Js trenutno kupujem karavana, in sem zelo podobnega mnenja, kt vas je tukaj večina o
avtohišah...
Res da prodajalca veliko lažje oceniš, če ga vidiš kako ima urejeno okul bajte in u garaži...
Vendar k folk prodaja je vsega sposoben za dodatnih nekaj €
Naj me kdo popravi če se motim, res da avto še kupujem in govorim iz predvidevanj ;)
 
SwIfTyAn
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Sr jan 30, 2008 8:55 pm

Napisal/-a SwIfTyAn To feb 12, 2008 12:33 am

Ne kupovat avta pri Avto Tržaška v Mariboru, ker so vele nategatorji. Jaz sem bil že žrtev pri prejšnjem avtu in še nekaj ki jih poznam, so naleteli tam na k***c avte, če lahko sploh avto rečemo takim šajtergam ki jih prodajajo. Že samo ime lastnika "polič bekim" vse pove. Vglavnem čim bolj daleč stran od nijh!!!

lp
 
fordalim
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 16
Pridružen: Če okt 11, 2007 8:01 am

Napisal/-a fordalim To feb 19, 2008 9:50 am

petbal je napisal/-a:Nihče še ni tukaj napisal kako mnenje k je kupil avto na domu- privat!?
Js trenutno kupujem karavana, in sem zelo podobnega mnenja, kt vas je tukaj večina o
avtohišah...
Res da prodajalca veliko lažje oceniš, če ga vidiš kako ima urejeno okul bajte in u garaži...
Vendar k folk prodaja je vsega sposoben za dodatnih nekaj €
Naj me kdo popravi če se motim, res da avto še kupujem in govorim iz predvidevanj ;)

Pozdravljen.
Sem malo pozen z odgovorom.Verjetno si že kupu avto.
Bi pa vseeno povedal,da je pri nakupu potrebno,avto DOBRO PREGLEDAT( po možnosti pripeljat kog sabo ,ki se spozna malo več na zadeve),najbolje kupit od PRVEGA LASTNIKA,da je servisna knjižica POTRJENA in da ima PRILOŽENE VSE RAČUNE SERVISIRANJA ali POPRAVILA .Kilometer števec,pa morajo številke bit PORAVNANE(vsaj leve,desne so lahko premaknjene zaradi preskoka na višjo št.)Poglej.če je avto bil ČIŠČEN,da ni spucan samo zaradi prodaje,to je tudi znak SLABEGA VZDRŽEVANJA.
ČE PA SE TI KARKOLI ZDI VSAJ MALO SUMLJIVO POJDI TAKOJ PROČ IN POJIŠČI DRUGEGA !!!
Pa vzemite si malo več časa in ne kar kupit (ker ima naprimer eno stvar ki ti je blazno ušeč,uščipni se , pa malo pomisli ) .€ so tvoji,pa jih ne na lahko izpustit iz rok.

----------------------------------------------------------------------------------------------------
Na obali je pa kar precej nategatorjev,začnem lahko kar pri starejših firmah ,pa do ostalih,še posebno če je vozilo bilo UVOŽENO .

Pa prijeten nakup z razmislekom.

LP
 
noni
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 39
Pridružen: Če avg 30, 2007 10:28 am
Kraj: MB

Napisal/-a noni To feb 19, 2008 2:51 pm

Avto tržaška sem tudi že slišal , kako je en prodal megane tja z 178km, čez teden dni pa jih je imel 112km, katastrofa.
LP
 
Strokovnjak
Uporabnik
 
Prispevkov: 1225
Pridružen: To jun 07, 2005 4:35 pm

Napisal/-a Strokovnjak To feb 19, 2008 5:42 pm

Odlična ideja za kakšno oddajo npr. Preverjeno. Naj nastavijo vabo kakšemu znanemu preprodajalskemu lopovu in potem opazujejo kako bodo kilometri vozilu čez kak dan usahnili. Pa da ga vidi cela Slovenija!!!
 
Uporabniški avatar
kolesar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2913
Pridružen: Pe sep 15, 2006 3:24 pm
Kraj: štajerska

Napisal/-a kolesar To feb 19, 2008 6:26 pm

bivši avto od strica,
zanimivo kilometrov niso zbiti, pač pa so samo dodali 2.000€

http://www.avto.net/2004/osebna/oglas.asp?ID=1851110
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 46 gostov