Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Fnatic Po sep 10, 2018 7:46 am

Ko sem prodajal svojega, sem spotoma še objavil od sodelavca avto (ker pač ne uporablja interneta in je lažje, če mu jaz kaj napišem, objavim). En teden za tem, je prodajal še od žene avto in sem še tistega objavil. Potemtakem sem bil jaz ornk preprodajalec :lol:
Takrat ni nihče opazil sploh zato, ker sem še svojega pri njemu fotkal spotoma in so bile vse tri fotke na koncu skoraj enake, z mojo telefonsko in tremi avti :lol:
No, samo povem, da možno je.
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a DePalmo Po sep 10, 2018 9:56 am

Pri meni je bilo isto kakšen let nazaj :D Moj, od punce in od mame ... Ista lokacija, vsi trije ravno sveže oprani in pri vseh treh moja telefonska.
 
Uporabniški avatar
sparky
Novinec
 
Prispevkov: 403
Pridružen: Sr mar 18, 2009 6:18 pm
Kraj: Kranj

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a sparky Če sep 27, 2018 3:01 pm

Čudežno je izginilo 50k km. Mercedes jih ima pa zaenkrat še 250k.

Slika

Slika
 
Skubaduba
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Če feb 02, 2017 8:41 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Skubaduba To okt 02, 2018 7:47 am

AVTOCENTER GO-CAR Anže Golob s.p.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=13495554&show=1

Točno ta avto sem gledal oglas v septembru 2018, sedaj pa očitno "tiskarski škrat" iz 320.000 km na "čudežnih" 253.000 km :lol: :DDD
Priponke
BMW predhodno 2.jpg
BMW sedaj.jpg
 
Uporabniški avatar
slikar
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 45
Pridružen: To jun 15, 2010 10:56 am
Kraj: Kranj

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a slikar To okt 02, 2018 8:58 am

Kaj mešaš, že po felgah se vidi, da sta to dva različna avta, razen, če niso čudežno zamenjali tudi felge ... :roll:
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a whitee To okt 02, 2018 9:08 am

Felge zelo radi zsmenjajo, da je bolj privlačen za prodajo, seveda pa pod opombami navedejo, da so le ta na voljo samo za doplačilo :roll:
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Fnatic To okt 02, 2018 9:21 am

Prvi screenshot mi ne pove čisto nič razen par cifer drugačnih in pa seveda omenjenih felten plus ozadje je drugo. Imaš kaj več podatkov?
Seveda je lahko to drug avto, prav tako pa je lahko nategator.
Ba-dum tssssssss =P
 
Skubaduba
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Če feb 02, 2017 8:41 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Skubaduba To okt 02, 2018 11:38 am

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Sem bil na ogledu tega avta pri fizični osebi, pa se nismo uskladil za ceno (očitno je bil nato prodan temu posredniku). Danes pa vidim oglas (iz slik na oglasu za avto sem videl, da je notri inštalirana ista avtoinštalacija telefona ter je notri popolnoma enak kakor sem ga ogledoval, pa še isti letnik pa mesec registracije in tudi barva avta).

Avto je 100 % isti, samo feltne so zamenjali pa fajn ga spucali, kar me ne moti. Moti pa me, da se nateguje ljudi s km!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :huh:
 
Kristjan123
Uporabnik
 
Prispevkov: 827
Pridružen: So jul 01, 2017 8:31 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Kristjan123 To okt 02, 2018 1:41 pm

Pač so vozili "rikverc"
To izjavo sem slišal pred 15 leti ko sem šel gledat rabljen avto sem vzel s sabo znanca ki je bil klepar in prekupčevalec da da svojo oceno o avtu pač samo če je bil karamboliran km so štimali ker je bil 1 slo lastnik vsi računi servisna potrjena

Ko sva se vozila na ogled pa debatira z enim po tel pa reče imam eno ogledano dobro astro sam jo boste morali vozit v rikverc pred prodajo.
Meni nič jasno pa vprašam a je z menjalnikom kaj narobe treba testirat? Se je samo od srca nasmejal

Že prej od takrat dalje pa sploh sem ugotovil do so kilometri in vse od takih prodajalcev kar neki. Poznam primer ko je fizična oseba kupila relativno mlad ampak zmartran avto iz uvoza s konkretnimi kilometri cena je bila temu primerna sam je delal spet kar konkretne kilometre po 3 letih vzel po sistemu staro za staro pred prodajo avtohiši vozil "v rikverc" tudi sam brez potrebe ker ko so mu avto ocenili jih km sploh niso zanimali le zakaj? Potem pa opazi oglas svoejga bivšega avta na netu in ugotovi da je avtohiša še dodatno vozila v rikverc.

Novo pečeni lastnik pa je kupil avto ga je bilo verjetno strah pritisnit ker ni še ulufan :lol:
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Ivan36 To okt 02, 2018 5:57 pm

Sem 1 leto nazaj videl enga Espaca bencin za 1000€ je bil oglaševan na A.net in tudi privat je bila enaka cena. Pa ga čez 1 mesc vidim pri enem prodajalcu za 700€ :shock: kako, če pa je bil ZAME 1000€ .... ga pokličem sicer za eno drugo vozilo in ga še po tem Espacu vprašam kako ga je dobil za 500€ če ga je meni lastnik za 1000€ prodajal! Ni povedal kako samo, da je dal zanj 400€ :DDD. Torej nekateri lastniki se bojijo firmc in njih lastnikov pa prodajo pod ceno, zakaj ne vem?!
 
Uporabniški avatar
Novinec1968
Novinec
 
Prispevkov: 210
Pridružen: To jul 10, 2012 11:35 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Novinec1968 To okt 02, 2018 7:54 pm

Skubaduba je napisal/-a:edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Sem bil na ogledu tega avta pri fizični osebi, pa se nismo uskladil za ceno (očitno je bil nato prodan temu posredniku). Danes pa vidim oglas (iz slik na oglasu za avto sem videl, da je notri inštalirana ista avtoinštalacija telefona ter je notri popolnoma enak kakor sem ga ogledoval, pa še isti letnik pa mesec registracije in tudi barva avta).

Avto je 100 % isti, samo feltne so zamenjali pa fajn ga spucali, kar me ne moti. Moti pa me, da se nateguje ljudi s km!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :huh:


Večja podjetja, ki jemljejo službena vozila za zaposlene v poslovni najem, običajno zaradi doseganja boljših komercialnih pogojev jemljejo tipske avtomobile npr. BMW 318d Touring z navigacijo in prepripravo za mobilni telefon... Tudi "flota" se običajno menja naenkrat na vsakih nekaj (dogovorjenih) let. Zaposleni ima običajno možnost izbrati barvo po lastnem izboru... Tako da res ni nujno da gre za isti avto, mogoče bi celo našel še nekaj takih v enaki barvi z enako GSM instalacijo...

Tako delajo v podjetju, kjer sem zaposlen, tako so delali v prejšnjem podjetju in prepričan sem da je takih podjetij tudi v SLO še nekaj, v tujini pa sploh.
 
Skubaduba
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Če feb 02, 2017 8:41 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Skubaduba Sr okt 03, 2018 6:11 am

edit mod
Predhodnega posta se NE citira


Z istim mesecem prve registracije ???
No, meni je vseeno, tale avto je ustrezen za tole rubriko. Tisti ki ga bo kupil, se bo z nakupom nategnil in kupil avto z 70.000 več prevoženimi kakor je mislil, da ga je kupil.
 
Uporabniški avatar
Novinec1968
Novinec
 
Prispevkov: 210
Pridružen: To jul 10, 2012 11:35 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Novinec1968 Sr okt 03, 2018 7:27 am

Tako je, z istim mesecem prve registracije. V službi imamo vsaj pet Passatov 2.0 TDi Highline srebrne barve registriranih na isti dan. Ko se bo leasing iztekel se bodo verjetno pojavili na spletu. Izgled in oprema identična, kilometrina pa je dokaj različna
 
Skubaduba
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Če feb 02, 2017 8:41 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Skubaduba Sr okt 03, 2018 8:28 am

Najdel printscreen komplet PREDHODNEGA oglasa na računalniku. Presodite sami :shock: 8) :huh:

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... -PDC-BRE...
Priponke
BMW sedaj.jpg
BMW predhodno.jpg
Oglas fizična oseba September 2018
 
Robi-77
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 94
Pridružen: Pe avg 01, 2014 6:37 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Robi-77 Sr okt 03, 2018 5:44 pm

Težko je rečt, res pa da se na mobile.de prodajata le dva BMW-ja 320 touring, ki imata isti mesec in leto prve registracije in sta v tej svetlo modri barvi. Pa ta dva na mbile.de imata različno notranjost. Verjetnost, da se v eni mali Sloveniji prodajata dva identična BMW-ja je zelo majhna, je pa.
 
notorious
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po okt 29, 2018 10:46 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a notorious Po okt 29, 2018 10:49 pm

edit mod
obstaja namenska tema
:roll: :twisted:
 
Uporabniški avatar
bam88
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 511
Pridružen: To jan 09, 2007 10:20 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a bam88 So nov 03, 2018 11:20 am

Bi v to temo podal še svoje mnenje o firmi DUO AVTO Polzela. Ni me neki nategnu, kakor me moti njegov odnos in način prodaje.
Ogledal sem si na avtonetu enega Forda. Po slikah avto k iz fabrike. Nikjer ne piše predhodna najava ali bilokaj. Pač lepo ma napisan delovni čas in to je to.
Sem rekel, grem spotoma pogledat, ker se lih mim pelem. Pridem tja, pisarna zaklenjena, njega nikjer. Ga kličem, "ja pridem za 20min". Ok, si vzamem čas in pogledam avto detajlno..itak avto katastrofa ampak to ni niti važno. Njega nikjer. Ker sem bil še vedno v službi, grem dalje.

Včeraj spet malo brskam, pa mi pade isti avto v oči, sem si rekel, ma grem pogledat, če bo dobra cena, vložim mal evrčkov vanj, pa imam ok"ish" avto.
Zvečer pred spanjem še enkrat pogledam, kdaj ima delovni čas ob sobotah in si splaniram ogled. Pridem zjutraj tja, zaprto, ga kličem in povprašam kdaj misle pridit odpret in mi frajar pove, da pa ima danes zaprto in je to v oglasu tudi objavil. Trdim, da ni res, ker sem zvečer še gledal delovni čas. Grem pogledat še enkrat in glej ga zlomka, preko noči je dopisal, da so zaprti. In sem ponovno zabil čas in denar za ogled njegove podrtije :D
Tolk, da komu mal prihranim čas in živce, ker sem dobil občutek, da se mu lih malo j**e a pride kdo na ogled ali ne :D

Opažam pa zadnje čase, da se ogromn dilerjev ne da ubadati s folkam, enostavn dobiš občutek, kot da si tam zaradi njega. Polom. Res je trg rabljenih vozil čist preveč razpuščen.
Renault Clio 1.8 16V l. 1993
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a limas So nov 03, 2018 12:00 pm

Predobro jim gre. Vse prodajo, tudi največje podrtije. Naivnežev nikoli ne zmanjka.
 
Uporabniški avatar
bam88
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 511
Pridružen: To jan 09, 2007 10:20 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a bam88 So nov 03, 2018 7:43 pm

Ja opazam to tudi sam. In negre mi v racun kako folk zaupa takim kmetavzarjem, ko mu ze na obrazu pise nategun. Pa se folk raj kupi avto pri dilerju kot od fizicne.

Mel primer, ko je kolega prodajal od fotra pedzoja. Prvi lastnik in vse bp. Noben tud klical ni. So ga dal v avtohiso, prodal se je v parih dneh za jurja drazje. Wtf?? Verjetno je ves point v tem, da lazje kupijo avto, zaradi financiranja.

Polom uglavnem.
Renault Clio 1.8 16V l. 1993
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a mrtwelvetrees Ne nov 04, 2018 6:09 pm

Boš presenečen, koliko folka gre kupit rabljen avto kot kilo kruha :lol:
Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 28 gostov