Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
tomazt
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr jan 11, 2017 7:28 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tomazt Ne jan 15, 2017 1:42 pm

Avtocentru DM se opravičujem za omenjeni prispevek, ter prosim administratorja da prispevek izbriše.
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a nered Ne jan 15, 2017 2:25 pm

Mislim, da bos moral malo bolje razloziti kaj in zakaj.
 
tomazt
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr jan 11, 2017 7:28 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tomazt Ne jan 15, 2017 2:57 pm

Opravičujem se, ker je prispevek poln neresnic...
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a primozek68 Ne jan 15, 2017 4:42 pm

A so te kontaktirali?
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a sašo5 Ne jan 15, 2017 5:07 pm

tomazt je napisal/-a:Opravičujem se, ker je prispevek poln neresnic...

ni dost.....moraš razložit še nam, zakaj si "lagal" (sem dal v narekovaje, ker ne vemo) zato z besedo na dan, razen....
primozek68 je napisal/-a:A so te kontaktirali?

misliš, da so ga ustrahovali?
...je pa res, da dedc se je prijavil prav tisti dan in tudi prvi post takoj blatenjeje neke firme.....
Sicer itak se ni to dogajalo z njegovim avtom, ampak tista, "znanec znacu, od prijatelja prijatelj razne nepreverjene čenče, rekla/kazala ipd"....res pa, da vsaka palica ima dva konca......
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a hahehihoh Ne jan 15, 2017 5:25 pm

Mislim... kakšna vprašanja??? A ni logično kaj se je zgodilo, zato bi bilo fer, da bi moderatorji res izbrisali prispevek v izogib težavam avtorju.

Sicer pa lahko tudi sam izbrišeš prispevek, oz ga urediš in pač pustiš poljubni text. Recimo "..."
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a pskoda Ne jan 15, 2017 5:47 pm

Sicer ne vem zakaj se je lagal če se je, ampak iz mojega vidika jim tudi primankuje nekaj kilometrov. Zgornji, ki sem ga jaz dodal dizel skotaj 5 let star uvožen in malo čez 90kkm (cca 20kkm letno)... bla bla bla


Avto iste specifikacije kot pri nas ne bo bistvene razlike v ceni pa je potrebno avto pripeljat plačati davek in par k€ zaslužit in ta zaslužek pride od nategovanja ljudi oz kupca.
Švercerjem je zanimiva tujina, ker se ljudje vozijo tudi več kot 50kkm letno pri nas pa je to redkost prodajalcev rabljenih avtomobilov je pa več kot gostilen in vsi hlastajo samo za € in posledično pridejo taki avtomobili, da ne veš kaj je ali je avto ali kosilnica. Čez 2, 3 dni je pa ko pušelc
Lp
 
MatejchoDM
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Ne jan 15, 2017 1:00 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a MatejchoDM Ne jan 15, 2017 7:20 pm

primozek68 je napisal/-a:A so te kontaktirali?


Pozdravljeni, oglašam se iz podjetja D@M.
Gospoda smo seveda kontaktirali, ker gre za očitno blatenje podjetja in laganje.
Avtomobil je bil v TOP stanju in je bil takoj prodan. Menjati je bilo treba samo prednje ploščice,na kar je upozarjala lučka. Vozilo ima celotno zgodovino potrjeno v knjižici, kar dokazuje spodnja slika.
Omenjeni gospod očitno ne more preboleti, da je vozilo bilo prodano po višji ceni kot pa je sam uspel iztržiti sam.
Zato smo ga kontaktirali in upozorili, da ga na podlagi teh laži lahko sodno preganjamo, zato.smo zahtevali opravičilo.
Prosim administratorja da odstrani prvo objavo uporabnika TomazT.

Kakršnekoli grožnje ostro zanikam.

Lp
Priponke
11-1.jpg
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a nered Ne jan 15, 2017 7:58 pm

Avtomobilizem.com je dobro uvrscena stran na Google (dober SEO) je ze malo prepozno. Stran je ze v Google Archive in ce vpises Avtocenter DM je vsaj pri meni je ta post 3ji zatetek.

Bo pa vsaj zakljucek razjasnjen.

Konec koncu pa vedno velja zlato pravilo v Celju se avta ne kupuje sploh pa ne v 20km okolisu Mariborske ulice.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a ojnica Ne jan 15, 2017 8:43 pm

Je tud brat pred novim letom prodal seat ibizo l.2004 1.9 TDI, 3 vratno zeleno s 280.000km, sedaj se prodaja s 210.000km in za jurja več. On je dobil 1400 evrov, avto pa ima površinsko rjo.
Tak da avto se prodaja v Ljubljani, sam sem tud objavil tukaj pa mi je rekel brat da jo je prodal v Kranj. Tak da ne vem kdo je prevertel kilometre.

Drugače pa ljudje ne glejte kilometre, ker tud fizične osebe vrtijo nazaj sam da se lažje proda.
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a primozek68 Ne jan 15, 2017 8:57 pm

MatejchoDM je napisal/-a:
primozek68 je napisal/-a:A so te kontaktirali?


Pozdravljeni, oglašam se iz podjetja D@M.
Gospoda smo seveda kontaktirali, ker gre za očitno blatenje podjetja in laganje.
Avtomobil je bil v TOP stanju in je bil takoj prodan. Menjati je bilo treba samo prednje ploščice,na kar je upozarjala lučka. Vozilo ima celotno zgodovino potrjeno v knjižici, kar dokazuje spodnja slika.
Omenjeni gospod očitno ne more preboleti, da je vozilo bilo prodano po višji ceni kot pa je sam uspel iztržiti sam.
Zato smo ga kontaktirali in upozorili, da ga na podlagi teh laži lahko sodno preganjamo, zato.smo zahtevali opravičilo.
Prosim administratorja da odstrani prvo objavo uporabnika TomazT.

Kakršnekoli grožnje ostro zanikam.

Lp


Aha, sprednje ploščice na železu je top, pardon, TOP stanje. Pa zadnji servis v knjižici je lahko poštempljal Jože iz Kungote...Ta pregled na uradnem servisu ni zabeležen in to zame ni ''znana zgodovina''. V bistvu sami veste, da servisna ne pomeni nič.
To sum it up, isti šmorn kot ostali ''händlerji''.
P.s.: TOP avti se prej prodajo/ostanejo v žlahti in do vas sploh ne pridejo.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
wragec
Novinec
 
Prispevkov: 253
Pridružen: So okt 15, 2005 10:07 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a wragec To feb 14, 2017 8:42 pm

Ker kupujem vw passata sem pogledal tudi tega

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... DSG-BI-X...

Avto ni 10/2013 ampak 3/2013, avto je imel 11/2015 že 140000 od takrat ni več izpiskov sedaj pa kao 147000. Glede na prejšnje servise jih ma čez 200000. Pokrov motorja cel poškodovan od kamnov - vidna rja

ACE AVTO d.o.o.
Gorenjska cesta 19
Mengeš
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a limas To feb 14, 2017 9:19 pm

V kolikor gre za prodajo avtov kupljenih na dražbi od lizing hiš, gre za kar lepe dobičke dilerjev.
V rokah imam izvozni dokument z dražbe/licitacije na katerem je navedena odkupna cena 6.901 e, avto pa je bil kupljen za 11.900 e.
Res pa je, da je zadnje čase na dražbah huda konkurenca , kjer "razturajo" predvsem vzhodnjaki (P, BG, RO, SRB, BiH, CZ), zato so dobički dilerjev precej manjši, ampak še vedno kar lepi.
Res, da dobri avti ne pridejo na avto.net, kakšen zalutan primerek pa se proda še isti dan.
Še vedno bi si upal kupiti rabljen avto pri Španu, TPV Novo Mesto, AC Krašna, Tems in pri prvemu lastniku, ki mi poleg urejene servisne knjige pokaže še račune in delovne naloge.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a sašo5 Sr feb 15, 2017 7:48 am

ha ha ha ......ta drugi po vrsti je sploh "biser" (francoskega A4 je šel znanec lani gledat.....- bolje, da ne pišem naprej)....in še in še "cvetk" je bilo opisano tudi na tem forumu..
 
Irmscher
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: Ne nov 24, 2013 11:17 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Irmscher Sr feb 15, 2017 6:21 pm

limas je napisal/-a:V kolikor gre za prodajo avtov kupljenih na dražbi od lizing hiš, gre za kar lepe dobičke dilerjev.
V rokah imam izvozni dokument z dražbe/licitacije na katerem je navedena odkupna cena 6.901 e, avto pa je bil kupljen za 11.900 e.
Res pa je, da je zadnje čase na dražbah huda konkurenca , kjer "razturajo" predvsem vzhodnjaki (P, BG, RO, SRB, BiH, CZ), zato so dobički dilerjev precej manjši, ampak še vedno kar lepi.
Res, da dobri avti ne pridejo na avto.net, kakšen zalutan primerek pa se proda še isti dan.
Še vedno bi si upal kupiti rabljen avto pri Španu, TPV Novo Mesto, AC Krašna, Tems in pri prvemu lastniku, ki mi poleg urejene servisne knjige pokaže še račune in delovne naloge.


6901eur je verjetno Neto cena, brez davka, brez DMV, brez provizije dražbe, brez transporta, brez homologacije itd...
 
velex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Sr feb 15, 2017 8:48 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a velex Sr feb 15, 2017 9:08 pm

wragec je napisal/-a:Avto ni 10/2013 ampak 3/2013, avto je imel 11/2015 že 140000 od takrat ni več izpiskov sedaj pa kao 147000. Glede na prejšnje servise jih ma čez 200000. Pokrov motorja cel poškodovan od kamnov - vidna rja


ACE AVTO d.o.o., klasični "posrednik", pregledujejo Avtonet, kupujejo poceni in prodajajo "dražje". Lastnik čudežno ostane prvi.
Referenca:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11724455&show=1

PS: Če se bo kdo obregnil ob moje število posto: Za temo nategatorji imam raje poseben nick.
 
wragec
Novinec
 
Prispevkov: 253
Pridružen: So okt 15, 2005 10:07 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a wragec Če feb 16, 2017 11:11 am

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=11826276

Avto sem si ogledal v ponedeljek. Km ok, je pa bil avto razbit desno spredaj (blatnik odbijač itd). Avto nima rezervnega kolesa ker je rezerva desno spredaj. Slabo popravljeno v prvo desni luč zateka voda. Ko sem vse to omenil prodajalcu je takoj začel nižat ceno. Po njegovem je voda v luči (ne vlaga ampak vsaj 1 deci vode) zaradi nestrokovne menjave žarnice. Avto je bil istega dne umaknjen kot prodan danes pa je ponovno na prodaji. Luč so zrihtali. Pustite avto na miru.

AVTO SLAK D.O.O.
Obrtniška ulica 51
Trebnje
 
velex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Sr feb 15, 2017 8:48 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a velex Če feb 16, 2017 2:18 pm

wragec, pa je bilo prej/vmes omenjeno, da je bil ta avto prej karamboliran, al je blo treba na to napeljat?
 
wragec
Novinec
 
Prispevkov: 253
Pridružen: So okt 15, 2005 10:07 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a wragec Če feb 16, 2017 2:51 pm

Na vprašanje če je bil kaj razbit odgovor klasičen - ne. Ko sem reko da bom pomeril z merilcem pa takoj odgovor da cena ni zadnja in se da vse zmenit. Seveda so vedli samo so tiho kot vsi. Saj ni rečeno da je bil fejst razbit samo ko lažejo me mine da bi se sploh pogajal. Če je zamolčal to je lahko še kaj
 
velex
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Sr feb 15, 2017 8:48 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a velex To feb 21, 2017 8:47 am

Hvala za info, sprašujem tudi zato.. ker je bila zgoraj omenjena Jetta "prešeftana" ravno od Slaka.
Slik pa nimam .. Je bil oglas v zelo hitrem času nastavljen kot "Prodano" in zelo hitro tudi zbrisan (ponavadi pustijo prodane avto gor na profilu še nekaj časa, da se kitijo).

Nesojeni Passat pa očitno že oddan, za spomin:
Slika


AVTO SLAK D.O.O.
Obrtniška ulica 51
Trebnje
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov