Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
alexwell
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 651
Pridružen: Po dec 05, 2011 10:19 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a alexwell Če sep 29, 2016 9:13 am

ta denar, ki bi odvetnik vzel je boljše še malo v avto vložit pa bo mir....sploh, če gre za takšne manjše napake, ki se itak kvarijo pri vsakm avtomobilu
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a hahehihoh Če sep 29, 2016 11:32 am

alexwell je napisal/-a:ta denar, ki bi odvetnik vzel je boljše še malo v avto vložit pa bo mir....sploh, če gre za takšne manjše napake, ki se itak kvarijo pri vsakm avtomobilu

Zato je stanje na trgu rabljenih vozil takšno kot je :)
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a dask Če sep 29, 2016 11:41 am

alexwell je napisal/-a:ta denar, ki bi odvetnik vzel je boljše še malo v avto vložit pa bo mir....sploh, če gre za takšne manjše napake, ki se itak kvarijo pri vsakm avtomobilu


Da bo nategun lepo peljal biznis naprej? Plus še to, da glede na stanje avta dvomim, da bo s popravili kmalu zaključil in prišel skozi z manj, kolikor ti odvetnik zaračuna za en ali dva dopisa.
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a nered Če sep 29, 2016 1:02 pm

Oh hvala za nasvet, da se obrnem na odvetnika tega se nebi spomnil sam :lol: :lol:

Sem se nedolgo po tem obrnil na odvetnika, dal 50 EUR za tisto posvetovanje in čeprav imam solidne dokaze (tudi po mnenju odvetnika) sem vseeno šel od odvetnika ne preveč navdušen. Bomo še vidli, kaj bo iz tega.


Kar se pa tiče samega avta sedaj pa sem več kot zadovoljen. Od takrat, do sedaj res nobene težave po servisu pa sem dobil na oboje še 2 leti garancije, takrat smo opravili tudi malo bolj temeljit pregled vozila. Razlika v moči motorja je zelo občutna.
 
agisan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Če sep 29, 2016 6:13 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a agisan Če sep 29, 2016 6:33 pm

Živjo!

Pred enim mesecem sem prodal slednje vozilo:

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... NSKA%20N...

Global leasing, d.o.o.
ODKUP IN PRODAJA VOZIL
SLANCE 4
TEHARJE (CELJE)

Avto sem kupil nov leta 2008. Leto kasneje sem ga predelal na plin. Ker mi je plin skuril ventile in je avto nato žrl enormne količine olja sem se odločil da ga prodam. Avgusta letos je imel avto na števcu 288000km!! In grem za foro danes na avto.net in vidm oglas mojega bivšega vozila. In glej ga zlomka piše da ima avto samo 150000km. In se odločim ter pokličem za foro kakšen je kaj avto in prodajalec pravi super ohranjen itd, v glavnem vse naj naj. In nato pride trenutek resnice in vprašam: Ali je bil menjan motor? Ne ne gospod motor je original! Aja čudno namreč 1 mesec nazaj ko sem avto prodal ( ne njim direktno ) je bilo na števcu natanko 288000km! Veste o tem pa jaz nič ne vem, se bom pozanimal! Uro kasneje cena ista, a so kilometre izbrisali. In zdaj čakajo da bo nek revež poklical in ga bojo na suho nategnili. :x

Vem sem zakompliciral! Avto je bil ko sem ga prodal v slabem stanju. Lučka za olje in check engine sta se prižigala nonstop, vsake dva tedna sem dolil 1L olja. Ni blo več za nikamor.

Avto ni vreden pol k...a!! Delite naprej da se ne bo kdo opekel in dal zanj toliko kot zahtevajo!

Lep pozdrav
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a nered Če sep 29, 2016 7:15 pm

Heh Celje (+Teharje) kaj pa je tu pričakovat. Morem pa rečit wow, full lep avto.
 
Irmscher
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: Ne nov 24, 2013 11:17 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Irmscher Če sep 29, 2016 9:31 pm

in komu si ti sploh prodal avto? Njim? Menjal staro za staro?
 
agisan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Če sep 29, 2016 6:13 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a agisan Pe sep 30, 2016 6:06 am

Ne avto sem menjal staro za novo. Prodal sem ga uradni Nissan hiši. Saj ne pravim da so oni tisti ki so prevrteli števec, pač oni ga prodajajo in pač povem da avto ni v takšnem stanju kot oni obljubljajo.
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a hippo Pe sep 30, 2016 6:18 am

Tak avto ima vmes med nadaljnjo prodajo vsaj dve, ponavadi tri ali več pogodb v verigi med dealerji, da se izbriše sled tistemu, ki je vrtel km in nateguje glede stanja avtomobila. Tako ne moreš nobenemu dokazat vrtenje števca in probleme z avtomobilom, ker bo vsak rekel da on tega ni delal in da ne more garantirati za stanje avta, ker ga ni on kupil od pravega lastnika. Avto mafija.
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a sašo5 Pe sep 30, 2016 6:51 am

agisan je napisal/-a:Avto ni vreden pol k...a!! Delite naprej da se ne bo kdo opekel in dal zanj toliko kot zahtevajo!

svaka čast :!: Uničil si praktično nov avto :roll: ......pa vedel si leta 2008 ko si kupoval, da boš delal skoraj 50.000km na leto in še si šel kupovat bencinca, potem pa še skoraj 2k€ vržt, da si montiral plin :roll: najverjetneje najslabšo/najcenejšo varijanto kar se jih da dobit...
Saj logično, da morajo kilometre zbit, kdo ga bo pa "pogledal" če bo na števcu 300.000km
 
agisan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Če sep 29, 2016 6:13 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a agisan Pe sep 30, 2016 7:27 am

Pač nisem za dizle. Avto mi je do 260000km služu več kot odlično, šele zadnjih 20000km je začel olje žret. Kakor koli, če gledam druge ki so imeli težave že po 1 letu po predelavi na plin sem se jaz 7 let vozil kot gospod, da ne povem koliko sem prišparal na leto zaradi plina.
 
Uporabniški avatar
dask
Uporabnik
 
Prispevkov: 1097
Pridružen: Če jul 31, 2008 9:53 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a dask Pe sep 30, 2016 7:39 am

nered je napisal/-a:Oh hvala za nasvet, da se obrnem na odvetnika tega se nebi spomnil sam :lol: :lol:



Ni za kaj.

Lahko pa naslednjič ne spišeš prispevka kot prestrašena šolarka in kje omeniš, da si že kaj ukrepal. :roll:
 
Uporabniški avatar
abbe
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7898
Pridružen: Ne maj 07, 2006 7:48 pm
Kraj: Jesenice

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a abbe Pe sep 30, 2016 10:28 am

agisan je napisal/-a:Pač nisem za dizle. Avto mi je do 260000km služu več kot odlično, šele zadnjih 20000km je začel olje žret. Kakor koli, če gledam druge ki so imeli težave že po 1 letu po predelavi na plin sem se jaz 7 let vozil kot gospod, da ne povem koliko sem prišparal na leto zaradi plina.


kok pa si dobu za avto ko si ga dal v račun?
Ni vse res kar napišem
 
agisan
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: Če sep 29, 2016 6:13 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a agisan Pe sep 30, 2016 11:09 am

5500eur!
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a hahehihoh Pe sep 30, 2016 12:05 pm

sašo5 je napisal/-a:
agisan je napisal/-a:Avto ni vreden pol k...a!! Delite naprej da se ne bo kdo opekel in dal zanj toliko kot zahtevajo!

svaka čast :!: Uničil si praktično nov avto :roll: ......pa vedel si leta 2008 ko si kupoval, da boš delal skoraj 50.000km na leto in še si šel kupovat bencinca, potem pa še skoraj 2k€ vržt, da si montiral plin :roll: najverjetneje najslabšo/najcenejšo varijanto kar se jih da dobit...
Saj logično, da morajo kilometre zbit, kdo ga bo pa "pogledal" če bo na števcu 300.000km



Svaka čast tebi, ki si našel point. ;)

Jao ...
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a pskoda Pe sep 30, 2016 5:30 pm

Ta je pa huda.
On je kupil nov avto z svojim denarjem vi ga pa kurcate, ker je kupil avto, ki mu je bil pač všeč. Svašta
Jaz ga lahko samo pohvalim, ker je sporočil, napisal, da je avto v k...

ps.: kaj bi šele rekli za tiste, ki naredijo totalko z par mesecov starim avtom
Lp
 
Irmscher
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: Ne nov 24, 2013 11:17 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Irmscher Pe sep 30, 2016 6:45 pm

Jz samo upam, da je Nissan avto hiši povedal, da žre olje :D

Je napisano kje? :D =P
 
motom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 555
Pridružen: Po jan 04, 2016 5:04 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a motom Pe sep 30, 2016 7:05 pm

 
autofrik
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 77
Pridružen: To mar 22, 2016 7:56 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a autofrik Pe sep 30, 2016 10:56 pm

agisan je napisal/-a:5500eur!

Si ga dal mogoče v račun na Nissan Autotehna Celje? ker tam je tudi moj znanec kupil neko uvoženo sranje s prevrtenimi kilometri iz Francije. Prodajalci novih in rabljenih so velikokrat povezani, glavni krivci za nepreganjanje poslovnih goljufij(prikrivanje napak, zbijanje kilometrov, utaje davka in drugo) so pa krivi nesposobni policaji in leni tožilci.
Sicer pa ti nisi nič uničil avta če si kupil bencinarja in delal veliko kilometrov z njim.Vzhodna Evropa ima večino tovornjakov na bencin tako da... neka napaka na motorju se je pojavila(lahko bi se tudi na dizlu) s katero se ti nisi hotel ubadati, prodajalci jo bodo pa najverjetneje zakrili, zbili kilometre in ob tem zaslužili vsaj 3 delavske plače.
Nedolgo je moj zaposleni kupil rabljeno vozilo od avtohiše ki prodaja nova vozila. Po nekaj mesecih in konstantnem vozenju k avtomehaniku so ugotovili, da je bilo vozilo zelo krambolirano, čeprav je bilo rečeno da ni bilo nikoli. Ljudje so pač lažnivci in to ne majhni.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a DePalmo So okt 01, 2016 12:50 am

Dejstvo je da nikomur ne smeš zaupat ko kupuješ avto, razen če ga od bližnjega sorodnika in si avto videl skoraj vsak dan. Tudi jaz sem se nategnil ko sem kupil avto od znanca, pa čeprav je vedel da se ga kupuje za punco in bo to njen prvi avto. Avto je bil 500, prvi servis 550, pa še vedno ni to to.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: cc09 in 27 gostov