Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
renault_dti
Novinec
 
Prispevkov: 162
Pridružen: To maj 10, 2011 5:28 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a renault_dti Če jan 09, 2014 1:03 am

@borak
Šel si gledat en avto, ne obupaj. Tudi za 5 in 10k eur radi koga napiz****, še rajši, ker je v igri večja vsota. Jaz sem iskal najprej za več tisoč eur avto, pa sem se vozil po celi Sloveniji, na koncu obupal in čisto po zaključju našel vozilo za "male pare", in sem zelo zadovoljen. Je tudi dizel z višjim, ampak realnim številom km, potrjena servisna (ni bilo pomembno pri nakupu, zanimivo je dejstvo, da jo sploh ima in v celoti potrjeno).
Za dober rabljen avto je treba imeti veliko časa in malo sreče! ;) Uspešen nakup
 
Uporabniški avatar
miraldinjo
Novinec
 
Prispevkov: 237
Pridružen: Po okt 24, 2011 10:03 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a miraldinjo Če jan 09, 2014 2:53 pm

Pozna kdo tega prodajalca?

http://www.avto.net/ekoavto/
 
Uporabniški avatar
LeonGM
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: So jan 11, 2014 7:28 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a LeonGM So jan 11, 2014 7:49 pm

miraldinjo je napisal/-a:Pozna kdo tega prodajalca?

http://www.avto.net/ekoavto/



Prjatu, tle ne kaže najbolje :| Potrebno je omeniti, da osebno ne poznam prodajalca in nimam izkušenj na katerih bi lahko temeljil karkoli, Je pa na linku videti, da ni najboljše!

http://forum.bmwslo.com/archive/index.php/t-111508.html
 
tooshort
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Če feb 16, 2012 11:23 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tooshort Ne jan 12, 2014 11:21 am

Pozna kdo mogoče: AVTO LJUBLJANA d.o.o. HB MOTO-MOTIVE d.o.o AVTOPLANET d.o.o AVTOSERVIS d.o.o.
Zanimam se za nakup avtomobila ampak imam slabe izkušnje glede pre-prodajalcev. Verjamem da so nekateri pošteni ampak jaz imam srečo in bom naletel direkt na nepoštenega. Verjamem da je bilo kaj napisanega o teh prodajalcih ampak me zanimajo dobre in slabe izkušnje.
 
tooshort
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Če feb 16, 2012 11:23 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tooshort Ne jan 12, 2014 11:57 am

Še nekaj dodam. Opazil sem da je bilo v prejšnjih postih napisano o GP AVTO (Gregor Pajek). Ta prodajalec je od mene kupil že dva avtomobila leta 2012. Oba sta bila v zelo dobrem stanju slovenskega porekla itd. Najbolj zanimivo je da sploh ni prišel kupovati avta Gregor Pajek ampak fantje stari cca 22 let, ki so izgledali kot da kupujejo zase nakar čez teden dni opazim svoj avto na njegovi strani in je vse štimalo kot sem ga prodal. Isto se je zgodilo tudi z drugim avtomobilom pol leta kasneje (avto od partnerke) pride drugi fantek z punco češ kot da ona kupuje avto in naj se jo usmilim češ da je študentka da nima denarja bla bla bla ampak jaz nisem popustil ker sem vedel da se bo avto prodal ker je bilo veliko zanimanja. Avto sem jim prodal in čez teden dni me kliče možakar ( je najdil številko v računih ) ki je kupil avto od GPAVTO če res vse štima kilometrina servisi itd. Lahka rečem da je bilo res vse ok od kilometrov servisov vse kar jim je natvezu GPAVTO tok da lahka rečm da ni previjal kilometre. Je pa res da sta fantka bolj površno pogledala moj avto in od partnerke tako da bi jim zlahka kaj prikril. LP
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a hippo Ne jan 12, 2014 3:10 pm

tooshort je napisal/-a:Še nekaj dodam. Opazil sem da je bilo v prejšnjih postih napisano o GP AVTO (Gregor Pajek)....

Lepo reklamo si jim naredil. Upam, da nisi eden izmed fantkov... :lol:
 
tooshort
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Če feb 16, 2012 11:23 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tooshort Ne jan 12, 2014 8:21 pm

Saj sem napisal da so površno pregledali oba avtomobila tako da bi bile lahko skrite napake ampak na srečo niso bile ker sem pošten človek. Jaz osebno nebi kupil avto pri njih glih zaradi tega razloga. Edino kar lahko trdim je da pri mojih avtomobilih ni vrtel števcev ker so imeli realne kilometre na Avto.net-u. Upam da nisi ti ta "fantek" :)
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a hippo Ne jan 12, 2014 8:52 pm

tooshort je napisal/-a:Upam da nisi ti ta "fantek" :)

Tisti, ki me poznajo bodo vedeli... :lol:
 
Borak
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne jan 01, 2012 10:26 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Borak Ne jan 12, 2014 9:14 pm

Nisem šel gledat samo enega avta, samo par primerov sem dal, ker če bi želel vse opisat bi se Tolstojeva Vojna In Mir skrila, tolk je za napisat :-)

Res je tole prekupčevanje, nategatarstvo, vrtenje števcev slovenski nacionalni šport številka 1, očitno so še vedno zaslužki.
Sam delam v branži v kateri mi ena slaba stranka lahko naredi več škode, kot 10 dobrih, je pa res, da delujem lokalno, se držim pregovora: razmišljaj globalno, deluj lokalno in vsako noč brez problema zatisnem oči in vedno lahko stopim v vsako gostilno, saj veste kaj mislim ;)

Poleti sem gledal, ker sem mislil menjati avto, 7 let sem ga imel, ko se končno odločim, da bom svojega vozil še do konca, leto ali dve, evo pa karambol.
Očitno pa se je tudi meni nasmehnila teta fortuna, jutri potrdim nakup avta znanega lastnika, družinskega prijatelja avto ima v lasti 10 let, jp, spet bom šel na staro garo, ampak je zunaj in znotraj ohranjena v nulo, vsi servisi, vem, ker je dosleden v nulo, pa sem že hotel kupiti avto za 10 jurjev, bo pa šla razlika v zidake, cement.... :D

Čeprav sem čisto skrenil glede prejšnjih ogledov, želja, ampak to je to, prevagal je lastnik in ker poznam avto, ko bo zadeva potrjena sporočim, da se mi spet kaj ne zalomi.

Očitno so še pošteni ljudje, sicer pa, gliha vkup štriha :D ali kot je rekla angleška kraljica. isti ga z istim serjejo ;)
 
Uporabniški avatar
lowrajder
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 33
Pridružen: Sr dec 25, 2013 12:55 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a lowrajder Po jan 13, 2014 7:49 am

Tale GP avto, je posebne klase nategator, dve leti nazaj smo se ob 15h menli da pridemo gledat enega citroena c3 in ko smo prišli za dobro urco ta, je baje med tem časom bil avto prodam so baje kar z prikolico uleteli :roll:
sledilo je nakladanje kako ima dobre avte da tak hitro gredo naprej blabla... (ja seveda)
potem je začel drugiga c3 punujat leto dni novejšiga z podobno kilometrino, z vinjeto in da da zimske gume zraven za 1400€ višjo ceno :x
S tem da je olje iz semeringa spušalo pa mašina nedolgo nazaj oprana.
Sledil je samo odgovor: sem mislo da si bolj resen ajde čao.
Nemoreš rečt da človek je ali ni nategator samo zato ker nena km vrti :lol:
 
tooshort
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Če feb 16, 2012 11:23 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a tooshort Po jan 13, 2014 9:06 am

Normalno da ne moreš trditi ali je ali ni nategator samo zaradi kilometrov. Napisal sem kako je bilo pri meni in verjamem da nima vseh dobrih avtov edino kar sem opazil je da so vsi slovenski in večina od prvega lastnika. Brez zadržkov lahka napišem da ne maram prodajalcev ali preprodajalcev. Trenutno vozim novi avto iz avto hiše z 5 let garancije. Dobro je to da je nov in vem kaj vozim slabo pa edino to da se vozim z povprečnim avtom ker za takšen denar kot sem dal za njega bi se že lahka vozil z boljšim strojem seveda če bi vedel od koga ga kupujem. Imam slabe izkušnje in zaradi tega sem se odločil za novi avto pa čeprav ne uživam v njegovi vožnji ampak za 10,000 km na leto pa spet ni tako pomembno kaj vozim pa še denarnica je bolj polna saj vem da se nima kaj pokvariti.

Lahko vam napišem še zgodbo od kolega,ki je pred dvema letoma kupil rabljenega uvoženega BMW-ja 320d iz Italije. Nisem siguren katera avto hiša je bila (ko izvem napišem) vem samo da iz Škofljice pri Ljubljani. Prodajalec je trdil da ima servisno knjižico ampak ne na firmi da jo bo prinesel ko bo prišel po BMW-ja. Kolega mu je seveda verjel kupil avto in prodajalec mu pove da jo išče in ko jo najde mu jo pošlje. No od servisne knjige ni bilo nič kolega se je obrisal pod nosom ( si je sam kriv) in evo ga zlomka po 3 mesecih je šel blok motorja. No na števcu je pisalo 85,000 km za skoraj 3,5 let star avto kar je seveda daleč od resnice pa še iz Italije :). Mislim da je bila cena popravila cca 3,000 eur in seveda ker večina slovencev nima 3,000 eur v nogavicah pa je šel še na banko po kredit.:(
 
Borak
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 24
Pridružen: Ne jan 01, 2012 10:26 am

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Borak Po jan 13, 2014 8:24 pm

Tooshort
Popolnoma se strinajm s tabo, sam sem iskal rabljen avto, ampak ko sem videl kaj se dogaja pri nas, se mi je zmeglilo pred očmi, ampak na koncu je le posijalo sonce, zgolj po naključju izvem da sosedje in družinski prijatelji menjujejo avto, ampak niso obešali na veliki zvon, ker so vedeli da išem avto mi je povedal, brez pomisleka sem sprejel ponudbo, po pravici, še nikoli nisem kupil avta na tak način, nisem šel na probno vožnjo, nič se nisem kao "metal" pod avto....., saj kaj bi preverjal, če sem ga vsak dan videl, niti cene nisem preverjal na spletu, včeraj sva si dala roko, danes zaključila nakup.
Hotel sem dizel in 5 vrat, ampak ta ni ne eno ne drugo, kupil samo zaradi lastnika in vem da neglede da ni tak avto kot sem ga iskal, sem naredil odličen nakup. Hočem povedati, da je to to, zaupanje v prodajalca, kupil pa bmw 318i, lastnik je 12 let, nove zimske gume, nove letne na alu platiščih, vsi servisi potrjeni, zunaj in znotraj kot nov....sicer res spet star avto, kaj mi če avto za 10k ojrov, če ima še več km in še to nerealnih in ne vem kje naj začnem z vzdrzevanjem, aja pa še to, pustil mi je poln tank bencina :-), pa ne zato ker se poznamo, tak pač je, pošten človek :-)

Vsem želim uspešen nakup, z veseljem bom spremljal to stran, sem pa bolj tihe sorte, nerad se oglašam, če mi pa kaj pride na usesa, da bo zanimivo za ta forum pa objavim.
 
agorkic
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 8
Pridružen: To jan 24, 2012 3:13 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a agorkic Če jan 16, 2014 12:15 pm

No ta avto sem šel gledat pri BIMOBIL
Zdi se lepo ohranjen in nekaramboliran... to je res
Se pa pojavijo mehurčki v ekspanzijski posodi ko daš gas in sledi olja so v ekspanziji, kjer nimajo nič za delat. Vglavnem nekaj je z glavo od motorja narobe... kar pa je lahko precej draga zadeva. Poleg tega imajo lahko 1.8 mašine eno tovarniško napako in žrejo olje. V takem primeru lahko samo mašino zamenjaš, če dobiš dobro, kar pa stane med 500-1000 euri.
Pa še en ležaj ropota... mislim da sprednji desni, kar je zelo čudno za 120.000km.

LP vsem
Priponke
almera tino.jpg
 
jony
Novinec
 
Prispevkov: 441
Pridružen: Po sep 20, 2004 9:04 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a jony Po jan 20, 2014 9:46 am

A ima kdo kakšno izkušnjo z Lint d.o.o. iz Nm?

Hvala za odgovore.

LP
 
Uporabniški avatar
gecco
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1726
Pridružen: To nov 13, 2007 2:20 pm
Kraj: Novo mesto

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a gecco Po jan 20, 2014 10:46 am

Smo kupili en avto pri Lint-u. Nič posebnega, odnos korekten/iskren, avto je OK brez nepričakovanih napak. Edini recimo problem je bil, ker je prodajalec obljubil da v ceno vključi še zimske gume, ki jih lahko pridemo iskat ko bo čas za menjavo (kupovali smo spomladi). Ko pa smo potem ko je bil čas za menjavo gum prišli do njega je pa nekaj zavlačeval in se muzal, da smo na koncu kar pustili vse pri miru. Vem da bi lahko se še ukvarjal z njim in na koncu dobili gume, ampak škoda živcev ker nove gume tudi niso bile tak strošek.
''you cannot be a true petrolhead until you've owned an Alfa''
''Four wheels move the body. Two wheels move the soul.''
Slika
 
Gorgh
Novinec
 
Prispevkov: 316
Pridružen: To okt 19, 2004 2:20 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a Gorgh Po jan 20, 2014 6:30 pm

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=805 ... 0%20ESTATE

tale je bil pred dvemi tedni prodan v Škofji Loki z 520.000 km.....
 
david85
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr jan 22, 2014 4:36 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a david85 Sr jan 22, 2014 4:39 pm

Zdravo :)

ima kdo izkušnje z BP AVTO, SIMON PEVEC s.p. ?

Hvala za pomoč
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a primozek68 Sr jan 22, 2014 6:37 pm

david85 je napisal/-a:Zdravo :)

ima kdo izkušnje z BP AVTO, SIMON PEVEC s.p. ?

Hvala za pomoč


BAN takoj za nepismene!!
Sex turns gay people into Mexicans.
 
FuriousG
Novinec
 
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe dec 08, 2006 1:15 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a FuriousG Sr jan 22, 2014 6:47 pm

Gorgh je napisal/-a:http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=8057324&show=1&avto=Volvo%20850%20ESTATE

tale je bil pred dvemi tedni prodan v Škofji Loki z 520.000 km.....


Screenshot je tkole pametno naredit. Za kakšen avto je šlo?
 
david85
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Sr jan 22, 2014 4:36 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a david85 Sr jan 22, 2014 7:41 pm

primozek68 je napisal/-a:
david85 je napisal/-a:Zdravo :)

ima kdo izkušnje z BP AVTO, SIMON PEVEC s.p. ?

Hvala za pomoč


BAN takoj za nepismene!!



BAM tebi po buči trdoglavi ;) ..če ne veš odgovora bodi raje tiho.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 30 gostov