Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
dejanz75
Novinec
 
Prispevkov: 159
Pridružen: Ne feb 01, 2009 9:54 am

A1 avto d.o.o.

Napisal/-a dejanz75 Po apr 06, 2009 11:29 am

Zdravo,
ali ima kdo tukaj kakšne izkušnje z A1 avto d.o.o. iz Ljubljane (BTC)?
Gledam tale avto: http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=2593924&show=1
OK, jasno da je uvoz iz Italije, tako da je vprašanje kakšen je avto v resniki...samo za tako ceno dobim na npr. AC samo bencinarja.
Kdo ve kolikšna je razlika v porabi med 1.9jtd in1.6 bencinajrem?
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Napisal/-a esem Po apr 06, 2009 11:45 am

Tu imaš linke na 1a avto na A.comu. Je bilo o njih že precej besede, izkušnje take in drugačne.

Razlike v porabi je cca 1,5-2 litra.
 
mevden
Uporabnik
 
Prispevkov: 1272
Pridružen: So okt 18, 2003 6:19 pm
Kraj: Ljubljana-Fužine

Napisal/-a mevden Po apr 06, 2009 11:55 am

fotr je kupu octavijo kak mesec nazaj pri njih.
kaj da ti rečem, avto je bil tm ene 3000€ cenej kot drugje. avto ima zelo veliko opreme, ohranjen solidno. tuki nimam nič napačnega za rečt prek njih. motilo me je, da so v oglasu vpisovali več opreme kot je imel dejansko avto. ampak najbolje me je pa motilo, da so cel čas trdili da ima servisno knjigo kot je pisalo v oglasu, dejansko je pa potem nismo dobili. tko da, če greš na ogled reci da ti takoj na licu mesta pokažejo servisno knjigo. zdej nismo prepričani koliko ima km, ampak men se zdijo glede na ohranjenost realni (90 000km). tud nobenga lista od servisa ni zataknjenga pri motorju, nič nič.
tko da, verjetno vse te listke dol potrgajo. bodi previden, malce zapelji po dvorišču, mehanika itd. smo pa že imeli octavijo zadnje 10 let, tko da sem pozorno pogledal napake iz prejšnje generacije.

ampak glede na ceno avtomobila, se bom zagotovo oglasil še tam.

tko da, moja ocena 8/10
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo Po apr 06, 2009 1:44 pm

mevden je napisal/-a:fotr je kupu octavijo kak mesec nazaj pri njih.
kaj da ti rečem, avto je bil tm ene 3000€ cenej kot drugje. avto ima zelo veliko opreme, ohranjen solidno. tuki nimam nič napačnega za rečt prek njih. motilo me je, da so v oglasu vpisovali več opreme kot je imel dejansko avto. ampak najbolje me je pa motilo, da so cel čas trdili da ima servisno knjigo kot je pisalo v oglasu, dejansko je pa potem nismo dobili. tko da, če greš na ogled reci da ti takoj na licu mesta pokažejo servisno knjigo. zdej nismo prepričani koliko ima km, ampak men se zdijo glede na ohranjenost realni (90 000km). tud nobenga lista od servisa ni zataknjenga pri motorju, nič nič.
tko da, verjetno vse te listke dol potrgajo.
bodi previden, malce zapelji po dvorišču, mehanika itd. smo pa že imeli octavijo zadnje 10 let, tko da sem pozorno pogledal napake iz prejšnje generacije.

ampak glede na ceno avtomobila, se bom zagotovo oglasil še tam.

tko da, moja ocena 8/10


No...to pa veliko pove o njih...

LP!
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Grega_
Novinec
 
Prispevkov: 422
Pridružen: To dec 30, 2003 12:19 pm

Napisal/-a Grega_ Po apr 06, 2009 1:49 pm

Če so nalepke od servisov dol potrgali potem že nekaj skrivajo, to je dejstvo (verjetno jih niso odtrgali zato da bi lepo zgledal stebriček pri voznikovih vratih). Kolega ima uvoženega forda, mu že par let dela brez problema, kupljen je bil pri znanemu prodajalcu iz MS, avto je bil iz italije in tudi vse nalepke italjanskih servisov so ostali na avtu (vsaj zadnja je bila vidna ker limajo eno čez drugo). Je pa dejstvo tudi to da če ima motor več kilometrov kot jih kaže na števcu in če je bil vsaj redno servisiran bo delal še dolgo časa BP.
 
ZASAVCAN
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: So sep 01, 2007 6:16 pm
Kraj: zasavje

Napisal/-a ZASAVCAN Po apr 06, 2009 4:22 pm

glede tega STILA ti lahk sam rečem "tace stran", sem ga pred mesecem in pol šel gledat, (glej moje poste za nazaj), ko je imel še ceno 4880 eurov, avto je imel že v avgustu 2008 prevoženih 189.000 kilometrov, sem v servisni knjižici našel potrdilo od avtooptike z vpisanimi podatki, med napakami ugotovil še da mu na armaturki ne kaže da mu svetijo luči, "kao minimalna napaka" s strani prodajalca.......dejansko pa napaka ko so vrteli stevec nazaj...... edino kar znajo v firmi 1A je to da znajo avte v "nulo" oprat ter posesat, da se kr čudiš, kaj so naredili z njega.......odnos do stranke pa, evo ti ključi pa pejt pogledat..... se da pa dober s ceno pogajat, k je bla cena 4880 euru sem jim ponudil 4300 pa bi pristali..... tko da...... evo to je z moje strani!!!
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Bing [Bot] in 21 gostov