Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
yyyeb
Novinec
 
Prispevkov: 178
Pridružen: So nov 08, 2008 8:35 pm

Alfa Romeo 156 jtd

Napisal/-a yyyeb Ne okt 18, 2009 10:17 am

Pozdrav! Kupujem avto in najbolj mi je všeč Alfa Romeo 156 jtd ampak oklevam, ker večina ljudi kar jih poznam govori, da alfe niso kvalitetni avti. a ima kdo kake podobne izkušnje? zdaj vozim golfa tdi in moram priznati, da je avto odličen. dela kot urca brez najmanjših napak. zelo so mi všeč alfe po izgledu zato bi si eno rad kupil ampak morajo tudi nekaj dati od sebe, da ne bom vsak teden pri mehaniku.?
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Re: Alfa Romeo 156 jtd

Napisal/-a nevermind Ne okt 18, 2009 10:20 am

yyyeb je napisal/-a:Pozdrav! Kupujem avto in najbolj mi je všeč Alfa Romeo 156 jtd ampak oklevam, ker večina ljudi kar jih poznam govori, da alfe niso kvalitetni avti. a ima kdo kake podobne izkušnje? zdaj vozim golfa tdi in moram priznati, da je avto odličen. dela kot urca brez najmanjših napak. zelo so mi všeč alfe po izgledu zato bi si eno rad kupil ampak morajo tudi nekaj dati od sebe, da ne bom vsak teden pri mehaniku.?


Tukaj imaš vse o AR 156:
http://forum.alfa-klub.com/viewtopic.ph ... 09&start=0

Veselo branje.
 
čare
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6375
Pridružen: Po dec 12, 2005 10:40 pm

Napisal/-a čare Ne okt 18, 2009 11:56 am

tisti ki govori da Alfa in ostali italjani niso v redu niso še nikoli nobene imel,žal se je starejših alf držal ta sloves ampak dokler je šla je šla ko snet kladu.156-ka zna met probleme z podvozjem ki rado poka ampak ko se enkrat to zrihta je potem lep čas mir,najraje začne pokat glavna stabilizator štanga ki se začne gonit levo/desno.Z samim motrojem ne bi smel met problemov če ne boš seveda že vsega zjebanega kupil to je pa to.Kolega ima svojo cca.50000 km vse skupaj pa jih ima 200000 pa je ne špara in deluje brez problemov.
 
yyyeb
Novinec
 
Prispevkov: 178
Pridružen: So nov 08, 2008 8:35 pm

Napisal/-a yyyeb Ne okt 18, 2009 12:19 pm

kako je kaj z deli? a je treba dolgo čakati na njih, so dragi....?
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a maniaxxx Ne okt 18, 2009 12:26 pm

ti kr pr golfu ostan, bo boljš zate :roll:
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
Spasky
Novinec
 
Prispevkov: 299
Pridružen: Po jan 26, 2004 3:41 pm

Napisal/-a Spasky Ne okt 18, 2009 12:31 pm

yyyeb je napisal/-a:kako je kaj z deli? a je treba dolgo čakati na njih, so dragi....?


upam, da si prebral link katerega ti je @nevermind poslal, na tem forumu boš zvedel vse kar je potrebno vedeti o 156 le potrudi se in ga preberi...
Originalni deli niso nič dražji kot pri drugih znamkah, večinoma je pa vse na zalogi.
Mitsubishi outlander
Mini Cooper S
Suzuki LTR
Ducati Diavel
 
yyyeb
Novinec
 
Prispevkov: 178
Pridružen: So nov 08, 2008 8:35 pm

Napisal/-a yyyeb Ne okt 18, 2009 12:54 pm

ja nevermind je poslal zelo dober link kjer je marsikaj napisano in se mi zdi da ima ta alfa res kar nekaj težav. vprašanje je zdaj, če imajo drugi avti tudi približno toliko težav oz. kakšne so težave v prmerjavi z drugimi?
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 108 gostov