Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
gofra
Uporabnik
 
Prispevkov: 1153
Pridružen: Pe jun 22, 2007 8:56 pm

Napisal/-a gofra Pe dec 04, 2009 3:06 pm

Jaz sem imel sto konjski 1.4 16V v Pandi in je bil podhranjen v spodnjem rezimu. Zgoraj je sel pa res lepo. Vozil pa sem tudi GPja 8V in se mi je zdel elasticnejsi po obcutku...pa je med avtomobiloma okrog 150 kg v prid Pandi...

LpF
 
Uporabniški avatar
Tha Boss
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 7
Pridružen: Sr avg 19, 2009 10:35 am

Napisal/-a Tha Boss Pe dec 04, 2009 5:30 pm

pskoda je napisal/-a:
Tha Boss je napisal/-a:Hvala vsem za odgovore,sm ga uceri dobu in prvi vtis je Ok,res da ma menjalnik malo cuden ampak ok se bom navadu,zvocniki kr dobr tresejo sej jih je 6 not.Se enkrat hvala zdej ga pa zrihtat :P :D


Za kater motor si se odloču, upam da si vzel 16V, ker 8V je žalost pa čeprav je 1.4ccm, da o 1.2ccm sploh ne govorim. V prejšnem avtu punto mk2b sporting sem imel 1.4 16V 6 prestav in ti rečem da je mašina bomba, cliota trojko 1.4 z 98km, sem brez problema poču dol. Kaj pa o puntotu evo si kaj razmišljal, ker men je veliko lepši od grandeta, sploh noter


Ne 1.4 8v je,pa kr dobr potegne,ceprov da sm prej mel avto 1.8 turbo je tud ta uredu :D
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7523
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Napisal/-a pskoda Pe dec 04, 2009 7:51 pm

Tha Boss je napisal/-a:
pskoda je napisal/-a:
Tha Boss je napisal/-a:Hvala vsem za odgovore,sm ga uceri dobu in prvi vtis je Ok,res da ma menjalnik malo cuden ampak ok se bom navadu,zvocniki kr dobr tresejo sej jih je 6 not.Se enkrat hvala zdej ga pa zrihtat :P :D


Za kater motor si se odloču, upam da si vzel 16V, ker 8V je žalost pa čeprav je 1.4ccm, da o 1.2ccm sploh ne govorim. V prejšnem avtu punto mk2b sporting sem imel 1.4 16V 6 prestav in ti rečem da je mašina bomba, cliota trojko 1.4 z 98km, sem brez problema poču dol. Kaj pa o puntotu evo si kaj razmišljal, ker men je veliko lepši od grandeta, sploh noter


Ne 1.4 8v je,pa kr dobr potegne,ceprov da sm prej mel avto 1.8 turbo je tud ta uredu :D


Ampak razlika mora bit ogromna. Moja mami ima ta tip motorja slabo leto in 12kkm in ima približno 95% mestne vožnje, poraba se pa vrti okrog 8l, kakšen deci ali dva manj
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot], Google Adsense [Bot], whitee in 49 gostov