Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
chad
Novinec
 
Prispevkov: 230
Pridružen: So jun 27, 2015 2:22 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a chad Po apr 16, 2018 12:22 pm

Un momento. Eni pravite, da najdete slike z licitacije, kjer je avto malo obuškan. Ampak previdno, praviloma zelo razbite avte pred licitacijo napol popravijo, tako da izgledajo na zunaj komaj kaj poškodovani, dokonča ga pa potem pri nas nekdo preden gre v prodajo. Ni nujno vedno tako, je pa lahko. Na primer: če je na sliki rahla vdrtina na odbijaču in počena luč, mogoče odrgnjena barva na stranskem blatniku in hkrati še počeno vetrobransko steklo in po možnosti še airbag sprožen, potem je jasno da je bil avto sesut do šipe in popravljen, ne pa še sfinaliziran. Ker airbag se ne odpre kar tako, ko se avto samo nasloni, tudi šipa se ne razbije kar tako. Tudi feltna hkrati ni kar tako podrajsana. In plastični pokrov motorja ni počen zato, ker je mehanik stopil nanj in podobne šale:) slike si je treba res podrobno ogledati in vklopiti kmečko logiko kaj kakšna poškodba pomeni. Seveda pred nakupom pa obvezno avto na dvigalo in pregled, mehanik bo takoj videl koliko je ura. Jaz ne bi avta kupil na podlagi euforije in z nekim listom "garancija" v roki. Drugo je mogoče res prvi lastnik (v pravem pomenu izraza), ko greš avto gledaš nekam na dvorišče domov in tudi človeka hitro prebereš.
 
rs5
Novinec
 
Prispevkov: 396
Pridružen: Če jul 19, 2012 8:01 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a rs5 Če apr 19, 2018 11:13 am

 
pavel
Novinec
 
Prispevkov: 262
Pridružen: Po jun 05, 2006 2:34 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a pavel So apr 28, 2018 11:17 am

Pozna kdo ta avto, ali prodajalca. Všeč mi je ta Peugeot 308, pa sem po prebiranju tega foruma kar malce v dvomih. Če pa kdo pozna kakšnega 308, ki se prodaja neposredno, bi pa prosil za kontakt.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... REKLO-SE...

lp pavel
 
Damac1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: So apr 28, 2018 6:52 am

Nakup avtomobila

Napisal/-a Damac1 So apr 28, 2018 8:16 pm

Pozdravljeni, sem nov član! Imam eno vprašanje. Zanimam se za nakup enega avtomobila in sicer me zanima če kdo pozna S-mobil, center rabljenih vozil Slaviša Vučič s.p iz Celja?? Zanimam se pa za nissan nute 1.4 16v letnik 2011, ki ga prodaja omenjeni prodajalec. Bilo kakšna informacija dobrodošla
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Nakup avtomobila

Napisal/-a maniaxxx So apr 28, 2018 8:22 pm

Js ga ne poznam osebno, živim pa ene 100m od njega. Bom reku kr tkole, z njim sta mela eno izkušnjo moja starsa pa je bla precej pozitivna, čeprav sem pričakoval katastrofo.

Imaš pa zelo blizu nissan servis pa ga zapelj do njh da ga malo pregledajo pa boš bolj miren.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Damac1
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: So apr 28, 2018 6:52 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Damac1 Ne apr 29, 2018 6:23 pm

Hvala. Zakaj konkretno si pa pričakoval katastrofo?
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a maniaxxx Ne apr 29, 2018 7:41 pm

Jah dolga zgodba. Sem pač mislil še en tipčni šverko, ki zna sam nakladat, ti za tvoj avto ponudi drobiz svojega pa ceni v nebo. No pa ni blo čist tak, zelo korekten odnos in ponudba za rabljenega, novejši ( njegov ) avto zelo korekten, edino moja dva sta pol kupila drug model drugje, ampak to je pač odločitev, ki še vedno ne zmanjšuje pozitivnega vtisa.
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
sh123
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe maj 04, 2018 9:26 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a sh123 Pe maj 04, 2018 9:31 am

pozna kdo tega prodajalca ==> AVTO ŠEMROV, Rok Šemrov s.p. Hvala za informacije

ta me zanima
https://www.avto.net/Avto%C5%A0emrov/ad.asp?id=13098834
 
pubi
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Pe maj 11, 2018 9:19 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a pubi Pe maj 11, 2018 9:25 am

Pozdravljeni,

morda pozna kdo avtohišo/avto https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... 0NAVI%20LE.

Hvala
 
neicho89
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: So maj 12, 2018 4:49 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a neicho89 So maj 12, 2018 4:52 pm

Pozdravljeni,
ali pozna mogoče kdo tale dva avta in nasploh kaj o teh AH?
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... C-ALU-KR...
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... 0xDrive20d

Hvala.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a esem So maj 12, 2018 5:30 pm

KMV so (bili?) nategaorji, TIM ne poznam. Izogibaj se celjskega območja, tam so največji nategatorji in to skoraj vsi.
Ta dva BMW-ja sta morda bila last trg. potnikov - v tem primeru so km x2 ali x3.
Zakaj misliš, da na sliki na veliko piše !garancija", o tem pa v tekstu ne duha ne sluha.
Tudi "jamstvo" ne pomeni nič, saj pokriva zelo malo, pa še to dobiš šele čez leta preko sodišča.
Pravijo, da so vse preverili - boš ti njih preverjal?

Išči take s slovenskim poreklom, ne pa uvoženih zgonjenih BMW-jev z magičnimi kilometri
 
Uporabniški avatar
GT500
Novinec
 
Prispevkov: 168
Pridružen: To feb 01, 2005 8:53 pm
 
neicho89
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: So maj 12, 2018 4:49 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a neicho89 Po maj 14, 2018 4:54 pm

esem je napisal/-a:KMV so (bili?) nategaorji, TIM ne poznam. Izogibaj se celjskega območja, tam so največji nategatorji in to skoraj vsi.
Ta dva BMW-ja sta morda bila last trg. potnikov - v tem primeru so km x2 ali x3.
Zakaj misliš, da na sliki na veliko piše !garancija", o tem pa v tekstu ne duha ne sluha.
Tudi "jamstvo" ne pomeni nič, saj pokriva zelo malo, pa še to dobiš šele čez leta preko sodišča.
Pravijo, da so vse preverili - boš ti njih preverjal?

Išči take s slovenskim poreklom, ne pa uvoženih zgonjenih BMW-jev z magičnimi kilometri

Najlepša hvala za odgovor. Me pa zanima, če morda kdo pozna Duo Avto iz Šempetra? Nisem zasledil, da bi že kdo spraševal kaj o tej hiši.
Lp
 
mrcko
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po maj 14, 2018 10:32 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a mrcko To maj 15, 2018 8:37 am

Pozdravljeni,

sem nov na forumu in se na vas obračam za pomoč, če morda kdo pozna Corollo Verso iz spodnjega linka. Včeraj sem bil na ogledu - avto je sicer lepo ohranjen, je bil pa precej barvan (sprednji in zadnji odbijač, zadnji levi bok in zadnja leva vrata), poleg tega na daljinsko ne dela zadnja desna ključavnica, torej je treba zaklepati ročno.

Kako pa je s temi 2.2 motorji? Kolikor slišim je 2.0 bolj ziher varianta. Motor v tem je 2AD-FTV, kateri naj bi bil na seznamu tistih, ki so imeli težave s tesnilom glave oz. nekaj takega, popravilo pa je precej drago.

Za vsako informacijo bom zelo hvaležen!

https://www.avto.net/ADS/details.asp?id ... -4D%20Luna

lp,
Grega
 
Uporabniški avatar
mrtwelvetrees
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2854
Pridružen: To apr 26, 2005 6:33 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a mrtwelvetrees To maj 15, 2018 9:51 am

Si vedel, da so semaforje Iznašli pri naftnih podjetjih za zapravljanje goriva in večanje dobičkov?
 
SvetiTomaž
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Po jan 19, 2015 7:47 pm

Nategatorji !!!!

Napisal/-a SvetiTomaž Če maj 17, 2018 4:31 pm

Pozdravljeni.

Kupujem Škodo Octavio III in malo spremljam zadevo zadnji mesec.

Pozna kdo Global Leasing d.o.o. iz Teharij? Avto izgleda solidno, le tako sumljivo malo kilometrov ima.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=13136212

Lahko pregled na uradnem servisu ugotovi kakšne resnejše napake, opisane na tem forumu.
 
Uporabniški avatar
avto fan1308
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 743
Pridružen: So sep 19, 2015 9:54 am
Kraj: Koper-Ljubljana

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a avto fan1308 Če maj 17, 2018 5:30 pm

Pozdrav!

Kakšno leto nazaj so bili problemi okoli neke Corse tam je bilo v vseh poročilih + iskalnik v forumu search.php?keywords=global+leasing
Citroen C5 najbolj (h)udoben avto na celem svetu
Citroen C5 2.0 BlueHDi 180 Exclusive Avt. 2016 (privat)
Opel Insignia 2.0 CDTI edition start/stop 2014 (privat)
Citroen C4 1.6 HDi 2011 (privat)
Audi A6 Avant 3.0 TDI clean diesel quattro S tronic 2015 (služben)
 
P2008
Novinec
 
Prispevkov: 108
Pridružen: Pe sep 26, 2014 1:44 pm

Re: Nategatorji !!!!

Napisal/-a P2008 Če maj 17, 2018 6:40 pm

Škoda O3 je bila očitno karambolirana.
 
Myers75
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Če sep 07, 2017 1:10 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Myers75 Po maj 21, 2018 6:10 pm

Ima kdo kakšne izkušnje ali pozna prodajalca Avtohiša Adria Novo mesto?
 
Myers75
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 68
Pridružen: Če sep 07, 2017 1:10 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Myers75 To maj 29, 2018 8:05 am

Ima kdo kakšne izkušnje z Jenavto iz Šentjerneja?
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 27 gostov