Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
jhoc
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 10
Pridružen: Sr apr 19, 2017 7:00 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a jhoc So jun 17, 2017 10:28 pm

 
Dizzy
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Pe apr 10, 2015 7:51 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Dizzy Sr jun 21, 2017 8:16 pm

GasperZa je napisal/-a:Pozdravljeni

Vsaka informacija bi mi koristila tako glede avta kot samega prodajalca. Pozna kdo ta dva?

za prvega sem klical avto je uvožen (Francija/Italija) ni vedel natančno, zmenil sem se, da jutri letim pogledat ter preverim zgodovino z št.šasije...
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... %201.LAS...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... rgy%20GT...

Hvala in lep dan


malo drugačna primerjava, a vseeno - sam sem fotograf, posnamem ogromno fotografij v enem letu, pa če me zdajle nekdo sname za neko fotko iz leta 2008, zna biti, da se bom spomnil, kako jo najti, pa kje je bila posneta, če me razumem, kam taco molim. :D

on hudo dobro ve, iz kje je avto, edino ne ve še, kako ti ga bo poturil, bil sem enkrat tam, ko sem še cincal in mislil zgolj Civic bencinarja za Civic dizla menjati, pa sta bila dva Civica takrat tam, pa oba res boga ... ko sem hotel kaj vprašat pa nadut odgovor ... nekateri se vedejo, kot da imajo edini rabljene avte, ampak par kilometrov naprej sem dobil avto, s pravim odnosom, pravim pristopom ... ;) v razmislek ...
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a maniaxxx Sr jun 21, 2017 8:26 pm

gepard je napisal/-a:Pozna kdo tale avto?
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... ay=Peugeot 207 RC 1.6 16V THP


Meu ga je kr neki casa en iz Celja, predstavljen je bil na mazda forumu. Veliko ga vidim okol vozit, vedno dokaj lepo če sem iskren, malo ppoišči po mazda forumu...
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
killkenny
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr jun 28, 2017 4:38 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a killkenny Sr jun 28, 2017 4:49 pm

Pozdravljeni.

Ali kdo kaj ve o tem avtomobilu oziroma lahko predlaga durg takšen model, lahko tudi leto starejše modelno leto :

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12223778&show=1

In pa seveda, ima kdo neprijetne izkušnje s tem prodajalcem?

Hvala in lp.
 
Jure44
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 91
Pridružen: Po jan 26, 2015 4:27 pm
Kraj: Jesenice

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Jure44 So jul 01, 2017 6:56 pm

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 01.9%20dTi

Živjo, morda kdo pozna avto ? mnenja ?
Laguna 94', Honda Civic 95', Hyundai Lantra 98', Mazda 626 94', Mazda 6 02', Corsa 05', Leon 09', Laguna 02' , Bmw 02', Mazda6 04', Audi A6 98', Mondeo 12', Mondeo 15', Mercedes 12'
 
titanius
Uporabnik
 
Prispevkov: 876
Pridružen: Ne jan 17, 2016 9:16 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a titanius So jul 01, 2017 7:51 pm

Bratranec ima tako Laguno le da je 1.8 bencinar in ima prek 330t km pa avto dela odlično, le malce več porabi pa tudi težjo nogo ima :lol:

Če je avto res od prve lastnice je lahko dober nakup. Mislim, da si kar daleč od tega kraja ampak včasih je bolje riskirat tistih 20€ za bencin/nafto pa se odpeljat avto pogledat. Seveda se moraš koliko toliko zastopit, če ne so hitro problemi. Sicer pa pri tem denarju moraš pripravit vsaj še kakšnega zelenca za rezervo v kolikor se kaj na hitro pokaže.
 
gorazdkop
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 93
Pridružen: Po maj 06, 2013 7:31 pm
 
J_S
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Če maj 25, 2017 8:45 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a J_S Ne jul 02, 2017 10:30 pm

Pozna kdo tega smaxa? Gospod pravi, da ima poslovni najem ( vkljuceno vse vzdrzevanje vozila, vkljucno s potrosnim materialom) preko svoje sluzbe in da mu je sedaj pogodba potekla in je novega vzel. Tega pa prodaja. Servisna zgodovina se ujema, sem preveril na Ford Bizilj, kjer je bil redno servisiran. Km zgleda da stimajo. A je to sploh smotrn nakup za ta denar. Namrec za cca dobrih 18000 dobim novega grand senica vendar je v vseh pogledih manjsi. Predvsem na zadnjo klop ne spravim 3 otroskih zicev...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... 20Titanium
 
mevden
Uporabnik
 
Prispevkov: 1272
Pridružen: So okt 18, 2003 6:19 pm
Kraj: Ljubljana-Fužine

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a mevden Po jul 03, 2017 7:50 am

S maxi imajo kar visoko ceno. Probaj se kaksnega jurcka dol spustit. Zgleda dober nakup.
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Ivan36 Po jul 03, 2017 8:47 am

gorazdkop je napisal/-a:Zdravo

Ali kdo pozna katero od spodnjih Crom?

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... amic%20Avt
http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... %20Emotion

hvala vnaprej

Prva s svetlo notranjost je sumljiva z premalo km prevoženimi in ima povešen vozniko sedež sedalni del ter čuden tepih pod stopalkami nekam obrabljen glede na kilometre :evil: :roll:
Druga je boljša in blizu realni kilometrini za svoja leta 11 let že pa samo 202 tkm :mrgreen:
Prva pa sploh =P :mrgreen:
 
Aleš87
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 19
Pridružen: Če dec 22, 2016 9:26 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Aleš87 Po jul 03, 2017 9:13 am

Pozdravljeni,

Mogoče kdo pozna oz. ima izkušnje z nakupom avtomobila pri spodnjima avtohišama?
RM car d.o.o.
Avtopark-M d.o.o.

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... +PRIKLOP...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... e-NAVI-P...

Hvala za odgovor.

Lp, Aleš
 
gorazdkop
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 93
Pridružen: Po maj 06, 2013 7:31 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a gorazdkop Po jul 03, 2017 11:15 am

ivan36, hvala za odgovor. Glede kilometrov mi je jasno, da pri teh rabljenih avtih obstaja zelo velika verjetnost, da so prevrteni. Se praktično sploh ne obremenjujem z njimi, saj so zelo težko preverljivi.
Zelo koristna je kakšna informacija o težavah, ki bi jih prejšnji lastniki imeli s konkretnim avtom
 
J_S
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Če maj 25, 2017 8:45 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a J_S Po jul 03, 2017 12:07 pm

mevden je napisal/-a:S maxi imajo kar visoko ceno. Probaj se kaksnega jurcka dol spustit. Zgleda dober nakup.



Zdravo. Sem probal pa ne spusti nic. Dobim pa dokaj nove letne gume in zimske na jeklenih feltnah. Drugace je avto malenkost vlekel v desno, ampak, so mu na zadnjem servisu desni koncnik menjali in zgleda, da so optiko slabo nastavili. Danes je avto na servisu, da mu ponovno optiko nastavijo.

Havba.je drugace kar popikana

Cena je kar visoka, ampak drugi avti ki imajo dovolj prostora na zadnji klopi za tri otroske sedeze so nekako vsi isto dragi. So pa v veliki vecini uvozeni...

Lp in hvala za odg.
 
Kristjan123
Uporabnik
 
Prispevkov: 827
Pridružen: So jul 01, 2017 8:31 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Kristjan123 Po jul 03, 2017 12:53 pm

Sam sem bil leto nazaj v podobni dilemi in kupil precej podobnega Titanium letnik 2012 Slo z 102 000 km za cca 15k

če je vse kar je napisal v oglasu res (malo me moti ta popikanost havbe pri meni ni nič) ok to je v veliki meri odvisno kje je avto naredil te kilometre ...

skratka če vse ok bistveno ceneje ne bo ....

Opcija 1 kupi tega ampak ob nakupu vedi tja do enih 200k mora it brez večjih izdatkov potem velik servis počasi kaka sklopka + vztrajnik potem nekaj časa mir... to je idealno planirano vzdrževanje kaj pa bo res ne ve nobeden ...

Opcija 2 izbereš kakega cenejšega uvoženega brez servisne zgodovine in z nedokazljivimi kilometri in igraš igro "koliko sem privarčeval z nakupom in koliko bom zapravil za popravila v prihodnosti" izkušnje udeležencev igre so različne in vsak zagovarja svoj prav ... pa tudi če je na servisu pustil par plač

Opcija 3 nov avto (recimo B max dizel dobiš za cca 16k ) za enak denar manjši , manj opreme ampak z 5 letno garancijo

Denar je tvoj avto boš uporabljal ti .... odločitev je tvoja
 
Dizzy
Novinec
 
Prispevkov: 202
Pridružen: Pe apr 10, 2015 7:51 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Dizzy Po jul 03, 2017 2:05 pm

killkenny je napisal/-a:Pozdravljeni.

Ali kdo kaj ve o tem avtomobilu oziroma lahko predlaga durg takšen model, lahko tudi leto starejše modelno leto :

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12223778&show=1

In pa seveda, ima kdo neprijetne izkušnje s tem prodajalcem?

Hvala in lp.


preveri še ta dva - oba prodajalca sta fer in zanesljiva. vkolikor ta ne ustrezata kriterijem, komot preverjaš ponudbo pri njima, ker imata večkrat V70-ke na zalogi. mogoče še Avto Medvode zraven poglej, ima tudi večkrat V70-ke na zalogi ...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... eto%20ja...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... Xenon-Gr...

prodajalca iz tvojega linka pa žal ne poznam ...
 
Uporabniški avatar
D12J12
Uporabnik
 
Prispevkov: 1060
Pridružen: So okt 27, 2012 10:44 pm
Kraj: Kranj

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a D12J12 Po jul 03, 2017 7:38 pm

Se popolnoma strinjam z zgoraj napisanim za Jap center. Kupil tam 2 leti nazaj avto. Prodajalec prijazen, korekten, brez nakladanja. Verjel sem mu na besedo in kasneje to preveril pri pooblaščencu in se je vse ujemalo. Napake ni skrival, sam od sebe je povedal, da je bil zadaj odbijač barvan, kar sam nebi opazil ( isti odtenek) in še zmeriti se ga neda. Pomagal zelo pri lizingu, pri zavarovanju in registraciji, tako da samo :bow .
 
J_S
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Če maj 25, 2017 8:45 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a J_S Po jul 03, 2017 8:41 pm

Kristjan123 je napisal/-a:Sam sem bil leto nazaj v podobni dilemi in kupil precej podobnega Titanium letnik 2012 Slo z 102 000 km za cca 15k

če je vse kar je napisal v oglasu res (malo me moti ta popikanost havbe pri meni ni nič) ok to je v veliki meri odvisno kje je avto naredil te kilometre ...

skratka če vse ok bistveno ceneje ne bo ....

Opcija 1 kupi tega ampak ob nakupu vedi tja do enih 200k mora it brez večjih izdatkov potem velik servis počasi kaka sklopka + vztrajnik potem nekaj časa mir... to je idealno planirano vzdrževanje kaj pa bo res ne ve nobeden ...

Opcija 2 izbereš kakega cenejšega uvoženega brez servisne zgodovine in z nedokazljivimi kilometri in igraš igro "koliko sem privarčeval z nakupom in koliko bom zapravil za popravila v prihodnosti" izkušnje udeležencev igre so različne in vsak zagovarja svoj prav ... pa tudi če je na servisu pustil par plač

Opcija 3 nov avto (recimo B max dizel dobiš za cca 16k ) za enak denar manjši , manj opreme ampak z 5 letno garancijo

Denar je tvoj avto boš uporabljal ti .... odločitev je tvoja



Sem se odločil, da ga vzameva. Še prej ga bom peljal na pregled ali na Ford Klemenčič ali na AMZS. Odvisno, kdo me bo sprejel prej. Sicer Bizilj pravi, da je vse ok, ampak res se ne želim ustrelit v koleno.

Ker vidim, da imaš izkušnje iz prve roke... Kako je pa kaj s tem DPF filtrom, je kaj posebno problematičen ali isti šmorn kot pri drugih znamkah? Koliko te pride redni servis? Kateri servis priporočaš? Si opazil kake konceptne napake na avtu, ki te jezijo...;) Npr. danes sem imel na testni vožnji novega Grand Senica z Bose opremo... takoj ko sem klimo vžgal sem slisal iz ventilacije tak visok pisk vetra in mi je prav čez ušesa sel... me je vse minilo že po prvem kilometru... Drugače pa avto od zunaj ogromen, znotraj pa presenetljivo utesnjen in ne tako tih na avtocesti... Ne pravim, da je S-max majhen avto, ampak deluje zunaj precej manjši kot senic, vendar je znotraj precej bolj prostoren...

Upam, da mi bo tako dobro služil kot mi je do sedaj Passat, ki ga zdaj očitno prodajam.
 
killkenny
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 3
Pridružen: Sr jun 28, 2017 4:38 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a killkenny To jul 04, 2017 9:15 am

Dizzy je napisal/-a:
killkenny je napisal/-a:Pozdravljeni.

Ali kdo kaj ve o tem avtomobilu oziroma lahko predlaga durg takšen model, lahko tudi leto starejše modelno leto :

http://www.avto.net/Ads/details.asp?ID=12223778&show=1

In pa seveda, ima kdo neprijetne izkušnje s tem prodajalcem?

Hvala in lp.


preveri še ta dva - oba prodajalca sta fer in zanesljiva. vkolikor ta ne ustrezata kriterijem, komot preverjaš ponudbo pri njima, ker imata večkrat V70-ke na zalogi. mogoče še Avto Medvode zraven poglej, ima tudi večkrat V70-ke na zalogi ...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... eto%20ja...

http://www.avto.net/Ads/details.asp?id= ... Xenon-Gr...

prodajalca iz tvojega linka pa žal ne poznam ...


Hvala obema za napisano, sem tudi že tega pri japu razmišljal, moti me le to, da je že pol leta na portalu. Kar se tega pri Avtotehni tiče pa je žal avtomatik, česar pa ne želim.
 
Uporabniški avatar
D12J12
Uporabnik
 
Prispevkov: 1060
Pridružen: So okt 27, 2012 10:44 pm
Kraj: Kranj

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a D12J12 To jul 04, 2017 4:45 pm

Gledaš avtomobil, ki ni pri nam tako aktualen. Če se kupuje karavan je velikokrat VW koncern in za ceno slabih 15k€ je to že 3 leta star passat :DDD =I , kar je pa že preveč mamljivo. Zato malo traja da se proda, ni ti Volvo za vsakega.
 
Kristjan123
Uporabnik
 
Prispevkov: 827
Pridružen: So jul 01, 2017 8:31 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Kristjan123 Sr jul 05, 2017 10:17 am

J_S je napisal/-a:
Kristjan123 je napisal/-a:Sam sem bil leto nazaj v podobni dilemi in kupil precej podobnega Titanium letnik 2012 Slo z 102 000 km za cca 15k

če je vse kar je napisal v oglasu res (malo me moti ta popikanost havbe pri meni ni nič) ok to je v veliki meri odvisno kje je avto naredil te kilometre ...

skratka če vse ok bistveno ceneje ne bo ....

Opcija 1 kupi tega ampak ob nakupu vedi tja do enih 200k mora it brez večjih izdatkov potem velik servis počasi kaka sklopka + vztrajnik potem nekaj časa mir... to je idealno planirano vzdrževanje kaj pa bo res ne ve nobeden ...

Opcija 2 izbereš kakega cenejšega uvoženega brez servisne zgodovine in z nedokazljivimi kilometri in igraš igro "koliko sem privarčeval z nakupom in koliko bom zapravil za popravila v prihodnosti" izkušnje udeležencev igre so različne in vsak zagovarja svoj prav ... pa tudi če je na servisu pustil par plač

Opcija 3 nov avto (recimo B max dizel dobiš za cca 16k ) za enak denar manjši , manj opreme ampak z 5 letno garancijo

Denar je tvoj avto boš uporabljal ti .... odločitev je tvoja



Sem se odločil, da ga vzameva. Še prej ga bom peljal na pregled ali na Ford Klemenčič ali na AMZS. Odvisno, kdo me bo sprejel prej. Sicer Bizilj pravi, da je vse ok, ampak res se ne želim ustrelit v koleno.

Ker vidim, da imaš izkušnje iz prve roke... Kako je pa kaj s tem DPF filtrom, je kaj posebno problematičen ali isti šmorn kot pri drugih znamkah? Koliko te pride redni servis? Kateri servis priporočaš? Si opazil kake konceptne napake na avtu, ki te jezijo...;) Npr. danes sem imel na testni vožnji novega Grand Senica z Bose opremo... takoj ko sem klimo vžgal sem slisal iz ventilacije tak visok pisk vetra in mi je prav čez ušesa sel... me je vse minilo že po prvem kilometru... Drugače pa avto od zunaj ogromen, znotraj pa presenetljivo utesnjen in ne tako tih na avtocesti... Ne pravim, da je S-max majhen avto, ampak deluje zunaj precej manjši kot senic, vendar je znotraj precej bolj prostoren...

Upam, da mi bo tako dobro služil kot mi je do sedaj Passat, ki ga zdaj očitno prodajam.


Evo malo pozno ampak bolje kot nikoli ;)

Dpf filter isti šmorn kot drugje pač vsake toliko "rabi furo da naredi svoje" do sedaj še nisem opazil da ga imam razen da ne kadi zadaj ;) se pa zgodi tudi po 14 dni mestne vožnje potem pa konkretna fura tako da zaenkrat BP

Avto kot si že sam ugotovil izjemno prostoren znotraj če se potrudim naredim z enim tankom 1000 km noter pa gre če je čisto prazen 67 litrov nafte

Pohvalil bi lego na cesti ni športnik ampak za monovolumna se za moje pojme dobro pelje skozi ovinke imaš neko povrtano informacijo na volanu...

Morda kar bi pograjal samo neodziven motor moj ima sicer 140KM ampak ko štartaš deluje precej zaspano sej potem gre ampak masa pa višina mu nista ravno v prid
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google Adsense [Bot] in 33 gostov