Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
thunderbolt
Uporabnik
 
Prispevkov: 1371
Pridružen: So maj 21, 2011 5:40 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a thunderbolt Po sep 07, 2020 12:57 pm

Se popolnoma strinjam! Kolega je imel corso 2009 letnik s tem motorjem in ni za povedat, kaksna zalost je!
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a emozul Po sep 07, 2020 10:10 pm

srcnik je napisal/-a:


Si že peljal tako astro? Ker so zame osebno čisti pogreb za vozit, tudi tale motorizacija že v corsi ni šla nikamor, tule pa zna bit nepremičnina... (Naslednja generacija astre je pa super za vozit, so naredili ogromen preskok, čisto drug svet)


Sam sem imel tako astro, vendar 1.6 ca. 100KM, bencinarja, pa je bil res žalost na cesti. Bila je pa zanesljiva, nobenga problema. Moraš najprej probat.
 
riqwertz
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Če avg 01, 2019 9:16 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a riqwertz Pe sep 25, 2020 10:59 am

Pozna kdo avto lugo iz maribora?
 
drinyy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 66
Pridružen: Ne avg 24, 2014 1:14 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a drinyy Pe sep 25, 2020 7:02 pm

Pozdrav.
Namen mam kupit tega Cliota .
Je to ta testni clio ki se je pojavljav v več testih?
https://www.youtube.com/watch?v=vSPYVcS ... l=Pit-Stop
https://www.youtube.com/watch?v=y-Dsuft ... ddajaVolan
https://www.youtube.com/watch?v=5eVbCRy ... otarMinuta



Opremo ma že identično.... Če je ta ga nebi kupu ker novinarji pomojem ne delajo preveč lepo z njim. Če ve gdo karkoli o njem bi bil informacij zelo vesel!
Hvala
Kar je čvavek naredo vahko čvavek popraji!
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a limas Pe sep 25, 2020 9:12 pm

Velika verjetnost, da je, ni pa nujno. Vprašaj prodajalca.
 
drinyy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 66
Pridružen: Ne avg 24, 2014 1:14 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a drinyy Po sep 28, 2020 10:18 am

Kličem dans pa mi pove prodajalka da je že prodan. Kaj čemo :D
Kar je čvavek naredo vahko čvavek popraji!
 
marmel
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 21
Pridružen: Ne jun 03, 2012 8:06 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a marmel Po sep 28, 2020 10:32 pm

Doche je napisal/-a:Lahko pa njim pises kak avto zelis glede na kriterije in mogoce dobis se boljso ponudbo. (mogoce celo FL model za tvoj denar)

https://narociavto.si/
https://www.facebook.com/narociavto.si/


Ni vse zlato kar se sveti. Naročiavto.si, sem kupil avto iz Nemčije preko njih. Ne vem ali nimam sreče, ampak glede na to da oglašujejo nakup brez tveganja, brez stresa... moja izkušnja ni bila prijetna. Pa odnos je še kar v redu, ampak avta v resnici nič ne preverijo, vsaj mojega niso. Kontaktirali so prodajalca, mu postavili nekaj vprašanj in upali da je povedal po pravici. Ampak žal ni. 5 let star passat, naj bi bil brezhiben, nekaramboliran. Dobil sem ga z razbitim zadnjim blatnikom, zrihtali so mi licarja, plačal sem ga seveda jaz. Potem klima ni delovala, ugotovimo da je prazna, pušča. Potem vidim da znotraj pokrova motorja rjavi, ugotovimo da je bil tudi že spredaj poškodovan in slabo popravljen oziroma pobarvan. Pogodba seveda tako napisana da se lahko obrišeš pod nosom. Višek vsega pa je bil zame trenutek, ko sem kritično pokomentiral njihovo objavo na fb pa so jo zbrisali in blokirali da ne morem več komentirat njihovih objav. To je to, sem pa padel na njih na BMW forumu...zgleda prelepo, seveda so same dobre izkušnje, za slabe poskrbijo da ne pridejo ven. Saj ne vem ali so ostali kaj boljši, ampak tile me več ne vidijo. No saj so me itak blokirali haha
 
RUNAČ
Novinec
 
Prispevkov: 227
Pridružen: Če jul 09, 2020 4:18 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a RUNAČ To sep 29, 2020 11:26 am

Zanimivo, glede na prebrano na raznih straneh sem jih imel tudi sam v mislih, če bi v poštev prišel avto iz uvoza.

Še dobro, da se kje najde tudi kakšna realna kritika, da si potem tudi pri takih, za katere na netu ni slabe besede, pozoren, če si v fazi nakupa pri njih.
"Precej je treba vedeti, preden opaziš, kako malo veš."

Karl Heinrich Waggerl
 
TihaVoda
Novinec
 
Prispevkov: 129
Pridružen: Po avg 05, 2019 3:57 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a TihaVoda To sep 29, 2020 2:07 pm

Osebno nimam direktnih izkušenj z njihovimi storitvami, vem pa, da je eden iz njihove ekipe prej delal v podjetju, ki se ukvarja z internetnim marketingom. Marketing torej zagotovo obvladajo, za ostalo pa ne vem.
 
svetilnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1053
Pridružen: Pe okt 31, 2008 5:15 pm
Kraj: Istra
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a limas Sr sep 30, 2020 10:50 am

@marmel
Verjetno je bil naročeni pasat od fizične osebe. Tam je veliko tveganja, že nekaj let pa opozarjam, da se je treba znebiti mita o poštenih Nemcih. Če bi šlo za avto z licitacije, bi bile omenjene vse nepravilnosti, saj so resnično pregledani do potankosti. Agencije z uvozom se načeloma ne ukvarjajo s ponudbo fizičnih oseb, saj nimajo toliko dobička zaradi razlike neto/bruto.
Edina opcija za nakup od fizične osebe je osebni prevzem, ogledano pa imaš 3-4 različne ponudbe v ožjem geografskem področju. Poznam veliko primerov, ko so se vračali iz Nemčije brez avta, ker ta ni bil kot bi moral.
Svoje slabe izkušnje glede storitve pa objavi še na BMW forumu. Nepoštena praksa se jim hitro vrne, tudi če so v narociavto.si tako vešči v cenzuriranju in spletnemu marketingu.
 
Uporabniški avatar
radar
Uporabnik
 
Prispevkov: 914
Pridružen: Po maj 09, 2005 9:44 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a radar Sr sep 30, 2020 11:50 am

Tudi pri kakšni avtohiši, kjer je sama Turčija in Balkan noter, je potrebna posebna pazljivost.
Mi smo enega vzeli od privat osebe in je vse držalo in avto sedaj že nekaj let deluje bp. Pravzaprav, vse kar se je šlo gor iskat, dela normalno, brez bp.
Glede Nemčije tudi sam opozarjam kolega, da ni vse idealno, pa se mi v glavnem smejijo.

lp
 
Uporabniški avatar
car007
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 5
Pridružen: Ne jan 20, 2013 8:39 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a car007 Sr sep 30, 2020 10:36 pm

Zdravo! :)

Zanima me, če kdo pozna prodajalca Avto Direkt iz Slovenj Gradca? Na prvi pogled mi deluje ok, ma imam kar daleč tja tako, da bi bil hvaležen za kako informacijo.
 
trans8
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe jul 10, 2015 8:51 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a trans8 Pe okt 09, 2020 4:40 pm

Pozdravljeni,
prosil bi za mnenja, če mogoče kdo pozna ta dva prodajalca ter kateri avto mislite da je bolj priporočljivo vzeti.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... C%20KLJUKA

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... nect%20DSG

Vnaprej se zahvaljujem za mnenja.
 
svetilnik
Uporabnik
 
Prispevkov: 1053
Pridružen: Pe okt 31, 2008 5:15 pm
Kraj: Istra

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a svetilnik So okt 10, 2020 8:06 am

Ta škoda izgleda dosti lepše, sploh dosti lepše ohranjena. Kar poglej pasata, deluje mi vse zdrsano, izrabljeno, umazano....
 
Kohec
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: So jun 13, 2009 2:03 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Kohec So okt 10, 2020 9:04 am

Nekateri prodajalci so tako "faulasti", da se jim ne ljubi niti temeljito očistiti avta, preden ga dajo v preprodajo. Dejansko vidijo samo zaslužek, z nič vložka.
 
Aesthetics
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 517
Pridružen: Sr mar 26, 2014 7:52 pm

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Aesthetics So okt 10, 2020 9:41 am

Sploh pa, 240KM 2.0 TDI je bolj problematičen, kot 150KM 2.0 TDI. Tudi moj glas gre Škodi.
 
trans8
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Pe jul 10, 2015 8:51 am

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a trans8 So okt 10, 2020 10:13 am

Hvala vsem za mnenja, danes grem na ogled Škode pa bomo videli. Danes sem videl tudi ta oglas motor je isti kot pri Škodi. Pozna mogoče kdo tega prodajalca?
https://www.avto.net/Ads/details.asp?id ... %20Connect
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Ivan36 So okt 10, 2020 10:21 am

svetilnik je napisal/-a:Ta škoda izgleda dosti lepše, sploh dosti lepše ohranjena. Kar poglej pasata, deluje mi vse zdrsano, izrabljeno, umazano....

:twisted: :roll:
Vozilo že na zalogi, vendar še neočiščeno - ogled je možen
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: Pozna kdo ta avto ali avtohišo?

Napisal/-a Ivan36 So okt 10, 2020 10:23 am

Kohec je napisal/-a:Nekateri prodajalci so tako "faulasti", da se jim ne ljubi niti temeljito očistiti avta, preden ga dajo v preprodajo. Dejansko vidijo samo zaslužek, z nič vložka.

:lol:
Vozilo že na zalogi, vendar še neočiščeno - ogled je možen
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 40 gostov