Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
Pitu
Novinec
 
Prispevkov: 300
Pridružen: Po mar 03, 2008 3:32 pm

Napisal/-a Pitu Ne apr 04, 2010 10:54 pm

cruiser1 je napisal/-a:
grahovc je napisal/-a:
@chgotom - ne vem ali si omejen ali pa ne znaš brati? V temi NIKJER ne piše, da avto NI BIL DOSTAVLJEN ampak se gre za "nategovanje" glede stroškov oz. kot temu ti rečeš "odprta vprašanja glede transporta".

še po domač povedano, avti so bli dostavljeni, ma ti si še vedno dolžan strankam nekaj denarja. In za ta denar se gre..


Ma, model se spreneveda in "glumi"! :roll: Kaj češ, tipičen slovenski "poslovnež".


Včasih je igral po SLO poslovneža,potem pa je šel čez lužo, saj ga v SLO išče že nekaj let roka pravice 8)
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Napisal/-a pinny Ne apr 04, 2010 10:55 pm

chgotom sej nobeden ni drugega noče kot svoje denar, na to raje odgovori zakaj ga niso dobili in zakaj se jim nisi oglašal na mejle telefone itd., tisti skenirani računi pa res nobenga ne zanimajo če so vsi avti pr nas, obrazloži zakaj ne vrneš denarja in se ne oglašaš pa mirna bosna 8)
 
Uporabniški avatar
prasec
Novinec
 
Prispevkov: 122
Pridružen: Sr jul 14, 2004 6:10 pm
Kraj: Lj

Napisal/-a prasec Ne apr 04, 2010 10:58 pm

Ej Tomy, a bi ti zrihtu enga mustanga, ti dam dnar v naprej, če bo pa kej ostal....hm....mi boš pa že enkrat vrnu :twisted:
Leva, desna, pazi KURNIK!!
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Napisal/-a pinny Ne apr 04, 2010 10:59 pm

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Ne apr 04, 2010 11:05 pm

BraaZ je napisal/-a:To da boš predal dokumente moderatorju z imeni in naslovi je po mojem vedenju kršenje pravic potrošnika in varstva osebnih podatkov.


za nekaj več boš moral pobrskati po uradnem-prečiščenem besedilu z naslovom Zakon o varstvu osebnih podatkov. 5 in 7 člen. itd...

pustimo to sedaj ob strani, ker ni važno.

@chgotom: tu se pogovarjamo zgolj o vračilu denarnih sredstev upniku katera sredstva tebi ne pripadajo.
 
BraaZ
Novinec
 
Prispevkov: 416
Pridružen: So nov 01, 2008 6:01 pm
Kraj: Grosuplje :) SELO:)

Napisal/-a BraaZ Ne apr 04, 2010 11:07 pm

adis je napisal/-a:
BraaZ je napisal/-a:To da boš predal dokumente moderatorju z imeni in naslovi je po mojem vedenju kršenje pravic potrošnika in varstva osebnih podatkov.


za nekaj več boš moral pobrskati po uradnem-prečiščenem besedilu z naslovom Zakon o varstvu osebnih podatkov. 5 in 7 člen. itd...

pustimo to sedaj ob strani, ker ni važno.

@chgotom: tu se pogovarjamo zgolj o vračilu denarnih sredstev upniku katera sredstva tebi ne pripadajo.


Se strinjam, da ni važno ampak vseeno je malce smešno, da bi naokoli dajal podatke o strankah, kar se mi zdi neprimerno.

Drugače se pa zahvaljujem za prejšno res expresno "posredovanje". Pohvalno :D
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6395
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Ne apr 04, 2010 11:43 pm

Tole mi je pa res zanimivo. Na začetku piše, da je bil Goos tud nategnjen za 5000$ (če sem prav razumel). In potem odprem link in grem kako stran naprej in kaj opazim?

GOOS je napisal/-a:Pozdravljeni

jaz s Tomom ze sodelujem kar nekaj casa...
in mislim da je res vec kot fer oseba!!
To kar se dogovorimo to drzi. Glede denarja in vsega ostalega
je do sedaj vse bilo kot mora biti!!!

Tudi ce sem ga potreboval ob 2h zjutraj po njegovem lokalnem casu
je bil dosegljiv in mi pomagal tako in drugace (tudi kar se tice zalaganja denarja ko sem to potreboval) Kadar je clovek na poti
in uvaza kaksen avto iz druge drzave - je razumljivo da ni dosegljiv tako kot
npr. v domaci pisarni.


Torej tukaj neki ne štima, ne?
Slika
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Po apr 05, 2010 12:10 am

IcEm4n je napisal/-a:Tole mi je pa res zanimivo. Na začetku piše, da je bil Goos tud nategnjen za 5000$ (če sem prav razumel). In potem odprem link in grem kako stran naprej in kaj opazim?

GOOS je napisal/-a:Pozdravljeni

jaz s Tomom ze sodelujem kar nekaj casa...
in mislim da je res vec kot fer oseba!!
To kar se dogovorimo to drzi. Glede denarja in vsega ostalega
je do sedaj vse bilo kot mora biti!!!

Tudi ce sem ga potreboval ob 2h zjutraj po njegovem lokalnem casu
je bil dosegljiv in mi pomagal tako in drugace (tudi kar se tice zalaganja denarja ko sem to potreboval) Kadar je clovek na poti
in uvaza kaksen avto iz druge drzave - je razumljivo da ni dosegljiv tako kot
npr. v domaci pisarni.


Torej tukaj neki ne štima, ne?


Seveda ne štima. Tom je tako trapast, da je tudi človeka, ki ga je v preteklosti celo že zagovarjal in z njim tudi poslovno sodeloval, nategnil!! :roll:
 
Uporabniški avatar
HaMzO
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So sep 30, 2006 1:05 am
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a HaMzO Po apr 05, 2010 1:23 am

fantki moji, zberte se pa pejte na en izlet v Čikago..greste po svoj denar in po potne stroške. Kokr sm videl vozi mustanga...tako da če se ga proda za hitri odkup 15000 boste usi zadovoljni :lol:

jaz mam srečo da je dosti moje rodbine v čikagu usi tko da že nekak pritisnili na njega, a bog nedej da bi mu jaz prišel gor...cccc bo postal Rahmetil Tom :D :D
 
Uporabniški avatar
xsara
Uporabnik
 
Prispevkov: 1345
Pridružen: Če jun 30, 2005 1:09 pm
Kraj: Mal naokol

Napisal/-a xsara Po apr 05, 2010 5:30 am

dejmo roka pravice, ki stalno pregleduje te strani in ve o vseh legalnih in ilegalnih meetih, vzamite pod drobnogled tega poslovneža in obvestite pristojne organe v usa in nej ga preverijo...........
citroen for life, aja and fiat too, aja pa še mitsubishi.......
 
DeeD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Po mar 01, 2010 9:36 pm
Kraj: Polzela

Napisal/-a DeeD Po apr 05, 2010 7:21 am

chgotom je napisal/-a:Fantje pa ne no nakladat! Dejstva so povsem drugacna, podkrepljena z dokazi in papirji!

1.) Do sedaj so bili VSI iz Slovenije placani avti dobavljeni in vozijo po SLO!

2.) Noben avto ni "odprt" oz na poti!

3.) Kdo se ni dobil avta? Katerega? Model, ser. stevilka?

3.) "Strasne goljufije" in ostale klobasarije tukaj: odprto je se nekaj jurjev glede transporta in ostalega pri dveh avtih, ki ze davno vozita po Sloveniji.

Tole postaja neresno in na nivoju baba rekla-baba kazala.

Vsak me vedno dobi tako na telefon (7 ur razlike!) , email oz. na fizicnem naslovu s



Ce kdo hoce osebno po avto v Chicago ni problem, vsak je dobrodosel.



LP iz Chicaga!


Bom reply dal kar na točke

1.) Avti so res bli iz naše strani plačani in so v sloveniji...tega nihče ne oporeka v tejle temi

2.)Res je, da noben avto ni "odprt" ali na poti...takrat ko pa so bili je pa bilo v mojem primeru in v Eleanorjevem, da niso bili plačani računi pri špediciji v US in zato so fantje morali plačati špedicijo sami (kljub temu, da so jo tebi) polek vseh penalov v pristanišču v Bremerhavnu. Jaz sem imel pri tem večjo "srečo"

3.) Koliko so goljufije strašne se odločamo mi in ne ti. Denar, ki si ga meni dolžan meni veliko pomeni, če pa je to tebi drobiž pa ne vem zakaj mi ga še nisi vrnil v dobrih treh mesecih.

V bistvu tale zadeva postaja vedno bolj resna, ker nas je vedno več ogoljufanih iz tvoje strani. Pozabljaš, da so ti ljudje nakazovali denar za razne avtodele in storitve, ki pa jih nisi nikoli dostavil oz.speljal.

Sedaj praviš, da se te dobi na telefon...kaj pa je pilo mesec in pol, ko si kupil moj avto? Niti na mejl, niti na SMSe niti na klice se nisi javil. Le glej da se boš javil gospodični iz Financ ko te bo kontaktirala :D

chgotom je napisal/-a:Dobavljeni avtomobili v Slovenijo (2009-danes):

2009 Dodge RAM 1500, kupec z Mute
2006 Dodge RAM 1500, kupec iz Celja
1985 Ford Mustang GT, kupec iz Logatca/Rovte
1968 Dodge Coronet, kupec iz Polzele
2007 Ford Mustang GT Roush Stage 3, kupec iz Novega Mesta
2007 Ford Mustang V6 Shelby, kupec iz Selnice ob Dravi
2006 Ford Mustang GT Cervini Eleanor, kupec iz Selnice ob Dravi

To so dejstva, vsi vozijo po Sloveniji.

LP!



In samo za enega sem siguren, da nimaš dolgov do njega. Mutang 1985. Za 2007 Ford Mustang GT Roush Stage 3 in 2007 Ford Mustang V6 Shelby pa ne vem ker kupcev še ne poznam. Ko jih spoznam bom pa videl kako in kaj.

lizard je napisal/-a:Ne vem kako te stvari delujejo. Ampak po moji logiki bi mogel postopek biti tak, iz vidika stranke seveda.

Podjetje najde avto, o njem obvesti stranko, navede vse potrebne podatke in vse kar je potrebno. Zmenijo se za ceno in to je to. Potem podjetje pove kdaj se pričakuje da avto pride v EU, o vsaki zakasntivi seveda nemudoma obvesti stranko.


Stranka vse kar mora narediti je, da plača in avto sprejme ko pride v EU. Stranka torej ne naredi praktično nič, za vse mora posrkbeti podjetje, a po prebranih zgodbah temu pri Tomu ni tako in kot kaže morajo stranke vložit precej več lastnega truda in kot vidimo tudi še nekaj neplaniranega denarja v celotno proceduro. To je žalostno.

Če bi jaz bil stranka bi pričakoval, da plačam in sprejmem avto za kateregega sem se odločil, za vse probleme, težave zvezi z pošiljanjem avta čez lužo, papirji, poroblemi na carini, itd... mora IZKLJUČNO posrbeti podjetje oz. v tem primeru Tom. Mene se ti problemi ne tičejo in me niti malo ne zanimajo (kaj mene birga kakšni problemi so v pristanišču v ZDA?), jaz hočem avto za katerega sem plačal in pika, vse ostalo zavisi na podjetju. Če je pač nekaj zamude v dobavi tudi prav, to se potrpi.



A v splošnem je samo ena stvar v tem trenutku pomembna. Je res, da se Tom ni oglašal po mesec dni in več? Je res, da je dolažn nekaj tisoč evrov? Če oboje drži, je normalno da stranka popizdi do konca.

Če bi bil Deed osamljen primer, bi v tej situaciji bil nevtralen, a kot beremo temu ni tako (pojavlja se vedno več priemrov, da že prej ni bilo vse kot treba). Če nekdo posluje čisto in pravično, ne bo doživel nobenega negativnega "feedbacka" strank, razen če kdo kuje zaroto in hoče prevzeti njegov posel, v kar pa nekako dvomim.


Tako sem si tudi jaz predstavljal, ker bi jaz tako tudi naredil, če bi se s tem ukvarjal. Zato sem tudi plačal provizijo za posredovanje.

chgotom je napisal/-a:
BraaZ je napisal/-a:
chgotom je napisal/-a:Fantje pa ne no nakladat! Dejstva so povsem drugacna, podkrepljena z dokazi in papirji!

1.) Do sedaj so bili VSI iz Slovenije placani avti dobavljeni in vozijo po SLO!

2.) Noben avto ni "odprt" oz na poti!

3.) Kdo se ni dobil avta? Katerega? Model, ser. stevilka?

3.) "Strasne goljufije" in ostale klobasarije tukaj: odprto je se nekaj jurjev glede transporta in ostalega pri dveh avtih, ki ze davno vozita po Sloveniji.

Tole postaja neresno in na nivoju baba rekla-baba kazala.

Vsak me vedno dobi tako na telefon (7 ur razlike!) , email oz. na fizicnem naslovu s



Ce kdo hoce osebno po avto v Chicago ni problem, vsak je dobrodosel.


LP iz Chicaga!


Prosim, moderatorja, da se izbriše link in blokira uporabnika zaradi kršenja pravil oz. reklamiranja podjetja.

@chgotom - ne vem ali si omejen ali pa ne znaš brati? V temi NIKJER ne piše, da avto NI BIL DOSTAVLJEN ampak se gre za "nategovanje" glede stroškov oz. kot temu ti rečeš "odprta vprašanja glede transporta". Dokazi so podkrepljeni s papirji....mislim, da vsi vemo, da lahko 9 letni otrok ti ponaredi matični list o rojstvu....tko da verodostojnost papirjev ni več to kar je bilo. Še posebaj pa iz USA, ki delajo malce "po levo".
Imaš pa srečo, da je uporabnik umirjen, ker če se meni ne bi javljal 1 mesec kljub temu, da si denar dolžen bi bil drugačen izid. Tko da se malce umiri...



Sam sem zelo umirjen in predlagam resitev - dokaz o dobavljenih avtih, da nehamo tole neosnovano zmerjanje:


Moderatorju foruma bom posredoval skenirane vse dokumente (transportne, prevzemne, tako iz ZDA, kot iz Evrope-Nemcija) skupaj z IMENI, PRIIMKI in NASLOVI ter telefonskimi stevilkami kupcev avtomobilov iz Slovenije. Lahko jih direktno kontaktira in osebno preveri, ce omenjeni avti drzijo ali ne. Tudi mesta in kraje, kjer se omenjeni avti lahko vidijo v zivo. Bo to dovolj ali je tudi to ponarejeno?

Kar se tice mene, je tale tema zame potem s tem zakljucena, na neosnovana natolcevanja ne mislim vec odgovarjat.

To pa seveda ne konca se poravnave dolga preostalih stroskov do dveh slovenskih kupcev. To je nasa privatna zadeva in jo bomo resevali medsebojno oz. jo ze resujemo.


LP!


Tom...spet si zašel iz poti...ne si odvečnega dela delat. Nikjer v tej debati ni napisano da nismo avtov dobili tako da ti ni treba načeloma moderaturju ničesar skenirat oz.pošiljat (razen če si to zares želiš). V bistvu bi edin smiseln papir, ki bi ga moderatorju lahko poslal bil potrdilo o nakazilu vsem, ki si jim denar dolžan. To je bistvo te debate.
Priložnost, da se to reši na "privat" sceni je bila v preteklosti. Takrat sem ti tudi parkrat rekel, da bom šel javno oznanjat situacijo in si jo žal ignoriral. Drugega mi ne preostane. Sedaj je tudi zate najbolje, da se javno reši :D Ko/Če bom jaz dobil denar nazaj bom to seveda z vsemi tudi delil in to bo tudi edini kredibilni komentar, da je zadeva med nama zaključena.

IcEm4n je napisal/-a:Tole mi je pa res zanimivo. Na začetku piše, da je bil Goos tud nategnjen za 5000$ (če sem prav razumel). In potem odprem link in grem kako stran naprej in kaj opazim?

GOOS je napisal/-a:Pozdravljeni

jaz s Tomom ze sodelujem kar nekaj casa...
in mislim da je res vec kot fer oseba!!
To kar se dogovorimo to drzi. Glede denarja in vsega ostalega
je do sedaj vse bilo kot mora biti!!!

Tudi ce sem ga potreboval ob 2h zjutraj po njegovem lokalnem casu
je bil dosegljiv in mi pomagal tako in drugace (tudi kar se tice zalaganja denarja ko sem to potreboval) Kadar je clovek na poti
in uvaza kaksen avto iz druge drzave - je razumljivo da ni dosegljiv tako kot
npr. v domaci pisarni.


Torej tukaj neki ne štima, ne?


To je bilo takrat ko je bilo še OK...za en ali dva avta. Sedaj Goos-u Tom dolguje 5000$
tule še link
http://v8clubforum.mojforum.si/v8clubfo ... sc-45.html

xsara je napisal/-a:dejmo roka pravice, ki stalno pregleduje te strani in ve o vseh legalnih in ilegalnih meetih, vzamite pod drobnogled tega poslovneža in obvestite pristojne organe v usa in nej ga preverijo...........



Če se bo dalo...bomo to izpeljali. Trenutno je prvi korak ameriška ambasada v sloveniji. Jaz sem pa tudi že pisal na Chichago Tribune in bom videl kak bo odziv. Namen je preveriti tudi možnosti na agenciji v ZDA, ki podeljuje licence za Car Dealeship.

To sem Tomu povedal da se bo začelo dogajati v kolikor mi ne vrne denarja. Glede na vseskupaj je več kot očitno, da me ni vzel resno.


---
edit mactron: krsenje clena 3.5 prvic in zadnjic.
Rock 'N' Roll
 
Uporabniški avatar
simply
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3065
Pridružen: Sr nov 30, 2005 7:03 pm
Kraj: Nova Gorica

Napisal/-a simply Po apr 05, 2010 8:03 am

Torej sedaj čakamo na odgovor glede povračila transportnih stroškov. No?

Vidim da se pa odpirajo nove in nove stvari :
Pozabljaš, da so ti ljudje nakazovali denar za razne avtodele in storitve, ki pa jih nisi nikoli dostavil oz.speljal.
 
Simon Šurev
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po apr 05, 2010 8:19 am
Kraj: Lj

Napisal/-a Simon Šurev Po apr 05, 2010 8:30 am

Fantje kaj pa moj denar? Tale TOM SUSNIK je en Velik NATEGATOR , kot sem dobil zanesljive informacije je bil ze 2x pred zaslisanjem pred SERIFOM zaradi ene velike goljufije ki jo je izvedel ze pred leti. . TOM PRIDEM TE KAJ POGLEDAT V ZAPOR!!!HAHAHA


FANTEJ NA KAJ SEM VAS OPOZARJAL ZE NA TEM FORUMU?????? TALE JE TEZAK NATEGATOR MOJ DENAR JE V ENEIH NJEGOVIH AVTOMOBILIH
 
DeeD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Po mar 01, 2010 9:36 pm
Kraj: Polzela

Napisal/-a DeeD Po apr 05, 2010 8:49 am

Simon Šurev je napisal/-a:Fantje kaj pa moj denar? Tale TOM SUSNIK je en Velik NATEGATOR , kot sem dobil zanesljive informacije je bil ze 2x pred zaslisanjem pred SERIFOM zaradi ene velike goljufije ki jo je izvedel ze pred leti. . TOM PRIDEM TE KAJ POGLEDAT V ZAPOR!!!HAHAHA


FANTEJ NA KAJ SEM VAS OPOZARJAL ZE NA TEM FORUMU?????? TALE JE TEZAK NATEGATOR MOJ DENAR JE V ENEIH NJEGOVIH AVTOMOBILIH



Sedaj lahko vsi vidimo kako je z vračili denarja pri Tomu. Ne rabim biti Sherlock Holmes da bi ugotovil kako bo v vseh ostalih primerih. :)

Če bi jaz prej pogooglal o Tomu bi našel Simonovo debato na to temo in se sigurno nebi spravil v posel z njim. To je bilo zares naivno od mene...priznam oops
Rock 'N' Roll
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po apr 05, 2010 9:21 am

@Deed: v bodoče uporabljaj en post kjer lahko podaš več citatov - bo bolj pregledno.
 
DeeD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Po mar 01, 2010 9:36 pm
Kraj: Polzela

Napisal/-a DeeD Po apr 05, 2010 9:45 am

adis je napisal/-a:@Deed: v bodoče uporabljaj en post kjer lahko podaš več citatov - bo bolj pregledno.


Mejčken je pa res zmedeno...sem bol svež in še ne toliko spreten z uporabo forumov. Se potrudim za naslednjič.
Rock 'N' Roll
 
Uporabniški avatar
RaVeN
Novinec
 
Prispevkov: 210
Pridružen: Ne mar 08, 2009 1:16 pm

Napisal/-a RaVeN Po apr 05, 2010 10:08 am

Zdej ko sem prebral vseh 5 strani, lahko rečem da Tom upam da te dobijo in preje**jo tako, da ne boš več sam za sebe znal.
Pa ne samo slovenski kupci, katere očitno tako veselo nateguješ, ampak da bi te obiskala kakšna ameriška agencija pa, da odgovarjaš za izginuli denar, za katerega tako veselo praviš, da so transportni stroški.

Fantje ne se dat, z vsemi možnimi prijemi pritisnite na njega. :twisted:
 
Uporabniški avatar
Pitu
Novinec
 
Prispevkov: 300
Pridružen: Po mar 03, 2008 3:32 pm

Napisal/-a Pitu Po apr 05, 2010 11:20 am

Simon Šurev je napisal/-a:Fantje kaj pa moj denar? Tale TOM SUSNIK je en Velik NATEGATOR , kot sem dobil zanesljive informacije je bil ze 2x pred zaslisanjem pred SERIFOM zaradi ene velike goljufije ki jo je izvedel ze pred leti. . TOM PRIDEM TE KAJ POGLEDAT V ZAPOR!!!HAHAHA


FANTEJ NA KAJ SEM VAS OPOZARJAL ZE NA TEM FORUMU?????? TALE JE TEZAK NATEGATOR MOJ DENAR JE V ENEIH NJEGOVIH AVTOMOBILIH


To vam pravim...Zakaj pa mislite, da je ušel v Ameriko? Ker bi ga sicer v SLO zaprli :)
Od malega ga poznam, saj sma skup gor rasla in vam povem, da je on največji goljuf, kar jih je gdaj bilo. Tele vaše vsote niso nič proti goljufijam, ki jih je "ustvaril" pred leti v SLO...Tako da, kolikor ga jaz poznam mislim da tega denarja več neboste vidli. On verjetno tudi nima namena več se vračat v SLO, tako da...
Toma jaz samo upam, da ti kje v Ameriki orgni stopijo na prste in da te z golimi rokami odrejo, tako kot si ti marsikoga že odrl za denar!
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Po apr 05, 2010 12:08 pm

jaz mu privoščim, da ga amigosi dobijo

Slika
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
lexuss
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 638
Pridružen: Ne nov 20, 2005 11:33 pm
Kraj: ljubljana

Napisal/-a lexuss Po apr 05, 2010 12:18 pm

jay je napisal/-a:jaz mu privoščim, da ga amigosi dobijo

Slika

končno en taprav odgovor
golf 3 vr6
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 26 gostov