Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
simply
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3065
Pridružen: Sr nov 30, 2005 7:03 pm
Kraj: Nova Gorica

Napisal/-a simply Po apr 05, 2010 12:21 pm

Moderatorji bi lahko malček omejili določene komentarje.
 
Uporabniški avatar
GT_Turbo17
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1501
Pridružen: Če nov 17, 2005 10:09 am
Kraj: Zasavje

Napisal/-a GT_Turbo17 Po apr 05, 2010 12:21 pm

zato pa gre svet v rit! zaradi takih barab!nič ne delajo..samo šverc pa dnar obračat...

Oni pa ko pošteno delamo 8 ur na dan in odgovarjamo za svoja dejanja 100% nas pa takile je*ejo. Oz. še hujše...zaradi takih smo ob službe. Banda kradljiva!

Najdite si poštena dela ali pa se naučite, da je tudi 10€ veliko, če si jih prislužiš z lastnimi rokami! In pol ti jih takle vzame, ki nič ne dela samo papirje pa dnar obrača...na kozlanje mi gre!!

res, mene bi bilo sram in bi si malo zamislil, da denar ni vse...boljša je čista vest! Škoda da je to vest denar spodrinil...
Fiat Uno 1.5 SX i.e. & Alfa Romeo 166 2.0 V6 Turbo & Alfa Romeo 145 Twin Spark

Slika
 
Uporabniški avatar
GT_Turbo17
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1501
Pridružen: Če nov 17, 2005 10:09 am
Kraj: Zasavje

Napisal/-a GT_Turbo17 Po apr 05, 2010 12:24 pm

PA ne pozabit: za vsako pi*zdo palca raste!!! Noben ne ubeži, če ne drugače te pa narava pa zdravje tepe... ;)
Fiat Uno 1.5 SX i.e. & Alfa Romeo 166 2.0 V6 Turbo & Alfa Romeo 145 Twin Spark

Slika
 
Uporabniški avatar
f.taunus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1399
Pridružen: Če jan 25, 2007 9:25 am
Kraj: Ptuj-Ormož

Napisal/-a f.taunus Po apr 05, 2010 1:51 pm

Naj nekdo, ki ga pozna od prej, navede še njegovo rojstno ime in priimek. Da vidimo, kaj bo google povedal o njegovi preteklosti.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po apr 05, 2010 2:09 pm

 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Po apr 05, 2010 2:14 pm

sedaj je že sigurno zamenjal identiteto... pokasiral par 10k eur in leži na bahamih...
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
Pitu
Novinec
 
Prispevkov: 300
Pridružen: Po mar 03, 2008 3:32 pm

Napisal/-a Pitu Po apr 05, 2010 2:21 pm

adis je napisal/-a:http://www.ism-inc.si/

a je to naš tom? :lol:

http://www.autodealerpeople.com/profile/Tom


Bingo...:)
 
Uporabniški avatar
Mgajvr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1359
Pridružen: Ne feb 18, 2007 7:12 pm
Kraj: okolica litije

Napisal/-a Mgajvr Po apr 05, 2010 2:21 pm

žal je večina tistih, ki jih poznam in ki so šli v "ameriko", kriminalci.
xXx

Skoda driver

tolk časa sm jo porivou, da je mi je vžgala in ušla...
 
Uporabniški avatar
ejsim
Uporabnik
 
Prispevkov: 835
Pridružen: Sr jul 29, 2009 7:33 am

Napisal/-a ejsim Po apr 05, 2010 2:46 pm

Sem prebral bolj ali manj vse, ker me je začela kar zanimati ta zgodba. Pismo, ko napišem Tom Sušnik v Google niso najbolj prijetni zadetki na 1. strani.. Sigurno bo vsaj 90% kupcev odvrnilo od nakupa, v veliki meri zaradi DeeD-a in ostalih opeharjenih kupcev. Zdaj koliko g. Sušniku to pomeni, ne vem.. Po navadi, pred nakupom (čist iz firbca če že nič) vpišeš ime in priimek prodajalca, da vidiš če bo slučajno kaj slabega izpisalo. DeeD, kot veš tudi sam, si se takrat mal zafrknil, k sreči imaš vsaj avtomobil.. Seveda pa si denarja nisi ukradel sam, tako da vemo na čigavi strani je krivda, itak .. :roll:

Mi je pa res zanimivo, kako da se ljudje ne bojijo tega delati..mislim, lahko naletiš na napačnega človeka. Večina jih bo na koncu seveda odnehala, se bo sprijaznila, itd. Pismo, nekateri so pa ful problematični glede teh zadev. Osebno poznam primer, ko je bil en tip dolžn svojemu kolegu! nekaj denarja (ma to je bilo takratnjih cca 50.000 SIT, sploh se ni šlo za ogromne denarje), opozoril ga je 2x (zamujal je nekje 2 tedna), ko je že tretjič zamudil rok, pa je bil še isti dan v komi (v komi je bil mislim da skoraj 1 mesec) in je bilo nekje 40% možnosti, da bo preživel. K sreči se je izvlekel. Pa se sploh ni šlo za velik denar, če tako pogledaš. Pa mislite, da je upal povedati policiji, kdo je bil? :roll: Resnična zgodba in ni osamljen primer. Ma tisto takrat je bilo grozno.



Sicer pa, ne bi mogel povedati bolje...

zato pa gre svet v rit! zaradi takih barab!nič ne delajo..samo šverc pa dnar obračat...

Oni pa ko pošteno delamo 8 ur na dan in odgovarjamo za svoja dejanja 100% nas pa takile je*ejo. Oz. še hujše...zaradi takih smo ob službe. Banda kradljiva!

Najdite si poštena dela ali pa se naučite, da je tudi 10€ veliko, če si jih prislužiš z lastnimi rokami! In pol ti jih takle vzame, ki nič ne dela samo papirje pa dnar obrača...na kozlanje mi gre!!

res, mene bi bilo sram in bi si malo zamislil, da denar ni vse...boljša je čista vest! Škoda da je to vest denar spodrinil...


Tom, če že bereš, ti predlagam da probaš zadeve poštimati fer in v čimkrajšem času, sej imaš možnost.. Če je problem s financami, jim pač povej, določi nek datum in je. Dvomim, da je tebi tudi prijetno, ko vidiš kaj vse piše na google o tebi. Ime se seveda lahko spremeni, ampak to ni rešitev. Pa še slabo luč mečeš na ostale prodajalce, ki poslujejo na podoben način. Ni pa napačno, da so ljudje malce bolj previdni.

Kakorkoli že, upam da se zadeva ugodno reši..

lp[/quote]
 
Uporabniški avatar
BeMyWagen
Novinec
 
Prispevkov: 215
Pridružen: To dec 08, 2009 9:21 pm

Napisal/-a BeMyWagen Po apr 05, 2010 4:13 pm

GT_Turbo17 je napisal/-a:zato pa gre svet v rit! zaradi takih barab!nič ne delajo..samo šverc pa dnar obračat...

Oni pa ko pošteno delamo 8 ur na dan in odgovarjamo za svoja dejanja 100% nas pa takile je*ejo. Oz. še hujše...zaradi takih smo ob službe. Banda kradljiva!

Najdite si poštena dela ali pa se naučite, da je tudi 10€ veliko, če si jih prislužiš z lastnimi rokami! In pol ti jih takle vzame, ki nič ne dela samo papirje pa dnar obrača...na kozlanje mi gre!!

res, mene bi bilo sram in bi si malo zamislil, da denar ni vse...boljša je čista vest! Škoda da je to vest denar spodrinil...


x2 dela čedalje manj ljudi, vsi pa študirajo kako bi prišli najlažje do denarja, pa tudi če bodo morali goljufati. Žal je dandanes takšen primerek čedalje pogostejši. Sem si vzel čas, prebral vse tole me je malo šokiralo, česa je danes folk zmožen. @chgotom zresni se, nehaj okoli prinašati ljudi in poštenjakom vrni denar! V kolikor tega neboš naredil pa ti tudi jaz želim da te dobi v roke ena tolpa "amigosov". Vsi ki ste bili žrtve tega "nategatorja" vam želim, da nesporazum čimbolje rešite in se nehate obremenjevati s takimi k****, ker je za njih škoda vsakega sivega lasa in najedenih živcev!

Lp
 
Simon Šurev
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 4
Pridružen: Po apr 05, 2010 8:19 am
Kraj: Lj

Napisal/-a Simon Šurev Po apr 05, 2010 6:52 pm

Jaz sem Vas Vse na forumu lepo opozarjal na natege s strani TOMA pa ste bili nekateri zelo 'pametni' in niste hoteli najbolj poslusati . MI smo preko njega kupili kar nekaj visokocenovnih avtomobilov , in sama sreca je da smo dobili Vsaj Avtomobile.....Pa se to kot sem dejal smo morali sami placati za prevoz pa ceprav smo mu nakazali ze ob placilu avtomobila in pa provizijo...... Svetujem Vam da probate cimprej izterjati denar ,ker sem dobil informacije da tecejo v drzavi Illions sodni postopki proti njemu, in mislim da bo tudi ce ze ni zaplenjeno vse njegovo premozenje. LAnsko leto so ga ze privedli policisti pred sodisce ker se ni 2x javil na narok tako da...Pa se nekaj, o moderatorjih tegale foruma. KO se m opozarjal na goljufije s strani Toma Susnika in njegovega ISM ,niso naredili nicesar ,se po pregledu papirjev, ki sem jih dostavil Vsem moderatorjem bi lahko vsaj prepovedali razno reklamiranje ISM in nateguna Toma. In kaj je rezultat , se več nategov .....

LP
 
Uporabniški avatar
tomzzi
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2174
Pridružen: Pe mar 11, 2005 8:47 pm

Napisal/-a tomzzi Po apr 05, 2010 7:16 pm

adis je napisal/-a:http://www.ism-inc.si/

a je to naš tom? :lol:

http://www.autodealerpeople.com/profile/Tom


Zanimivo... Kliknite drugi link. Nedolg nazaj je še delal normalno. ;)
 
DeeD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Po mar 01, 2010 9:36 pm
Kraj: Polzela

Napisal/-a DeeD Po apr 05, 2010 7:22 pm

Simon Šurev je napisal/-a:Jaz sem Vas Vse na forumu lepo opozarjal na natege s strani TOMA pa ste bili nekateri zelo 'pametni' in niste hoteli najbolj poslusati . MI smo preko njega kupili kar nekaj visokocenovnih avtomobilov , in sama sreca je da smo dobili Vsaj Avtomobile.....Pa se to kot sem dejal smo morali sami placati za prevoz pa ceprav smo mu nakazali ze ob placilu avtomobila in pa provizijo...... Svetujem Vam da probate cimprej izterjati denar ,ker sem dobil informacije da tecejo v drzavi Illions sodni postopki proti njemu, in mislim da bo tudi ce ze ni zaplenjeno vse njegovo premozenje. LAnsko leto so ga ze privedli policisti pred sodisce ker se ni 2x javil na narok tako da...Pa se nekaj, o moderatorjih tegale foruma. KO se m opozarjal na goljufije s strani Toma Susnika in njegovega ISM ,niso naredili nicesar ,se po pregledu papirjev, ki sem jih dostavil Vsem moderatorjem bi lahko vsaj prepovedali razno reklamiranje ISM in nateguna Toma. In kaj je rezultat , se več nategov .....

LP


Isto sceno okoli prevozov so imeli kolegi, ki so za menoj preko g.Sušnika kupil Dodge Rame...prevoz so plačali njemu in potem še enkrat špediciji v ZDA, ker je njemu "zmanjkalo" denarja
Meni je zares žal, da nisem prej strica googla povprašal in ko bi videl Simonovo situacijo, bi se tudi jaz drugače odločil.
Sicer moderatorji kar dobro čistijo reklame...naprimer zbrisan je bil link na Tomovo podjetje, da se ne reklamira.
Sicer se lahko reklamira kolikor hoče...po temle in po Simonovi zgodbi in tudi ostalih ne bo kaj dosti s slovenijo več imel. Kar se bo dalo bomo pa tudi v ZDA zakuhali :twisted:
Rock 'N' Roll
 
Gobavc
Novinec
 
Prispevkov: 220
Pridružen: Po jul 11, 2005 9:27 am
Kraj: LJ-Vič

Napisal/-a Gobavc Po apr 05, 2010 7:35 pm

V google slikah je ista slika kot je bila na linku. Druga po vrsti.
 
DeeD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Po mar 01, 2010 9:36 pm
Kraj: Polzela

Napisal/-a DeeD Po apr 05, 2010 7:38 pm

Gobavc je napisal/-a:V google slikah je ista slika kot je bila na linku. Druga po vrsti.



:D :D :D
hehe

Sem jo shranil preden izgine
Rock 'N' Roll
 
Uporabniški avatar
_furby_
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4178
Pridružen: Sr mar 21, 2007 12:39 am
Kraj: Ankaran

Napisal/-a _furby_ Po apr 05, 2010 7:44 pm

 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo Po apr 05, 2010 8:28 pm

ker na unem linku ni nič za vidit...me vseen zanima...A je to to:
http://api.ning.com/files/tX3Jh1Qj3T2JX ... F/tom2.jpg


LP!
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a adis Po apr 05, 2010 8:30 pm

TrijoAdijo je napisal/-a:ker na unem linku ni nič za vidit...me vseen zanima...A je to to:
http://api.ning.com/files/tX3Jh1Qj3T2JX ... F/tom2.jpg


LP!


bingo!
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man Po apr 05, 2010 8:40 pm

Slika
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
simply
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3065
Pridružen: Sr nov 30, 2005 7:03 pm
Kraj: Nova Gorica

Napisal/-a simply Po apr 05, 2010 8:42 pm

Opomba : Zgoraj prikazani igralec je dobil oskarja za stransko vlogo - prav tako je izjemen talent pri znanju in izgovorjavi tujega jezika ( nemško, francosko, angleško ).
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: aklan86, Google Adsense [Bot] in 15 gostov