Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po maj 03, 2010 6:36 pm

Aja mogoče si pa res ti Tom....
Si se usral ko je tip prišel osebno k tebi na dom in zahteval svoj denar....
Rad bi videl kaki fris je naredu Tom ko je na vrata prišel slovenec po svoj denar... po moje mu še lep čas ni blo jasno al sanja ali je to real...
Drugače pa z takim odnosom definitivno stvar samo poslabšate z vaše strani,ker mogoče bi ob pravi besedi in opravičilu toma na zadevo sčasoma pozabili zj pa veslojna slovenija vidi,da nekaj definitivno tukaj ne štima...
Če si za tem nickom ti Tom si lahko samo predstavljam kako jezen si dejansko,ker si mislil,da slovenec nebo znal prit v ZDA in te nebo našel pa vendar te je..... kapo dol tistemu,ki je dejansko potrkal na vrata in zahteval svoj denar.Vse bi dal,da bi videl fris Toma
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
_HellMan_
Novinec
 
Prispevkov: 182
Pridružen: So avg 12, 2006 12:53 pm

Re: Homici

Napisal/-a _HellMan_ Po maj 03, 2010 6:39 pm

robertkent je napisal/-a:Prav zabavno je, ko vedno znova vsi odreagirate na vsako provokacijo kot sestradani psi.

Ce testiras opico, ponovi napako 2 krat Slovenec pa vedno znova in znova. Na sreco nisem Slovenec ampak razumem slovensko.

Ukvarjal sem se z vami butci ker mi je bilo zabavno.

Zavistna, zajedliva drhal. Lezete v rit Hrvatom, Avstrijcem in vsem ostalim nacijam sami med sabo pa bi si skopali oci.

Pijana rigajoca drhal, ki masturbira ob zvokih harmonike.

Ajde butci slovenski zdaj pa res dost je zajebancije idite en drugega goljufat da bo eden spravil skupaj za nakup drazjega avtomobila iz Nemcije, ki bo uvozen od tukaj.

Slovenija dezela pedrov


Sam... teb pa res manka ene par zobnikov not u glavi... pejt na na en uradni servis za take prismukjence kot si ti! (Z uradnim servisom je bilo mišleno Umobolnica!)

Pa bi biu res že čas za kakšen zaklep te teme!
Bolj Star Bolj Nor!!!
 
robertkent
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Po maj 03, 2010 2:14 pm

Nihce ni potrkal

Napisal/-a robertkent Po maj 03, 2010 6:39 pm

Nihce ni potrkal pri Tomu, kdo je rekel, da je laze kot pes tece!

Tom je klasa vi ste pa budale!
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 Po maj 03, 2010 6:45 pm

@robertkent

Polepšal si mi dan!! HVALA! :rofl
 
Uporabniški avatar
plasi
Novinec
 
Prispevkov: 312
Pridružen: Po feb 20, 2006 8:16 pm
Kraj: Suhor

Napisal/-a plasi Po maj 03, 2010 6:47 pm

Ti govoriš nam da smo budale pa balkanci poglej svoje izjave, ki so še slabše od balkanskih. Ti si zdolgočasn lenuh, ki nima kaj delatin ker se mu neda in rajši gleda kako bo kerga ogoljufal (easy money) pol pa kr nekaj piše po forumu. Delat pejt, službo si najdi da se na boš celo življenje v yugotu vozil pa tvoji "Ameriki" deželi zavaljenih žensk. Če bi šla slovenija iz tebe kot praviš bi pisal angleško, samo očitno ne znas, veš samo jecat angleško.
Pijem Laško pivo in j... se mi za vse živo!
 
robertkent
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Po maj 03, 2010 2:14 pm

Polepsat dan nekomu z IQ stevilke cevljev ni tako tezko!

Napisal/-a robertkent Po maj 03, 2010 6:47 pm

Polepsat dan nekomu z IQ stevilke cevljev ni tako tezko! Butci se smejijo sami sebi tako kot ti to delas!
 
Uporabniški avatar
_HellMan_
Novinec
 
Prispevkov: 182
Pridružen: So avg 12, 2006 12:53 pm

Napisal/-a _HellMan_ Po maj 03, 2010 6:49 pm

Pa pejt se raj u Burger Kinga s hamburgi pogovarjat, k ste na isti valovni dolžini!!!

Boš ti žalil našo domovino!
Bolj Star Bolj Nor!!!
 
robertkent
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Po maj 03, 2010 2:14 pm

Plasi zadrt homic

Napisal/-a robertkent Po maj 03, 2010 6:50 pm

Plasi ti si sigurno zadrt homic, saj so drugi tudi ker zivijo v Svinjaku imenovanem Slovenija!

Debele prasice lahko ti naskakujes, tukaj so bionde v Los Angelesu da jih se videl nisi, pa kaj ce si homic kaj bos pa mrhe gledal. So ti riti od slovenskih butcev bolj vsec
 
Uporabniški avatar
RedBull™
Moderator foruma
 
Prispevkov: 4313
Pridružen: So maj 08, 2004 8:47 am

Napisal/-a RedBull™ Po maj 03, 2010 6:50 pm

za take, kot si ti robertkent nimam besed,oz. jih imam ampak ni vredno,škoda vsakega časa.... ti pa rečem samo še adijo... uživaj na drugi strani luže :lol:
Ko grobar s ceste me bo pobral,vedite da redbull smrti se ni bal.
 
Uporabniški avatar
_HellMan_
Novinec
 
Prispevkov: 182
Pridružen: So avg 12, 2006 12:53 pm

Napisal/-a _HellMan_ Po maj 03, 2010 6:53 pm

RedBull™ je napisal/-a:za take, kot si ti robertkent nimam besed,oz. jih imam ampak ni vredno,škoda vsakega časa.... ti pa rečem samo še adijo... uživaj na drugi strani luže :lol:

x2 :D :D
Bolj Star Bolj Nor!!!
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Polepsat dan nekomu z IQ stevilke cevljev ni tako tezko!

Napisal/-a cruiser1 Po maj 03, 2010 6:54 pm

robertkent je napisal/-a:Polepsat dan nekomu z IQ stevilke cevljev ni tako tezko! Butci se smejijo sami sebi tako kot ti to delas!


Dobro zame! Imam zato veliko bolj srečno in veselo življenje, kot ti! :EE
Zadnjič spremenil cruiser1, dne Po maj 03, 2010 6:59 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
Uporabniški avatar
plasi
Novinec
 
Prispevkov: 312
Pridružen: Po feb 20, 2006 8:16 pm
Kraj: Suhor

Napisal/-a plasi Po maj 03, 2010 6:54 pm

Pijem Laško pivo in j... se mi za vse živo!
 
LukL
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Po feb 09, 2009 9:21 pm

Re: Polepsat dan nekomu z IQ stevilke cevljev ni tako tezko!

Napisal/-a LukL Po maj 03, 2010 6:55 pm

robertkent je napisal/-a:Polepsat dan nekomu z IQ stevilke cevljev ni tako tezko! Butci se smejijo sami sebi tako kot ti to delas!
boljše da pišeš v angleščini.... te ne bodo vsi razumeli... (seveda če ti tvoj IQ to dovoljuje) :lol: hvala ker mi rišeš nasmešek na obraz, vztrajno, znova in znova...
:lol: :lol: :lol: :lol:
čist možno da si Tom...
 
Uporabniški avatar
nevermind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2836
Pridružen: To jun 16, 2009 2:49 pm

Napisal/-a nevermind Po maj 03, 2010 6:55 pm

Haha tale Robi mi je pravkar polepšal ta deževni dan :lol:

Mislim, da še ni bilo takšnih žaljivk s strani nekaterega uporabnika :roll:
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: LaMike & lizard

Napisal/-a TrijoAdijo Po maj 03, 2010 6:55 pm

robertkent je napisal/-a:Mene carina ne tangira, kvecemo bi Toma. Ampak kaj ima on ce ste vi ogljufali Slovenijo. Zdaj ste mi dali resnicno motivacijo, da bom poslal listo avtov, ki ste jih zlistali na Slovensko carino.

Problem bodo imeli "posteni" uvozniki, ki so ogoljufali drzavo Slovenijo in nihce drug. Amerisko podjetje ni odgovorno Slovenski drzavi.

Mi drzimo ceno, kot jo recemo. Ampak kot sem prej omenil zadeve, ki se pripetijo pri transportu iz recimo Texasa do Chicago pa ne moremo predvidit in a bi raje prejeli nefunkcionalen avto, kaj bi bilo sele potem ce bi v Nemciji prejeli avto, ki bi ga morali dat takoj popravljat.

Kakor koli diskusija s "pametnimi" Slovenci je zguba casa. Slovenec je vedno najbolj pameten, vse ve, vse mu je jasno, vsi ostali nimajo pojma in 90% kupuje z ocmi in ne z denarjem.

Vozite se v skatlah ali pa kupujte od svabov. Slovenci bodo se vnaprej kupovali nase avtomobile samo drazje v Nemciji. Ampak se vedno nase avtomobile, life is a B, isn't it?

Slovenec ne bo nikoli pogruntal da je sam sebi najhujsi sovraznik s svojim strupenim jezikom. Rad bi bil bogatas pa je le maloumen revez.

Le cevlje sodi naj kopitar, butci slovenski!


Nagradno vprašanje:
Kdo ima "vsrane tace"? Tisti ki ponaredi fakturo in jo tako poštemplja in lstnoročno podpiše ali tisti,ki tako fakturo plača?

LP!
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Napisal/-a TrijoAdijo Po maj 03, 2010 6:56 pm

Sam nekak se mi zdi,da je tale robertkent kr Tom Sušnik osebno....

LP!
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Nihce ni potrkal

Napisal/-a cruiser1 Po maj 03, 2010 7:01 pm

robertkent je napisal/-a:Nihce ni potrkal pri Tomu, kdo je rekel, da je laze kot pes tece!

Tom je klasa vi ste pa budale!


Te popravljam! Pozvonil, POZVONIL je pri tomu!

Se strinjam! Tom je klasa goljufov!
 
Uporabniški avatar
vepar
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1611
Pridružen: So jun 05, 2004 6:32 pm
Kraj: nou mejst

Napisal/-a vepar Po maj 03, 2010 7:13 pm

je kdo čekiral IP? me zanima kaj se da videt :D
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Po maj 03, 2010 7:20 pm

pacijent :lol: oddelek psiho 1. nadstropje :lol:
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
k3kec
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Po maj 03, 2010 5:00 pm

Napisal/-a k3kec Po maj 03, 2010 7:21 pm

zakva hudiča ste bannal Robija, zdj se bo pa tom mogu prjavt pod drugim nickom? :) :) hahaha,...vic dneva,....tomu seje pa res skisal,..tom alias robikentov, kvasi take nebuloze da jih še sam verjame,...hehe,...ne morš verjet res,...in pol ti tak neposobnež tumba o iq-ju, res svašta:)
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov