Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
croma_man
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4288
Pridružen: So nov 02, 2002 10:42 pm
Kraj: Celje

Napisal/-a croma_man Po maj 03, 2010 7:26 pm

sam tle je neki zadi, robert kent je brat od clarke kenta...torej ste supermenu familijo zajebaval...ni to ok, bo pršu v pajkicah pa spodnjih gatah čez potegnenih na vrata. :lol: :lol: :lol:
the brand with the three stripes :)
 
Uporabniški avatar
Mgajvr
Uporabnik
 
Prispevkov: 1359
Pridružen: Ne feb 18, 2007 7:12 pm
Kraj: okolica litije

Napisal/-a Mgajvr Po maj 03, 2010 7:29 pm

škoda besed...
ne vem kako se lahko človek tkole obnaša?
očitno bi prodal lastno sestro, mati in še fotra! ta zih ni slovenc, sam dela se, pa kao da je boljši od nas ker je v AMERIKA.
Mam tut js sorodnike tam, pa na srečo ni nben tko pokvarjen in žaljiv.
sram ga je lahko, da pljuva po svojih prednikih.
xXx

Skoda driver

tolk časa sm jo porivou, da je mi je vžgala in ušla...
 
Uporabniški avatar
f.taunus
Uporabnik
 
Prispevkov: 1399
Pridružen: Če jan 25, 2007 9:25 am
Kraj: Ptuj-Ormož

Napisal/-a f.taunus Po maj 03, 2010 8:11 pm

Se samo meni zdi, da je nekdo namerno zasmetil temo s provokacijami in žalitvami, da bi uničil smisel in rdečo nit teme? Upam, da bodo moderatorji samo počistili zadnjih par strani tega smetja in da se tema nadaljuje, saj res upam da se naredi epilog vseh teh nategov.
 
LukL
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Po feb 09, 2009 9:21 pm

Napisal/-a LukL Po maj 03, 2010 8:19 pm

croma_man je napisal/-a:sam tle je neki zadi, robert kent je brat od clarke kenta...torej ste supermenu familijo zajebaval...ni to ok, bo pršu v pajkicah pa spodnjih gatah čez potegnenih na vrata. :lol: :lol: :lol:
ooo... pol je supermen Slovenc... pa kaj si ti ja nor, pa naj kdo reče da smo slovenci mejhni.... :lol: :lol: :lol:
 
Uporabniški avatar
odprti clio
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1550
Pridružen: So avg 22, 2009 3:38 pm

Napisal/-a odprti clio Po maj 03, 2010 8:25 pm

:shock: :shock: nekaj pa le ima prav; ni hudega, če je meni krava crknila, samo naj je še sosedu... Taka je mislelnost pri nas... Nevertheless - glede na to, da se g. Američan na veliko baha s tožbami zaradi žaljenja in podobnega si veliko upa s takimi izjavami... adijo pamet :shock: :shock:

PS: danes sem nekaj slišal na radiu o prevarah pri uvozu vozil, ne spomnim se več ne kje ne podrobnejših informacij... Morda kdo ve, če je to povezano s Tomom?
Ne bi šv zdj peš u mesto, pa da mi plačaš taksi.

Prosim, pošljite mi informacije o avto dogodkih.
 
Uporabniški avatar
_BANDIT_
Uporabnik
 
Prispevkov: 1111
Pridružen: Če feb 27, 2003 9:23 am

Napisal/-a _BANDIT_ Po maj 03, 2010 8:39 pm

LOOOOOL, očitno je bila antipropaganda uspešna, in je Tomu počil živec, ko so zaradi tega tudi v USA spoznali, da je goljuf. Zdej je pa živčnega fasal in piše takele neumnosti po forumih...

Zakon!!!
http://www.zup-racing.com/
THERE IS NO REPLACEMENT FOR DISPLACEMENT! Slika
 
Uporabniški avatar
markx
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 38
Pridružen: Ne okt 28, 2007 7:50 pm

Napisal/-a markx Po maj 03, 2010 9:28 pm

Tole kar berem je bilo na začetku zanimivo na koncu pa skarajno neukusno.Ne vem kaj se sploh razpravljate s tem "robertkent-om"al kaj je že:Ne vem KJE JE MODERATOR ,da ne BRIŠE te NEOKUSNE komentarje.ALO MODERATOR???!!!
 
Uporabniški avatar
IcEm4n
Mojster foruma
 
Prispevkov: 6393
Pridružen: Če jun 22, 2006 11:17 am

Napisal/-a IcEm4n Po maj 03, 2010 9:30 pm

odprti clio je napisal/-a:PS: danes sem nekaj slišal na radiu o prevarah pri uvozu vozil, ne spomnim se več ne kje ne podrobnejših informacij... Morda kdo ve, če je to povezano s Tomom?


Najbrž si slišal reklamo za Moje finance, kjer je članek prav o tem (sej je DeeD že omenju na eni od prejšnjih straneh), ampak ker je članek plačljiv, ga ni dovoljeno tukaj objaviti (zaenkrat).

sicer pa temu človeku očitno pomoči - pljuva v lastno skledo (pljuva čez nas slovence, a je tud sam slovenc; al pa je "naš" južni brat, ki je prišel v slovenijo, pa je ugotovu, da ima prevelik (beri prenizek) IQ za slovenijo, in šel v "obljubljeno deželo" :lol: :lol: ).

Od takega kvazi poslovneža ne bi niti čigumijev kupu, kaj šele avto, ki je pol cenejši kot v evropi....
Slika
 
DeeD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Po mar 01, 2010 9:36 pm
Kraj: Polzela

Napisal/-a DeeD Po maj 03, 2010 10:11 pm

Neverjetno!

2 tedna odsoten in ko tole berem se mi zdi kar zanimivo. Besede Roberta so kot bi bral Tomove toda polne jeze in besa. Očitno ga je obisk res malo iz tira vrgel :D
Kakorkoli... ne glede na to ali je bil to res Tom ali pa kdo drug, je rezultat le pljuvanje v lastno skledo oz. v tem primeru blatenje lastnega imena oz. imena g.Sušnika.

Kot se reče v angleščini: "Birds of a feather flock together"
Ali pa podobna misel v slovenščini:" Povej mi s kom se družiš in ti povem kdo si"

Tom ima okoli sebe sigurno iste prijatelje/kolege kot pa je sam, tako da niti ni bilo kaj drugega za pričakovati kot pa tak izpad/napad

Ob priložnosti pa ponovno pozivam Toma, da vrne naš denar...s tem bo vsem lažje in manj stresno življenje.
Rock 'N' Roll
 
Uporabniški avatar
LaMike
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1585
Pridružen: Po feb 25, 2008 5:59 pm
Kraj: Maribor

Napisal/-a LaMike Po maj 03, 2010 10:34 pm

Še ena replika na bannanega uporabnika;

Mene je prevoz gliserja (1760kg) po cesti (1400milj) in iz Baltimorja v Italijo na Ro-Ro ladji stal manj, kot je pri vas prevoz v kontejnerju. :lol: Izgleda imate veliko "nepredvidenih stroškov". :rofl
"this is so euro its asian" by Sam B.
 
Uporabniški avatar
Courage™
Mojster foruma
 
Prispevkov: 8038
Pridružen: Pe nov 14, 2003 2:48 am
Kraj: Sitting in the front seat, chillin' around while pimpin' the streets!

Re: Homici

Napisal/-a Courage™ Po maj 03, 2010 11:00 pm

robertkent je napisal/-a:

Pijana rigajoca drhal, ki masturbira ob zvokih harmonike.




Hahahahahahahahahahaha

Pa kaj se samo meni zdi to smesno za umret ? :cry :cry
 
Uporabniški avatar
chgotom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 646
Pridružen: Sr mar 14, 2007 6:33 am
Kraj: Chicago, USA

Napisal/-a chgotom To maj 04, 2010 12:06 am

Z osebo pod psevdonimom Robi ali kdorkoli ze to je, nimam nic, kar z lahkoto ugotovi moderator, saj na forum stopam z vedno istim IP-jem. Doticni ali je uporabil slovenski IP ali pa ameriski (proxy), kar ni tezko ugotovit. Na tak nivo se nikoli nisem, se ne in se ne bom spuscal.

Se ena v vrsti provokacij in insinuacij, nekateri pa res nimajo mere.

Drugace pa je na zadevi ze zacel delat znan slovenski odvetnik in se njenim snovalcem ne pise kaj dobro.

LP iz Chicaga!
 
Caddy
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 11
Pridružen: Sr feb 06, 2002 12:14 pm

Napisal/-a Caddy To maj 04, 2010 2:24 am

No pa bom še jaz nekaj napisal. Bil sem pri Tomu v Chicagu. Na začetku obiska sva bila oba malo "glasna" nato pa sva se pomirila in sprejel me je v svoje prostore. Jaz nisem prišel njemu nič grozit. Prišel sem po to, za kar sva se dogovorila. Moram priznati, da je bil potem Tom zelo prijazen in mi je v enem dnevu uredil zadevo. Zadeva še ni čisto dokončana, vendar mislim , da se bo vse skupaj pozitivno rešilo. Obljubil je, da bo uredil tudi ostale grehe pri drugih ljudeh. Zaenkrat imam dober občutek. Javim ko bo kaj novega.

Glede Roberta Kenta pa mislim, da je to le en "mulc", ki nima kaj drugega počet kot viset za računalnikom in drkat folk. :roll:
 
DeeD
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 36
Pridružen: Po mar 01, 2010 9:36 pm
Kraj: Polzela

Napisal/-a DeeD To maj 04, 2010 5:58 am

Caddy je napisal/-a:No pa bom še jaz nekaj napisal. Bil sem pri Tomu v Chicagu. Na začetku obiska sva bila oba malo "glasna" nato pa sva se pomirila in sprejel me je v svoje prostore. Jaz nisem prišel njemu nič grozit. Prišel sem po to, za kar sva se dogovorila. Moram priznati, da je bil potem Tom zelo prijazen in mi je v enem dnevu uredil zadevo. Zadeva še ni čisto dokončana, vendar mislim , da se bo vse skupaj pozitivno rešilo. Obljubil je, da bo uredil tudi ostale grehe pri drugih ljudeh. Zaenkrat imam dober občutek. Javim ko bo kaj novega.

Glede Roberta Kenta pa mislim, da je to le en "mulc", ki nima kaj drugega počet kot viset za računalnikom in drkat folk. :roll:



Mene zelo zanima kaj je bil razlog, da se je situacija vlekla in komplicirala tako dolgo. Zanima me tudi kaj je rekel Tom zakaj enostavno ni vrnil denarja če je že tako težko urediti kar je bilo naročeno.

A to pomeni, da če bo kdo karkoli hotel nazaj dobiti, da bo pač moral iti v ZDA sam iskat? To men nič kej prijazno ne deluje.

Zanimivo je tudi videti, da bi Tom raje zapravljal denar za odvetnike kot pa ga vrnil dolžnikom in nehal s svojim početjem. Torej denar najbrž ima...sam vrniti ga nima namen. :?
Rock 'N' Roll
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Napisal/-a pinny To maj 04, 2010 6:34 am

znan slovenski odvetnik, no fajn da ni povedu za kterga se gre, ker pol bi žebla reklama, te se pa plačajo :lol:
skratka upam, da se za tiste ki se zadeve še niso rešile čimprej in čimbolje rešijo, in da se zadevi pride do dna
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Napisal/-a a_sist To maj 04, 2010 6:39 am

pinny je napisal/-a:znan slovenski odvetnik, no fajn da ni povedu za kterga se gre, ker pol bi žebla reklama, te se pa plačajo :lol:
skratka upam, da se za tiste ki se zadeve še niso rešile čimprej in čimbolje rešijo, in da se zadevi pride do dna


na žalost v sloveniji to pomeni od 5 do 7 let .. razen če nimaš bulmastifov za posodit..
No escape from the mass mind rape...
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Napisal/-a cruiser1 To maj 04, 2010 10:47 am

chgotom je napisal/-a:Z osebo pod psevdonimom Robi ali kdorkoli ze to je, nimam nic, kar z lahkoto ugotovi moderator, saj na forum stopam z vedno istim IP-jem. Doticni ali je uporabil slovenski IP ali pa ameriski (proxy), kar ni tezko ugotovit. Na tak nivo se nikoli nisem, se ne in se ne bom spuscal.



Caddy je napisal/-a:Glede Roberta Kenta pa mislim, da je to le en "mulc", ki nima kaj drugega počet kot viset za računalnikom in drkat folk. :roll:


Če tale RobertKent res nima popolnoma nič s Tomom si je pa glede na to kaj, kako in koliko je napisal predno mu je počil živec, res vzel zelo veliko časa za tako traparijo. Nisem prepričan, da nima nobene veze s Tomom, lahko pa, da se motim. Itak pa nima veze, Tom naj lepo vrne denar in zrihta vse za kar je bil plačan pa nebo več takih izpadov na forumu!
 
Uporabniški avatar
roberto-82
Uporabnik
 
Prispevkov: 1181
Pridružen: Pe apr 18, 2008 5:17 pm
Kraj: Črna na Koroškem

Napisal/-a roberto-82 To maj 04, 2010 12:43 pm

katastrofa ne morem verjet zakaj mora glih robert bit naj si ime spremeni :D :D :D :D
NE DELAJ DRUGEMU TISTGA,KAR NOČEŠ,DA DRUG DELA TEBI.
[img]http://www.shrani.si/f/3M/Wx/1eNyr63y/neimenovano.jpg[/img]
 
Uporabniški avatar
chan
Moderator | Naj pisec
 
Prispevkov: 1611
Pridružen: Pe sep 05, 2008 10:15 am

Napisal/-a chan To maj 04, 2010 2:12 pm

Zanimivo branje...nekako sem dobil občutek, da je, zdaj že bivši uporabnik robertkent, z "zagovarjanjem" omenjenega slovenskega trgovca v Chichagu želel @chgotoma dodatno očrniti - kar mu je po zgroženih odzivih ostalih uporabnikov še kako uspelo. Se je pod nicknameom skrival še kakšen užaloščen kupec?
 
b-52 bomber
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 44
Pridružen: Po jul 28, 2003 4:09 pm

Re: Zabavno

Napisal/-a b-52 bomber To maj 04, 2010 2:17 pm

robertkent je napisal/-a:Kako z lahkoto se zrevoltirajo maloumni slovencki!

Jay ti si cepec, kaj ti pomaga ce si tukaj zivel par mesecev. Cim si Slovenec ti ni pomoci!

Vsi ostali idite k vragu drhal Slovenska!

Becki kocijasi!

Pijanci Evrope!

Mozganski bolniki Blakana!


Pa kje si Tomči stara sablja, dolgo se nisi oglasi, Slovenec ki pljuva sam po sebil!!
No ti se kar skrivaj za drugim nickom!
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 37 gostov