Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
robertkent
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Po maj 03, 2010 2:14 pm

LaMike & lizard

Napisal/-a robertkent Po maj 03, 2010 5:39 pm

Mene carina ne tangira, kvecemo bi Toma. Ampak kaj ima on ce ste vi ogljufali Slovenijo. Zdaj ste mi dali resnicno motivacijo, da bom poslal listo avtov, ki ste jih zlistali na Slovensko carino.

Problem bodo imeli "posteni" uvozniki, ki so ogoljufali drzavo Slovenijo in nihce drug. Amerisko podjetje ni odgovorno Slovenski drzavi.

Mi drzimo ceno, kot jo recemo. Ampak kot sem prej omenil zadeve, ki se pripetijo pri transportu iz recimo Texasa do Chicago pa ne moremo predvidit in a bi raje prejeli nefunkcionalen avto, kaj bi bilo sele potem ce bi v Nemciji prejeli avto, ki bi ga morali dat takoj popravljat.

Kakor koli diskusija s "pametnimi" Slovenci je zguba casa. Slovenec je vedno najbolj pameten, vse ve, vse mu je jasno, vsi ostali nimajo pojma in 90% kupuje z ocmi in ne z denarjem.

Vozite se v skatlah ali pa kupujte od svabov. Slovenci bodo se vnaprej kupovali nase avtomobile samo drazje v Nemciji. Ampak se vedno nase avtomobile, life is a B, isn't it?

Slovenec ne bo nikoli pogruntal da je sam sebi najhujsi sovraznik s svojim strupenim jezikom. Rad bi bil bogatas pa je le maloumen revez.

Le cevlje sodi naj kopitar, butci slovenski!
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Re: Simon Surev laznivec in nategator

Napisal/-a jay Po maj 03, 2010 5:40 pm

robertkent je napisal/-a:e!

, kdo si res zeli pretest Toma naj pride sem v Chicago, le vrnil se neb o nikoli!


Robert


ha-ha :lol: idi še malo švercat pa ne prodajaj BUČ po slovensko ;)

vi kr dalje izvažajte v Nemčijo, ampak 1x boste že jebali ježa :twisted:
Zadnjič spremenil jay, dne Po maj 03, 2010 5:44 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po maj 03, 2010 5:41 pm

Lejga pa kaj tebi ni jasno.......
Kaj se pizdiš in odpiraš kr ene nove teme,ki so kr neki.Sem ti lepo napisal v tisti tvoji novi temi "odgovori"
Če nisi dorastel uporabi interneta in uporabi forumov se lepo prosim zapri nekam in malo prelistaj kak priročnik :)
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Odgovori

Napisal/-a cruiser1 Po maj 03, 2010 5:42 pm

robertkent je napisal/-a:cruiser1,

Zanesljivi podatki, kaksni pa. Kdor koli bi prisel sem grozit je v roku 5 minut po prvi groznji v priporu.



Kdo pa je govoril o kakšnih grožnjah?? :shock: Človek je samo obiskal Toma in zahteval SVOJ denar!! :roll: In zakaj bi se zaradi tega znašel v priporu? Dej ne nabijaj traparij!
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Napisal/-a seat Po maj 03, 2010 5:45 pm

Če je zate par 100$ drobiž to še ne pomeni,da je za nekoga pri nas 1900€ pa neki kar kr tko pozabiš.
Kaj se zaj tuki šopiriš,če je tale TOM res človek od gore naj ima še toliko j**c,da se oglasi na forumu in pove svojo plat zgodbe,ker kolikor spremljam tele teme se ni več oglasil.
In ja zakoni so in vrjem,da tut pri vas malo bolj gledajo na goljufije in niste nedotakljivi.
Sreči sam nisem bil nategnjen pa čeprav mi je en čas dišalo po enem mustangu a vseeno sem potem to nekako odložil.In ja nevem zakaj misliš,da si zj pa car,ker si odšel v Ameriko... zj misliš,da si pa nekaj več kot jst ali pa kot drugi slovenci...Če imate NBA in NHL še ne pomeni,da ste pa zaj najjači..... sicer te osebno ne poznam pa tudi potrebe po tem ne vidim ampak za neke zabačene ljudi pa slovence ni treba imeti.
Mogoče imate z drugimi evropejci boljši odnos,ker ste bolj korektni do njih,ker se mogoče malo bojite delat pizdarije za nas slovence pa še vedno mislite,da smo nekje na balkanu in,da nič ne znamo in nič ne vemo....Strezni se tut slovenija ni več tko zabačena in zaostala kot včasih...
_________________
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
robertkent
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Po maj 03, 2010 2:14 pm

?

Napisal/-a robertkent Po maj 03, 2010 5:49 pm

Se pravi slovenski "veleum" bo placal vec kot jurja za letalsko $500 za hotel tukaj in se za tekoce stroske "ker kot kronicni pijanec Evrope mora zret in lokat pivo" zato da bo dobil 1,900 Eurov?

Ni cudo da se v rjastih skatlah vozite!

V redu Slovenki butci, res bi rad bil prisoten ko bo kdo od vas idiotov prisel tezit sem. Dosao seljak da se obruka i pravi budalo iz sebe!

Havala bogu, da nisem vec v tem svinjaku, ki se imenuje Slovenija!

Butci boste tako izumrli v naslednjih 50 letih, vas bodo zahrbtni jodlarji in se bolj zahrbtni hrvati pojedli zive.

K vragu z vami! Kdo bo se bral te budalastine od vas butcev!
 
Uporabniški avatar
lizard
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2569
Pridružen: Po maj 14, 2007 11:34 pm

Napisal/-a lizard Po maj 03, 2010 5:50 pm

Robertkert: nisi nič boljši če ne še slabši od ljudi, ki jih opisuješ, si zmerljiv, nesramen, samovšečen, aroganten, ciničen, zajebantski, brez kulture in bontona, ljudi sodiš po denarju in poreklu, namesto po obnajšanju, duši in krakterju. In taki ljudje se imate za korektne poslovneže oz. še hujše imate se za nekoga več vrednega?

Sramota za človeško raso. Sem papričan da bi lahko na račun prebivalcev ZDA napisal precej precej več negtivnih stvari, kot ti na račun Slovencev, ampak se ne mislim spuščat na tvoj nivo.
Zadnjič spremenil lizard, dne Po maj 03, 2010 5:56 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
robertkent
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Po maj 03, 2010 2:14 pm

Pa hvala se naprej za kupovanje nasih avtov

Napisal/-a robertkent Po maj 03, 2010 5:55 pm

Tudi ko kupujete Mercedese in BMW-je od Nemcev jih se vedno kupujete uvozene od nas ker so cenejsi tukaj in ce kateri butec ne verjame naj primerja cene.

Le kupujte drazje ampak se vedno nase. To je poslovnost in pamet!

Jaz sem boljsi kot vi vsi, ker vi ste idioti ziveci v svinjaku, jaz pa tega ne rabim vec prenasat. Slovenija se nikoli ne bo spremenila dokler je ne zbrisejo!

K vragu s slovenskimi butci!
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Po maj 03, 2010 5:56 pm

pa kakih rjastih škatlah ? Pa hepan mamin ti veš, da je v povprečju tu folk še boljše živi/ vozi boljše avtomobile kot v usa ? (sem bil v usa in živel tudi tam par mesecev)

upam, da te admini banajo. Vi pa neki poslovneži: my ass. Še vam manjka pol stoletja do poslovneža. Bosta skup tomčijem sedela v JEČI z kabronezi in amigosi ;)

(pripravi dobro mazilo, ker ti bo Slovenska ritka švicala) :twisted:
Zadnjič spremenil jay, dne Po maj 03, 2010 5:58 pm, skupaj popravljeno 2 krat.
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
_HellMan_
Novinec
 
Prispevkov: 182
Pridružen: So avg 12, 2006 12:53 pm

Re: ?

Napisal/-a _HellMan_ Po maj 03, 2010 5:56 pm

robertkent je napisal/-a:Se pravi slovenski "veleum" bo placal vec kot jurja za letalsko $500 za hotel tukaj in se za tekoce stroske "ker kot kronicni pijanec Evrope mora zret in lokat pivo" zato da bo dobil 1,900 Eurov?

Ni cudo da se v rjastih skatlah vozite!

V redu Slovenki butci, res bi rad bil prisoten ko bo kdo od vas idiotov prisel tezit sem. Dosao seljak da se obruka i pravi budalo iz sebe!

Havala bogu, da nisem vec v tem svinjaku, ki se imenuje Slovenija!

Butci boste tako izumrli v naslednjih 50 letih, vas bodo zahrbtni jodlarji in se bolj zahrbtni hrvati pojedli zive.

K vragu z vami! Kdo bo se bral te budalastine od vas butcev!


Takšnih kot si ti, ki žali svojo lastno domovino, ki se je (vrjetno) rodil v SLOVENIJI, pa res ne rabimo!!! Raje imamo skromne in poštene ljudi kot pa neke Bogataške egoiste, ki mislijo da lahko sir*ejo po svoji lastni domovini!
Bolj Star Bolj Nor!!!
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Re: ?

Napisal/-a seat Po maj 03, 2010 5:56 pm

robertkent je napisal/-a:Se pravi slovenski "veleum" bo placal vec kot jurja za letalsko $500 za hotel tukaj in se za tekoce stroske "ker kot kronicni pijanec Evrope mora zret in lokat pivo" zato da bo dobil 1,900 Eurov?

Ni cudo da se v rjastih skatlah vozite!

V redu Slovenki butci, res bi rad bil prisoten ko bo kdo od vas idiotov prisel tezit sem. Dosao seljak da se obruka i pravi budalo iz sebe!

Havala bogu, da nisem vec v tem svinjaku, ki se imenuje Slovenija!

Butci boste tako izumrli v naslednjih 50 letih, vas bodo zahrbtni jodlarji in se bolj zahrbtni hrvati pojedli zive.

K vragu z vami! Kdo bo se bral te budalastine od vas butcev!



Ja in ravno zato je morebiti tom mislil,da lahko nategne slovenčke za tistih 1900€,ker si morebiti ni mislil,da bi kdo dejansko lahko prišel k njemu na dom.Pa dej no a misliš,da si res tako superioren.....
Me pa najbolj veseli,da kljub temu,da imaš toliko čez slovence ne moreš iz svoje kože in boš VEDNO imel slovenske korenine :)
In ja sreči še noben moj avto ni rjasta škatla :)

Sicer pa,če imaš takle odnos kot podjetnik :) :)
Res pa je,da vsaka mačka tuli,če ji stopiš na rep in mogoče so tebi in Tomu stopili na rep,ker je mislil,da lahko dela kar mu je volja.In ja vprašanje zate kako se počutiš ko v tebi teče slovenska kri :lol: :lol: :lol: :lol:
Zadnjič spremenil seat, dne Po maj 03, 2010 6:00 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
robertkent
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 18
Pridružen: Po maj 03, 2010 2:14 pm

Zabavno

Napisal/-a robertkent Po maj 03, 2010 6:00 pm

Kako z lahkoto se zrevoltirajo maloumni slovencki!

Jay ti si cepec, kaj ti pomaga ce si tukaj zivel par mesecev. Cim si Slovenec ti ni pomoci!

Vsi ostali idite k vragu drhal Slovenska!

Becki kocijasi!

Pijanci Evrope!

Mozganski bolniki Blakana!
 
Uporabniški avatar
lizard
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2569
Pridružen: Po maj 14, 2007 11:34 pm

Napisal/-a lizard Po maj 03, 2010 6:00 pm

Kultura govora je bila že zdavnaj prekoračena, ampak tokrat pa mislim, da je dovolj. Tak ton govora človek pričakuje od zapitega agresivnega pripadnika neke nepotrebne razgrajaške navijaške skupine brez končane osnovne šole, ne pa od poslovneža, za katerega skoraj sigurno lahko trdimo da to očitno ni :), ali pa ga dajejno neki izredno divji kompleksi, katerih vrozke bi sicer bilo zanimivo poznati.
Zadnjič spremenil lizard, dne Po maj 03, 2010 6:01 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
 
LukL
Uporabnik
 
Prispevkov: 1075
Pridružen: Po feb 09, 2009 9:21 pm

Napisal/-a LukL Po maj 03, 2010 6:00 pm

in zakaj se potem vi vaša ameriška visokost zdaj ukvarjate z nami, ''zakotnimi slovenčki'' in obeenem še zagovarjate slovenčka ki je zbežal k vam???
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: ?

Napisal/-a cruiser1 Po maj 03, 2010 6:01 pm

robertkent je napisal/-a:Se pravi slovenski "veleum" bo placal vec kot jurja za letalsko $500 za hotel tukaj in se za tekoce stroske "ker kot kronicni pijanec Evrope mora zret in lokat pivo" zato da bo dobil 1,900 Eurov?



Ojej! :roll:
No, da ti bo bolj jasno! Človek, ki je obiskal Toma zaradi svojega denarja je imel druge opravke v ZDA in je mimogrede skočil še do Toma!!
Sploh pa nevem zakaj ti to razlagam :roll: Toma vprašaj!

Zaradi takih ljudi, kot si ti je Slovenija in ZDA na slabem glasu!!
 
Uporabniški avatar
cruiser1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2681
Pridružen: Pe avg 12, 2005 5:46 pm
Kraj: Ljubljana

Re: Zabavno

Napisal/-a cruiser1 Po maj 03, 2010 6:02 pm

robertkent je napisal/-a:Kako z lahkoto se zrevoltirajo maloumni slovencki!

Jay ti si cepec, kaj ti pomaga ce si tukaj zivel par mesecev. Cim si Slovenec ti ni pomoci!

Vsi ostali idite k vragu drhal Slovenska!

Becki kocijasi!

Pijanci Evrope!

Mozganski bolniki Blakana!


No vidiš, da si PAVIJAN!
 
Uporabniški avatar
seat
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Pe avg 08, 2003 6:54 pm
Kraj: SAVINJSKA DOLINA

Re: Zabavno

Napisal/-a seat Po maj 03, 2010 6:03 pm

robertkent je napisal/-a:Mozganski bolniki Blakana!


Lahko prosim pišeš v slovenščini,ker smo zahojen narod in ne zastopimo ničesar drugega kot materin jezik.
Aja btw kako to,da uporabljaš materin jezik,če smo tako zahojeni in butasti.Če bi bil jst na tvojem mestu bi se od jeze požru... mislim pretaka se ti slovenska kri,uporabljaš materin jezik... :lol: :lol:
Sicer bo tema tako zakljenjena ali celo zbrisana ampak je vseeno lepo videt kako se ameriški vele poslovnež razburi ko mu stopiš na žulj.
Admini bi lahko takim pod nickom napisali vrli Slovenec
Zadnjič spremenil seat, dne Po maj 03, 2010 6:06 pm, skupaj popravljeno 1 krat.
Drgač so sedeži v Hondi super tui oprijem imajo vrei samo ta default položaj nelagodno vpliva na moja vretenca,ker iz prejšnih avtov drugih znamk nisem bil navajen ležečega sedenja med vožnjo pr hondah pa je to že po defaultu tak nastavljeno,da imaš glavo tam kjer je sovoznik,sprednji vzglavnik je pa tam kjer imajo druge znamke zadnjega.ツ
 
Uporabniški avatar
jay
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3183
Pridružen: So feb 26, 2005 10:59 am
Kraj: Mb-Ruše

Napisal/-a jay Po maj 03, 2010 6:03 pm

kaj pa, če nisem slovenec ? :lol:

verjamem, da si se zašvico ful ;) verjemi, da boš pogrešal Slovenijo... imamo dosti bolj prijazne zapore kot vi v USA.

Slika
Slika
dB team united
16. dB awards 2009
Slika
irmscher vectra C GTS
 
Uporabniški avatar
_HellMan_
Novinec
 
Prispevkov: 182
Pridružen: So avg 12, 2006 12:53 pm

Re: Zabavno

Napisal/-a _HellMan_ Po maj 03, 2010 6:04 pm

robertkent je napisal/-a:Kako z lahkoto se zrevoltirajo maloumni slovencki!

Jay ti si cepec, kaj ti pomaga ce si tukaj zivel par mesecev. Cim si Slovenec ti ni pomoci!

Vsi ostali idite k vragu drhal Slovenska!

Becki kocijasi!

Pijanci Evrope!

Mozganski bolniki Blakana!


S tem si bil pa goden za v banovce!!!
Bolj Star Bolj Nor!!!
 
FuriousG
Novinec
 
Prispevkov: 256
Pridružen: Pe dec 08, 2006 1:15 pm

Napisal/-a FuriousG Po maj 03, 2010 6:05 pm

Kje so moderatorji?! Ker tole žaljenje pa nikakor ni na mestu!
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov