Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
cebelica maja
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr dec 08, 2010 12:00 pm

rada bi prodala karamboliran avto

Napisal/-a cebelica maja Sr dec 08, 2010 1:08 pm

naj mi kdo pomaga in pove kdo bi kupil karamboliran avto..dam ugodno mašina dela,sem dosegljiva na gsm 031-640-779 :lol: vesela bom za vsako pomoč ozroma nasvet kdo bi to kupil...
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: rada bi prodala karamboriran avto

Napisal/-a esem Sr dec 08, 2010 1:20 pm

Pozdravljena na forumu

Kot prvo - takim objavam je mesto v "Malih oglasih" (sploh pa ne v "Obvestila in predlogi", kvečjemu v "Kupovanje avtomobilov" ali v "Splošna debata"), a naj ti bo, ker si nova in oglasov niti ne morteš (še) objavljat. Temo bom prestavil v kupovanje avt.

Kot drugo - morda bi vsaj povedala, kakšen avto je v igri, tudi letnica, poškodbe, kilometrina, splošna ohranjenost, tudi kje je avto (za morebitne oglede) itd. Tudi kakšna slika bi bila dobrodošla.

Za začetek daj oglas na avto.net
 
Uporabniški avatar
Patrik_A3
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4873
Pridružen: Če nov 02, 2006 11:08 pm

Re: rada bi prodala karamboliran avto

Napisal/-a Patrik_A3 Sr dec 08, 2010 1:49 pm

mislim, keri bedni post :roll: vsakemu 10 letniku je logično, da moraš povedat kaj sploh prodajaš, ali ti tudi kupuješ avto, da ti nekdo pove samo barvo pa da ima 4 kolesa?

ti pa priporočam da daš oglas še na www.avto.net
Slika One day......BACK TO BLACK! Slika
 
Bor
Uporabnik
 
Prispevkov: 1370
Pridružen: Sr maj 22, 2002 9:59 pm
Kraj: Grosuplje

Re: rada bi prodala karamboliran avto

Napisal/-a Bor Sr dec 08, 2010 2:42 pm

Oglas na avto.net in dobra cena in bo šel v 5minutah. Razen če so res neka stara j***a k so sam za staro železo.
Jst sem svojo totalko pred leti prodal v 5 minutah. ( še predno sem slike naložu na avto.net :) )
 
cebelica maja
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Sr dec 08, 2010 12:00 pm

Re: rada bi prodala karamboliran avto

Napisal/-a cebelica maja Pe dec 10, 2010 10:49 am

Pozdrav vsem ki ste me zbombardirali..razlog je tehten za tak način ,da vas prosim za pomoč pri prodaji...števlka gsm je zraven ravno zato, da vse pojasnim..za tiste ki ste interesenti za take nakupe bi sigurno poklicali in kar nekaj jih je pa smo se lepo pogovorili..tako ,da kogar zanima sem na voljo za vsa pojasnila..sem pa nova na tej strani in se res še lovim =P
 
NoFear85
Novinec
 
Prispevkov: 323
Pridružen: Ne jun 21, 2009 11:32 am

Re: rada bi prodala karamboliran avto

Napisal/-a NoFear85 Pe dec 10, 2010 10:56 am

Sej super nova pa to, sam ponavadi se napise vsaj za kaksen avto se gre, model, letnik, pa mogoce kaj je poskodovano. Zame je to en "brezvezen" post/oglas ki ga prezrem. Ce napises kaj se prodaja bo dosti lazje, saj ni tezko napisat: proizvajalec/model/letnik ce ze ne vec. Ponavadi ce klicem vem za kaj klicem, tu pa vem samo da je "nek" avto v igri.
 
gusti85
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 541
Pridružen: Sr nov 18, 2009 2:56 pm
Kraj: Kotlje - Koroška

Re: rada bi prodala karamboliran avto

Napisal/-a gusti85 Pe dec 10, 2010 11:07 am

Folk dejte se malo zresnit. Za tak prvi post, bi vsak dobil tukaj najmanj opozorilo in bil 10x napizden, prvo od moderatorja nato še od ostalih. Ker je pa nick ženski, je pa že moderator napisal tak pocukran odgovor, da glava peče. Ženska gor ali dol, še moja mati, ki nima pojma o avtomobilih ve kaj mora napisat v oglas, ko avto prodaja.
 
Uporabniški avatar
R4gtl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 55
Pridružen: Po nov 29, 2010 9:15 am

Re: rada bi prodala karamboliran avto

Napisal/-a R4gtl Pe dec 10, 2010 11:55 am

kot so že vsi povedali...
če bi povedala vsaj znamko in model vozila ali pa kakšna slika bi te hitro kdo poklical
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 53 gostov