Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
hondafan
Novinec
 
Prispevkov: 133
Pridružen: To feb 26, 2002 5:47 pm

AC-MOBIL

Napisal/-a hondafan To feb 26, 2002 5:59 pm

A ma se kdo ksne izkusnje s tem centrom??!Moje mnenje je da so totalno zeleni,prides u salon, vprasas pa kr neki mutijo,na konc pa ne ves nc vec kokr si prej vedu.
lp
 
hondafreak
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 12
Pridružen: To apr 09, 2002 1:50 pm

Re: AC-MOBIL

Napisal/-a hondafreak To apr 09, 2002 1:51 pm

AC mobila sicer ne poznam ampak ce te zanima kaj o Hondah-osebno imam najboljse mnenje o Avto Fiser na pobrezju,mehaniki poznajo svoje delo in ce jim zatezis,ti bojo z veseljem razlozli skoraj karkoli.
 
Uporabniški avatar
Racing
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Sr feb 13, 2002 8:19 pm
Kraj: okolica Bleda

Re: AC-MOBIL

Napisal/-a Racing Sr apr 10, 2002 6:14 pm

odnos do kupcev je res podn. drgac moj fotr dela v ac-konim
If you have a real target in life, doesn't matter if you are poor or rich, if you work hard and believe in God, you can succed
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: AC-MOBIL

Napisal/-a MGsax Ne dec 29, 2002 11:59 am

ja saj lahko d hodijo na izobraževanja, samo če se mu ne ljubi govorit ti nobeno izobraževanje ne pomaga.
še ena stvar je saj lahko hodijo na izobraževanja samo koliko odnesejo je pa vprašaj!!
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
Racing
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Sr feb 13, 2002 8:19 pm
Kraj: okolica Bleda

Re: Re: Re: AC-MOBIL

Napisal/-a Racing Ne dec 29, 2002 8:06 pm

SAFRANE pravi:
racing pravi:
odnos do kupcev je res podn. drgac moj fotr dela v ac-konim

kako se pa piše?pa kaj dela na konimu?
lp

poslovodja PE Kranj, Langus se pa pise. a poznas? aja amm...glede honde, sm biu pa tut sam zravn pa prodajalec ni vedu ce ma civic type R blokado deferenciala....to bi pomoje mogu vedt..ze k skoz vrata stops prodajalci prov odbijajo stranke (za ac mobil govorim, nevem kako je za intercar..)
If you have a real target in life, doesn't matter if you are poor or rich, if you work hard and believe in God, you can succed
 
Uporabniški avatar
Racing
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Sr feb 13, 2002 8:19 pm
Kraj: okolica Bleda

Re: AC-MOBIL

Napisal/-a Racing Ne dec 29, 2002 9:02 pm

a poznas?
If you have a real target in life, doesn't matter if you are poor or rich, if you work hard and believe in God, you can succed
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: AC-MOBIL

Napisal/-a Sale Ne dec 29, 2002 11:01 pm

Naj se še jst malček umešam ;). Ne bom preveč pametoval, ker vidim, da imamo tukaj folk, ki se poklicno ukvarja s tem - sam se mi pa zdi, da nas je dons bolj mal takih, ki hočmo od prodajalca vedet a ma npr. zaporo dif., pa koljk ma navora,ipd... Bi reku, da se morajo prodajalci ukvarjat predvsem z vprašanji strank v smislu: "kako se da s tem kreditom to kupit; pa lesing gor in dol; pa tak in drugačen popust; garancija bla, bla, bla; brez obresti........bla bla bla"

Ne vem no sej lohk, da se motim, sam jst sem dobu tak vtis, ko sem delu v PSC Avto Triglav (spet AC, hehe ;)), sicer nisem delu v prodajnem salonu, samo sem vseeno dubu tak vtis, da je tko. Seveda pa ne odobravam tega, da se razumemo.
Slika Slika
 
Uporabniški avatar
MGsax
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3380
Pridružen: Ne okt 27, 2002 2:51 pm
Kraj: Maribor

Re: Re: Re: AC-MOBIL

Napisal/-a MGsax Ne dec 29, 2002 11:26 pm

SAFRANE pravi:
4Sale pravi:
Naj se še jst malček umešam ;). Ne bom preveč pametoval, ker vidim, da imamo tukaj folk, ki se poklicno ukvarja s tem - sam se mi pa zdi, da nas je dons bolj mal takih, ki hočmo od prodajalca vedet a ma npr. zaporo dif., pa koljk ma navora,ipd... Bi reku, da se morajo prodajalci ukvarjat predvsem z vprašanji strank v smislu: "kako se da s tem kreditom to kupit; pa lesing gor in dol; pa tak in drugačen popust; garancija bla, bla, bla; brez obresti........bla bla bla"

Ne vem no sej lohk, da se motim, sam jst sem dobu tak vtis, ko sem delu v PSC Avto Triglav (spet AC, hehe ;)), sicer nisem delu v prodajnem salonu, samo sem vseeno dubu tak vtis, da je tko. Seveda pa ne odobravam tega, da se razumemo.


pa dobr a smo sami AC-jevci kle al kaj?:-)))
ja sigurno so v današnjem času zelo pomembni načini financiranja in financiranje nasploh--vendar tudi produkt moraš kot prodajalec znati predstaviti---pri meni npr. k sm pri mercedesu morte vedt da kupca 8 vsaj v večini) boli en lep kur** kako je s financiranjem ker mu itak denar ni problem--rad pa bi imel vso opremo najnovejšo tehnolohijo(pa tud če jo pol nikdar ne bo uporabljal) tko da tud tuki morš bit zelo podkovan vsaj pri nm no .
lp
jani



se nebi strinjal s tabo da kupca mercedesa ne zanima cena.
cena ga bi v naši državi še kako mogla zanimat, saj se da mercedesa naročit direktno v tovarno, ga nato pripeljat v Slovenijo in ob tem privarčevat kar nekaj MILIJONOV-preverjeno!!!!

zaradi tega sem tudi postavil vprašanje pod rubriko PRODAJALCI, da vidim koliko resnice/neresnice bo izrečene.
SlikaSlika
če te zanima powerlifting ali strongman tekme klikni -
Stran za najmočnejše
 
Uporabniški avatar
Racing
Novinec
 
Prispevkov: 103
Pridružen: Sr feb 13, 2002 8:19 pm
Kraj: okolica Bleda

Re: Re: AC-MOBIL

Napisal/-a Racing Po dec 30, 2002 9:46 am

4Sale pravi:
Naj se še jst malček umešam ;). Ne bom preveč pametoval, ker vidim, da imamo tukaj folk, ki se poklicno ukvarja s tem - sam se mi pa zdi, da nas je dons bolj mal takih, ki hočmo od prodajalca vedet a ma npr. zaporo dif., pa koljk ma navora,ipd... Bi reku, da se morajo prodajalci ukvarjat predvsem z vprašanji strank v smislu: "kako se da s tem kreditom to kupit; pa lesing gor in dol; pa tak in drugačen popust; garancija bla, bla, bla; brez obresti........bla bla bla"

Ne vem no sej lohk, da se motim, sam jst sem dobu tak vtis, ko sem delu v PSC Avto Triglav (spet AC, hehe ;)), sicer nisem delu v prodajnem salonu, samo sem vseeno dubu tak vtis, da je tko. Seveda pa ne odobravam tega, da se razumemo.

sej ti dam prov. sam je pa nekej, k clovk pride h teb v trgovino s kovckm, pa ce ma on namen auto kupt za 30miljonov, mu mors ti mal vec povedat kot pa sam lesing gor dol.... tko da je odnos prodajalcev do stranke zelo pomemben.
If you have a real target in life, doesn't matter if you are poor or rich, if you work hard and believe in God, you can succed
 
Uporabniški avatar
Sale
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3139
Pridružen: Po apr 22, 2002 5:49 pm
Kraj: Ljubljana

Re: AC-MOBIL

Napisal/-a Sale Po dec 30, 2002 11:21 am

Seveda - sej pravim, da ne odobravam tega. Sem hotu pač povedat s čim se prodajalci v večini srečujejo (seveda tud odvisno od znamke, ki jo prodajajo) in je potem že tako, da se tud oni predvsem osredotočijo na te zadeve, ki jih morajo vsakodnevno razlagat in prakticirat. Preveč pa tud ne smejo garat :D ;).

Aja, tam ko sem napisu lesing sem mislu na leasing (lizing :D ) - pa sem se zatipkal ;) ;).
Slika Slika
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 69 gostov