Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Re: 1a avto

Napisal/-a B|ind Pe nov 04, 2011 6:36 am

Haha nevrjetno ! Zdaj smo 'slovenčki' krivi da so dilerji požeruhi in oderuhi !!?
Bravo !
 
Uporabniški avatar
dobek
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4310
Pridružen: So mar 02, 2002 5:12 pm
Kraj: MarburgAnDerDrau

Re: 1a avto

Napisal/-a dobek Pe nov 04, 2011 7:20 am

hja, v afriko vozijo z ladjami, k nam pa pride vse s sleperji...
sprijaznite se, dokler bomo pokupili ves odpad iz evropskih lizing his, samo da je poceni, bodo prodajalci sluzili...in ja, neumni bi bili, ce ne bi
SlikaSlika
Ce v svojih postih slucajno koga uzalim - prisezem, da je bilo nalasc!
 
Vikking
Uporabnik
 
Prispevkov: 826
Pridružen: Sr apr 20, 2005 7:06 pm

Re: 1a avto

Napisal/-a Vikking Pe nov 04, 2011 7:47 am

B|ind je napisal/-a:Haha nevrjetno ! Zdaj smo 'slovenčki' krivi da so dilerji požeruhi in oderuhi !!?
Bravo !


Ne. Kriva je naivnost slovenčkov, da pričakujejo za čudno malo denarja fenomenalno ohranjen avto. Avto ki je star 10 let, ga je vozil star gospod ki ima čudežno samo 120k km, servisno so založili, pločevina pa nima niti praskice, vozila pa ni potrebno pretestirati sa je že sam preprodajalec opravil veliki servis. Preprodajalec pa je pripravljen ceno spustiti še za 500€, saj kot pravi prepozna resnega kupca.

Slovenceljni se palijo na prevožene kilometre, ter praskice na plehu. To je pri večini (ki potem jamra kako so jih nategnili) najbolj pomembna lastnost. 10 let star avto s 100k km prevoženih in nobene praskice.

Se pa nasmehnem vsem trolekom ki trdijo da je vozilo pri 200k km za na odpad. Saj zato pa je toliko nategov, ker vsak hoče verjeti pravljici preprodajalcev o prevoženih kilometrov. Število prevoženih kilometrov, bi pravi kupec pogledal šele na koncu. Tako pa se vsak zapodi v kilometrino in išče pikice spredaj na havbi. Če mu to ustreza, je v njegovi glavi že opravil 80% kar se tiče da je vozilo tipitop.
 
Uporabniški avatar
sonic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2393
Pridružen: To okt 14, 2003 9:26 am
Kraj: Ljubljana

Re: 1a avto

Napisal/-a sonic Pe nov 04, 2011 9:43 am

Vikking je napisal/-a:
B|ind je napisal/-a:Haha nevrjetno ! Zdaj smo 'slovenčki' krivi da so dilerji požeruhi in oderuhi !!?
Bravo !


Ne. Kriva je naivnost slovenčkov, da pričakujejo za čudno malo denarja fenomenalno ohranjen avto. Avto ki je star 10 let, ga je vozil star gospod ki ima čudežno samo 120k km, servisno so založili, pločevina pa nima niti praskice, vozila pa ni potrebno pretestirati sa je že sam preprodajalec opravil veliki servis. Preprodajalec pa je pripravljen ceno spustiti še za 500€, saj kot pravi prepozna resnega kupca.
Nope. 'Naivnost slovenčkov' ni kriva za prevrtene kilometre. Naivnost slovenčkov je kriva, da naivkoti očitno kupujejo avte brez uporabe možganov. (ker to imaš prav da bi moral vsak pameten opaziti bullshit, da so vsi avti, tudi dizli, čudežno vozili le cca 10kkm letno, pa čudo vseh čudes, povsod so založili servisno, hebiga zgodi se, a ne, ampak veliki servis pa je normalno bil opravljen 100%, ni da ni)....)
Za prevrtene kilometre pa so vseeno krivi izključno tisti, ki jih vrtijo - oziroma njihova lopovščina.

Bom dal en primer z drugega področja, da se zamislimo: vrtenje kilometrov je tako kot bi v supermarketu na svežem mleku, ki se mu izteka rok uporabe, enostavno čez napisali nov rok uporabnosti (ker tudi mleko seveda hočemo vsi čimbolj sveže) - si predstavljate kakšen škandal bi to bil, če (ko) bi jih odkrili? V ponedeljek kupiš mleko, kjer piše da je rok uporabe do nedelje, v resnici pa se je iztekel že v torek in precej pred nedeljo imaš gotovo že pokvarjeno mleko...
Sicer je čisto možno da se to dejansko kje tudi dogaja, ampak kot pravim - če bi se kaj takega odkrilo, bi bil par dni cel halo po medijih zaradi bogega mleka ki stane cca 1 EUR - ko pa enako goljufijo delajo preprodajalci na tisoče ali desettisoče EUR vrednih predmetih, pa nikome ništa...
1997 Chevrolet Tahoe LT 5.7 V8
2010 VW Touran 1.4 TSI DSG

"Everything in life is somewhere else, and you get there in a car." (E. B. White)
 
Uporabniški avatar
mihaing
Uporabnik
 
Prispevkov: 2870
Pridružen: To okt 21, 2008 9:24 am
Kraj: Slovenc

Re: 1a avto

Napisal/-a mihaing Pe nov 04, 2011 9:51 am

Dejstvo je, da so od novega zakona o DMV še slabša kot so bila pred tem. Se ni nobeden vprašal kako to, da so iste cene avtomobilov na trgu, davka pa morajo plačati v tisočih evrih katerega prej niso rabili :?:
 
andrejus
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 80
Pridružen: Če mar 17, 2011 2:00 pm

Re: 1a avto

Napisal/-a andrejus Pe nov 04, 2011 10:02 am

ja vežda, tipično slovensko mišljenje

10 let star dizel z 300k km, ob rednih servisih bo še zmeraj lawfaw, veliko raje kupim takšen avto kot pa enga k ma samo 100k km, pa je 3 leta stal,
v tem času začel že malo gnit + vse gume, gumice, tesnila gredo h vragu po možnosti

ali pa

avto s 50k km, pa če nima niti enga servisa nrjenga, no3 nalito eno xl staro olje samo da je, vožen pa kot na WRC, sklopka 5x spaljena

dokler bo takšno neumno slovensko mišljenje bodo dilerji veselo zbivali kilometre butcem, če so pač butci ni pomoči!


Zagotovo je pri 300 kkm avto bolj iztrošen kot pri 200 kkm. Dilerji želijo prodati avto ki ima 50% več kilometrov za neprimerno višjo ceno kot bi jo v resnici, pošteno dosegli.

Skoraj vse avtomobile, ki so dobro ohranjeni in so hitro dobili kilometre prevrtijo nazaj, ne zaradi želje slovenčkov po nizkemu št. kilometrov ampak zaradi dejstva, da želijo vozilo prodati dražje kot bi ga v resnici.
 
maniaxxx
Uporabnik
 
Prispevkov: 7338
Pridružen: To avg 15, 2006 7:36 pm
Kraj: Celje

Re: 1a avto

Napisal/-a maniaxxx Pe nov 04, 2011 10:13 am

mihaing je napisal/-a:Dejstvo je, da so od novega zakona o DMV še slabša kot so bila pred tem. Se ni nobeden vprašal kako to, da so iste cene avtomobilov na trgu, davka pa morajo plačati v tisočih evrih katerega prej niso rabili :?:


Sam sem znano podjetje za uvoz spraševal koliko bi me stalo, da mi uvozijo avto in je bil odgovor okoli 1500 evrov na ceno z davkom, avti so pa določeni npr v Nemčiji celo dražji od istih letnikov v SLO, pri dilerjih se pa prodajajo ceneje, očitno res kupijo največji krš da se jim finančno izzide, ker dobri avti so tudi v tujini dragi..
Podpis je besedilo, ki se samodejno doda na koncu vsake vaše objave. Dolžina besedila je omejena na 355 znakov.
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: 1a avto

Napisal/-a adis Pe nov 04, 2011 4:05 pm

sonic je napisal/-a:
Vikking je napisal/-a:
B|ind je napisal/-a:Haha nevrjetno ! Zdaj smo 'slovenčki' krivi da so dilerji požeruhi in oderuhi !!?
Bravo !


Ne. Kriva je naivnost slovenčkov, da pričakujejo za čudno malo denarja fenomenalno ohranjen avto. Avto ki je star 10 let, ga je vozil star gospod ki ima čudežno samo 120k km, servisno so založili, pločevina pa nima niti praskice, vozila pa ni potrebno pretestirati sa je že sam preprodajalec opravil veliki servis. Preprodajalec pa je pripravljen ceno spustiti še za 500€, saj kot pravi prepozna resnega kupca.
Nope. 'Naivnost slovenčkov' ni kriva za prevrtene kilometre. Naivnost slovenčkov je kriva, da naivkoti očitno kupujejo avte brez uporabe možganov. (ker to imaš prav da bi moral vsak pameten opaziti bullshit, da so vsi avti, tudi dizli, čudežno vozili le cca 10kkm letno, pa čudo vseh čudes, povsod so založili servisno, hebiga zgodi se, a ne, ampak veliki servis pa je normalno bil opravljen 100%, ni da ni)....)
Za prevrtene kilometre pa so vseeno krivi izključno tisti, ki jih vrtijo - oziroma njihova lopovščina.

Bom dal en primer z drugega področja, da se zamislimo: vrtenje kilometrov je tako kot bi v supermarketu na svežem mleku, ki se mu izteka rok uporabe, enostavno čez napisali nov rok uporabnosti (ker tudi mleko seveda hočemo vsi čimbolj sveže) - si predstavljate kakšen škandal bi to bil, če (ko) bi jih odkrili? V ponedeljek kupiš mleko, kjer piše da je rok uporabe do nedelje, v resnici pa se je iztekel že v torek in precej pred nedeljo imaš gotovo že pokvarjeno mleko...
Sicer je čisto možno da se to dejansko kje tudi dogaja, ampak kot pravim - če bi se kaj takega odkrilo, bi bil par dni cel halo po medijih zaradi bogega mleka ki stane cca 1 EUR - ko pa enako goljufijo delajo preprodajalci na tisoče ali desettisoče EUR vrednih predmetih, pa nikome ništa...


sam sem imel dizla z katerim sem delal letno cca. 11.000km na leto tako, da govoriti o nekih malo prevoženih km/leto je "mimo usekano"...zakaj se je tako vozilo? bližina službe je narekovala svoje ;)

kar se servisne tiče ti pa jo lahko vsak od mehanikov, ki ima 5 min časa "potrdi" in boš slepo verjel, da je vse "by the book".
 
Uporabniški avatar
sonic
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2393
Pridružen: To okt 14, 2003 9:26 am
Kraj: Ljubljana

Re: 1a avto

Napisal/-a sonic So nov 05, 2011 12:12 am

adis je napisal/-a:sam sem imel dizla z katerim sem delal letno cca. 11.000km na leto tako, da govoriti o nekih malo prevoženih km/leto je "mimo usekano"...zakaj se je tako vozilo? bližina službe je narekovala svoje ;)

kar se servisne tiče ti pa jo lahko vsak od mehanikov, ki ima 5 min časa "potrdi" in boš slepo verjel, da je vse "by the book".
Ne boš verjel, jaz sem s svojim dizelašem in zadnje čase malim številom km zelo podoben primerek, morda še hujši :D
Ampak mislim da sva midva tu bolj izjema, vsekakor pa večina avtov pri dilerjih ni tako malo prevozila. Če malo premisliš o povprečnemu Passatu TDI ali Mondeu TDCi, kakršni ždijo pri dilerjih in kako je tak avto začel 'prvo življenje' - mislim da ga že v osnovi kot novega niso kupili zato da bo delal le 10kkm letno ali manj. Sicer pa če le odpreš vrata takih primerkov in pogledaš stanje volana, stopalk, sedeža, vratnih oblog itd, je takoj vse jasno in magičnim njihovim cifram v rangu 100.000 km se lahko le kislo nasmehneš...

Ja, verjamem da se servisno načeloma da hitro ponarediti... kaj pa elektronske evidence, ki jih menda vodijo mnoge znamke oz. njihovi servisi? Je to kaj bolj zamesljivo?
1997 Chevrolet Tahoe LT 5.7 V8
2010 VW Touran 1.4 TSI DSG

"Everything in life is somewhere else, and you get there in a car." (E. B. White)
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: 1a avto

Napisal/-a adis So nov 05, 2011 12:40 am

sonic je napisal/-a:
adis je napisal/-a:sam sem imel dizla z katerim sem delal letno cca. 11.000km na leto tako, da govoriti o nekih malo prevoženih km/leto je "mimo usekano"...zakaj se je tako vozilo? bližina službe je narekovala svoje ;)

kar se servisne tiče ti pa jo lahko vsak od mehanikov, ki ima 5 min časa "potrdi" in boš slepo verjel, da je vse "by the book".
Ne boš verjel, jaz sem s svojim dizelašem in zadnje čase malim številom km zelo podoben primerek, morda še hujši :D
Ampak mislim da sva midva tu bolj izjema, vsekakor pa večina avtov pri dilerjih ni tako malo prevozila. Če malo premisliš o povprečnemu Passatu TDI ali Mondeu TDCi, kakršni ždijo pri dilerjih in kako je tak avto začel 'prvo življenje' - mislim da ga že v osnovi kot novega niso kupili zato da bo delal le 10kkm letno ali manj. Sicer pa če le odpreš vrata takih primerkov in pogledaš stanje volana, stopalk, sedeža, vratnih oblog itd, je takoj vse jasno in magičnim njihovim cifram v rangu 100.000 km se lahko le kislo nasmehneš...

Ja, verjamem da se servisno načeloma da hitro ponarediti... kaj pa elektronske evidence, ki jih menda vodijo mnoge znamke oz. njihovi servisi? Je to kaj bolj zamesljivo?


vsaka evidenca se da "prirediti" je pa tovrstna evidenca ( beri: v kolikor ni nekega zlo namernega posega v njo narejenega) le korak k temu, da se bo opravil nek dostojen nakup a kaj ko smo slovenci narod akcij...prvi diler ki napiše "pozor danes akcija -10%" bodo vsi navalili na nakup pa čeprav tega ne potrebujejo... ampak ok.
 
Uporabniški avatar
freddie
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 98
Pridružen: Če mar 25, 2010 5:47 pm

Re: 1a avto

Napisal/-a freddie To nov 08, 2011 8:19 pm

1a avto je imel pred časom prekleto lepo Hondo Accord, vsaj 2 jurja pod ceno. Seveda sem se jo odpravil pogledat že zarad fibrca. Prodajalec, ki je pristopil, k meni se je živčno oziral levo in desno in na moje začudene poglede odgovoril z: "Oprostite, mislim, da me lovijo. Slišim glasove. Lovijo me predstavniki multikorporacije British Petroleum in duh umrlega Milana Kučana. Prepričan sem da me hočejo posiliti." Moje začudenje se je le stopnjevalo, še posebaj glede na to da je Kučan še živ, a ker me njegovo osebno življenje ni zanimalo sem se raje povprašal o Hondi pred sabo. Zaskrbljen izraz se je prelevil v nasmešek, z veseljem mi je povedal, da je avto tiptop in za razliko od drugih avtohiš je ta naravnost iz Japonske, kar je tudi razlog za precej nizko ceno (praded prodajalca je namreč padel na Iwo Jimi 60 in še nekaj let nazaj, v zameno pa zdaj njegova družina že desetletja dobiva diskontna rabljena vozila japonskih proizvajalcev). Z avtom je bojda vse v najlepšem redu, razen tega, da je imel malce zamašen EGR ventil - prejšnji lastnik, japonski fetišist je namreč rad onaniral pod odprtim pokrovom in ejakuliral v mehanizem EGR ventila. No prav, si rečem. To ni nič takega, danes ima najbrž vsak avto nekaj semenske tekočine v EGR ventilu. Kljub privlačni ceni se hočem še malce pogoditi - predlagam 500eur popusta. Prodajalcu moj predlog ni všeč, a ko zagleda moje mično dekle, ki me spremlja se mu zasvetijo oči... začne pomenljivo dvigovati obrvi in glavo obračati proti njej. Oh to pa ne, mu zabrusim. On v opravičljivem tonu razloži, da si ne želi seksa z mojim dekletom, vsaj ne penetrativnega, ampak bi rad samo, da ga ona z bičem tepe po nagi riti, medtem ko je on na vseh štirih oblečen v podvezice in samostoječe nogavice. No to bi se še dalo zmenit, a moji bejbi ni bilo do tega. Obrnila sva se in šla novim dogodivščinam naproti.

Disclaimer: Zgodba je izmišljena. Podobno kot še nekatere v tej temi.
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: 1a avto

Napisal/-a Kegl To nov 08, 2011 8:29 pm

:lol: predn sem prebral zadnji stavek, sm si že mislu, da si samo še za v polje... :mrgreen:
 
Steinkauz
Novinec
 
Prispevkov: 240
Pridružen: To apr 01, 2008 7:36 pm

Re: 1a avto

Napisal/-a Steinkauz To nov 08, 2011 8:41 pm

Tipičen freddie :lol:
 
Uporabniški avatar
dottore
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 552
Pridružen: Ne nov 14, 2010 5:58 pm
Kraj: "sončna stran Slavnika"

Re: 1a avto

Napisal/-a dottore To nov 08, 2011 8:42 pm

freddie je napisal/-a:1a avto je imel pred časom prekleto lepo Hondo Accord, vsaj 2 jurja pod ceno. Seveda sem se jo odpravil pogledat že zarad fibrca. Prodajalec, ki je pristopil, k meni se je živčno oziral levo in desno in na moje začudene poglede odgovoril z: "Oprostite, mislim, da me lovijo. Slišim glasove. Lovijo me predstavniki multikorporacije British Petroleum in duh umrlega Milana Kučana. Prepričan sem da me hočejo posiliti." Moje začudenje se je le stopnjevalo, še posebaj glede na to da je Kučan še živ, a ker me njegovo osebno življenje ni zanimalo sem se raje povprašal o Hondi pred sabo. Zaskrbljen izraz se je prelevil v nasmešek, z veseljem mi je povedal, da je avto tiptop in za razliko od drugih avtohiš je ta naravnost iz Japonske, kar je tudi razlog za precej nizko ceno (praded prodajalca je namreč padel na Iwo Jimi 60 in še nekaj let nazaj, v zameno pa zdaj njegova družina že desetletja dobiva diskontna rabljena vozila japonskih proizvajalcev). Z avtom je bojda vse v najlepšem redu, razen tega, da je imel malce zamašen EGR ventil - prejšnji lastnik, japonski fetišist je namreč rad onaniral pod odprtim pokrovom in ejakuliral v mehanizem EGR ventila. No prav, si rečem. To ni nič takega, danes ima najbrž vsak avto nekaj semenske tekočine v EGR ventilu. Kljub privlačni ceni se hočem še malce pogoditi - predlagam 500eur popusta. Prodajalcu moj predlog ni všeč, a ko zagleda moje mično dekle, ki me spremlja se mu zasvetijo oči... začne pomenljivo dvigovati obrvi in glavo obračati proti njej. Oh to pa ne, mu zabrusim. On v opravičljivem tonu razloži, da si ne želi seksa z mojim dekletom, vsaj ne penetrativnega, ampak bi rad samo, da ga ona z bičem tepe po nagi riti, medtem ko je on na vseh štirih oblečen v podvezice in samostoječe nogavice. No to bi se še dalo zmenit, a moji bejbi ni bilo do tega. Obrnila sva se in šla novim dogodivščinam naproti.

Disclaimer: Zgodba je izmišljena. Podobno kot še nekatere v tej temi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
odlična zgodbica
 
Uporabniški avatar
a_sist
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1526
Pridružen: To jun 26, 2007 8:36 am

Re: 1a avto

Napisal/-a a_sist To nov 08, 2011 8:44 pm

he's back! :DDD

..se pravi freddy .. si še zmeraj na biciklu?
No escape from the mass mind rape...
 
Uporabniški avatar
B|ind
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2601
Pridružen: So avg 07, 2004 4:05 pm
Kraj: Novo mesto

Re: 1a avto

Napisal/-a B|ind To nov 08, 2011 11:19 pm

Hehe wb freddie. Spet bo malo pozitivnega humorja na a.com :lol:
 
Uporabniški avatar
adis
Uporabnik
 
Prispevkov: 8095
Pridružen: To jan 30, 2007 1:47 pm
Kraj: Ljubljana

Re: 1a avto

Napisal/-a adis To nov 08, 2011 11:22 pm

Kegl je napisal/-a::lol: predn sem prebral zadnji stavek, sm si že mislu, da si samo še za v polje... :mrgreen:


ne žali mi rodnega kraja :lol:
 
Uporabniški avatar
Sandi
Novinec
 
Prispevkov: 224
Pridružen: Pe feb 10, 2006 8:20 pm

Re: 1a avto

Napisal/-a Sandi Sr nov 09, 2011 12:47 am

mmikolj je napisal/-a:
freddie je napisal/-a:1a avto je imel pred časom prekleto lepo Hondo Accord, vsaj 2 jurja pod ceno. Seveda sem se jo odpravil pogledat že zarad fibrca. Prodajalec, ki je pristopil, k meni se je živčno oziral levo in desno in na moje začudene poglede odgovoril z: "Oprostite, mislim, da me lovijo. Slišim glasove. Lovijo me predstavniki multikorporacije British Petroleum in duh umrlega Milana Kučana. Prepričan sem da me hočejo posiliti." Moje začudenje se je le stopnjevalo, še posebaj glede na to da je Kučan še živ, a ker me njegovo osebno življenje ni zanimalo sem se raje povprašal o Hondi pred sabo. Zaskrbljen izraz se je prelevil v nasmešek, z veseljem mi je povedal, da je avto tiptop in za razliko od drugih avtohiš je ta naravnost iz Japonske, kar je tudi razlog za precej nizko ceno (praded prodajalca je namreč padel na Iwo Jimi 60 in še nekaj let nazaj, v zameno pa zdaj njegova družina že desetletja dobiva diskontna rabljena vozila japonskih proizvajalcev). Z avtom je bojda vse v najlepšem redu, razen tega, da je imel malce zamašen EGR ventil - prejšnji lastnik, japonski fetišist je namreč rad onaniral pod odprtim pokrovom in ejakuliral v mehanizem EGR ventila. No prav, si rečem. To ni nič takega, danes ima najbrž vsak avto nekaj semenske tekočine v EGR ventilu. Kljub privlačni ceni se hočem še malce pogoditi - predlagam 500eur popusta. Prodajalcu moj predlog ni všeč, a ko zagleda moje mično dekle, ki me spremlja se mu zasvetijo oči... začne pomenljivo dvigovati obrvi in glavo obračati proti njej. Oh to pa ne, mu zabrusim. On v opravičljivem tonu razloži, da si ne želi seksa z mojim dekletom, vsaj ne penetrativnega, ampak bi rad samo, da ga ona z bičem tepe po nagi riti, medtem ko je on na vseh štirih oblečen v podvezice in samostoječe nogavice. No to bi se še dalo zmenit, a moji bejbi ni bilo do tega. Obrnila sva se in šla novim dogodivščinam naproti.

Disclaimer: Zgodba je izmišljena. Podobno kot še nekatere v tej temi.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
odlična zgodbica


Ahaha :) Nice one! :) :D po prvem stavku sem mislil da majo res kšnga degenerika :shock: , ampak sm pol vidu da je kot je :D
Sicr bl mal pišm, sm pa skoz tuki
 
Uporabniški avatar
Kegl
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1781
Pridružen: Po jan 12, 2009 9:29 pm
Kraj: okolica Ljubljane

Re: 1a avto

Napisal/-a Kegl Sr nov 09, 2011 11:18 am

adis je napisal/-a:
Kegl je napisal/-a::lol: predn sem prebral zadnji stavek, sm si že mislu, da si samo še za v polje... :mrgreen:


ne žali mi rodnega kraja :lol:


ne bom spraševal dalje kako pa kaj :mrgreen: =P
 
Uporabniški avatar
=ZiAn=
Uporabnik
 
Prispevkov: 1007
Pridružen: Pe okt 13, 2006 4:27 pm
Kraj: LJ

Re: 1a avto

Napisal/-a =ZiAn= Sr nov 09, 2011 4:20 pm

@Adis, ...v sooooobi 102... :lol: =P

Lp
...Prava nemška zverina bučno zahrumi v turobno jutro, ljudje prično padati na kolena, ko se mimo njih zapeljem v audi a šest petici. "Mati tudi jaz bom nekoč" zašepeta mladi fant svoji materi, ki ji spolzi solza po zgubanem licu...
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 18 gostov