Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
xxxx_corei3
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: To maj 22, 2012 4:42 pm

POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a xxxx_corei3 Sr jun 20, 2012 11:57 pm

Pozdravljeni.

Zanima me če ima kdo kakšne izkušnje z prodajo vozil in sicer ; GP AVTO Gregor Pajek iz Velikih Dol. ( LJ BIČ )

Nameravam pa kupiti tole vozilo, danes sem bil na ogledu in deluje vredu dal sem prevereiti par podatkov vendar mi stanje kilometrov ne prikaže nikjer. Niti na Carfaxu niti na servisu, zato sem v dvomih. Pokazalo je 2 lastnika. Prvo fizična oseba ki je vozilo kupila novo potem pa naj bi ga imelo podjetje. Ali je možno da je možakar avto dal z fizičnega na podjetje? Je kakšna logika?

Prosim za pomoč

LINK VOZILA:

http://www.avto.net/_AVTO/ad.asp?ID=6188474&show=1

lp
 
blazkom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 676
Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:52 am

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a blazkom Če jun 21, 2012 12:06 am

Pri nas doma smo odprli podjetje ter nekateri so nam svetovali naj avto napišemo na podjetje zaradi potnih stroskov itd. Sami se za to nismo odločili hočem pa povedati da to očitno nekateri počnejo
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5033
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a sašo5 Če jun 21, 2012 12:35 am

zmotijo kilometri, in sicer to, da je letos med januarjem in majem prevozil 15.000 km - to je preko 30.000 na leto, potemtakem bi vozilo moralo imet cca 200.000 km kar najverjetneje tudi ima, ta "pajek" ga je pa malo pohladil..........lahko se motim, vendar je to nacionalni šport pra nas......teh. knj. se pa itak kupi za par eur :arrow: svetujem da greš na servis in definitvno mora bit znana vsa zgodovina, potem boš vedel načemu si. V koliko bo prodajalec kaj mencal, je vse jasno....

Zmoti me tudi to: http://www.avto.net/_DEALER/results.asp ... srubrika=1
 
Uporabniški avatar
ninjeti
Uporabnik
 
Prispevkov: 808
Pridružen: So maj 10, 2008 4:15 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a ninjeti Če jun 21, 2012 6:22 am

haha če ta ne vrti kilometrov je pa šargi poštenjak! vsi avti majo magično število kilometrov :lol:
 
Uporabniški avatar
MBtouran
Uporabnik
 
Prispevkov: 1010
Pridružen: So jul 17, 2010 10:25 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a MBtouran Če jun 21, 2012 7:32 am

Oce je pri njemu vzel avtomobil, zaenkrat vse bp. Imel je vse papirje, racune, tako da je bilo vse crno na belem. Ima pa vedno v ponudbi zanimive avtomobile.
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1635
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a Cefizelj Če jun 21, 2012 7:43 am

Pri njemu sem si nekaj časa ogledoval enega twingota, pa sem si zraven ogledal še ostale avtomobile. Večinoma so bili slovenskega porekla, zelo lepo ohranjeni (vsaj kar se zunanjosti in karoserije tiče). Če se pa kaj s kilometri dogaja, vse se da prevert. :D Če ma tistle passat potrjeno slovensko knjigo, na servis prevert pa je.
 
bor99
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 6
Pridružen: Ne maj 16, 2010 11:19 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a bor99 To jun 04, 2013 5:00 pm

Z njim imam zelo slabo izkušnjo! Kličeš človeka v nedeljo se zmeniš, da prideš v torek po avto, če je nuja lahko tudi prej. Neeee ni panike. Kličeš človeka v torek zjutri, kličeš človeka ob pol petih, prideš tja ob 17:10 in ti pove, da je avto prodal že zjutri in, da si se z bratom pogovarju. HALOOOOOOOO!!!!!! Poleg vsega. Ko se pogovarjaš po telefonu je kot bi se pogovarjal z mutavcem, ko pridceš tja ugotoviš, da je malo mutav v glavo. Kupujem avto za velik denarja, on pa se zate zanima slabše kot prodajalka kruha v Mercatorju. U glavnem razočaran po celi črti. Žal.
 
Uporabniški avatar
WMB
aka lumpii
 
Prispevkov: 1028
Pridružen: Ne jan 10, 2010 6:16 pm
Kraj: Domžale

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a WMB To jun 04, 2013 8:06 pm

Jaz sem njemu prodal golfa tsi....avto je imel 23.000 kilometrov.

KO se je prodajal je mene zmotilo le to, da je pisalo 1. lastnik...(jaz sem bil 2 zaradi prepisa po 1 dnevu nakupa avta)
Se pravi 3 lastnk.
Avto je bil 12/2010....prodajal pa ga je pod letnik 1/2011.....

Kilometre ni tikal.
FOLCIKA - SCIROCCO
 
Uporabniški avatar
arijan
Novinec
 
Prispevkov: 463
Pridružen: Pe mar 11, 2011 10:38 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a arijan Sr jun 05, 2013 7:39 pm

Če bi tebi kilometre spreminjal, bi moral dat - (minus) spredaj :D
 
rofl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Po avg 28, 2017 5:03 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a rofl Po avg 28, 2017 5:07 pm

Kaksne so kaj izkusnje z omenjenim prodajalcem?

http://www.gpavto.si/

Zasledil sem, da je prodal nekomu pred nosom avto - ni prav, ampak ga razumem. Tisti ki prej pride, prej se vozi.
Ostalega nisem nasel nic pametnega po netu o njem.

Avte ima veliko uvozene, cene vredu. Bojim se, da ni vse tako tako, kot je napisano.

Se zahvaljujem za morebitne odgovore.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a limas Po avg 28, 2017 5:28 pm

Večino avtov kupuje na dražbah v Belgiji. Pri avtih napiše državo izvora in da je prisotna servisna knjiga, Za VIN številko ga je treba prositi. Če se servisna knjiga ujema z bazo v računalniku, je dovolj, da preveriš še debelino laka; tak avto je potem OK.
Nekaj avtov sem preveril in so bili OK, le pri enemu je bilo v bazi en servisni interval več kot je navedeno v oglasu. Vsi avti so kemično očiščeni, spolirani in slikani iz zelo čudnega zornega kota. Če se avto ne proda v nekaj tednih, ceno dvigne in ne obratno. Nerodno je še to, da se moraš za ogled voziti 40-50 km iz Ljubljane.
 
gorazdkop
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 93
Pridružen: Po maj 06, 2013 7:31 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a gorazdkop Po avg 28, 2017 6:10 pm

Osebno poznam tri, ki so pri njemu kupili avte. Avti so bili ok, kilometri niso bili prevrteni. Do zdaj so lastniki zadovoljni, tako da ravno tipični nategun (verjetno) ni. Ima pa tudi avte nekaj dražje, kot jih dobiš drugje.
 
rofl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Po avg 28, 2017 5:03 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a rofl Po avg 28, 2017 9:33 pm

Hvala za odgovore. Ocitno je kar ok, glede na nekatere ostale.

En avto sem preveril po "VIN" in km niso prevrteni - vsaj tega ni videti pri vpogledu.
 
rofl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Po avg 28, 2017 5:03 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a rofl Ne sep 10, 2017 3:08 pm

V priponki poročilo za ta avto pri GP Avto Gregor Pajek, če bo komu prišlo prav. Jaz sem se na koncu odločil za nov avto, pa da ne gre v brezveze teh 10 € kolikor sem dal za poročilo.

https://www.avto.net/Ads/details.asp?id=12384799
Priponke
Poročilo_autoDNA_VF1KZNA0650925825.pdf
(737.22 KiB) Prenešeno 1859 krat
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a limas Ne sep 10, 2017 4:20 pm

Da se popravim. Tukaj se kilometri ujemajo.
Poročilo je še kar vredno svojih 10e. Poleg slik z dražbe se dobijo tudi kilometri. Nisem pa zasledil servisnih vpisov.


Ja, nov avto je edina rešitev. Tudi meni je to jasno.
 
rofl
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 29
Pridružen: Po avg 28, 2017 5:03 pm

Re: POZNA KDO AVTO HIŠO GP AVTO Gregor Pajek ??

Napisal/-a rofl Ne sep 10, 2017 7:29 pm

Sej pravim - ce kdo kupuje oz ga zanima zgornji avto, ima zgoraj priponko za porocilo o doticnem Meganu. Mogoce pride komu prav, pa da ne bo se enkrat kdo placal, ker sem ze jaz. Vsekakor se splaca preverit avto prek VIN-a in dat teh 10 € preden se kdo odloci za rabljen avto.
Na koncu sem se (ze skoraj 100%) odlocil za Megane IV z benzinskim motorjem, ker imajo trenutno pri Renault brezobrestno financiranje (do 10.000 € za Megane).
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 27 gostov