Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
mikey04
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 2
Pridružen: Ne jun 19, 2011 6:59 pm

Nasveti Audi A3- letnik 2001/2

Napisal/-a mikey04 To sep 25, 2012 7:06 pm

Lep pozdrav vsem skupaj! :)

Ker nisem ravno hud ekspert o nakupovanju vozil in študiji le teh se obračam še na zunanja-vaša mnenja..
V prihodnjih mesecih bi rad kupil nov avto, računam nekje na 3k do 5k €.

Od vseh se mi nekako najbolj dopade v naslovu omenjeni Audi A3 letnik najmanj 2001. Najbolj sem zagledan v modele do 80kW (manjši letni strošek zavarovanja)...nekako mašine dizla 1.9 ali bencinarja 1.6 pri audiju seveda...
Zanima me, na kaj naj bom posebej pozoren pri teh avtomobilih? So kakšne serijske motnje pri njih?
Pri avtu mi je všeč udobje, kvaliteta in vzdržljivost in razmeroma nizki stroški vzdrževanja..zavedam se da audi ni najcenejši v zadnji kategoriji ampak vseeno...predvidevam da se ne razlikuje veliko od podobnih tipov vozil drugih znamk..če ima kdo kak drug model zame, se priporočam! :)

Ena od variant, ki mi je padla na pamet je tudi nakup bencinarja (so občutno cenejši) ter nato naknadno predelava na plin, kjer pridem s skupnimi stroški na ceno dizla. Poraba bi bila vseeno občutno višja ampak stroški enega tanka pridejo občutno cenejši, zato bi po izračunu dobil predelavo v roku leta in pol kompletno pod streho...mnenja?

Hvala za vašo pomoč in lep pozdrav!
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 20 gostov