Nasveti in triki - kako kupiti dober avto, napišite pohvale in kritike prodajalcev
 
Uporabniški avatar
srcnik
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1594
Pridružen: Po nov 22, 2010 10:51 am

Re: Nakup Škode za 1% maloprodajne cene na mesec

Napisal/-a srcnik Sr sep 02, 2020 6:17 pm

matej_ je napisal/-a:gre se za facelift superba sportline tdi. novi rs bo mislim da prek 40k€.

avti so definitivno predragi. vsi za vsaj nekej 10k€.
ampak rabljenih pametnih ni. če delaš cca. 40kkm na leto je vsaj moje mišljenje, da boljše novi avto pa ga maš 7 let, kot pa rabljen pa menjavat vsake par let s tem, da pri rabljenem ne veš kaj dobiš. sicer novi se tudi kvarijo ampak vsaj prve 4 leta malo bolj mirno spiš, če pa vidiš, da je avto ponedljkov se ga pa prej znebiš.

nekako sem bil odločen za novega leona fr ampak mogoče bi šel stopnjo višje.
ne vem še. bom še videl. obe opciji sta odprti še. se ne mudi.
seat ma isto foro z tem 1% financiranjem.


Definitivno superb, dosti bolj udoben za tako kilometrino. Moje mnenje je, da je pametno, da ima avto aktivni tempomat in da je avtomatik, to ti nekako najbolj razbremeni vožnjo po ac in v kolonah... (Mogoče še nastavljivo podvozje :) )

Pa avto je stroj, konkretno boljši od octavie.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4168
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: Nakup Škode za 1% maloprodajne cene na mesec

Napisal/-a xxl Sr sep 02, 2020 7:23 pm

Vsekakor ACC, če je avtomatik, še bolje, ker, če zaspiš ali te kap rukne, avto sam ustavi ob cesti. ;)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
meganer
Uporabnik
 
Prispevkov: 1164
Pridružen: So nov 03, 2012 8:25 pm

Re: Nakup Škode za 1% maloprodajne cene na mesec

Napisal/-a meganer Če sep 03, 2020 4:58 am

Zanimivo, da ste vsi toliko za Superba .....
V službi imamo Superba 2017 190km DSG in Octavio mislim, da 2017 150km ročni menjalnik.Pa povem po pravici mi je boljša Octavia kot Superb. Superb mi je preprost prevelik. Seveda bi pa bila želja na Octaviji DSG in AAC.
Vrni se na Kupovanje avtomobilov

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 46 gostov