Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a DePalmo Sr nov 04, 2015 9:18 pm

A? Kar vprašaj jih zakaj to rabijo. Jaz sem do sedaj vedno plačeval preko PayPala in ni bilo problema, št. kartice pa zelo nerad kam vpisujem zaradi možnosti zlorab.
 
blazkom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 676
Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:52 am

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a blazkom Sr nov 04, 2015 9:58 pm

So sicer napisali da naj zakrijem st kartice ter pustim samo zadnje 4 stevilke, prav tako ne rabijo stevilke racuna ter zadnje strani. Potrebujejo pa sliko osebne placnika ter prejemnika. Mislim da jim tukaj se gre bolj zato ker placnik in prejemnik ni enak, znesek pa je recimo malo vecji.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a DePalmo Sr nov 04, 2015 10:00 pm

Verjetno bo kar držalo kar si napisal, se hočejo zaščitit proti zlorabam.
 
blazkom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 676
Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:52 am

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a blazkom Sr nov 04, 2015 10:06 pm

Ker imam za namene e poslovanja tako ali tako predplacnisko viso bomo poskusili ter javim, kako se bo izslo
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a DePalmo Sr nov 04, 2015 10:07 pm

Seveda ne pozabit prekrit podatke ki jih ne rabijo ;)
 
blazkom
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 676
Pridružen: Sr jun 08, 2011 8:52 am

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a blazkom Ne nov 15, 2015 10:54 am

Sem dobil robo brez tezeav, ko sem jim posredoval podatke. So pa kar ugodni.
 
eziga
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Sr dec 23, 2015 9:38 am

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a eziga Sr dec 23, 2015 6:29 pm

Prvič nakupoval v tej spletni trgovini in bil zelo razočaran. Cene so na prvi pogled dokaj ugodne, podatki v spletni trgovini pa so zavajajoči, tako da nekateri deli ne ustrezajo vozilu kljub temu, da bi po podatkih spletne strani morali. Ko sem izdelke skušal vrniti so mi pojasnili, da jih moram vrniti na svoje stroške kljub temu, da gre za njihovo napako. Poštnina v Nemčijo pa ni ravno poceni, z njihovo dostavno bi prišlo 15 €. Zmeniti se je treba po angleško, ker nihče ne zna slovensko.
Če boste kupovali za vse izdelke preverite pri njihovi nabavni službi, če ustrezajo vašemu vozilu in če vam bodo oni plačali povratno poštnino v primeru, da so vas zavedli.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a DePalmo Sr dec 23, 2015 10:17 pm

Dejansko je na tebi da preveriš če nabavljaš pravi del, seveda pa jih lahko tudi povprašaš če paše na tvoj avto. Glede na to da je firma nemška, si lahko vesel da znajo angleško. Poštnina vedno znaša 9.95€ ne glede na to kaj in koliko naročaš, vračilo pa... nebo tako poceni ker naša pošta računa kot da pošiljaš zlato.

Osebno imam z njimi dobre izkušnje, vedno pride prava naročena roba, ponavadi tudi zelo hitro. Sedaj so posredovali ker sem naročil narobe in so zamenjali naročen del z pravim in so tudi obljubili vračilo presežka denarja, seveda paket pred tem še ni šel od njih. Odziv na maile je pa nekje slab dan.

Cene so pa zelo ugodne :) Se ne morejo primerjat niti z drugimi nemškimi trgovinami, proti našim so pa skoraj pol cenejši. Sam vem da bom pri njih še jemal, jih tudi drugim priporočam.
 
hippo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1858
Pridružen: Pe dec 14, 2007 12:43 pm

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a hippo Če dec 24, 2015 8:05 am

eziga je napisal/-a:Če boste kupovali za vse izdelke preverite pri njihovi nabavni službi, če ustrezajo vašemu vozilu in če vam bodo oni plačali povratno poštnino v primeru, da so vas zavedli.

Nekaterih stvari tudi njihova nabavna služba ne more 100% potrditi.
Ponavadi moraš sam kriti poštnino nazaj, kar seveda podraži nakup.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a nebivedu Če dec 24, 2015 8:21 am

eziga je napisal/-a:Prvič nakupoval v tej spletni trgovini in bil zelo razočaran. Cene so na prvi pogled dokaj ugodne, podatki v spletni trgovini pa so zavajajoči, tako da nekateri deli ne ustrezajo vozilu kljub temu, da bi po podatkih spletne strani morali. Ko sem izdelke skušal vrniti so mi pojasnili, da jih moram vrniti na svoje stroške kljub temu, da gre za njihovo napako. Poštnina v Nemčijo pa ni ravno poceni, z njihovo dostavno bi prišlo 15 €. Zmeniti se je treba po angleško, ker nihče ne zna slovensko.
Če boste kupovali za vse izdelke preverite pri njihovi nabavni službi, če ustrezajo vašemu vozilu in če vam bodo oni plačali povratno poštnino v primeru, da so vas zavedli.



Slaba reklama? Blatenje firme? En sam prispevek na forumu, pa še ta je pljuvanje po firmi. To mi zgleda kot da se nekdo boji konkurence.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Influenz
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: Če apr 01, 2010 7:02 pm

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a Influenz Če dec 24, 2015 10:55 am

Meni se to ne zdi blatenje. Vsak, ki je že kaj naročal po spletu, ve da poštnino nazaj plačaš sam... In ja moraš biti prepričan da naročaš pravi del.

Mene je edino pri tej strani motilo, da je v slovenščini, ker potem predvidevam da razumejo slovensko..
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a DePalmo Če dec 24, 2015 11:41 am

Sam bi pa raje videl da bi bila v angleščini oz. da bi vsaj opis produktov bil v angleščini oz. nemščini, ker kakršni so trenutni opisi, je to en velik polom.

Ta ki je napisal ta prispevek mu čisto vrjamem da je imel slabo izkušnjo, zato take ki ne vejo točno kaj iščejo preusmerjam v slovenske trgovine (ali pa k @hippo-tu). Je menjava napačnih kosov cenejša, pa ponavadi prodajalci vejo kaj prodajajo, ker marsikateri kupci sami nevejo.

Pa še update k mojem prejšnjem prispevku: roba je na poti, presežek denarja pa že nazaj na PayPalu.
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a nebivedu Če dec 24, 2015 11:43 am

Influenz je napisal/-a:Meni se to ne zdi blatenje. Vsak, ki je že kaj naročal po spletu, ve da poštnino nazaj plačaš sam... In ja moraš biti prepričan da naročaš pravi del.

Mene je edino pri tej strani motilo, da je v slovenščini, ker potem predvidevam da razumejo slovensko..


Pokliči in se prepričaj, pa boš videl da prodajajo v slovenščini.


Napisal pa sem tisti post, ker gre uporabnika (eziga), ki je prvič prijavljen in je prvi post oddal ravno v tej temi, pa takoj napadel to firmo. Meni to bolj zgleda, kot da je pisal nekdo iz konkurence.
Old subarus never die, they just get faster!
 
eziga
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Sr dec 23, 2015 9:38 am

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a eziga Pe dec 25, 2015 10:02 am

Če bi bil konkurenca bi raje naredil reklamo za svojo firmo :-) Prvič razočaran pri kupovanju preko spleta, pa sem moral nekje napisati. Bo pa morda nasledji komentar pozitiven, samo da dobim vse papirje naročila (pa ni spletna trgovina).
Kar sem hotel povedati je, da ko označiš svoje vozilo in nato kupuješ rezervne dele, ki naj bi ustrezali temu vozilu, ti deli ne ustrezajo. Narobe imajo povezane baze podatkov, tega pa nočejo priznati in valijo krivdo na kupca. Če kupim preko spleta mikser za 240 V, pošljejo pa mi takega za 110 V je po mojem mnenju to napaka prodajalca in mora kriti poštnino. Če pa si v roku 14 dni premislim, ker mi barva ni všeč pa je to moj problem in sam krijem poštnino za vračilo.
Skratka, če kdo ni 100 % prepričan naj naredi naročilo in nato pošlje njihovi tehnični službi da preveri kompatibilnost z vozilom, da se bolje zavaruje kot sem se sam. Spletna trgovina ima pač napake.
 
Mamut
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 1
Pridružen: Če jan 07, 2016 8:32 pm

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a Mamut Če jan 07, 2016 9:17 pm

Sicer sem prvič tukaj gor kot pisec, kot bralec že nekajkrat, bolj aktiven drugje, ni moj običaj blatenje za dober dan ...
... ampak tile šalebajzerji od Rezervniavtodeli24.si so mi stopili močno na žulj. Pa v izogib razočaranju še koga drugega tale moja izkušnja ...

Delal z njimi dvakrat ... obakrat razočaran. Zato nikoli več.

1. naročil robo, ki je bila na njihovi strani označena kot na zalogi. Plačal po predračunu. Ko sem plačal, so javili, da robe ni in je ne bo.
Da sem dobil denar nazaj na trr je trajalo kar nekaj časa in kar nekaj emailov.

2. ko te imajo v bazi tako ali tako skoraj vsak dan prejmeš njihovo reklamo .... po ca dveh mesecih kliknem na neko akcijsko ponudbo, vnesem vse podatke o avtu, letniku, modelu, ... naročim robo, po prejetem potrdilu naročila jih extra povprašam, če tokrat zaloga je. Ko so potrdili, sem plačal, robo dobil, poskusim zmontirat ... vrag ne paše.
Se gremo detektiva (no ja google search) ... poslana roba paše na predhodnika mojega avta. Najdem, da imajo zmedo v njihovih šifrah, najdem jih točno šifro proizvajalca, kaj naj mi pošljejo ... jih podučim o razlikah med modeli, katerega leta je prelom, ... ... izmenjamo vsaj 20 mailov.... skratka potrošil vsaj en šiht ur na njihovem šalebajzeraju v upanju, da rešijo moj problem in da popravijo njihovo napako na internet strani .... namesto hvala, ker si nam našel napako in oprostite bomo zamenjal .... javijo, da ne morejo zrihtat prave robe, da naj narobe poslano pošljem na svoje stroške nazaj .... kljub črno na belem, da je napaka na njihovi strani oni še vedno želijo, da jaz krijem stroške pošiljanja nazaj. ... jih samo še ignoriram, robo pa sem vrgu na polico in pozabil na 80 eur.

In ja, da mi ne bo kdo očital kakšnega blatenja konkurence .... tudi sam imam opravka z web prodajo .... a tako pri nas ne delamo.
Če zaj... sami, potem se stranki opravičimo in napako odpravimo na svoje stroške.
Če pa "zamoči" stranka, pa robo zamenjamo, samo stroške poštnin za vračilo logično nosi stranka.

lp, Mamut
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2354
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a DePalmo Če jan 07, 2016 9:24 pm

Jaz pa imam z njimi redno same dobre izkušnje, roba je na zalogi, odpošljejo zelo hitro, cene so pa take da bom kar še vztrajal pri njih.

Poleg tega sem pri njih registriran in ne dobivam nobenih oglasov ali akcijskih ponudb. Mogoče kupujem preveč pogosto :D
 
nejc1
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1909
Pridružen: Ne maj 30, 2010 9:39 am

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a nejc1 Če jan 07, 2016 9:31 pm

Tudi jaz sem bil z njimi zelo zadovoljen, vse štimalo kot je treba in prišlo v času, kot je pisalo na strani... V glavnem ko bo kaj večjega za kupit bom spet pri njih naročal, razen če najdem kje drugje ceneje... Reklam tudi ne dobivam oz. do zdaj sem dobil eno za decembersko znižanje, sicer pa se od tega vedno da odjavit na mailu ali pa v svojem profilu...
 
Uporabniški avatar
reber
Uporabnik
 
Prispevkov: 836
Pridružen: Pe maj 16, 2003 12:12 pm
Kraj: Bled

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a reber To jan 12, 2016 9:57 pm

Jaz sem že kupoval tukaj http://www.carparts-online.de/shop2/index.php in je v redu, vse korektno in ceneje kot pri nas.
www.reber.si - www.elektron.si - www.pastir.info
 
Aleennn
Novinec
 
Prispevkov: 116
Pridružen: Po jan 30, 2012 7:33 am
Kraj: Cerkno

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a Aleennn So jan 16, 2016 9:00 pm

Zanimivo je, da je vsak negativen post objavljen z računa, ki ima minimalno število prispevkov :D
 
bluedot
Novinec
 
Prispevkov: 236
Pridružen: Ne jun 09, 2013 11:23 am

Izkušnje s spletno prodajalno avtodelionline.si?

Napisal/-a bluedot Po jan 18, 2016 12:15 pm

Pozdravljeni,

želim kupiti nove zavorne obloge za Ford Kuga in na http://www.avtodelionline.si/ford-rezervnideli/kuga/33338/10130/zavorna_obloga sem našel brembojev model z zelo dobro ceno.

Za to spletno trgovino še sicer nisem slišal in SLO verzija izgleda precej sumljivo. Čudni prevodi in nobene kontaktne številke. So pa mednarodne verzije strani bistveno bolj dodelane.

No, če je že kdo kupoval preko te spletne trgovine, bi bil hvaležen za mnenje. :) Hvala.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 38 gostov