Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
pinny
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2593
Pridružen: Sr feb 11, 2004 2:40 pm
Kraj: Šoštanj

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a pinny To okt 30, 2018 11:30 am

Ze dolg nazaj sem na tem forumu sledil nekoga, ki ocitno dela v eni izmed trgovin z avtodeli ...... prosil bi ga, ce se mi javi, ali pa ce mi kdo sporoci vsaj njegov nick
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a DePalmo To okt 30, 2018 2:16 pm

hippo
 
Uporabniški avatar
yashica
Moderator foruma
 
Prispevkov: 2362
Pridružen: Pe mar 23, 2012 1:45 pm

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a yashica To okt 30, 2018 9:44 pm

Sam ne vidim potrebe kupovat pri tem ali kakšnem drugem podobnem ponudniku, ker imam pri znanem domačem prodajalcu rezervnih delov običajno 35% popusta, tako da je cena na koncu tam tam pa še v primeru vračila, menjave, reklamiranja mi je vse pred pragom.

Z omenjenim ponudnikom imam eno izkušnjo in še ta ni ravno pozitivna. Pred dobrim letom sem za starejše vozilo iskal podtlačni regulator na razdelilniku vžiga in ga našel ravno pri njih, cena s popustom nekaj šez 15€ + poštnina. Glede na to, da ta del že lep čas ni bil več v proizvodnji, izdeloval ga je pa izključno Magneti Marelli, se mi je zdelo super in sem pred naročilom poslal še mail in dobil pozitiven odgovor, da je na zalogi. Zadevo naročim, plačam in glej zlomka, dobim mail, da potrebujejo več podatkov o motorju. Jim pošljem, še to, nakar hladen tuš, da tega kosa ni ne pri njih in ne pri dobavitelju.
Tako je šlo nekaj dni v nič, na srečo sem nato pri nas čisto po naključju našel trgovino, ki je imela omenjeni kos pri dobavitelju in sem ga lahko dvignil naslednji dan, cena s popustom je bila pa slabe 3 € višja kot pri nemcu.
1992 Fiat Uno 60 SX
1988 Peugeot 205 1.1 GR - Starodobnik
1991 Citroen ZX 1,6i Aura
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a Mazda2 Sr okt 31, 2018 2:24 am

Pa si vsaj dobil tisti denar nazaj?
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1102
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a cc09 Ne nov 04, 2018 11:23 pm

Sam ne vidim potrebe kupovat pri tem ali kakšnem drugem podobnem ponudniku, ker imam pri znanem domačem prodajalcu rezervnih delov običajno 35% popusta, tako da je cena na koncu tam tam pa še v primeru vračila, menjave, reklamiranja mi je vse pred pragom.


To ne odtehta, da si na internetu lahko izbereš katero hočeš znamko delov, v trgovini pa, če smo realni, vzameš kar je na zalogi.
 
AssKicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 562
Pridružen: Po jan 20, 2014 6:08 pm

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a AssKicker Po nov 05, 2018 9:57 am

To ni res, lahko tudi izbiraš. S tem prodajalcu tudi olajšaš delo. :)
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a TrijoAdijo Po nov 05, 2018 1:16 pm

On pa tebi primerno olajša denarnico. Čist tko,aktualni info: Sem iskal dva zgloba. Pri nas je cena s popustom bila 100 eur za komad od firme Ruville, prek tega spletnega dilerja sem s poštnino odkartal 75 eur za par Ruvillovih zglobov. Pa še to...pasala sta ko ata na mamo in vse je bilo v kompletu (zgloba, manšeti,zihrungi,masti in objemke).Now do the math...
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a DePalmo Po nov 05, 2018 4:54 pm

Jaz sem tudi pred časom ugotovil kako služijo pri nas. Potreboval sem dve nove puše in ker je avto bil na dvigalu, sem pustil mehaniku da jih naroči preko svojih vez. Na tej strani sem našel enega za 15 evrov in sem si mislil da bom pač pojedel malce višjo ceno. No, plačal sem 30 EUR na komad ... Pa sta bila identična, ista firma in ista kataloška.

Ne rečem, nekaj zaslužka sem pripravljen dat tem posrednikom, ampak tok pa ne, to je čisto odiranje.
 
AssKicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 562
Pridružen: Po jan 20, 2014 6:08 pm

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a AssKicker To nov 06, 2018 9:02 am

Nisem rekel, kako je z ceno, ampak da imate izbiro tudi pri naših prodajalcih. :) Je pa zanimivo, kako se vedno spotikate ob naše prodajalce, medtem ko na vas služijo skoraj vsi. Trgovine z oblačili, prehrano, črpalke, restavracije, frizerji.. A tam tudi moledujete za popust? :) Trgovine si s tem služijo kruh, in za tem stojijo tudi najemnine za prostore, prodajalci, skladiščniki, kakšni nabavni, tajništva, itd.. :)
 
Uporabniški avatar
DePalmo
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2355
Pridružen: Ne sep 25, 2011 1:42 pm
Kraj: okolica Grosuplja

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a DePalmo To nov 06, 2018 9:41 am

Nikjer ne prosim za popust, če mi cena ustreza jo plačam, drugače iščem alternative.

In kot sem napisal, nekaj marže sem pripravljen plačat, x2 ali več ne.
 
cc09
Uporabnik
 
Prispevkov: 1102
Pridružen: So jun 22, 2013 11:03 am

Re: Trgovina Rezervniavtodeli24.si

Napisal/-a cc09 To nov 06, 2018 1:15 pm

AssKicker je napisal/-a:Nisem rekel, kako je z ceno, ampak da imate izbiro tudi pri naših prodajalcih. :) Je pa zanimivo, kako se vedno spotikate ob naše prodajalce, medtem ko na vas služijo skoraj vsi. Trgovine z oblačili, prehrano, črpalke, restavracije, frizerji.. A tam tudi moledujete za popust? :) Trgovine si s tem služijo kruh, in za tem stojijo tudi najemnine za prostore, prodajalci, skladiščniki, kakšni nabavni, tajništva, itd.. :)

Ne, ne moledujem za popust niti pri frizerju niti pri avtodelih, zato pa kupujem dele preko interneta, ker ne mislim nekoga fehtat da mi nekaj proda za neoderusko ceno.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 43 gostov