Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
BigBadBeef
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 41
Pridružen: Če sep 11, 2014 6:27 pm

Mazda RX-8?

Napisal/-a BigBadBeef Če okt 22, 2015 9:19 pm

Malo sem pobrskal po tem forumu in nisem našel nič glede tega, koliko stane prenova motorja. In sicer mi je pred kratkim padla sekira v med in sem si zaželel tega avta... enostavno zato ker nisem konformist in nočem imet nek dolgočasen motor kjer bati samo gor in dol pležejo... hehe malo heca more bit. :lol:

Ampak enostavno mel sem ga 2 dni v najemu in sem ga odprl na cesti med Dravogradom in Mariborom in kaj naj rečem... "Love at first sight"

Brebral sem si vse kaj se je dalo o tem avtu, vem da mrzlega ne smeš ugašat, vem da ziza, vem da rabljenega ni priporočljivo kupovat, vem da moraš motor negovat kot dojenčka če hočeš da ti drži in vem da ga moraš redno gnat kot kobilo... s tem da nasprotno od kobile se RX-8 nebo penila pri havbi ven. :twisted: Imam pa vprašanja:

1) Kaj če bi kupil eno ki ji je zružil motor, ali pa lastnika naserjem naj ga toplega pelje na kompresijski test in če ga pade al pa je na meji pa to izkoristim za neki podn od cene pa potem dam motor obnovit?

2) Koliko sploh stane obnova motorja (z delom vred) in ali je kdo v sloveniji, ki se s tem ukvarja? Resda je tako kot sem zgoraj omenil, ampak sekiro mi vseeno ni do konca potunkalo!

3) Ali ob obnovi motorja prenovitelji dajo jamstvo (npr. najmanj 2 leti ali pa 50kkm)?

4) 3 Tedne na mesec preživim delovno v tujini, včasih še več, po vračilu se pa rad peljem na kak izlet. Ali bo to predstavljalo problem?
 
spektr
Novinec
 
Prispevkov: 243
Pridružen: Sr feb 26, 2003 6:34 pm
Kraj: Cerklje

Re: Mazda RX-8?

Napisal/-a spektr Pe okt 23, 2015 6:52 am

Mojster Pelko iz Zg. senice ti bo znal kaj več povedati. Tudi sam jo ima, in tudi sam jo je obnavljal..
lp dejan
 
mavrica
Novinec
 
Prispevkov: 394
Pridružen: Ne nov 13, 2011 3:36 pm

Re: Mazda RX-8?

Napisal/-a mavrica To feb 21, 2017 5:33 pm

To sploh ne bo težko, saj še nisem videl RX-8, ki bi imel prevoženih več kot 50.000 km. :D
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: Mazda RX-8?

Napisal/-a pskoda To feb 21, 2017 6:12 pm

To je tema iz leta 2015 ;)
Lp
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: Mazda RX-8?

Napisal/-a esem To feb 21, 2017 6:39 pm

:twisted: :evil:
Pa tudi, kaj "ne bo težko", mu je pretežko napisat :roll:
:twisted:
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 60 gostov