Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
Volvej
Novinec
 
Prispevkov: 164
Pridružen: So okt 03, 2009 3:50 pm

GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a Volvej So okt 15, 2016 12:02 pm

Slika

GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Pozdravljeni :)

naša ekipa sedaj že leto dni razvija mobilno aplikacijo za avtomobilske navdušence. Trenutno imamo na Google Play objavljeno javno dostopno Beta verzijo, ki si jo lahko že snamete in potestirate. Ker je zadeva še sveža, smo se sprva odločili, da Beto predstavimo na dveh forumih, saj nas zanima vaše konstruktivno mnenje. Upam da je ta objava v skladu s pravili, saj trenutno ničesar ne prodajamo, radi bi le izvedeli, kaj avtomobilska skupnost meni o naši aplikaciji. Kaj vam je všeč, kaj pogrešate, kaj se vam zdi narobe.

Podrobnejšo predstavitev aplikacije najdete na naši spletni stani v opisu na Google Play:
https://garageon.net
https://play.google.com/store/apps/deta ... arageonnet

Hiter opis:
V mobilni aplikaciji GarageOnNet si ustvarite svojo virtualno garažo v katero dodate svoja vozila. Vsako vozilo ima svoj profil, kjer so vam na voljo funkcije za vodenje evidence vozila, za predstavitev vozila in napredne funkcije, ki delujejo z našo napravo GON+. Z digitalno servisno knjigo, števcem prevoženih kilometrov in beleženjem polnjen z gorivom lahko ustvarite transparentno zgodovino vozila, ob enem pa si vodite lastno evidenco lastništva vozila skupaj z vsemi stroški.

Slika

Tako imenovan način Show-Off omogoča slikovito predstavitev vozila. Tukaj lahko drugim uporabnikom pokažete zgodbo svojega vozila. V Timeline preprosto objavite kaj počnete na svojem avtomobilu in shranite vsa svoja doživetja, enostavno, na licu mesta, s svojim pametnim telefonom. V Tehničnih podatkih lahko predstavite vse predelave na avtomobilu, seveda pa je na voljo tudi Galerija slik.

Slika

Zdaj pa preidimo k najbolj zanimivemu delu. V kolikor svoj profil vozila povežete z našo napravo GON+, lahko profil vašega vozila na svojem telefonu pogleda vsak obiskovalec srečanja, ko pride v bližino vašega vozila (seveda če tega ne želite profil nastavite kot privaten). Naprava GON+ deluje preko iBeacon Bluetooth LE protokola, sicer trenutno še ni naprodaj, imamo pa prvo serijo delujočih prototipov. Tako boste lahko svoj avtomobil dali naprodaj tudi v realnem svetu, nekdo ki išče tak avtomobil, pa bo dobil obvestilo, da je vaš avto naprodaj, ko bo šel mimo njega. Če vam avtomobil ukradejo vozilu določite status Stolen in celotna GarageOnNet skupnost bo iskala vaš avtomobil. Ko bo prvi uporabnik šel mimo vašega vozila, boste nemudoma prejeli obvestilo o njegovi trenutni lokaciji. Če v tujini pogosto pozabite kje parkirate, pa si aktivirate funkcijo Find my car, ki bo avtomatsko zabeležila lokacijo vašega vozila, vsakič ko ga zapustite. Doseg signala naprave GON+ znaša do 70 metrov od vozila, odvisno od okoliških elementov.

Slika

Tako to je ena hitra predstavitev našega projekta, naša vizija je seveda še mnogo večja, vendar vsega naenkrat ni možno razviti. Sedaj bomo pa zelo veseli vašega mnenja.

Če želite redno spremljati naš napredek, nam lahko sledite na FB :D
https://www.facebook.com/GarageOnNetApp/

Na koncu pa smo pripravili še eno kratko anketo, za vse ki ste potestirali aplikacijo
https://goo.gl/forms/y8H5EDy4QsaDymQI3
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a whitee So okt 15, 2016 5:12 pm

Nekaj sem že gledal glede tele zadeve, smo dobili letake na ElGato showu. Uglavnem po malo bolj podrobnem opisu še tukaj na forumu, sedaj še z večjim veseljem čakam na prihod verzije za Apple naprave. :)
 
Uporabniški avatar
ShowDown
Novinec
 
Prispevkov: 453
Pridružen: Po sep 26, 2005 8:54 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a ShowDown So okt 15, 2016 6:54 pm

Probal, totalno navdušen, komaj čakam GON+ napravo.
 
BlackT
Novinec
 
Prispevkov: 112
Pridružen: Sr sep 26, 2007 6:32 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a BlackT Po okt 17, 2016 7:24 am

Super, bom potestiral :D

Nekaj me še zanima, ima mogoče možnost uvoza podatkov? Trenutno namreč beležim na Spritmonitor, pa ne bi rad na roke prepisoval podatkov. Nekako mi duša ne pusti da bi imel nekaj na pol, avtomobilski OCD zgleda :lol:
 
Uporabniški avatar
Volvej
Novinec
 
Prispevkov: 164
Pridružen: So okt 03, 2009 3:50 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a Volvej Po okt 17, 2016 11:51 am

Pozdravljeni!

Hvala za komentarje, me veseli, da vam je všeč :D .

@BlackT: Uvoz podatkov iz Spritmonitorja trenutno žal ni mogoč. V kakšni obliki pa lahko tam izvoziš podatke?
 
BlackT
Novinec
 
Prispevkov: 112
Pridružen: Sr sep 26, 2007 6:32 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a BlackT Po okt 17, 2016 1:38 pm

Izvoz je v CSV, ko sem prešaltal iz poraba.com sem naredil kar uvoz. Samo kot ideja, meni bi prav prišlo :)
 
mjakop
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 9
Pridružen: Pe okt 19, 2007 4:51 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a mjakop Po okt 17, 2016 3:55 pm

Pri vnosu avtomobila nisem mogel vnesti lpravilnega letnika vozila. Omogoča samo do letnika 2004. gre pa za Suzuku Vitaro.
 
Uporabniški avatar
Volvej
Novinec
 
Prispevkov: 164
Pridružen: So okt 03, 2009 3:50 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a Volvej Po okt 17, 2016 10:18 pm

BlackT je napisal/-a:Izvoz je v CSV, ko sem prešaltal iz poraba.com sem naredil kar uvoz. Samo kot ideja, meni bi prav prišlo :)


Hvala za info, bomo pogledali koliko je dela s tem :)


mjakop je napisal/-a:Pri vnosu avtomobila nisem mogel vnesti lpravilnega letnika vozila. Omogoča samo do letnika 2004. gre pa za Suzuku Vitaro.


Narediti in ohranjati bazo vozil za kar zahtevna naloga, super da si nam to napisal. Smo že popravili :D Sicer je pod formo za dodajanje vozila, prav v ta namen Link, ki odpre formo na naši spletni strani, kjer lahko vpišeš vozilo, ki ga ni na seznamu, da ga dodamo.

LP, Aljaž
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a xxl Po okt 17, 2016 10:32 pm

Uh,sem že prestar za te fore,ne da se mi ukvarjat s tem.Vseeno,želim vam uspešen razvoj,ne dvomim,da je dovolj zainteresiranih za vaš projekt. 8)
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
Godward
Uporabnik
 
Prispevkov: 1378
Pridružen: So maj 05, 2007 11:16 am

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a Godward Po okt 17, 2016 10:40 pm

Kdaj pride za iphone
Renault 5 Campus 1.1/1.4 1992 - prodano
Renault Laguna 1.8 16V 2000 Fairway - prodano
Volvo S80 D5 2003 - prodano
Volvo S60 D5 2010 Summum avt.
Slika
 
Uporabniški avatar
Volvej
Novinec
 
Prispevkov: 164
Pridružen: So okt 03, 2009 3:50 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a Volvej So okt 22, 2016 9:05 am

Godward je napisal/-a:Kdaj pride za iphone


Se opravičujem za pozen odgovor. Točnega datuma za iPhone žal ne vemo povedat, bo pa trajalo še kar nekaj časa. Bomo pa vsekakor o tem obvestili.
 
Uporabniški avatar
Renault VG
Uporabnik
 
Prispevkov: 1519
Pridružen: Če nov 11, 2010 1:21 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a Renault VG Po okt 24, 2016 4:30 pm

Kul app samo škoda, da ne moreš na časovnico dodati stvari za nazaj, recimo nakupa avta iz letošnjega poletja in podobno. Če bi morda lahko to dodali in če ne ali je kakšen poseben razlog za to.
 
Uporabniški avatar
Volvej
Novinec
 
Prispevkov: 164
Pridružen: So okt 03, 2009 3:50 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a Volvej Po okt 24, 2016 5:35 pm

Renault VG je napisal/-a:Kul app samo škoda, da ne moreš na časovnico dodati stvari za nazaj, recimo nakupa avta iz letošnjega poletja in podobno. Če bi morda lahko to dodali in če ne ali je kakšen poseben razlog za to.


Pozdravljen. O tem nismo niti razmišljali, da bi kdo žele kdo dati na časovnico objaviti stvari z datumom za nazaj. Smo pa dobili ta predlog sedaj že z večih strani in smo zadevo dodali na To Do Listo. Tako da bo v prihodnosti to možno 8)
 
Uporabniški avatar
Volvej
Novinec
 
Prispevkov: 164
Pridružen: So okt 03, 2009 3:50 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a Volvej Po okt 24, 2016 6:03 pm

Upam da vas ne moti objava v angleščini, je kar nekaj dela držati vse kanale up-to date, zato upamo, da vas ta bližnjica ne moti. Zelo lepo je videti vse več in več avtov v aplikaciji! :)

[NEW APP UPDATE]
Introducing optimized GON+ search, now you can search by make and model or even just a part of model year (e.g. "197 " for all vehicles from '70). There are more minor fixes like confirmation dialogs when deleting items, some crash fixes and UX improvements. Share icon on main menu was moved to settings in upper right corner.

Update or download app at: https://play.google.com/store/apps/deta ... arageonnet

Slika
 
Uporabniški avatar
Volvej
Novinec
 
Prispevkov: 164
Pridružen: So okt 03, 2009 3:50 pm

Re: GarageOnNet – mobilna aplikacija za avtomobile

Napisal/-a Volvej Ne dec 25, 2016 9:48 pm

Ekipa GarageOnNet vam želi vesele praznike!

V prihodnjem letu pa vas bomo razveselili z nekaj novostmi.

Slika
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 31 gostov