Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
AssKicker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 560
Pridružen: Po jan 20, 2014 6:08 pm

Re: Autodoc.si

Napisal/-a AssKicker So apr 03, 2021 9:50 am

Pa si zihr, da je toliko dražje? Smo ravno par dni nazaj nekaj preverjali, pa je bila cena iz autodoca z poštnino ista kot pri nas. S tem da je tukaj treba čakat, pa v kolikor je kaj narobe, je mehanik zelo zadovoljen s teboj.
 
golfabimu
Novinec
 
Prispevkov: 289
Pridružen: Če apr 10, 2014 9:01 pm

Re: Autodoc.si

Napisal/-a golfabimu So apr 03, 2021 11:07 am

Odvisno kaj kupuješ in pa koliko popusta dobiš pri nas. Sam sem naprimer za Luk rep set (vztrajnik+sklopka komplet) dal na autodoc za 6ko 380 eur, pa bi blo še ceneje če bi počakal na 38% off, pri nas je bila cena cca 600eur ( najboljša ponudba je bila 480 eur s popustom). Isto za 7ko me je prišlo 450 eur, pri nas redna cena cca 800eur (luk komplet sklopke in vztrajnika), s popustom pa nekaj čez 600 eur. Amortizerje Bilstein dobil za skoraj pol ceneje itd...

Lp,
 
Uporabniški avatar
emozul
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1792
Pridružen: So jan 26, 2013 12:11 pm

Re: Autodoc.si

Napisal/-a emozul So apr 03, 2021 11:17 am

Golfabimu, a ti sam šraufaš? A si sam zamenjal sklopko? Iz katerega konca si? Če se ti zdi preveč osebno, lahko na privat. Lp
 
Uporabniški avatar
Cefizelj
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1635
Pridružen: To dec 22, 2009 5:35 pm

Re: Autodoc.si

Napisal/-a Cefizelj So apr 03, 2021 12:25 pm

Marže so smešne.

Original OEM Egr za Laguno iz Poljske 168, pri nas 320. Hladilnik izpušnih plinov, isti šmorn.

Originalna klešča zadnja, pri nas 170, iz Poljske s poštnino 98 OEM Renault.

Zavedam se, da če nekaj takoj rabiš pač plačaš. Zavedam se tudi da lokalne štacune najemajo prostor, imajo zaposlene, davčna, vse to stane pa vseeno.

Sam na autodocu enkrat letno naročim ves servisni material za oba avta (razen olja, tukaj je še vedno mimovrste cenejši), in naberem glih za ene 110€ pa je.
 
golfabimu
Novinec
 
Prispevkov: 289
Pridružen: Če apr 10, 2014 9:01 pm

Re: Autodoc.si

Napisal/-a golfabimu So apr 03, 2021 1:49 pm

emozul je napisal/-a:Golfabimu, a ti sam šraufaš? A si sam zamenjal sklopko? Iz katerega konca si? Če se ti zdi preveč osebno, lahko na privat. Lp


Ja svoje avte sam šravfam že nekaj let, da bi pa šravfal še drugim pa ne. Nimam niti najbolj primernega prostora, pa tud preveč v izi delam ko delam na avtu.Ajd fotru pa bratu tud kj pošravfam oz. se lotimo kar skupaj. Grem lepo po tovarniških navodilih, privijem vsak vijak na predpisan navor, vmes spijem 5 kav, spečem kaj na žaru, pa grem spet mal pošravfat itd... Pač tako sem tudi navajen iz službe, kjer že dobrih 10 let šravfam stroje in se dela vse bolj kot ne po predpisih oz. po navodilih. No s to razliko da v služvi ni časa za žar ipd... Ja sklopko sem sam menjal, naprimer amortizerje sem pa dal menjat k lokalnemu mehaniku, ker se mi takrat ni dalo šravfat :), pa tud orodja za fedr stisnit nisem imel... improvizirat pa nisem hotel...

Lp,
 
Uporabniški avatar
Blinder
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3784
Pridružen: Pe avg 08, 2003 9:40 pm
Kraj: Obala

Re: Autodoc.si

Napisal/-a Blinder Pe nov 25, 2022 2:44 pm

Zgleda, da imajo danes posebno ugodno ponudbo:
ČRNI PETEK! 43 % POPUST NA NADOMESTNE DELE *
Sem fant redkih besed. Govori vec moja desna noga.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 34 gostov