Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a TrijoAdijo Po feb 05, 2018 2:25 pm

Ajde, ne nabijaj. Po kakih rovtah z vsemi mogočimi prehodi,križišči,rondoji in ostalimi forami se jest vozim,se tebi niti ne sanja..in to, kar kot ti opisuješ sem tudi že vidu...od smrti željnih ovc,ki brezglavo skačejo na cesto.Dej rukn gor lokacijo,če se že klinčiš,da so vsi drugi vse krivi...
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
TomazK
Novinec
 
Prispevkov: 292
Pridružen: So avg 27, 2005 7:26 am
Kraj: Radomlje

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a TomazK Po feb 05, 2018 3:36 pm

- mečkači na levem pasu
- mečkači pred semaforji (obojo so sposobni naredi kolono dobesedno iz nič)
- vozniki ki nimajo vgrajenih žmigavcev in jih čakaš za brez veze
- porivači od zadaj
- vozniki ki ne držijo varnostne razdalje po prehitevanjih
- pacienti ki te najprej izsilijo in se nato vlečejo ko megla pred tabo.
- vozniki brez ogledal (skoči na pas kadar se mu zljubi s 100kmh)
- nekulturneži, ki ne poznajo smetnjakov
-...
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Fnatic To feb 06, 2018 7:56 am

Trijo adijo, lepo sem ti povedal, da sploh ni tako važna lokacija. Opisal sem ti stanje debilnih voznikov in kaj se dogaja. Lokacija kot sama je lahko bilo kje. Pa repenčiš se ti, ker si v svojo betico nočeš vbit, kar ti razlagam. Bolj nazorno kot ti opišem potek dogodkov, bolj ti po svoje. če ne razumeš, si si sam kriv. Škoda nadaljnega razpravljanja.

lp
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a TrijoAdijo To feb 06, 2018 8:41 am

Ti se jokcaš po forumu,jest pa še vedno čakam sliko prehoda iz vsemi risbicami,ki si jih obljubil....Vse kar razumem je le to,da ti pa tvoja draga skačeta pred havbe.Dejta nardit uslugo sebi in vsem ostalim in upoštevajta preventivo v prometu...bolje spriječiti nego liječiti.


Fnatic je napisal/-a:Če pa še zdaj ne razumeta, bom pa fotkal vsaj ta prehod pa ''narisal'' gor potek.
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
ojnica
aka Sonček
 
Prispevkov: 2497
Pridružen: Po jun 25, 2012 9:34 pm
Kraj: daleč še iz Vrhnike

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a ojnica To feb 06, 2018 11:24 am

Na živce mi grejo nekateri vozniki, ki divjajo po cesti. Saj bi tud sam rad ne divjal ampak da bi letel po luftu, pa ne morem, ker je preveč folka na cesti al so kolesarji, pešci al traktoristi, kak žival ni da ni.
Drugač pa bi imel užitek terat avto do podna, a kaj ko to lahko naredim samo tam, kjer je varno in pregledno. Se pa stalno vozim po cesti Horjul-Šentjošt-Lučine-Gorenja vas in še marsikam drugam, to so tisti dobri ovinki.

Tle si včas dal duške
https://www.youtube.com/watch?v=v7sktZ_7Md8&t=121s

Kot drugo me pa preklemano motijo govorice drugih, da kak folk vozi 70km/h po cesti, da tak nima kaj iskat na cesti, da so nesposobni, ....le zakaj pa sem napisal višje.
 
Uporabniški avatar
moj-avto
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 670
Pridružen: Če apr 17, 2008 4:46 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a moj-avto Sr feb 07, 2018 2:50 pm

Meni gredo na živce vozniki kateri v krožiščih ne uporabljajo pravilno smerokazov. Večinoma pri iztopu sploh ne nakažejo.
Avto, moj partner!
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1451
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a For Pe feb 09, 2018 1:22 pm

Ma ..kako sem jaz sit telih pompoznih novic o električnih avtomobilih od vsepovsod ...od vseh znamk. :evil:

Sploh se mi ne da več brat ....že par let se vsi napihujejo in kurčijo, a v resnici pa nič uporabno dostopnega ni. :huh:

Upam samo da bo kaj od teh bencinarjev ki jih Infiniti in Mazda napovedujeta. Še ena dva-tri takšna proizvajalca pa se bo spet obrnilo, in bo elektrika šla v pozabo ....kot el. cigareti ki jih probaš, nekaj časa vztrajaš in potem greš nazaj na navadne. :roll:
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a ban Sr mar 14, 2018 10:32 am

men gre pa na živce, če se vozm po ac konstantnih 130, me nekdo prehiti in se potem pelje pred mano manj kot 130. A res ne more nadaljevat v svojem tempu. Potem moraš ali pospešit in ga ponovno prehitet, seveda obstaja velika verjetnost da te ponovno prehiti in se scenarij z vrivanjem ponovi, ali upočasnit vožnjo da se mu ne zabiješ v rit.
 
Uporabniški avatar
Ivan36
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4568
Pridružen: Po feb 19, 2007 3:16 pm
Kraj: Primorska je lepa. 100 ljudi 100 čudi !

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Ivan36 Sr mar 14, 2018 10:57 am

Takim ponavadi pomaga, da poletiš na 150 kmh in kmalu odnehajo! Nad 160 kmh jih je pa že zelo malo nalimanih zadaj :mrgreen: :DDD
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3579
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a ban Sr mar 14, 2018 11:54 am

Vem, se odlepiš mal naprej pa je. Sam men se tega ne da počet, pač hočm vozt z čimbolj konstantno hitrostjo, če se le da, seveda. Tko pa zgleda kot da te zaj***, prletijo 150, se rukne pred tabo in pol 125 naprej. Ga potem spet prehitiš in te on nazaj in spet 125 naprej. Pacienti :roll:
 
Uporabniški avatar
jack86
Uporabnik
 
Prispevkov: 1265
Pridružen: Ne feb 24, 2008 8:01 pm
Kraj: Dolenjska

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a jack86 Po apr 23, 2018 9:20 am

Kaj bi naredili, da se peljete (po omejitvah, z varnostno razdaljo!!) po mestu s 4kolesnikom, nakar pred tabo voznik bmw3 začne špricat po oknu.
Zmanjšam hitrost, sem si rekel, mogoče res rabi spucat, nakar se mu počasi približam in majstr ponovi pomivalni proces.

Nikakor nisem divjak na cesti, živce imam pod kontrolo, ampak tako načrtdno "drkanje" mi pa zna hudiča ven iz mene priklicat.

Kako motoristi to "rešujete"? Moj atv ne gre več kot 110, zato da mu uidem izven naselja nima smisla.

Pa to se mi je že večkrat zgodilo...
 
Uporabniški avatar
whitee
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 784
Pridružen: Pe nov 22, 2013 8:25 pm
Kraj: Kozje

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a whitee Po apr 23, 2018 9:28 am

Mogoče prvič ni dobro ubrisalo, je moral ponovit :D Če bi mi pa trikrat to naredil pa da je res očitno pol bi se pa začel pizdit :-P
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Firediver Po apr 23, 2018 9:51 am

Sta vidva vozila proti soncu? Čisto mogoče, da mu ni vsega obrisalo, ker je svinjarija mastna...
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a TrijoAdijo Po apr 23, 2018 1:04 pm

Tut mene so že tak stuširal,ampak nikol 2x zaporedoma,pa čeprav ga nisem šel prehitevat. Drugič ga prehiti,pa če mu ne paše,da se voziš za njim, pa mu bo pač pasalo,da posluša pesem iz tvojga auspuha (štirkolesniki znajo bit prav nadležno glasni) :)
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
xxl
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: To jan 31, 2006 7:41 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a xxl Po apr 23, 2018 2:46 pm

Jaz se tudi vsakokrat vprašam, ali je bilo to namerno. :roll:
Alfa v srcu,upam,da še kdaj v moji garaži.
 
Uporabniški avatar
limas
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 2190
Pridružen: Ne avg 18, 2013 8:01 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a limas Po apr 23, 2018 5:12 pm

Nekateri "brizgajo", če mislijo, da se jim preveč približaš, drugi pa ko jim zablendaš ker so na prehitevalnem pasu ovira na cesti.
Za zgoraj navedenega ne moremo vedeti. Če je bil starejši voznik, je verjetno nenamerno, mlajši pa znajo biti prepotentni. Če je avto še črne barve...

Glede večkratnega prehitevanja, gre za nerodneže s premočnim egom. Tudi mene prehiti kakšen čudak 10x, ko vozim na tempomat.
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1451
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a For Sr apr 25, 2018 10:01 pm

http://4d.rtvslo.si/arhiv/kje-pa-vas-ce ... /174535017

na 09:00 je vprašanje glede počasnih na prehitevalnem pasu :huh:

Res neverjetno ...oni temu rečejo prehitevanje?

Sicer razumem da je prepovedano, ni pa to normalno.

Ti pač ostaneš na voznem pasu in se voziš umirjeno. Večina jih pa gre na prehitevalnega in tam obtičijo z nižjo hitrostjo ....ti pa, ni kriv ni dolžan moraš zavirat, da ja ne boš hitrejši, čeprav imaš prazno cesto pred sabo ...plus še teli ki so za tabo. :roll: ...groza!

:huh:
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7522
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a pskoda Če apr 26, 2018 5:39 am

Tak je na žalost predpis.
Če bi ga prehitel po desni bi dobil kazen in on bi dobil kazen, ker vozi po prehitevalnem pasu in nobenega ne prehiteva. Jaz osebno jih prehitim po desni

Drugače sem jaz naletel na paciente, ko so po ac sekali ovinke. V levi ovinek zapelje na prehitevalnega na koncu ovinka pa nazaj na voznega. Takih sem kar nekaj prehitel po desni in ko sem v ovinek znižal hitrost in ga gledal me še noben ni hotel pogledat
Lp
 
Influenz
Novinec
 
Prispevkov: 308
Pridružen: Če apr 01, 2010 7:02 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Influenz Če apr 26, 2018 11:47 am

Definicija ali koga "prehitevaš" je zelo ohlapna. Lahko prehitevam tovornjak ki je 1km naprej... Medtem ko pri prehitevanju po desni ni tega problema. Kazen bi dobil izključno ti.
 
nered
Novinec
 
Prispevkov: 489
Pridružen: Ne jul 26, 2015 3:40 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a nered Če apr 26, 2018 12:05 pm

Zato pa potrebujemo avtocestno policijo in veliko sekcijskih radarjev za prehitro in prepocasno voznjo.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: danci1973 in 31 gostov