Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a TrijoAdijo Če dec 22, 2016 8:42 am

Jebomater, kulk ene živčnosti na kupu. Še čudno,da se niste pobil med sabo in glede na to,kaj vse vam gre na qrac med vožnjo,je pr nas še mal prometnih nesreč..
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a primozek68 Če dec 22, 2016 10:31 am

X2
Sam gledam tole... En kup princesk, ki grejo v luft takoj ko ni žmigavca. Sami pa bolj papeški od papeža. Res, na živce mi grejo taki jokavčki. Ločijo pa parfum od toaletne vodice. Cjeeee

Pa da ne bi slučajno spet načenjal, koliko se vozi po avtocesti in s koliko se prehiteva...
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4340
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Firediver Če dec 22, 2016 10:41 am

Celotna tema je formirana v smislu tistega Smrkca, ki je stalno nekaj sovražil tako, da moraliziranje tukaj nima pomena.
Napiši kaj ti gre na živce in to je to!
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a ban Če dec 22, 2016 11:29 am

Sej je napisal, primožku grejo itak vsi na živce, verjetno gre včasih še sam sebi :mrgreen:
 
Uporabniški avatar
ironmaiden
Novinec
 
Prispevkov: 353
Pridružen: Pe avg 17, 2007 7:51 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a ironmaiden Če dec 22, 2016 11:42 am

" na živce mi gre".......če so stvari samoumevne...... :roll:
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Fnatic Če dec 22, 2016 2:04 pm

V luft, ko ni žmigavca? Boli me k...za to ampak, če s tem ogrožajo varnost, naj se lepo je**jo vsi po vrsti. In ne, ni tok nek redek pojav. zato pa smo pisali o tem. Medsebojna razdalja premajhna še za en avto ampak se vseeno najde nekdo, ki se mora zrinit vmes seveda brez smerokaza. A to je kul?
Ba-dum tssssssss =P
 
nejc1986
Novinec
 
Prispevkov: 479
Pridružen: Pe dec 11, 2015 5:59 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a nejc1986 Če dec 22, 2016 10:37 pm

Razlika je, a gre nekomu na zivce nekaj, kar mu hkrati predstavlja nevarnost ali pa mu gre na zivce nekaj, kar pac zgolj ni v skladu z njegovim prepricanjem.

Boli me k.rac a tip loci med toaletno vodico in parfumom. To samo po sebi meni ne predstavlja neke nevarnosti. Ni v skladu z mojim zivljenskim slogom ampak, hej... kdo sem jaz, da bom sodil kaj je prav in kaj ne???

Mi pa predstavljajo nevarnost debili za volanom... pijanci za volanom, objestni vozniki, zadrogiranci za volanom ipd... zato ne samo, da mi gredo na zivce, ampak jih obsojam...

Mi pa gre na zivce in mislim, da je to bolj skrb vzbujajoce, da ogromno ljudi, tudi v sloveniji, zivi pod pragom revscine. Da ogromno otrok ne ve, kako je dobiti darilo pod smrekico in da je ogromno psov na ketni 24/7.

Jebes to, a a folk prizgane meglenke ko ni megle... in a se en pele 127kmh po prehitevalnem pasu in se ne odmakne v isti milisekundi.

No, kar gre meni na zivce.... od banalnih stvari. Da pristavim svoj piskercek ☺ narodnozabavna glasba in velika vecina lovcev.

Ampak s5... ce bi se ljudje ukvarjali z resnimi problemi.... bi bilo bolje za vse skupaj...

Lp
 
Uporabniški avatar
For
Uporabnik
 
Prispevkov: 1458
Pridružen: Po sep 13, 2004 10:31 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a For Pe dec 23, 2016 12:46 am

Firediver je napisal/-a:Celotna tema je formirana v smislu tistega Smrkca, ki je stalno nekaj sovražil tako, da moraliziranje tukaj nima pomena.
Napiši kaj ti gre na živce in to je to!

:tomidelej:
Ja, ni nujno da gre samo za avtomobilizem in promet. =P Tolk je enih gluposti ki so nekomu normalne, drugom pa absurdne.
Zakaj pa ne napisati ...jaz se že bolj počutim ko kaj takega napišem :D :mrgreen:

Glede na odziv očitno nisem edini. ;) Pa manj bo offtopicov v drugih temah :ppppp :ppppp :ppppp

:pivo
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Fnatic Pe dec 23, 2016 7:26 am

Ni nujno, seveda ne. Jaz sem se pač osredotočil na to, saj je avtomobilistični forum. drugače bi bilo preveč za povedat. Če začneš že s samo politiko, lahko pišem seznam dva dni. Zato pa raje ne bi o drugih temah. Seveda to ne pomeni, da drugi ne smejo :D
Ba-dum tssssssss =P
 
Uporabniški avatar
ban
Mojster foruma
 
Prispevkov: 3582
Pridružen: Po nov 15, 2004 10:37 am

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a ban Pe dec 23, 2016 7:50 am

Fnatic je napisal/-a:V luft, ko ni žmigavca? Boli me k...za to ampak, če s tem ogrožajo varnost, naj se lepo je**jo vsi po vrsti. In ne, ni tok nek redek pojav. zato pa smo pisali o tem. Medsebojna razdalja premajhna še za en avto ampak se vseeno najde nekdo, ki se mora zrinit vmes seveda brez smerokaza. A to je kul?

Men gre pa to na živce, posebno če sem na stranski cesti in čakam, da zavijem desno na glavno, iz moje desne po glavni gre pa avto in brez žmigavca zavije desno na stransko. Ker če bi dal žmigavc bi prejt speljal, tako pa mislim da bo šel naravnost in ga čakam.
 
Uporabniški avatar
Fnatic
Uporabnik
 
Prispevkov: 922
Pridružen: Če avg 21, 2014 12:41 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Fnatic Pe dec 23, 2016 9:42 am

Sej o tem sem pisal. Američani, kolikor so glup narod, imajo lep zakon kar se tega tiče. Ne daš smerokaza-kazen. Oz.prej te še vpraša, če ti delujejo.
Ba-dum tssssssss =P
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Mazda2 Sr dec 28, 2016 7:05 pm

Meni npr. grejo na živce, kateri zapuščajo krožno križišče brez uporabe smernika, ker potem brezveze dalj časa čakam, ker nevem ali ga bo zapustil ali bo nadaljeval naprej, ali pa tisti, ki vklopijo desni smernik, le da zapelje v krožnega, pa ni nujno da ga bo zapustil pri prvem izvozu. Ali pa tisti, ki čakajo na stranski cesti, pa me izsilijo, pa ok, nekako bi še razumel, če bi bila za mano še dolga kolona, ampak kaj takega se mi zgodi tudi, če za mano ni nikogar več, ko bi vsaj počakal še tistih 5 sekund lahko, pa ne.
 
wavemaker
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 543
Pridružen: Pe jan 30, 2004 5:10 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a wavemaker Sr dec 28, 2016 7:29 pm

ban je napisal/-a:
Fnatic je napisal/-a:V luft, ko ni žmigavca? Boli me k...za to ampak, če s tem ogrožajo varnost, naj se lepo je**jo vsi po vrsti. In ne, ni tok nek redek pojav. zato pa smo pisali o tem. Medsebojna razdalja premajhna še za en avto ampak se vseeno najde nekdo, ki se mora zrinit vmes seveda brez smerokaza. A to je kul?

Men gre pa to na živce, posebno če sem na stranski cesti in čakam, da zavijem desno na glavno, iz moje desne po glavni gre pa avto in brez žmigavca zavije desno na stransko. Ker če bi dal žmigavc bi prejt speljal, tako pa mislim da bo šel naravnost in ga čakam.


to je pa dvorezen meč, namreč, večkrat sem že videl, da voznik pozabi izklopiti žmigavc - v tem primeru se zgodi nesreča, če se ti vključiš na glavno cesto v dobri veri, da bo on zavil. Jaz če bi šlo na tesno vedno počakam, da res vidim, da upočasnjuje. Še največkrat pa pozabijo izklopiti žmigavc motoristi (seveda nimajo tiktakanja kot mi v avtomobilu). Potem pa beremo, da je voznik izsilil prednost motoristu...
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Mazda2 Sr dec 28, 2016 7:58 pm

Meni se je nekaj podobnega zgodilo, čakam da speljem izpred Mercatorja na cesto v desno nekdo pa prihaja iz moje leve in ima vklopljen desni žmigavec, mami zraven pravi zakaj ne speljem, jaz pa sem čakal, ker sem videl, da je imel hitrost vedno enako in sem sklepal, da ga je že par 10 metrov prej v krožnem križišču pozabil izklopiti, no in je šel res mimo.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a esem Sr dec 28, 2016 9:53 pm

Takim bi bilo treba se malenkost premaknit naprej (1-2 dm - varno!) - da se ga malo prestraši. Morda bo dojel, kaj bi lahko bilo zaradi njegovih smerokazov in bo bolj pazil.
 
Uporabniški avatar
TrijoAdijo
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4159
Pridružen: Če jun 10, 2004 10:06 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a TrijoAdijo Če dec 29, 2016 7:10 am

Žmiguc gor al pa dol....prepričat se moreš,da bo res zavil in kreneš na glavno cesto ko si ziher,da bo RES zavil. Sam tole morte upoštevat, pa se bote zarad ene stvari manj jokali...in brez žlehtnobe v smislu premikanja 1-2dm..
Drgač pa...motoristi...ja...sam sem motorist in vedno prav cajt dajem in ugasnem žmigovc, včas, ko nas je več na skupni furi, se kakšnemu zgodi,da pozabi ugasnt žmigovc.Smo pa tulk zverzirani,da ga opozorimo na to med vožnjo.
Italijani izdelujejo testenine, francozi parfume, nemci pivo, azijci riž, američani pa avtomobile.
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Mazda2 To jan 24, 2017 3:23 pm

Evo, še en primer, kaj mi je šlo danes na živce. Se peljem po glavni cesti, en pa iz moje desne iz stranske zavijal v smer moje vožnje. Ker je imel levo od sebe nasip peska sem še celo malo bolj previden bil, ampak, ko sm bil že dovolj naprej, da me je lahko opazil, vendar, ko sm bil že zelo blizu je speljal. Cepec. Potem pa, ko je že speljal se je pa še obiral, namesto, da bi konkretneje pohodil plin, sem mogel zabremzati pa eno prestavo dol dati, ampak človek je bil v Fordu Mustangu, ko bi komot lahko mal bolj pospešu, brez da bi mu blo treba na polno na plin pritisniti.
 
Uporabniški avatar
primozek68
Poznavalec foruma
 
Prispevkov: 1983
Pridružen: Če dec 18, 2008 8:50 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a primozek68 To jan 24, 2017 4:10 pm

A res al kaaaaj? Faak. Kr spelou, pa to. Ti pa eno nižje, pa to.
Sex turns gay people into Mexicans.
 
Mazda2
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 703
Pridružen: To sep 02, 2014 5:11 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Mazda2 To jan 24, 2017 4:16 pm

Tako je primožek.
 
Stumpjumper
Stalni uporabnik
 
Prispevkov: 750
Pridružen: To maj 24, 2016 3:08 pm

Re: "Na živce mi gre"

Napisal/-a Stumpjumper To jan 24, 2017 4:24 pm

Ko se mi čez naselje (kjer se ponavadi striktno držim omejitve) pol metra za ritjo nalima tajnica s telefonom v eni in make upom v drugi roki... :lol:
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 29 gostov