Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
stadion
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če okt 23, 2008 12:23 am

Misija nemogoče - ne najdem pokrova za motor Audi A3

Napisal/-a stadion Če apr 20, 2017 11:01 pm

Že več mesecev iščem pokrov motorja.

Po karambolu sem naivno kupil enega in ob montaži ugotovil, da ima Audi A3 očitno dva pokrova.
Enega za prejšnje modele z manjšim grillom (do 2005) in drug pokrov (od 2005 do 2008) za večji gril. Kupil sem prvega, rabil pa bi slednjega.

Že 4 mesece torej pregledujem ebay.co.uk, in ebay.de - skoraj nič. Če pa že je kaj je 1-2 v UK, ampak nihče pa tega ne pošilja sem. Gledam njuskalo.hr, nič. Kdor ima kak oglas da prodaja dela za Audi A3 od 2005 do 2008, ga ima objavljenega že precej časa in je stvar že davno prodana. Poklical tudi na odpade in nimajo tega vozila.

Obup me žene k misli o nakupu "originalom enakovrednega rezervnega dela", ampak mam skrb da zadeva ne bo ustrezala 100% ter še da bo kaj kmalu začelo rjaveti. Kake so vaše izkušnje o tem. Koliko se to splača?

A se da kje ta del dobit na kakem odpadu za mejo (italija, avstrija)?


Hvala za odgovore
 
Uporabniški avatar
Firediver
Mojster foruma
 
Prispevkov: 4332
Pridružen: Če dec 09, 2004 5:59 pm

Re: Misija nemogoče - ne najdem pokrova za motor Audi A3

Napisal/-a Firediver Pe apr 21, 2017 8:00 am

Tudi če dobiš rabljenega, ga boš barval sam?
Če ga boš dal kam popravljati, bodo že oni uredili vse, da bo ok - tudi ob uporabi originalu enakovrednega dela.

Imaš sedaj te 4 mesece avto neuporabljen v garaži? Pa se splača tako dolgo iskat nadomestni del po oglasih?
Človek brez problema, to strašna je stvar!
 
stadion
Nov uporabnik
 
Prispevkov: 74
Pridružen: Če okt 23, 2008 12:23 am

Re: Misija nemogoče - ne najdem pokrova za motor Audi A3

Napisal/-a stadion Pe apr 21, 2017 12:06 pm

Pokrov bo šel k ličarju, ker močno dvomim da ga dobim še v srebrni barvi.
Trenutno na avtu uporabljam pokrov od 2003 do 2005 ki sem ga kupil po pomoti, ampak dolgoročno ne more ostati tako.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: Google [Bot] in 38 gostov