Debate, ki niso vezane na ostala področja...
 
corus
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: Pe avg 05, 2016 11:27 am

moderator foruma esem

Napisal/-a corus Ne apr 30, 2017 9:23 am

@corus
Obstajajo namenske teme, kjer lahko nadaljuješ svoje litanije


Res me zanima kdo si , da podaš takšen komentar , če ob temi povečanja moči motorjev v avtomobilih nekaj napišem o krvavih davkih, ki so posledica divjanja in dokazovanja moči avtomobilov, kar se redno dogaja na naših cestah. Mislim , da najmanj kar je, se ob takšnem komentarju ne bi smel prestavljati kot moderator foruma , ker si tega ne zaslužiš in tega dela sploh ne bi smel opravljati in vsaj upam, da v vodstvu avtomobilizma, ki je dobra in zanimiva net. stran, ne razmišljajo kot ti ali vi gospod.



Pa lep pozdrav .
 
Uporabniški avatar
sašo5
Mojster foruma
 
Prispevkov: 5034
Pridružen: Po sep 10, 2007 4:29 pm
Kraj: Brežice

Re: moderator foruma esem

Napisal/-a sašo5 Ne apr 30, 2017 9:43 am

posledica povečanja moči posledičnio povečuje krvavi davek.....ma :roll: ti si blago rečeno tepeslo na m2 .....
 
corus
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: Pe avg 05, 2016 11:27 am

Re: moderator foruma esem

Napisal/-a corus Ne apr 30, 2017 10:40 am

Vidim da imam prav in ti ne bi smel biti niti slučajn moderator, saj niti komentarja brez žalitev ne zmoreš napisat. Sploh pa nisem nikoli napisal , da povečevanje moči povzroča nesreče , temveč to delajo vozniki , ki jim nikoli ni dovolj moči ali drugače divjaki, pa bom še jaz malo žaljiv , predvidevam, da si en mladi domišljavi smrkavec, ki še ne veš kaj je življenje, sploh pa ne kaj se dogaja na cestah in kako bi bilo brez tebi podobnih v Sloveniji bistveno manj žrtev na cestah.
 
hahehihoh
Uporabnik
 
Prispevkov: 1051
Pridružen: Če apr 19, 2012 7:48 pm

Re: moderator foruma esem

Napisal/-a hahehihoh Ne apr 30, 2017 10:54 am

Če smem komentirati... zaradi takih moderatorjev kot je @esem, izgublja forum na kvaliteti. Niti malo profesionalnosti... in vedno negativizem.
whatever, not my probl :)
 
Uporabniški avatar
pskoda
Mojster foruma
 
Prispevkov: 7523
Pridružen: Če jun 26, 2008 2:48 pm
Kraj: Dolenska

Re: moderator foruma esem

Napisal/-a pskoda Ne apr 30, 2017 11:45 am

Prav je, da se tema drži naslova drugače je vse zbrkano, zmešano in tema nima ne glave ne repa. Če odpreš novo temo ni nobenega stroška oz ne plačaš nič
Lp
 
Uporabniški avatar
nebivedu
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9749
Pridružen: Sr maj 28, 2003 9:50 am
Kraj: Bogu iza nogu!

Re: moderator foruma esem

Napisal/-a nebivedu Ne apr 30, 2017 4:05 pm

corus je napisal/-a:@corus
Obstajajo namenske teme, kjer lahko nadaljuješ svoje litanije


Res me zanima kdo si , da podaš takšen komentar , če ob temi povečanja moči motorjev v avtomobilih nekaj napišem o krvavih davkih, ki so posledica divjanja in dokazovanja moči avtomobilov, kar se redno dogaja na naših cestah. Mislim , da najmanj kar je, se ob takšnem komentarju ne bi smel prestavljati kot moderator foruma , ker si tega ne zaslužiš in tega dela sploh ne bi smel opravljati in vsaj upam, da v vodstvu avtomobilizma, ki je dobra in zanimiva net. stran, ne razmišljajo kot ti ali vi gospod.



Pa lep pozdrav .


Odpri namesnko temo pa tam notri objavljaj. Sej ti je esem čisto lepo napisal.
Old subarus never die, they just get faster!
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: moderator foruma esem

Napisal/-a esem Če maj 04, 2017 1:13 pm

corus je napisal/-a:@Fnatic
...me je pa k temu spodbudil moderator s svojim žaljivim pisanjem, pa ni važno . ...
Kje natančno te je žalil kakšen moderator??

Stalno ponavljaš umišljene nebuloze, ne da bi sploh resno prebral odgovore. Ali pa morda podtikaš?

Npr tu (ti ne bi smel biti niti slučajn moderator, saj niti komentarja brez žalitev ne zmoreš napisat)
Kje za boga te je užalil kakšen moderator??? Nebivedu in jaz te nisva!! Sploh veš, kdo so moderatorji in kako so označeni?!?

ali tu (prav bi bilo , če se ne obrača mojih besed, še posebno to ne bi smel nekdo , ki se predstavlja za moderatorja, preberi kaj kdo napiše in potem komentiraj, ne pa da vse obrneš na glavo.)
Kdo in kje je obračal in kdo bi res moral bolj pazit, da "ne obrne vsega na glavo"?

in tu ( Je pa res , da je bila tema povečanje moči motorja)
Seveda to sploh ni res, tema je bila "Mali oglas" in tam še posebno ni sprejemljivo pisat OFF-a. Načeloma naj se sploh nič ne bi pisalo, razen če je to direktno povezano z oglasom, npr kakšna vprašanja o delovanju oglaševane stvari ali o samem oglasu (cena) ipd - kar pa v bistvu sploh ni OFF.
Pisat nezrele litanije o nevarnostih in to v malem oglasu je pa sploh nonsense brez primere! Poleg ostalega tudi zato, ker obstajajo namenske teme (več njih, npr "Telebani na cesti", "Nesreče - kaj storiti?" in še nekaj drugih!), pa tudi v kakšni drugi temi je bilo o tem (čipanje/divjanje) že večkrat govora!

BTW - spodobi se, da linkaš temo, o kateri je govora, že zavoljo drugih, če ne zaradi lastne kredibilnosti!

O tem, da pozivaš vodstvo foruma, raje ne bi - vemo pa, kako se reče ljudem s takim pozivanjem brez vsakršnega pravega argumenta.

Kot moderator sem ukrepal. ker si v tisti temi kršil te člene pravilnika:
1.2
2.2
3.1
3.3
in 5.1

In ob tem, ko zaradi tvojih bogatih kršitev opravljam svoje moderatorsko delo (zastonj - če nisi vedel!), pozivaš vodstvo? :lol: Si sploh vsaj malo resen? Kako naj verjamemo čemurkoli, kar si napisal, ob takem pristopu, nerazumevanju napisanega, morda celo podtikanju, neresnosti in še čemu?
Je opravičilo znak zrelosti?

Verjamem, da si dobro hotel, zato bana (glej konec člena 5.1!) še ne bo.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bo pa ban za en dan (tokrat) za to ponavljajoče blatenje/podtikanje brez vsakih argumentov
hahehihoh je napisal/-a:Če smem komentirati... zaradi takih moderatorjev kot je @esem, izgublja forum na kvaliteti. Niti malo profesionalnosti... in vedno negativizem.
whatever, not my probl :)
In to je večkrat napisal - kljub temu, da sem mu pri nakupu pomagal, da nikoli in nikjer ni podal dokazov o nestrokovnosti/negativizmu ipd.
Je pa to zadnje opozorilo.

----------------------------------------------

BTW - će je komu res do kvalitete foruma, naj verjame ali vsaj konkretno (in preverjeno!) vpraša. S takimi (načeloma nepotrebnimi) pisanji, kot je to, "se jemlje" dragocen čas, ki bi se ga lahko uporabilo tudi za moderiranje foruma.
 
corus
Novinec
 
Prispevkov: 338
Pridružen: Pe avg 05, 2016 11:27 am

Re: moderator foruma esem

Napisal/-a corus Če maj 04, 2017 2:17 pm

Če so zate nebuloze in litanije takrat , ko se omeni tako resne stvari kot so nesreče na cestah, potem je vsaj zame to žaljivo in nisi vreden, da se predstavljaš kot moderator, kar potrjuješ tudi sedaj, ko si omejil nekoga, ki se je pač strinjal z mano. Zate torej velja kdor ne misli tako kot ti ni vreden , da sodeluje na tem forumu. Zaradi mene me lahko zbrišeš ali omejiš mi je povsem vseeno, samo potrdil boš to kar sem napisal. Mislim , da nisem kršil pravil foruma in če bi bilo po tvoje potem lahko zbrišeš več kot polovico komentarjev, ki pač malo zaidejo in osnovne teme, kar pa je tudi normalno in še nikjer na nobenem forumu nisem zasledil , da bi zaradi tega kdo kompliciral.
Lep dan še naprej.
 
Uporabniški avatar
esem
Moderator foruma
 
Prispevkov: 9970
Pridružen: Ne mar 27, 2005 6:35 am
Kraj: Ljubljana pri Kozarjah

Re: moderator foruma esem

Napisal/-a esem Če maj 04, 2017 2:25 pm

Ti res ne razumeš povedanega ali samo podtikaš? Nikjer nisem napisal, da je omenjanje nesreč nebuloza! Problem je samo objavljanje v povsem napaćnih temah (in s tem kršitvah pravilnika) in nato še ugovarjanje, nerazumevanje, podtikanje.... Ti niti natančno/konkretno naštevanje nebuloz in členov pravilnika, ki si jih kršil, ni dovolj? :roll: )
Črno na belem, a ti vseeno trmasto: "NE, NE, NE, nisem kršil pravilnika"? Do kdaj? Do mentalne polnoletnosti, se zdi. Če...

Hahehihoh-a pa sem banal samo zaradi ponavljanja podtikanj/izmišljotin/žalitev in nima nobene zveze s strinjanjem s tabo.

Je zdaj kaj bolj razumljivo?
Drži se pravilnika!

BTW - premetal sem poste v dve temi, zato kakšen link iz prejšnjega posta verjetno ne dela. So pa vsi poševni citati točni.
Vrni se na Splošna debata

Kdo je prisoten

Po forumu brska: 0 registriranih uporabnikov in 46 gostov