Stran 1 od 1

Prodaja platisc na ebayu

Objavljeno: So dec 16, 2017 4:45 pm
Napisal/-a zero22
Zanima cim vec informacij glede prodaje nekoliko drazje zadeve ne ebayu, ce ima kdo izkusnje s tem bi prosu za pomoc..

Re: Prodaja platisc na ebayu

Objavljeno: So dec 16, 2017 5:39 pm
Napisal/-a TomazK
Ne vem sicer kaj točno te zanima, ker nisi ničesar konkretnega napisal. Provizije so precej visoke to upam da veš. Pred kratkim sem nekaj prodal v UK za cca 150 evrov. Odbili so mi pri konverziji iz funtov in potem še njihova provizija. Vse skupaj prek 20 evrov. Meni se zdi veliko. Če pač nimaš druge možnosti pač požreš.

Re: Prodaja platisc na ebayu

Objavljeno: So dec 16, 2017 8:40 pm
Napisal/-a zero22
Konkretno po resnici povedano rad bi prodal original audi felge 2 leti stare katere imam dobesedno skoraj na novem avtu, vendar jih nameravam zamenjat, ker tule u sloveniji bi rad usak najraj zastonj, gor na ebayu sm pa gledu da so kr dost visje cene kar se tice za moj tip.. in zdej ce bi blo nekje 500 € vec potem bi poizkusil raje na ebayu.

Dal bi na .de

Re: Prodaja platisc na ebayu

Objavljeno: So dec 16, 2017 9:25 pm
Napisal/-a TomazK
Če si nov član je tudi neka zgornja omejitev pri vrednosti artikla ki ga prodajaš. Mislim pa da ti sistem pred objavo pove ali bo šlo skozi ali ne.

Re: Prodaja platisc na ebayu

Objavljeno: Ne dec 17, 2017 10:33 am
Napisal/-a mrtwelvetrees
Pa še draga poštnina pride.

Re: Prodaja platisc na ebayu

Objavljeno: Ne dec 17, 2017 11:37 am
Napisal/-a Influenz
Na ebayu lahko zastonj objaviš dražbo, kjer je začetna cena 1 dolar. Vendar ne glede na to koliko zbereš, moraš prodati po taki ceni, v nasprotnem primeru reskiraš da ti zaprejo račun (in novega ne bo tako lahko odpreti, ker gledajo IP, številko kartice in ime)

Re: Prodaja platisc na ebayu

Objavljeno: Ne dec 17, 2017 6:21 pm
Napisal/-a TomazK
Ja lahko startaš z nizko ceno , vendar lahko nastaviš minimalno ceno za katero si pripravljen prodati. Če so ponudbe prenizke ne rabiš prodat.

Re: Prodaja platisc na ebayu

Objavljeno: Ne dec 17, 2017 9:50 pm
Napisal/-a Influenz
Če nastaviš reserve ceno potem oglas ni več zastonj